[BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez janekfcb » 2009-10-31, 19:19

Nie był to totalnie beznadziejny mecz, jednak bardzo rwany, jak ktos juz napisał: kopanina. Chcielismy wygrac ten mecz, szczegolnie ostatnie 10 min to pokazało.

Zrobilismy tylko jedną skladną akcje w całym meczu. podanie van Bommela do Braafheida, a ten do Toniego (troche niedokladnie). Reszta meczu to nic specjalnego, 3 strzały Tymo i to wszystko.

Zgadzam sie ze nie mamy w ogole skrzydeł. Prawa strona to tylko Lahm, lewa praktycznie nie istniala. Müller raz na prawej raz na lewej, dzisiaj nie wygrywał niestey pojedynków 1:1. Kazda proba dryblingu kończyła się niepowodzeniem. Z Eintrachtem dwie brameczki padly po tym jak fatalnie zachował sie Maik Franz. W tym meczu takiego Maika nie było, a szkoda.

Myślałem ze się troche przebudzimy i zagramy efektowniej, no niestety.
Nie jestem tak załamany jak co niektorzy bo Stuttgart tez nie mogl stworzyc zadnej sytuacji bramkowej, no oprocz 2 strzałow a poczatku meczu i coś tam probowalismy jednak zdziałać.

Ogólnie cały mecz słaby.

Szkoda ze Toni Kroos nie został u nas. Piękną bramke strzelił z Schalke i chyba w dzisiejszej sytuacji Bayernu by sie przydał.

Mecz z bordowymi bedzie ciezki, dla nas liczy sie tylko zwyciestwo, mam nadzieje ze damy rade. Pozdro
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Scholli » 2009-10-31, 20:00

bez Ribery'ego i Robbena nie mamy NIKOGO kto by w środku pola wykrzesał z siebie chociaż odrobinę kreatywności i to jest moim zdaniem nasz największy problem i powód czemu gramy tak jak gramy... niby wszystko ok, po to się wydaje te grube miliony na zawodników żeby brali na swoje barki całą grę, ale jakim cudem mamy 4 (a teraz z Müller'em nawet 5) świetnych napastników gdzie ich zapotrzebowanie na mecz wynosi 1 lub 2 a mamy tylko 2 :shock: ofensywnych pomocników którzy coś potrafią zrobić z piłką?! eh... :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Adalbertus » 2009-10-31, 20:29

Prawda jest taka ,ze nasz obecny trener nie ma pomysłu na gre, pozbył sie ostatnich kreatywnych pilkarzy jak Lucio i Ze Roberto ,po prostu w Bayernie nie ma kto tworzyc gry .
Nie wiem dlaczego nie gra Alexander Baumjohann ,ktory dobrze sobie radził w Borussi, a także w meczach przedsezonowych Bayernu. Ja bym go przynajmniej wyprubował, tym bardziej ,ze jest to typ zawodnika kreatywnego nie bojacego sie pojedynku jeden na jeden.
Sosy, Otle,Lele,Rensingi,Pranjice, Braafheidy i inne tam patalachy w takim klubie jak Bayern nie powinny siedzieć nawet na ławie.
W Bayernie dziś graja same drewniaki , mamy za mało zawodnikow technikow , jak Ze Roberto.
To co dziś zagrał Gomez, Schweinsteiger, MvB, Klose jest nie do opisania w kulturalnych slowach.
Ktos kiedys powiedział ,że Klinsmann rozmienil autorytet Bayernu na drobne, dziś Louis van Gall zrobil z bawarczyków pośmiewisko.
Dziś potrzeba nam takich piłkarzy jak Scholl Efenberg, Elber, Salihamidzic,Basler czy Matheus, niestety oni juz nie grają , ale oni tworzyli wielki Bayern ,dzisiaj nawet te drobne nie zostały po Klinsmanie, Bayern umarł , Bayern nie żyje, zostala tylko nazwa klubu,ale to za malo ,aby to kibicow Bayernu zadowalało.
Adalbertus
Bawarczyk
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-06-08, 22:15
Lokalizacja: RADZIONKÓW
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-31, 20:58

jeśli za tydzień na AA wygramy z Schalke to wskoczymy na 4 miejsce, a być może nawet uda wedrzeć się na podium, od 3 kolejek rywale ewidentnie grają pod Bayern, przypomina mi to sytuację z zeszłego sezonu gdy Bayern przegrywał - rywale przegrywali, gdy Bayern wygrywał rywale wygrywali, teraz trzeba się skupić pierońsko na dwóch spotkaniach z Bordeaux mecz o życie w LM i za tydzień z Schalke mecz o 4 miejsce w tabeli, a potem 2 tygodnie przerwy Bayernu bo mecze reprezentacji i mam nadzieję, żę po reprezentacyjnej przerwie końcem listopada dołączą Ribery i Olić bo są bardzo potrzebni,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Myszak » 2009-10-31, 20:58

Kiedy na antenie "błyszczeli" komentatorzy Sportklubu byłem przekonany, że gorzej już być nie może. A jednak może, co udowadniają nieprzerwanie, kolejka po kolejce pajace z Eurosportu 2.

Wracając do kwestii meczu i naszej gry. Obraz nędzy i rozpaczy, tragiczny poziom, zero składnej gry. KOPANINA.

Przed sezonem wydaliśmy 74 mln Euro (:!:) na zbudowanie nowej kadry. Jeden z najwyższych wyników w Europie jeśli chodzi o wydatki. Niech mi ktoś teraz wytłumaczy gdzie jest jakość w zespole, który wydał tak wiele ?

Co robią tu Edson i Pranjić ? Życzenia van Gaala ? Bądźmy poważni, trener może mieć życzenie ale nad każdym transferem powinna sprawować piecze większa rzesza osób i oceniać ich przydatność.

Gdzie jest środek pomocy ? Gdzie jest następca Ballacka ? Jeden gra w Leverkusen i nie wiadomo czy skory będzie do powrotu.

Mamy rozdętą kadrę pełną wyrobników, czy młokosów o zawyżonym mniemaniu o sobie (patrz Bastian).

W zimowym okienku trzeba zacząć działać. Działać zdecydowanie.
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-31, 21:04

Myszak tak jak mówił Hoeness w styczniu będziemy sprzedawać i sądzę, że odejdą ci najmniej przydatni: Goerlitz, Lell, Breno (wypożyczą), a van Gaal będzie miał wtedy jak chciał 22-23 piłkarzy, w wypowiedziach pomeczowych zainteresowało mnie, że Uli pewny siebie mówi, że do Bożego Narodzenia będziemy na szczycie tabeli, czyżby zauważył jakiś trwały postęp? mam nadzieję, że tak, jest blisko drużyny więc pewnie wie lepiej od nas, głowa do góry do czołówki tracimy 4 pkt, a jeszcze 6 spotkań do końca rundy :-)
http://www.bundesliga.de/de/liga/tabelle/
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez haj » 2009-10-31, 21:14

Ja pier.... :shock: Trocky optymistą :shock: zapisuję to w kalendarzu :shock:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez wojtas69 » 2009-10-31, 21:50

Dzisiejszy mecz potwierdził, że dalej gramy w kratkę. Po dobrym meczu pucharowym znowu przyszedł czas na słabe spotkanie.
Najbardziej ze wszystkich zawodników irytuje mnie gra Schweinsteigera. Może nie był dziś najgorszy, ale najbardziej mnie drażnił. Coraz bardziej wyczekuje momentu, kiedy rozstaniemy się z nim.
Z pozytywnych rzeczy to cieszy mnie bardzo dobry mecz w wykonaniu Tymoszczuka. Wg mnie (i nie tylko -> serwis goal.com) Tymo był dzisiaj najlepszym naszym graczem. Jeszcze jest kilka spotkań do końca tej rundy i jeśli będzie trzymał taki poziom jak dzisiaj to nie widzę powodu, aby się z nim pożegnać.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Qwess » 2009-10-31, 21:55

Pomysł z odchudzeniem kadry nie jest wcale taki zły... sądzę że dzięki temu zarząd chcę zdobyć drobne na kupno nowych piłkarzy, mam tutaj na myśli Rafinhę ! oraz powiedzmy także Adlera. Środek pomocy do przyszłego sezonu mamy zarezerwowany na Kroosa, a jeżeli nie on to Van Der Vaart?.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Cejmi » 2009-10-31, 22:02

Mecz nie warty dłuższego komenta. Straciliśmy 2 pkt. i zamiast wykorzystać potknięcia rywali znowu podaliśmy im dłoń. Z taka grą we wtorek żegnamy się z LM.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 3m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez olli » 2009-10-31, 22:17

wojtas22 napisał(a):Z pozytywnych rzeczy to cieszy mnie bardzo dobry mecz w wykonaniu Tymoszczuka. Wg mnie (i nie tylko -> serwis goal.com) Tymo był dzisiaj najlepszym naszym graczem. Jeszcze jest kilka spotkań do końca tej rundy i jeśli będzie trzymał taki poziom jak dzisiaj to nie widzę powodu, aby się z nim pożegnać.

A myślałem, że w ogóle nie widzisz powodów, żeby się z nim żegnać :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez haj » 2009-10-31, 22:28

O Tymo można powiedzieć - nareszcie. Szkoda tylko - jak już wspomniał Wojtas - Anatolij tym jednym meczem dostarczył powodów, aby się z nim nie żegnać, bowiem piłkarz tej klasy zdecydowaną większością pojedynków powinien dawać do zrozumienia, że jego miejsce jest wyłącznie w pierwszym składzie, a z tym już było zdecydowanie gorzej 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez trocky » 2009-10-31, 22:56

może wszyscy dostaną takiego przebudzenia jak Tymoszczuk, może nawet Lell dokona skoku w hiperprzestrzeń i z rezerw rezerw awansuje do rezerw młodzików <lol>
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez upek » 2009-10-31, 23:35

Tymo miszcz ! :d moze w koncu dostanie lepsza note od bommela to pare osob doceni tego zawodnika :lol:

ogolnie gra to porazka, marazm i stagnacja ;]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] FC Bayern - VfB Stuttgart 0:0

Postprzez Rychugda » 2009-10-31, 23:43

Ogólnie mecz walki:) Ja jestesm dużym optymistą i ufam w 100% van Gaalowi Uliemu i reście. Chyba najlepszy mecz Baafheida w Bayernie. Naprawde sie chłopak Starał.. W sumie mógł lepiej wrzucić Toniemu ale te jego wyjście na pozycje było wspaniale:) Ale ogólnie chyba nie jest wart Bayernu
Rychugda
Bawarczyk
 
Posty: 139
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-08-26, 22:11
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 3m 14s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości