[BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez haj » 2009-11-22, 18:11

Nikt tutaj nie odpuszczał, nie ma o tym mowy przy wyniku, który żadnej z drużyn nie gwarantuje chociażby jednego punktu. Leverkusen po prostu przystosowało się do naszego poziomu gry, dlatego też wyglądało to przez chwilę tak, jakbyśmy zaczęli prezentować się lepiej, ale na nieszczęście było to tylko złudzenie...

Trocky - to zdjęcie ma się jakoś do tematu meczu, czy po prostu licznik postów leci ? 8) :wink:
Ostatnio edytowano 2009-11-22, 18:12 przez haj, łącznie edytowano 2 razy
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-22, 18:12

trocky przetłumacz. :?:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez trocky » 2009-11-22, 18:14

"Philipp mówisz do nas od serca" lub "Philipp mówisz do nas z sercem" niby różnica ale w sumie to samo, choć zaznaczam nie ufam swojemu germańskiemu,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez marcin_fcbm » 2009-11-22, 19:30

HSV - Bochum 0:1... jak zwykle ktoś gra pod Bayern ale co z tego...
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez OSZA » 2009-11-22, 19:47

21 punktow w 13 meczach to nic dobrego. Przynajmniej widac,ze Gomez to dobry pilkarz- zagra mecz od poczatku, strzeli gola. Musimy kiedys wygrac...
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-22, 20:02

OSZA napisał(a):Musimy kiedys wygrac...


No kiedyś wygramy... :)

marcinQFCB napisał(a):HSV - Bochum 0:1... jak zwykle ktoś gra pod Bayern ale co z tego...


Gdyby FCB grał nawet na 80% swoich "normalnych" możliwości, chociażby z tych sezonów gdy zdobywał tytuły w ostatnich kolejkach, pewnie teraz mielibyśmy lidera i z 6-8 punktów przewagi nad wiceliderem. Pomażyć dobra rzecz... :evil:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez Tapir » 2009-11-22, 20:51

Bild i Kicker powinni wystawić wszystkim note po 6, tylko Gomezowi 3, no i Buttowi.
Tak sie nad Gomezem zastanawiam, wszyscy na niego tak najeżdżali, a to poprostu drużyna mu nie potrafi podać, dlatego nic nie strzelał.
Tapir
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1887
Dołączył(a): 2009-06-01, 17:09
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez OSZA » 2009-11-22, 20:57

Gdybyśmy ostatnie 3 mecze wygrali bylibyśmy samodzielnym liderem... No nie mogę z tej Bundesligi!
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez PeKs » 2009-11-22, 21:56

Tak, jakoś zapomnieliśmy o nim. Od Jego VFB minęło trochę czasu a dziś pokazał że umiejętności ma. Zaimponował mi, mimo że taka bramka w zeszłym sezonie w jego wykonaniu, nie była by niczym nadzwyczajnym.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez pablo » 2009-11-22, 22:08

Mi najbardziej podobalo sie w grze Gomez to, ze potrafil przyjac pilke z obronca na plaecach i szybko i celnie odegrac. Gdyby jeszcze mial przy sobie Riberyego i Robbena to gra w ten sposob bylaby zabojcza dla obrony przeciwnika. Widac jakim bledem bylo sadzanie Gomeza na lawce, w tym meczu wychodzil brak zgrania, cos w tym jest co mowil Gomez - ze jest szybki. Naprawde podobalo mi sie jaki byl aktywny i jak szybko urywal sie obroncom, tylko nasza genialna pomoc nie jest przyzwyczajona do tego typu napastnika i nie potrafi zagrac mu dobrej pilki. Nie jestem zadowolony z Van Gaala, popelnia zbyt wiele bledow w ustawianiu druzyny, w doborze graczy ale patrzac na terminarz to jezeli bysmy wygrali pozostale mecze, co jest jak najbardziej do wykonania to nasza sytuacja znacznie by sie poprawila. Zwalnianie trenera w tym momencie byloby strasznie nieodpowiedzialne.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez Roqe » 2009-11-22, 23:11

Cóż tu dużo pisać... poprostu, kolejny bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Pewnie już to ostatnimi czasy pisałem ale w tym meczu znowu popełniliśmy rażące błędy w obronie(według mnie Demichelis i Buyten razem w środku to nie jest dobry pomysł), 0 kreatywności w ataku, niecelne podania o wrzutkach nie wspominając...brakuje mi w tej drużynie kogoś z charaktrem(np. Ballacka). Prawda jest taka że bez Franka i Arjena jesteśmy takim lepszym średniakiem w Bundeslidze, przynajmniej na dzień dzisiejszy.
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez kama_reda » 2009-11-22, 23:36

pablo napisał(a):Mi najbardziej podobalo sie w grze Gomez to, ze potrafil przyjac pilke z obronca na plaecach i szybko i celnie odegrac. Gdyby jeszcze mial przy sobie Riberyego i Robbena to gra w ten sposob bylaby zabojcza dla obrony przeciwnika. Widac jakim bledem bylo sadzanie Gomeza na lawce, w tym meczu wychodzil brak zgrania, cos w tym jest co mowil Gomez - ze jest szybki. Naprawde podobalo mi sie jaki byl aktywny i jak szybko urywal sie obroncom, tylko nasza genialna pomoc nie jest przyzwyczajona do tego typu napastnika i nie potrafi zagrac mu dobrej pilki. Nie jestem zadowolony z Van Gaala, popelnia zbyt wiele bledow w ustawianiu druzyny, w doborze graczy ale patrzac na terminarz to jezeli bysmy wygrali pozostale mecze, co jest jak najbardziej do wykonania to nasza sytuacja znacznie by sie poprawila. Zwalnianie trenera w tym momencie byloby strasznie nieodpowiedzialne.

Prawdopodobnie widzieliśmy inny mecz. Gomez nie wyróżnił się niczym poza bramką, a piłkę miał wyłożoną na patelni. Ładnie uderzył fałszem, fakt, ale zawodnik 'wart' 30 mln powinien mieć takie zagrania opanowane w swoim szerokim wachlarzu. Nieskromnie przypominam natomiast, że po bezmyślnej stracie strzelca pierwszej bramki Vidal zagrał przecudną piłkę do Kiesslinga, ten wymanewrował drewnianego van Buytena i mieliśmy pozamiatane. Ponadto w grze Gomeza widziałem wiele niedokładnych przyjęć i podań. Zawodnik, w którego pompowane są olbrzymie pieniądze, który domaga się gry, twierdząc, że jest lepszy powinien robić na boisku przewagę, błyszczeć, wziąć na siebie ciężar gry, gdy nie idzie innym, a jak jest każdy widzi. Jego gra, jak i całej drużyny kompletnie mi się nie podoba, ale to tylko moje prywatne zdanie, które może być błędne. Fajnie, że próbujesz w całej tej ch ujowiźnie znaleźć jakieś pozytywy, oby to był dobry prognostyk na przyszłość.


Co do wygrania pozostałych meczów, też nie podchodziłbym z huraoptymizmem. Po niezwykle ciężko wymęczonym zwycięstwie nad Eintrachtem (gol w końcówce snajpera van Buytena) Schweinsteiger zapowiadał same zwycięstwa do końca rundy, a tymczasem w trzech kolejnych meczach mamy marne trzy punkty z jeszcze marniejszą grą. Doliczymy do tego porażki w LM i generalnie możemy sezon spisać na straty (obiektywnie patrząc w mistrzostwo nie wierzę, o awansie do fazy pucharowej LM nie wspominając).
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez pablo » 2009-11-23, 00:34

kama_reda czesciowo gadzam sie z Toba i nie podchodze huraoptymistycznie, rowniez jestem zdruzgotany tym co dzieje sie w Bayernie, tylko w przeciwienstwie do niektorych nie upatruje tego w tym meczu ani nawet w kilku ostatnich slabych meczach. W Bayernie dzieje sie zle od dawna i wyniki jakie osiagamy w tym sezonie i poprzednim sa tylko efektem wielu blednych decyzji. Zmiana trenera nic tutaj nieda, chyba, ze np przyszedlby Hiddink i powiedzial jasno, ze jezeli ma odnosic sukcesy to potrzebuje wiecej klasowych zawodnikow. Tylko, ze my zaniedbujemy nasza kadre od lat i narobilo sie w niej zbyt wielu slabych pilkarzy i teraz naprawde trudno byloby to od razu poukladac do kupy. A co do szukania pozytywnych aspektow, to poprostu trzeba sie jakos pocieszac :) Mi gra Gomez sie podobala, gdy wroci Ribery i Robben to bedzie dostawal lepsze pilki i napewno strzeli jeszcze wiele bramek. Musi tylko grac w wyjsciowym skladzie, musi miec czas na zgranie, tak zeby nie byl lapany na tylu spalonych. On prawidlowo reagowal na rozwoj akcji i wychodzil w tempo, tylko, ze nasi pomocnicy nie potrafili mu zagrc pilki w tempo. Gomez jest przyzwyczajony do szybkiej gry, pomocnik ma pilke przy nodze, to starm sie urwac obroncy... cala sztuka polega na tym, zeby pomocnik zagral pilke w pierwsze tempo. Jezeli udaloby sie nam opanowac takie zagranie to gra Gomeza moglaby byc bardzo efektywna. Takie jest moje zdanie.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez alien666 » 2009-11-23, 00:53

Tak naprawdę to musimy się modlić o to żeby nasze grajki nie powiększyli jeszcze straty do czołówki Bundesligi. Przerwa zimowa, która już niedługo, może być interesująca dla klubu, choć ja osobiście wiele się po niej nie spodziewam. Obiecanki zarządu już mnie nie raz wkurzyły i teraz, nauczony doświadczeniem, nie podniecam się tymi ich "wszystkimi zakupami". No bo tak naprawdę kogo mieliby kupić? Tak naprawdę kto chciałby dla nich grać? Kto z miarę znanym nazwiskiem? Franck odejdzie na 100%. Pewnie pluje sobie w twarz, że nie zrobił tego w lecie. Z takimi zawodnikami nie ma szans na jakikolwiek sukces. Większość z nich nie ma po prostu jaj. Grają jak "dziewczynki" - bez obrazy. Zero ryzyka, zero umiejętności. Zastanawiam się co oni robią cały tydzień na treningach. :?:
A... i cały czas mam w głowie ten rzut wolny z końcówki spotkania. ŻENADA!!! :evil:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 38s

Re: [BL] FC Bayern Monachium- Bayer 04 Leverkusen. 1:1

Postprzez kama_reda » 2009-11-23, 01:03

Pewnie masz rację pablo, ale skoro nasi aktualni pomocnicy preferują inny styl gry (podanie do najbliższego partnera, ew. do tyłu), to ta rzekoma ruchliwość do niczego się nie przydaje. Niestety.

alien666 napisał(a):Większość z nich nie ma po prostu jaj. Grają jak "dziewczynki" - bez obrazy.

O, cała kwintesencja Bayernu! (tego aktualnego)
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości