[BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez Cejmi » 2009-10-04, 09:11

Elninho napisał(a):Co z tego jak się nie ma wykonawców powiedzcie mi ile w tym winy Van Gala ?

Nie ma wykonawców? Jaja sobie robisz to co mają pisać kibice i innych klubów w BL, jak nie mają nawet w połowie tak silnej kadry.

Elninho napisał(a):Ale odpowiedzcie mi na jedno zasadnicze pytanie jak mamy kreować gre ?

To pytanie do trenera nie do nas. Jedno jest pewne 1-4-3-3 to nie ustawienie dla FCB, w nim potrzeba jakości w drugiej linii, skoro jej nie ma to trzeba szukać innych ustawień, na pewno z 2 napastników bo tych nam nie brakuje.

Elninho napisał(a):Ręke holendra widać i to dosadnie gramy pewniej w obronie ale z atakiem jest problem

Klinsiego rękę też było widać, z tym że było zgoła odwrotnie. :P

Ja wychodzę z założenia że kadra jest, klasa piłkarska jest, ale dobór taktyki i usilne starania trenera by kilku graczy zniechęcić wszystko psuje. Gomez jak grał tak grał, ale w pierwszych kolejkach bramki strzelał, Tymo mimo chamskiego przyjęcia przez Holendra, powoli łapał rytm i grał co raz lepiej. Braafhied i Pranjic od początku nic nie grali, ale albo dla jednego albo dla drugiego zawsze znajdzie się miejsce w pierwszej 11. W zespole nie ma atmosfery, gracze nie rozumieją decyzji swojego szkoleniowca, taktyki jak widać też. Jeżeli za to nie jest odpowiedzialny LvG to nie wiem kto ? I żeby nie było Holender to niezły szkoleniowiec ale za dużo robi "pod prąd". I takie działanie może mu poważnie zaszkodzić. IMO w obecnej sytuacji, jak również patrząc z perspektywy czasu w FCB sprawdzała się najlepiej taktyka 1-4-4-2, za Hitzfelda było trochę odmiennie, ale Generał miał to "coś". Teraz też myślę że standardowa niemiecka taktyka, przy takich skrzydłowych i 2 DM'ach zdała by egzamin. Również atak w dowolnej konfiguracji dałby radę, ale to LvG jest trenerem to on wie najlepiej i oby w końcu poszedł po rozum do głowy, bo inaczej najzwyczajniej prędzej czy później zarząd mu podziękuje.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez Olszesky » 2009-10-04, 09:29

nie zaryzykuje stwierdzenia, ze w bayernie jest prywata, ale albo braafheid i ottl dobrze robia laske, albo my po prostu nie widzimy tego, ze dobrze graja.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-04, 09:43

sprawa jest prosta, każdy z nas wie jaka jest optymalna kadra Bayernu, z racji tego że van Gaal lubuje się w 4-3-3 (może to i dobrze może to i źle) gdy tylko wszyscy piłkarze wrócą do zdrowa ja to widzę tak:

--------------------------------Butt------------------------------------

Lahm--------------Demichelis-----Badstuber---------------Pranjić

-------------------van Bommel---Tymoszczuk----------------------

---------------------------Schweinsteiger----------------------------

Robben---------------------------------------------------------Ribery

---------------------------Toni/Gomez--------------------------------

nie ma miejsca na pierwszy skład dla Braafheida, Lella, Sosy (ileż można czekać na wybuch jego talentu), Baumjohanna, Goerlitza, Rensinga, Ottla czy Altintopa (ostatnio nic nie gra), to jest cholera FC Bayern, a nie FC Koeln, całe szczęście, że części z tych piłkarzy kończą się kontrakty i odejdą za free, resztę sprzedać, możecie po mnie jechać ale ja jestem na 100 % pewien, że z tych zawodników nie będzie piłkarzy mogących być wyróżniającymi się postaciami w drużynie, są mierni,
Breno ma jeszcze czas więc niech będzie
van Buyten i van Bommel - też chciałbym, żeby odeszli ale o tym zdecyduje van Gaal i Nerlinger (od stycznia) pozbyć się zbędnego balastu - zakontraktować za 0 euro Alexa, dołożyć Rafinhie i bramkarza (Neuer lub Adler) i ściągnąć z wypożyczenia Kroosa, z kadry 26 osobowej robi się nam kadra 23 osobowa, ale z małą różnicą, w nowej drużynie będzie jakość :-) Rafinhia na prawej, Lahm na lewej, w środku Badstuber z Demichelisem, na bramce jakiś Niemiec młody, w pomocy Ribery, Robben, Tymoszczuk i Kroos, a w ataku Olić z Gomezem lub Tonim,
poważnie Sosa, Ottl czy Braafheid w pierwszym składzie Bayernu to jakieś nieporozumienie, Mueller i Badstuber to też nowość w Bayernie ale oni sobie jednak bardzo fajnie radzą, ogólnie to mnie ogarnia wściekłość i przygnębienie po remisie u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli, my sięmęczymy z drużynami które w 11 się bronią, a Bayer wygrywa z nimi 4-0!! lol
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez haj » 2009-10-04, 10:04

olson napisał(a):
haj napisał(a):Trzeba jednak znać umiar w krytyce i zawsze - o ile starczy mi sił do walki z wiatrakami - będę bronił niesłusznie oskarżanych ludzi związanych z FCB. Tak samo było z Van Bommel, tak samo było z Hoeness i tak jest teraz z Van Gaalem.


Zgodnie z tym co napisałeś, uważasz chyba, że van Gaal jest niesłusznie oskarżany za burdel, jaki obecnie panuje na Allianz. Według mnie w większości to właśnie Holender ponosi odpowiedzialność za obecną sytuację w Bayernie, co razem z Olszeskym próbowaliśmy Ci wytłumaczyć.


Nic takiego nie napisałem. Jedyne przed czym bronię Van Gaala to przed atakami ze strony Qwessa i Luke'a (z czego pierwszy po 3 miesiącach pobytu nazywa go "wielką pomyłką" z kolei drugi rozprawia się na temat "ego" Holendra :lol: ). Nigdy nie tłumaczyłem Louisa z jego decyzji, więc nie wiem czemu nadal upierasz się przy swoim, jednocześnie wmawiając mi rzeczy, o których w życiu nie napisałem :roll: Bo jeśli chodzi o takich zawodników jak Edson czy Danijel (powtórzę się), to gdy wielu użytkowników krytkowało za te transfery zarząd to ja jako jeden z nielicznych zwracałem uwagę, że takie oskarżenia powinny być skierowano w stronę Holendra, a nie Hoenessa i spółki. Gdzie w tym wszystkim jest obrona decyzji Van Gaala to ja k***a kompletnie nie mogę zrozumieć :shock:
Ostatnio edytowano 2009-10-04, 10:24 przez haj, łącznie edytowano 1 raz
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez Elninho » 2009-10-04, 10:07

Cejmi napisał(a):Elninho napisał/a:
Co z tego jak się nie ma wykonawców powiedzcie mi ile w tym winy Van Gala ?

Nie ma wykonawców? Jaja sobie robisz to co mają pisać kibice i innych klubów w BL, jak nie mają nawet w połowie tak silnej kadry.

Ale co mnie obchodza inne kluby,mnie interesują wylacznie bayern,sam Van Gaal podkreślał niejednokrotnie że potrzebuję graczy KREATYWNYCH czy nim jest Bastian ? a moze Ottl czy Sosa zdecydowanie nie oni nie pociągną gry naszego zespołu,pamietaj jedno akcje zaczynaja sie w srodku pola tam wszystko sie zaczyna,a jezeli chcesz juz tak usilnie porownywac kadre bayernu to na złośc porownam ja z barceloną,zwroc uwage tam jest dwóch typowy rzemieślników w składzie Gnegneri Yaya Touré czy Seydou Keita reszta to typowi kreatorzy gry Iniesta lub Xavi,wybaczcie ale nie mozemy sie zrownac pod takim wzgledem chociażby do Barcelony bo gdzie to porownac Xaviego do Bastiana ? Jezeli dla Ciebie to jest kadra optymalna i nie widzisz w niej dziur to chyba nie powinienem interesowac sie piłka ......
Elninho
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-10-04, 01:06
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez So Seductive » 2009-10-04, 10:10

Elninho , ale jeśli Van Gaal powtarzał , że potrzebuje graczy kreatywnych to na cholerę ściągał tych swoich holendrów?
So Seductive
Bawarczyk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-10-04, 10:09
Lokalizacja: Bytom
Online: 1h 26m 23s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez Elninho » 2009-10-04, 10:15

So Seductive napisał(a):Elninho , ale jeśli Van Gaal powtarzał , że potrzebuje graczy kreatywnych to na cholerę ściągał tych swoich holendrów?
/'
tutaj przyznam tobie racje,popelnil blad na pewno zdaje sobie z tego sprawe i byc moze zbyt duze nadzieje pokładał w naszych pomocnikach i chyba sie nieco przeliczył .....
Elninho
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-10-04, 01:06
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-04, 10:32

haj napisał(a):
olson napisał(a):
haj napisał(a):Trzeba jednak znać umiar w krytyce i zawsze - o ile starczy mi sił do walki z wiatrakami - będę bronił niesłusznie oskarżanych ludzi związanych z FCB. Tak samo było z Van Bommel, tak samo było z Hoeness i tak jest teraz z Van Gaalem.


Zgodnie z tym co napisałeś, uważasz chyba, że van Gaal jest niesłusznie oskarżany za burdel, jaki obecnie panuje na Allianz. Według mnie w większości to właśnie Holender ponosi odpowiedzialność za obecną sytuację w Bayernie, co razem z Olszeskym próbowaliśmy Ci wytłumaczyć.


Nic takiego nie napisałem. Jedyne przed czym bronię Van Gaala to przed atakami ze strony Qwessa i Luke'a (z czego pierwszy po 3 miesiącach pobytu nazywa go "wielką pomyłką" z kolei drugi rozprawia się na temat "ego" Holendra :lol: ). Nigdy nie tłumaczyłem Louisa z jego decyzji, więc nie wiem czemu nadal upierasz się przy swoim, jednocześnie wmawiając mi rzeczy, o których w życiu nie napisałem :roll: Bo jeśli chodzi o takich zawodników jak Edson czy Danijel (powtórzę się), to gdy wielu użytkowników krytkowało za te transfery zarząd to ja jako jeden z nielicznych zwracałem uwagę, że takie oskarżenia powinny być skierowano w stronę Holendra, a nie Hoenessa i spółki. Gdzie w tym wszystkim jest obrona decyzji Van Gaala to ja k***a kompletnie nie mogę zrozumieć :shock:


Ivica Olić, Alexander Baumjohann, Anatolij Tymoszczuk, Andreas Goerlitz - transfery zarządu przed przyjściem van Gaala,
Mario Gomez, Edson Braafheid, Danijel Pranjić, Arjen Robben - transfery zarządu po przyjściu van Gaala,

dla mnie zarząd i van Gaal solidarnie odpowiadają za tegoroczne zakupy i obecny burdel w Bayernie,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez haj » 2009-10-04, 10:41

Trocky chodziło o persona Edsona i Danijela, więc nie wiem po co wbijasz się między wódkę a zakąskę :mrgreen: A już odpowiadając na Twojego posta to Ty całą winę zwalałeś na Hoenessa. I nie mów teraz że tak nie było :mrgreen:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-04, 10:49

zwalałem winę za transfery - bo to mimo zachcianek van Gaala, Hoeness ma decydujący głos: kupić - nie kupić i tutaj jest wina Uliego: Edson, Danijel, Alex, Andreas, po co oni w Bayernie? 10 mln wyrzucone w błoto, od chwili gdy ich zakontraktowano mówiłem, że to miernoty, a każdy mówił, że trzeba dać im czas- no to dostali czas ponad 100 dni i co? padaka, van Gaal natomiast jest winien za obecną sytuację, jak może grać Ottl, Sosa, Edson czy Klose bez formy? podejrzewam, że każdy na tym forum zestawiłby na mecz z koeln lepszą 11 niż zrobił to Holender, ja np Ottla nie widziałem wcale na murawie poza strzałem w 92 minucie, co widział w nim van Gaal? albo Sosa?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez haj » 2009-10-04, 10:56

Nie chce mi się na nowo odgrzewać starego już kotleta. Dla mnie sprawa jest jasna - menedżer w klubie jest od tego, aby spełniać życzenia trenera. Trener sobie życzy zawodnika, to menedżer robi wszystko by go do drużyny sprowadzić. Z kolei Ty piszesz o rzeczach, które mogą mieć wyłącznie miejsce w Chelsea i polskiej Ekstraklasie.

Dalszy wywód to nie do mnie, bo nigdzie nie pisałem, że postawienie na Ottla czy Sose było dobre. Ale zarówno Ty i Olson wychodzicie z założenia, iż wielokrotne powtarzane kłamstwo (w tym przypadku obrona decyzji Van Gaala) w końcu stanie się prawdą. Dalej prowadźcie sobie takie gierki, ale już beze mnie. Jednak podkreślam - nie życzę sobie wmawiania mi czegoś, czego w życiu nie powiedział, bo jest to lekko mówiąc nie w porządku.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez pablo » 2009-10-04, 11:10

Jak to jest, ze my mamy takiego niefarta do trenerow. W klubie sa pieniadze, jest marka, zawsze mamy najsilniejszy sklad w Bundeslidze a ostatnio z wynikami kiepsko. Do tego od dawna nie mozemy znalezc trenera, ktory poprowadzilby FCB przez dluzszy czas. Ja mialem nadzieje, ze Van Gaal bedzie takim trenerem i ciagle mam taka nadzieje. Ale musi przyznac sie do pewnych bledow - nie musi tego robic publicznie. Wazne zeby podjal wlasciwe decyzje. Mogl miec jakas swoja wizje Bayernu, mogl stawiac na swoich "ulubiencow" ale takie kontrowersyjne decyzje musza przynosic efekty a tych niema. Strasznie irytuje mnie takie gadanie po meczu, ze ciezko sie gra przeciwko druzynie, ktora caly mecz sie broni ( slowa Van Gaala). To mi dopiero niespodzianka. Przeciez to bylo oczywiste przed meczem. Nie dosc, ze bylo wiadomo pze bedzie ciezko to Luis jeszcze nas oslabia swoimi decyzjami personalnymi. Wystawienie Ottla zamiast Tymo, czy Klose zamiast Gomeza, Edson w pierwszym skladzie, czy nawet gra jednym nominalnym napastnikiem - to byly zle decyzje, ktore oslabily druzyne. I do tego wposzczenie Riberyego na pierwsza polowe zamiast na druga :shock: Ja rozumiem, ze kazdy popelnia bledy ale po tak zenujacym meczu przydaloby sie troche pokory a nie gadanie, ze "gralismy dobrze" :shock: W takim razie boje sie myslec co wg niego znaczy zla gra .... Najwazniejsze jest to zeby wyciagac wnioski, ktore w tym momencie sa oczywiste. Jezeli Van Gaal tego nie zrobi to TAK bede za jego zwolnieniem. Jezeli w kolejnym meczu znow bedzie gral Ottl, ktory robi wszystko zeby jak najmniej razy dotknac pilke podczas meczu, jak zobacze Edsona, ktory gra totalny piach, gdy tylko ktos do niego podchodzi to on od razu sie odwraca i oddaje pile do tylu, gdy znowu wyjdziemy jednym napastnikem na slba, ustawiona mega defensywnie druzyne to uznam, ze Van Gaal jest kiepskim trenerem i dziala na szkode klubu i wtedy bede za jego zwolnieniem. Podobnie sprawa bedzie wygladala w zimowym okienku tranferowym - jezeli nie przyzna sie do bledow personalnych i nie sciagnie np prawego obroncy i bedzie sie np upieral ze mamy wystarczajaco silna kadre a Edson to super obronca i sie jeszcze wyrobi a Lahm gra super na prawej bo jest prawonozny a Ottl powinien grac w pierwszym skladzie bo nie traci pilek ( bo wogole jej nie dotyka :P ) to rowniez uznam, ze Van Gaal nie nadaje sie na trenera FCB. Jeszcze jest czas wszystko naprawic, trzeba tylko spokojnie przeanalizowac nasza gre i wyciagnac wnioski. Pewni zawodnicy sie nie sprawdzaja, koncepcja gry zawodzi, to dajmy sznase innym zawodnikom i zmienmy taktyke. Proste.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez mancipium » 2009-10-04, 11:28

LvG podobno jest dobrym taktycznie trenerem, ale dlaczego na mecz z murującą się ekipą wystawiamy 1 napastnika?

Nie lepiej byłoby pomoc i atak zestawić tak:
ottl jako dm
ribery,schwieni jako skrzydłowi
olic-lewy napastnik
gomez-srodkowy
klose-prawy

Oczywiście ottl i klose są dlatego, że LvG ich wielbi.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez Cejmi » 2009-10-04, 11:56

Elninho napisał(a):Ale co mnie obchodza inne kluby,mnie interesują wylacznie bayern,sam Van Gaal podkreślał niejednokrotnie że potrzebuję graczy KREATYWNYCH czy nim jest Bastian ? a moze Ottl czy Sosa zdecydowanie nie oni nie pociągną gry naszego zespołu,pamietaj jedno akcje zaczynaja sie w srodku pola tam wszystko sie zaczyna,a jezeli chcesz juz tak usilnie porownywac kadre bayernu to na złośc porownam ja z barceloną,zwroc uwage tam jest dwóch typowy rzemieślników w składzie Gnegneri Yaya Touré czy Seydou Keita reszta to typowi kreatorzy gry Iniesta lub Xavi,wybaczcie ale nie mozemy sie zrownac pod takim wzgledem chociażby do Barcelony bo gdzie to porownac Xaviego do Bastiana ? Jezeli dla Ciebie to jest kadra optymalna i nie widzisz w niej dziur to chyba nie powinienem interesowac sie piłka ......


Sam piszesz że LvG potrzebuje graczy kreatywnych. Zgadza się. Tylko pytam się dlaczego Holender nie ściągnął sobie tych kreatywnych graczy w letnim okienku? Ktoś mu zabronił? Nie, chciał Pranjicia dostał, chciał Edsona dostał, chciał będąc pod ścianą Robbena dostał. Trener jest sam sobie winny, że nie ma kreatywności, ale nawet bez kreatywności można wygrywać mecze.
Twoje porównanie do Barcelony jest dla mnie śmieszne. Nie porównuje się Opla do Audi. Tyle w tej kwestii.
A i jeszcze jedno piszesz o Bastianie, że słaby, nie kreatywny. O tym my kibice wiemy od dawna, ale to LvG powiedział że wokół Schweiniego chce budować środek pola w FCB. Kadra nigdy nie jest kompletna, ale jest o niebo lepsza od kadr innych ekip w BL, a mimo to wyniki w porównaniu z Bayerem,HSV czy nawet Werderem czy Schalke są słabsze. Skoro widząc że nie mamy wykonawców do 1-4-3-3 (pisałem o tym już w czerwcu, lipcu itd.) trener nie wyciąga wniosków i brnie w to dalej, to ja nie mam żadnych pytań. Taktykę ustawia się pod posiadanych zawodników, a nie odwrotnie. Warto by niektórzy w tym Ty to zrozumieli. Pozdro.

[ Dodano: 2009-10-04, 13:05 ]
pablo napisał(a):Strasznie irytuje mnie takie gadanie po meczu, ze ciezko sie gra przeciwko druzynie, ktora caly mecz sie broni ( slowa Van Gaala).


Pablo wiesz dlaczego tak mówi? Dlatego ze w AZ nikt nie murował przed jego ekipą bramki, ba AZ grało fajną piłkę, ale głownie z kontry. Nawet ze słabszymi ekipami wciagali przeciwnika na własną połowę i grali z kontry. To dawało im pkt, poza tym nikt z AZ tak na prawdę się nie liczył. Grając z FCB każdy myśli by gola nie stracić, a strzelenie to już tylko coś ponad plan. Z nami każdy muruje bramkę, szczególnie gdy przyjeżdża na AA, to "oczywista oczywistość" której Holender za cholerę nie może zrozumieć. BL to nie Eredivisie, a FCB to nie AZ czy Ajax. To zupełnie inny poziom, tutaj trudność i wymagania są o niebo wyższe. Nie wierzę że by LvG o tym nie widział.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: [BL] FC Bayern - 1.FC Koeln 0:0

Postprzez sebaflex » 2009-10-04, 12:05

Nikt z nas tego na 100 % nie wie,ale cos czuje ze LvG nie jest jedynym decydentem jesli chodzi o wyjsciowy sklad. Patrzac na transfery przed sezonem [przeprowadzone przed jego przyjsciem i "jego" transfery], a takze forme tychze zawodnikow,takie wlasnie wnioski sie narzucaja.Zaznaczam, ze w zadnym stopniu go nie bronie,zwlaszcza ze jezeli tak jest, to ten trener sam sie skresla. Bo jakby nie patrzec nazwisko i renome ma wyrobione. ........A czolowka ucieka.......................
sebaflex
Bawarczyk
 
Posty: 1
Wiek: 46
Dołączył(a): 2009-10-04, 11:52
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości