[BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez mancipium » 2009-11-22, 17:30

butt - zagrał dobrze.

Obrona:
Badstuber - nieźle mu idzie gra na lewej stronie jako typowemu CD
Lahm - niestety coś się w nim zepsuło. Stoi z piłką i dośrodkowuję w kosmos mimo pustego pola wokół niego. Do tego już nawet do przodu za bardzo nie ciągnie.
micho - pierwsza połowa fatalna, w drugiej trochę lepiej. Jednak jeśli tak ma grać nasz stoper to spodziewajmy się większej ilości bramek straconych
DvB - wydawało mi się, że się starał ale również słaby mecz, nawet czasami pojedynki główkowe przegrywał.

MvB- tragedia to co gra ten palant przechodzi ludzkie pojęcie, i to jest nasz KAPITAN;/
Tymo - jedyne co robi to biega. Poza tym zero przechwytów w trudnych sytuacjach, jakiś dobrych akcji.

Schweini - mniej niż zero...
Muller: Próbował, szarpał ale zgubił czucie piłki. To młody zawodnik i nic dziwnego, że taki mecz mu się przytrafił.

Gomez : Moim zdaniem najlepszy w FCB. Wreszcie pomocnicy mieli do kogo podać - jednak te podania były nie w tempo. Przecież to podający decyduję o tym kiedy podać i za każdym razem było to za późno.
Klose: Oprócz asysty coś zrobił?

Olić, Alexander -> Nie pokazali nic nadzwyczajnego wśród tych cieniasów z podst. 11.

LvG - nie najgorsze zmiany, ale granie z 2x DM mając ich tak słabych to bezsens. Czemu nie spróbuję zagrać 4-4-2 z jednym DMem, 2x skrzydłowy + AM ?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez Qwess » 2009-11-22, 17:32

Van Gaal niech idzie w pizdu... ja nie wiem Heynckes zrobił porządnych zawodników z Leverkusen, Magath umiał zrobić z 20latków porządną drużynę mimo kłopotów finansowych, ale u nas przyszła taka (cenzura) jak Van Gaal, i normalnie nic... nie no niech idzie ten Van Gaal bo normalnie nie mogę patrzeć na niego już... te 15mln niech zapłacą mu za ten kontrakt... niech zabierze LvG przy okazji swoje talenty jak Pranjic i Breefheid i niech wraca na swoje stare śmieci.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez Matifcb » 2009-11-22, 17:34

Qwess napisał(a):Van Gaal niech idzie w pizdu... ja nie wiem Heynckes zrobił porządnych zawodników z Leverkusen, Magath umiał zrobić z 20latków porządną drużynę mimo kłopotów finansowych, ale u nas przyszła taka (cenzura) jak Van Gaal, i normalnie nic... nie no niech idzie ten Van Gaal bo normalnie nie mogę patrzeć na niego już... te 15mln niech zapłacą mu za ten kontrakt... niech zabierze LvG przy okazji swoje talenty jak Pranjic i Breefheid i niech wraca na swoje stare śmieci.


opanuj sie smarkaczu i jezyk zmien bo do swojej nauczycielki z gimnazjum nie mowisz
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez maciekk » 2009-11-22, 17:34

Matifcb napisał(a):Teraz przed nami 4 mecze z teoretycznie słabymi drużynami, więc jest szansa, że do jeszcze do przerwy wybijemy się w tabeli do góry.


jest szansa ? z takimi druzynami to jest obowiazek !


Tak, ale to, że wygramy nie będzie jeszcze nam gwarantowało, że wskoczymy na wyższe miejsce w tabeli. Potrzebne będzie jeszcze gubienie punktów przez rywali.
Czyli nie chodzi mi o te, że jest szansa na wygrane, a że jest szansa na wyprzedzenie w tabeli drużyn, które też raczej powinny wygrywać swoje mecze.
maciekk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-28, 23:24
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez haj » 2009-11-22, 17:34

Widzę, że fala antyvangaalowska ma się w najlepsze xD ja jednak mam największe pretensje do tych piłkarzyków, którzy uważają się za największych. Jeżeli ktoś jest pomocnikiem jak Schweinsteiger to ma OBOWIĄZEK dośrodkować w miarę ok w 80% przypadków. Tymczasem chłopak ma piłkę w 88. minucie na stopie na wysokości pola karnego, a posyła ją w trybuny :573: Z kolei Lahm, który tak głośno wypowiadał się na temat polityki prowadzonej przez FC Bayern, będąc wolny, kompletnie niepilnowany, mający czas na podrapanie się po rowie między pośladkami z wrzutki robi aut dla przeciwników. Tak się K U R W A nie gra i tu nawet trio Ferguson - Mourinho - Guardiola by nie pomogli. Po prostu - albo się obudzą w końcu z gwiazdorskiego letargu, albo nawet pod najlepszą ręką będziemy grać pizdę. I w sumie tyle w tym temacie.

Cejmi - mnie gówno obchodzi, czy zawodnik jest bramkarzem, obrońcą czy def. pomocnikiem. Mając taką piłkę na 15 metrze to trzeba z zamkniętymi oczami trafiać.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez mancipium » 2009-11-22, 17:39

haj napisał(a):Widzę, że fala antyvangaalowska ma się w najlepsze xD ja jednak mam największe pretensje do tych piłkarzyków, którzy uważają się za największych. Jeżeli ktoś jest pomocnikiem jak Schweinsteiger to ma OBOWIĄZEK dośrodkować w miarę ok w 80% przypadków. Tymczasem chłopak ma piłkę w 88. minucie na stopie na wysokości pola karnego, a posyła ją w trybuny :573: Z kolei Lahm, który tak głośno wypowiadał się na temat polityki prowadzonej przez FC Bayern, będąc wolny, kompletnie niepilnowany, mający czas na podrapanie się po rowie między pośladkami z wrzutki robi aut dla przeciwników. Tak się K U R W A nie gra i tu nawet trio Ferguson - Mourinho - Guardiola by nie pomogli. Po prostu - albo się obudzą w końcu z gwiazdorskiego letargu, albo nawet pod najlepszą ręką będziemy grać pizdę. I w sumie tyle w tym temacie.

Cejmi - mnie gówno obchodzi, czy zawodnik jest bramkarzem, obrońcą czy def. pomocnikiem. Mając taką piłkę na 15 metrze to trzeba z zamkniętymi oczami trafiać.


Pisałem, że dałem Ci ignora, ale potem pokazywało mi ciągle że mam nieprzeczytane posty - nie dałem rady :).

Zgadzam się w pełni, ale to jednak trener ma wpływ na formę i jakość gry zawodników. Może nie w 100%, ale odpowiedni trening to klucz do sukcesu.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-22, 17:44

haj napisał(a):Cejmi - mnie gówno obchodzi, czy zawodnik jest bramkarzem, obrońcą czy def. pomocnikiem. Mając taką piłkę na 15 metrze to trzeba z zamkniętymi oczami trafiać.


O tej sytuacji z pierwszej połowy nawet nie mówię, ale ta z drugiej gdzie zaje*** w stylu Janikowskiego - żenada. A jak zobaczymy w powtórce to do najbliższego obrońcy miał pewnie z 6-7 metrów i stał na wprost bramki. Tymo jest po prostu słaby... :evil:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 54s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez trocky » 2009-11-22, 17:48

"tego na trzeźwo nie da się oglądać" słodki komentarz Borka, dziś zobaczyliśmy starego vanBuytena :-D snajper z niego naprawdę kompletny to prawda ale ch#j nie stoper z niego, piłkarze grają przeciwko trenerowi czy co?? WTF?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez pablo » 2009-11-22, 17:54

Jakis postep mozna bylo zauwazyc. Brawa za wole walki i ambicje, niestety bylismy za slabi na Bayer. Rozegralismy niezly mecz w ataku ale przyposzczam, ze glownie dlatego, ze Bayer zostawial nam sporo miejsca grajac ofensywna pilke. Na plus Gomez. Mial troche za duzo spalonych, ale staral sie, czasami wychodzil w tempo ale dostawal za pozno pilke, ladna bramka, czesto przyjmowal pilke plecami do obroncy i rozsadnie odgrywal. Co bardzo wazne gdy byla to kontra to potrafil ladnie sie zastawic i szybko celnie odegrac. Mysle, ze bedzi gral coraz lepiej. Mam nadzieje, ze teraz Gomez na stale bedzie w pierwszej 11tce. Tymo ustawiony dzisiaj jakby bardziej w srodku, niezle gral, szkoda tylko kilku sytuacji ktore zmarnowal, mogl lepiej strzelac. Irytujaca byla gra Lahma na prawej stronie, ta pozycja niszczy jednego z najlepszych bocznych obroncow na swiecie. Dlaczego Van Gaalowi tak dlugo zajmuje wyciaganie wnioskow? Gomez do pierwszego skladu - ok. Teraz Tymo na srodek, Lahm na lewa obrone, wroci Ribery i Robben i bedzie ok. I koniecznie zostanmy na dlozej przy 4-4-2 - to ustawienie jest lepsze dla nas, nawet jak wroci Ribery i Robben.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez badyl » 2009-11-22, 17:57

pablo napisał(a):Jakis postep mozna bylo zauwazyc. Brawa za wole walki i ambicje



Rozumiem ze dla Leverkusen? :lol: :lol: no chyba ze jakiś inny mecz oglądałeś..
Ostatnio edytowano 2009-11-22, 17:57 przez badyl, łącznie edytowano 1 raz
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-22, 17:57

Najśmieszniejsze jest to, że mimo takiej słabej i bezbarwnej gry to my, szczególnie w drugiej połowie, mogliśmy zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Ja wiem czy Bayer prezentował coś szczególnego? Trochę poklepali naszych w pierwszej i to wszystko. Także popełniali błędy w obronie, także mieli dużo strat. Jednym słowem mnie nie zachwycili. A i ten cały Toni Kroos. Rozpływamy sie nad jego grą przez cały tydzień, a on jest jak Muller. Ma kłopoty ze stabilizacją formy. Nie wiem, może za bardzo koncentrowałem sie na grze FCB, ale powiem szczerze, że dopiero pod koniec drugiej połowy przypomniałem sobie, że on gra w tym meczu...
A może to po prostu piwo? :?:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 54s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez pablo » 2009-11-22, 18:01

@ badyl zwroc uwage, ze gralismy przeciw Leverkusen, ktore jest w niesamowitej formie w dodatku bez Riberyego i Robbena. Chyba juz nie pamietasz jak kiepsko potrafilismy grac ze slabszymi druzynami bez naszych 2 gwiazd. W drugiej polowie udalo nam sie troche przygasic Leverkusen, a to jest naprawde sztuka w tym sezonie, do tego stworzylismy kilka niezlych sytuacji. Oczywiscie nie bylo to to czego mozna oczekiwac po FCB grajacego na wlasnym boisku, ale z takim skladem to bylo max na co nas bylo stac i to max osiagnelismy.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez badyl » 2009-11-22, 18:04

Ale świetna dyspozycja Leverkusen to dla mnie żadna wymówka. Graliśmy na Allianz Arena, nawet bez Riberego i Robbena mamy najlepszą kadrę w lidze. Moim zdaniem w 2 połowie to Leverkusen odpuściło, bo my graliśmy piach tak samo jak od momentu straty bramki do końca meczu.
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-22, 18:07

badyl napisał(a):Ale świetna dyspozycja Leverkusen to dla mnie żadna wymówka. Graliśmy na Allianz Arena, nawet bez Riberego i Robbena mamy najlepszą kadrę w lidze. Moim zdaniem w 2 połowie to Leverkusen odpuściło, bo my graliśmy piach tak samo jak od momentu straty bramki do końca meczu.


Bez obrazy, ale same nazwiska nie grają. Moim skromnym zdaniem kadra jest co najwyżej średnia. Przynajmniej jeżeli weźmiemy pod uwagę formę zawodników. :!:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 54s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez trocky » 2009-11-22, 18:08

Obrazek
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości