[BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez upek » 2009-11-02, 16:09

i tak samo ktos moze uwazac Bild za szmatlawiec :-P zreszta tak sie o nim dosc czesto mowi :P

druga sprawa ze nie masz pojecia kto wystawia noty, wiec moje uwagi nie sa smieszne :-P

tak czy inaczej, widzialem mecz, Tymo byl lepszy, wiec nie wiem jakim sposobem dostal gorsza note od bommela, tyle jest dla mnie wazne ... ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Scholli » 2009-11-02, 16:31

upek napisał(a):spytajmy 50 osob na tym forum kto zagral lepiej w tym spotkaniu i podejrzewam ze kazdy powie ze lepiej zagral Ukrainiec.
Ukrainiec lepiej zagrał w ofensywie co nie zmieniło faktu że nasze starania ofensywne w tym meczu były żałosne, Ukrainiec strzelał na bramkę ale bramki nie strzelił, van Bommel jak zwykle bardzo dobrze w defensywie, umiejętnie przerywał akcje, faulował jak trzeba itp. - oceniamy pozycję defensywnego pomocnika a więc mamy do zestawienia Tymoszczuka - któremu coś tam w grze do przodu się udawało ale jednak drużynie to nic nie dało za to w defensywie jak zwykle nie prezentował pewności i waleczności jaka na tej pozycji jest wymagana - oraz van Bommela któremu za wiele do przodu się nie udało robić, ale swoją podstawową robotę wykonał poprawnie... jak dla mnie oboje zasłużyli na tą samą notę, ale potrafię zrozumieć czemu by van Bommel miał dostać nieznacznie lepszą, ale z pewnością Tymoszczuk nie był w tym lepszy od van Bommela czy też w jakikolwiek sposób wyróżniał się na tle reszty drużyny tego dnia
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez upek » 2009-11-02, 16:41

Tymo nie prezentowal walecznosci ? ... no nie wydaje mi sie, biegal i walczyl dosc mocno ...

Tymo zostal wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania przez goal.com, wiec chyba w jakis sposob sie wyroznil na tle reszty druzyny ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez mancipium » 2009-11-02, 16:46

Scholli napisał(a):
upek napisał(a):spytajmy 50 osob na tym forum kto zagral lepiej w tym spotkaniu i podejrzewam ze kazdy powie ze lepiej zagral Ukrainiec.
Ukrainiec lepiej zagrał w ofensywie co nie zmieniło faktu że nasze starania ofensywne w tym meczu były żałosne, Ukrainiec strzelał na bramkę ale bramki nie strzelił, van Bommel jak zwykle bardzo dobrze w defensywie, umiejętnie przerywał akcje, faulował jak trzeba itp. - oceniamy pozycję defensywnego pomocnika a więc mamy do zestawienia Tymoszczuka - któremu coś tam w grze do przodu się udawało ale jednak drużynie to nic nie dało za to w defensywie jak zwykle nie prezentował pewności i waleczności jaka na tej pozycji jest wymagana - oraz van Bommela któremu za wiele do przodu się nie udało robić, ale swoją podstawową robotę wykonał poprawnie... jak dla mnie oboje zasłużyli na tą samą notę, ale potrafię zrozumieć czemu by van Bommel miał dostać nieznacznie lepszą, ale z pewnością Tymoszczuk nie był w tym lepszy od van Bommela czy też w jakikolwiek sposób wyróżniał się na tle reszty drużyny tego dnia


W gwoli ścisłości tymo grał jako prawy skrzydłowy :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Scholli » 2009-11-02, 17:05

upek napisał(a):Tymo zostal wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania przez goal.com, wiec chyba w jakis sposob sie wyroznil na tle reszty druzyny ;)
a ja nie wiem co kto pisze, bo mnie to nie interesuje, mówię co ja widziałem i jak ja to oceniam... i gratuluję hipokryzji - oceny Bildu się nie liczą, ale goal.com już tak :lol:

Winkel napisał(a):W gwoli ścisłości tymo grał jako prawy skrzydłowy :).
no to tym bardziej należy mu się gorsza ocena bo nie wykonywał powierzonego mu zadania taktycznego :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez mancipium » 2009-11-02, 17:15

Scholli napisał(a):
Winkel napisał(a):W gwoli ścisłości tymo grał jako prawy skrzydłowy :).
no to tym bardziej należy mu się gorsza ocena bo nie wykonywał powierzonego mu zadania taktycznego :)


Znaczy tak podejrzewam i tak eurosport czy inna stacja realizujaca przekaz podawala mi ciezko powiedzieć co chciał zrobić LvG, bo on tam ma swoją wizję piłki nożnej.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez upek » 2009-11-02, 17:20

Scholli napisał(a):
upek napisał(a):Tymo zostal wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania przez goal.com, wiec chyba w jakis sposob sie wyroznil na tle reszty druzyny ;)
a ja nie wiem co kto pisze, bo mnie to nie interesuje, mówię co ja widziałem i jak ja to oceniam... i gratuluję hipokryzji - oceny Bildu się nie liczą, ale goal.com już tak :lol:

Winkel napisał(a):W gwoli ścisłości tymo grał jako prawy skrzydłowy :).
no to tym bardziej należy mu się gorsza ocena bo nie wykonywał powierzonego mu zadania taktycznego :)

lol ... nie calkiem na powaznie pisalem to o goal.com ;] gratuluje rowniez ;]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez wojtas69 » 2009-11-02, 17:43

Ktoś kto taką samą notę wystawia Tymoszczukowi i Schweinsteigerowi, a dodatkowo lepszą van Bommelowi musiał nieźle jarać na tym meczu :mrgreen:
A argument, że Tymo nie walczył w tym meczu pozostawię bez komentarza, no chyba, że jakiś inny mecz puścili w moim tv :lol:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości