[CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez Adams » 2009-11-03, 23:02

Obrazek
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez janekfcb » 2009-11-03, 23:02

alien666 napisał(a):Trener nie gra. Na dzień dzisiejszy jego zmiana nic nam nie da... sorki da - lepsze samopoczucie!



Trener ustala skład i taktyke. Założe sie ze jakby był chociazby klinsmann to na prawej pomocy niegralby własciwie nie wiem kto gral na prawej pomocy Lahm cy Tymo? bylby to pewnie Altintop lub ktos inny zdrowy Sosa.. a na lewej powiedzmy Pranjic, wysuniety pomocnik Schweini. Kiedyś graliśmy często skrzydłami tam zdobywaliśmy pole tzw trojkątami: np dzisaj moglby to byc Schweini, Pranjic Lahm.

Dzisiaj tego nie ma gra bokiem to jest podanie od Van Bommela do Lahma i ten albo mu sie uda dojsc do koncowej i wrzucic albo nie!

Van Gaal ma taktyke tysiaca podan i tym właśnie zdobywania pola, to sie nie sprawdza... od samego poczatku.
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez marcin_fcbm » 2009-11-03, 23:05

Rael napisał(a):A liczony ejst bilans bramek czy bezposrednich sportkan (przy rownej ilsoci punktow) Bo ejsli to drugie to zwyciestwo z juve nasze i ich remis z Bordeaux dawałby nam awans.


Remis Juve z Bordeaux - Juve ma 9 pkt...
Bayern pokonuje Maccabi - Bayern ma 7 pkt...

Juve - Bayern o wszystko...
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez alien666 » 2009-11-03, 23:09

janekfcb napisał(a):
alien666 napisał(a):Trener nie gra. Na dzień dzisiejszy jego zmiana nic nam nie da... sorki da - lepsze samopoczucie!



Trener ustala skład i taktyke. Założe sie ze jakby był chociazby klinsmann to na prawej pomocy niegralby własciwie nie wiem kto gral na prawej pomocy Lahm cy Tymo? bylby to pewnie Altintop lub ktos inny zdrowy Sosa.. a na lewej powiedzmy Pranjic, wysuniety pomocnik Schweini. Kiedyś graliśmy często skrzydłami tam zdobywaliśmy pole tzw trojkątami: np dzisaj moglby to byc Schweini, Pranjic Lahm.

Dzisiaj tego nie ma gra bokiem to jest podanie od Van Bommela do Lahma i ten albo mu sie uda dojsc do koncowej i wrzucic albo nie!

Van Gaal ma taktyke tysiaca podan i tym właśnie zdobywania pola, to sie nie sprawdza... od samego poczatku.


Jest w tym trochę racji, ale nam na dzień dzisiejszy brakuje przede wszystkim piłkarza kreatywnego. Jeden Robben nic nie zdziała, tym bardziej gdy nie jest w pełni sił.
To oczywiste, że trener ustala taktykę, ale od piłkarzy zależy jej "udoskonalenie" oraz "modyfikacje" w trakcie meczu.
Właśnie dają skrót na "eN-ce" - idę się jeszcze bardziej wku****! :x
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez trocky » 2009-11-03, 23:09

marcinQFCB napisał(a):
Rael napisał(a):A liczony ejst bilans bramek czy bezposrednich sportkan (przy rownej ilsoci punktow) Bo ejsli to drugie to zwyciestwo z juve nasze i ich remis z Bordeaux dawałby nam awans.


Remis Juve z Bordeaux - Juve ma 9 pkt...
Bayern pokonuje Maccabi - Bayern ma 7 pkt...

Juve - Bayern o wszystko...


umiesz liczyć licz na siebie, wystarczy skromne 1-0 dla juve w meczu z bordeaux i wszystkie wyliczenia biorą w lep,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez janekfcb » 2009-11-03, 23:10

5. kolejka LM: Bayern wygrywa z Maccabi ma 7pkt, Juve remis lub porazka z Bordo i ma 8 lub 9pkt
6. kolejka LM: Juve- Bayern: Bayern musi wygrać!

Musimi kibicowac bordo ;/
Ostatnio edytowano 2009-11-03, 23:21 przez janekfcb, łącznie edytowano 1 raz
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez upek » 2009-11-03, 23:14

roy8 napisał(a):
upek napisał(a):lepiej spojrzcie ile osob na forum siedzi ^^ oplacalo sie wdupic ^^

no to jedyny pozytyw tej porazki :D :roll:

jeszcze to ze Olszesky 3 stowki wdupil jest dosc ... zabawne xD

generalnie o meczu nic wiecej nie napisze, nie mam sil zeby sie tym nawet spinac :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez roy8 » 2009-11-03, 23:15

trocky napisał(a):
marcinQFCB napisał(a):
Rael napisał(a):A liczony ejst bilans bramek czy bezposrednich sportkan (przy rownej ilsoci punktow) Bo ejsli to drugie to zwyciestwo z juve nasze i ich remis z Bordeaux dawałby nam awans.


Remis Juve z Bordeaux - Juve ma 9 pkt...
Bayern pokonuje Maccabi - Bayern ma 7 pkt...

Juve - Bayern o wszystko...


umiesz liczyć licz na siebie, wystarczy skromne 1-0 dla juve w meczu z bordeaux i wszystkie wyliczenia biorą w lep,

Dokładnie. zagrajmy swoje a dopiero potem spojrzymy w tabele i zobazcymy co z tego wyszlo
Obrazek
roy8
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 497
Wiek: 32
Dołączył(a): 2008-03-25, 12:12
Lokalizacja: BYTOM
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez Adams » 2009-11-03, 23:19

upek napisał(a):generalnie o meczu nic wiecej nie napisze, nie mam sil zeby sie tym nawet spinac :d


ja tak samo... :wink: moje nadzieje prysły wraz z pierwszą bramką dla żabojadów więc wynik mnie aż tak bardzo nie dziwi.

wojtas22 :564:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez pablo » 2009-11-03, 23:23

Tej druzynie przydalaby sie prawdziwa rewolucja, niestety nie chcialbym zeby robil ja Van Gaal bo obawiam sie, ze wtedy zobaczylibysmy w skladzie jeszcze kilku zawodnikow pokroju Edsona i Praijnica. Sklad mamy sredni ale napewno nie na tyle slaby zeby tak gladko przegrac z druzyna pokroju Bordeaux, bo nie oszukujmy sie oni sa tacy mocni, nie pokazali nic nadzwyczajnego ale na nas nawt taka gra wystarczyla. Dawno juz nie widzialem tak slabego Bayernu jak w tym sezonie. Pomijajac niekompletny sklad to druzyna nie wie co ma robic, ciagle gramy na stojaco i z takim spokojem jakby nic sie niedzialo. Do tego ustawienie jest tragiczne, zmiany sa zle, cala koncepcja gry jest zupelnie niezrozumiala. Praktycznie kazdej pozycji monaby sie przyczepic. Co Tymo robi na prawej ? Lahm na prawej (coby on sam nie mowil) jest o wile slabszy niz na lewej, kazdy kto chociaz troche zna sie na pilce dostrzeze to bez problemu..... Czemu Edson bije rogi skoro robi to slabo ? Czemu Edson nie potrafi podac w inna strone niz do tylu ? Czy Praijnic jest naprawde az tak slaby, czy to mozliwe zeby zaplacic tyle kasy za tak kiepskiego zawodnika? Ja do Van Gaala nie mam juz wogole zaufania bo praktycznie wszystkie jego decyzje sa bledne, jezeli mialby odrobine honoru to przynajmniej przyznalby sie do bledow i sprobowal do pewnych rzeczy podejsc inaczej. Jezeli czegos nie zmieni to bede za jego zwolnieniem. Bo teraz nie wiadomo w jakim kierunku zmierzamy. Napewno nie robimy zadnych postepow.... Kurcze musze chyba troche odpoczac od Bayernu bo strasznie duzo kosztuje mnie to wszystko nerwow :573:
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez Recit » 2009-11-03, 23:30

Bayern fun napisał(a):
Recit napisał(a):
trocky napisał(a):2 porażki w LM to tego nawet Klinsmann nie miał!!! van Gaal (cenzura)#j!! Beckenbauer za 3 tygodnie przestaje być prezydentem Bayernu to brać go na trenera!!!! serducho mi nie wytrzyma nie długo :-( widzieliście biednego Lahma jak po meczu bił kibicom brawa ze łzami w oczach? aż mnie ścisnęło :-( 150 mln euro na transfery w przeciągu 24 miesięcy i gramy w Lidze Europejskiej!!! van Gaal Ty nadęty bufonie jesteś gorszy od Klinsmanna! ZEJDŹ MI Z OCZU! tak jak ktoś mówil wcześniej to nie wina piłkarzy tylko braku koncepcji gry braku pomysłu trenera!!!!! od dziś modlę się, żeby Beckenbauer w trybie awaryjnym ponownie trenował Bayern :-(
No ja właśnie nie jestem przekonany, że to wina trenera. Za Generała nie było wcale tak idealnie jak wyniki w lidzie wskazywały. Poza tym, pamiętacie Zenit? Kolejny rok to już nędza. O ile Klinsi był praktykantem, to jednak LvG ma pomysły, ma osiągnięcia i nie wierzę, żeby nagle zrobił się beznadziejnym trenerem. Może po prostu piłkarze to leniwe ofermy? :D


a czyja to moze być k**a wina??
Zawodników??Niektórych tak ale tyko paru!Przecież z takim składem to bez pierdnięcia powinniśmy rozwalić to Bordo...
Nie ma innej opcji niż zmiana trenera jeśli nie teraz to po sezonie!

Chyba mylisz Bordeaux z jakimś workiem do bicia. To jest obecnie bardzo dobry, wyrównany team i na papierze wcale nie mają kadry dużo gorszej od Bayernu. Szczególnie, gdy Bayern rozpoczyna mecz bez super skrzydłowych.

Bayern fun napisał(a):Trener ustala skład i taktyke.

Skład wybiera z tych, których ma do dyspozycji, a czy oni wykonają założenia taktyczne to zupełnie inna kwestia. Nie sądzę, żeby LvG kazał im grać do tyłu i nie wykazywać zaangażowania.

Ale jednak masz rację, że kiedyś lepiej wykorzystywaliśmy skrzydła. Jednak już głupich i ryzykownych podań do tyłu, niepewności w defensywie cz też taktyki innej niż podaj do Ribb/Robb nie nauczył tych piłkarzy ani Generał ani Klinsi ani, póki co, LvG. Nie rozgrzeszam trenera, ale nie chce mi się wierzyć, żeby kolejny trener nie mógł sobie poradzić z brakiem kreatywności. To nie jest już praktykant, to jest doświadczony trener z autorytetem.

EDIT
Jeszcze jedno. Takiemu kolesiowi jak LvG trzeba dać więcej czasu niż jeden sezon. On musi wprowadzić swój porządek i wtedy to może przynieść efekty. Zwalnianie trenera po kilku miesiącach kojarzy mi się z Hiszpanią. Osobiście chciałbym, żeby LvG został jeszcze na kolejny sezon sezon. Wtedy będzie można ocenić, czy jego wizja ma sens i się sprawdza, czy to tylko kupa bzdur.
Ostatnio edytowano 2009-11-03, 23:41 przez Recit, łącznie edytowano 1 raz
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5339
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 26m 14s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez jun_or » 2009-11-03, 23:40

Chyba pierwszy raz ciesze się, że nie widziałem meczu, bo z tego co piszecie, to raczej dobrze dla mnie. Nie pozostaje nic innego jak się upić :(
jun_or
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2459
Dołączył(a): 2009-08-07, 08:18
Lokalizacja: inąd
Online: 8d 17h 12m 57s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez pablo » 2009-11-03, 23:42

Ale LvG jezeli nie potrafi obronic sie wynikami to przynajmniej niech powie cos z sensem. Jezeli stwierdzi, ze pomylil sie co do Edsona i Praijnica i , ze druzyna potrzebuje wzmocnien a kilku zawodnikow nie nadaje sie do FCB to ja bede sie bardz cieszyl i bede calym sercem za nim. Ale jezeli on po meczu wypowie sie w tonie, ze gralismy dobrze, ze zabraklo szczescia, skutecznosci, ze powinien byc karny itp. to znaczy, ze on zyje w jakims innym swiecie i wogole nie widzi co sie dzieje na boisku i jak powinien grac tak wielki kllub w tak waznym meczu.
Ostatnio edytowano 2009-11-03, 23:43 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez alien666 » 2009-11-03, 23:43

jun_or napisał(a):Chyba pierwszy raz ciesze się, że nie widziałem meczu, bo z tego co piszecie, to raczej dobrze dla mnie. Nie pozostaje nic innego jak się upić :(


I tak właśnie rodzi się alkoholizm w polskim narodzie... a wszystko przez niemiecką drużynę!
Niemcy - oni są winni każdego ZŁA!!! :)
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Bordeaux 1:2

Postprzez Luke » 2009-11-03, 23:44

Właśnie wróciłem z spotkania ze znjomymi i myślałem, że na livescore się komuś pomyliło i wynik odwrócił :| Dajcie spokój wyliczacie matematyczne szanse na awans Bayernu jakby byli oni reprezentacją Polski podczas mistrzostw świata. Bayern awansuje fuksem i co później ? Trafią na na MU lub Chelsea i teraz pomyślcie sobie, jeśli rozmontowało nas Bordeux to co zrobiła by z nami jedna z tych drużyn ? Naprawdę macie na to ochotę ? Co to za róznica czy awansujemy czy zagramy w LE ? Dzisiaj stojąc w STSie usłyszałem jak jeden z grupki chłopaków mówił na cały lokal:"Nie stawiajcie na Bayern, to grozi stratą kasy..." o czym to świadczy ? O tym, że Bayern stracił jakikolwiek respekt ze strony kibiców i drużyn przeciwnych :roll: Nie wiem kogo to wina trenera, piłkarzy, kontuzji może wszystkich tych rzeczy, wiem jednak, że jeśli Van Gaal nie zacznie osiągać sukcesów na arenie narodowej w najbliższym czasie to będzie się trzeba z nim pożegnać...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Arti, Bayern fun, cze tu janek, lewy203 i 30 gości