[BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez clay » 2009-11-29, 19:53

Dokładnie. Baumjohann do pierwszej jedenastki. Powinien chociaż dostać szanse za napastnikami cały mecz. A teraz gramy z Gladbach i można dać mu spróbować.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez Keeper » 2009-11-29, 20:00

Dokładnie. van Gaal sam mówił, że lubi dawać szansę zawodnikom w meczach ze swoimi byłymi klubami, więc mam nadzieję na występ Baumjohanna od pierwszych minut. Tylko, że na pewno nie zagra on za Schweiniego bo ten nie wiadomo czemu jest nie do ruszenia. Cieszy przekonujące zwycięstwo bez Robberego. Oby więcej takich występów.
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez clay » 2009-11-29, 20:07

Dla mnie bardzo proste wyjście. Schweini na lewą, a Baumjohann do środka i tyle. Pranjic raczej ławka po tym spotkaniu.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez pablo » 2009-11-29, 20:36

Wreszcie zdecydowane zwyciestwo. Moze nasza gra nie byla super, ale kontrolowalismy mecz i zasluzenie wygralismy. O to chodzi.
+ Olic. Najlepszy na boisku. Tacy zawodnicy powinni grac dla FCB. W kazdej akcji daje z siebie wszystko, nigdy nie odposzcza. Swietna asysta.
+ Butt. Gra naprawde dobrze. Kilka swietnych interwencji. Co znaczy doswiadczenie. Nie spodziewalem sie, ze bedziemy mieli z niego tyle pozytku.
+ Gomez. W kazdym meczu walczy. Absorbuje obrone, stara sie wychodzic na wolne pole, gdy trzeba to ladnie odegra. Fajne, ze strzelil bramke. Mysle, ze stac go na jeszcze wiecej.
+ Dobra zmiana Baumjohanna. powinien dostawac wiecej minut.
+/- Muller. Niby strzelil bramke ale gral raczej slabo. Oczekuje od niego wiecej. Napewno stac go na wiecej.
- Lahm. To jest nie pojete, zeby zawodnik prezentujacy przez tyle sezonow bardzo wysoki poziom, tak drastycznie obnizyl swoj poziom. Niech jak najszybciej wraca na lewa strone bo teraz nie mamy z niego pozytku ani w ataku ani w obronie. On jest zagubiony na tej prawej stronie. Kiedys wychodzil do ataku jako wsparcie w szybkich akcjach, zawsze mial komu odegrac, mogl zagrac klepe z Ze Roberto albo z Riberym. Teraz jest praktycznie sam na prawym skrzydle, ma przed soba obronce i nie wie jak grac w takiej sytuacji. Oby przez ten durny pomysl Van Gaala nie zapomnial jak sie gra na lewej obronie. Strasznie mi go szkoda.
- Van Bommel. Kolejny mecz ze slabym rywalem. A on nie dosc, ze jest niewidoczny w ataku to jeszcze popelnia za duzo niewymuszonych bledow. O jego gre najbardziej sie obawiam z Juve. Oby teraz szanse dostal Tymo bo Van Bommel glupia strata moze nam zawalic mecz z Juve.
- Bastian. Bezproduktywny jak zwykle.
- Praijnic. Bayern to stanowczo za wysokie progi dla niego. Ma czasami przeblyski ale to stanowczo za malo. Wsytd, ze w klubie pokroju FCB taki pilkarz wychodzi w pierwszym skladzie.
- Demichelis, Van Buyten, Badstuber. Niepewna gra, za duzo bledow. Musza sie poprawic.
Ogolnie dobrze, ze nadrabiamy dystans do czolowki. Mamy teraz latwe mecze w lidze, licze, ze powoli sie rozkrecamy i bedziemy grac coraz lepiej.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez haj » 2009-11-29, 20:47

O ile jestem w stanie zrozumieć, że Lahm może na prawej stronie grać gorzej w ofensywie niż na lewej, o tyle jego kompromitującego występu w dzisiejszym pojedynku w obronie nie da się usprawiedliwić zmianą pozycji...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez pablo » 2009-11-29, 20:52

Niby masz racje haj. Ale z drugiej strony jak to wytlumaczyc ? Moze za czesto biega do ataku i jest spompowany ? Moze stresuje go jego nieporadnosc w ataku i odbija sie to na grze obronnej ? Nie wiem. Ale szybko trzeba to zmienic. Wystarczyloby dac mu zagrac jeden mecz na lewej zeby sie przekonac. A co do Baumjohanna to rowniez jestem za tym, zeby dostal szanse. Gomez ladnie wychodzi do prostopadlych pilek ale niema mu kto ich zagrywac, bo przeciez nie Bastian i Mark.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez alien666 » 2009-11-29, 22:00

A ja najbardziej się cieszę, że Mario wreszcie spłaca zainwestowane w niego miliony. Ma chłopak charakter, a ciężka praca i mobilizacja przynoszą wreszcie efekt. Nie widać, żeby miał manierę wielkiej gwiazdy i naprawdę zasłużenie wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce. A jak wszyscy pamiętamy, nie był ulubieńcem van Gaal`a (może dalej nie jest). Po prostu, po "wygłupach" Luc`i wykorzystał swoją szansę, a jego gra nabiera rumieńców. Ja osobiście nigdy nie uważałem, że to będzie dla nas dobry transfer, ale teraz nie pozostaje mi nic innego jak posypać głowę popiołem i przyznać, że to może być nasz przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Może jeszcze za wcześnie na takie sądy, ale naprawdę jego gra bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że ewentualne odejście Luc`i nie będzie dla nas wszystkich tak bolesne. Chociaż kto wie, może i Luca udowodni jeszcze swoją przydatność dla klubu?
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 6m 17s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez Pero » 2009-11-29, 22:39

haj napisał(a):
Z kolei jestem załamany postawą Bommela i Lahma. O ile brak celności przy prostopadłych podaniach w pole karne rywala jestem w stanie zrozumieć, o tyle podania po ziemi na własnej połowie muszą być celne, tymczasem Mark miał bodajże 3 straty po takich zagraniach.


ale przecież van Bommel od tego nie jest, ma czyścic i czyścił :lol:
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez Scholli » 2009-11-29, 22:42

no wreszcie jakiś porządny mecz :D

ale tak jak haj mówi - Lahm... obojętnie czy musi grać na prawej lewej czy na księżycu - gra słabo, a jak na swoje możliwości - TRAGICZNIE... może za wiele czasu zabiera mu obmyślanie ocen polityki Bayernu a za mało myśli o tym za co mu się płaci?

a - i drugi mecz bez Tymo - druga wygrana :) łatwiej się gra w 11 niż w 10 :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez mancipium » 2009-11-29, 23:03

Ja bym napisał, że pierwsza połowę graliśmy w 9, bo pranjica na boisku to widac nie było. Nawet w obronie nic nie grał.

Widać, że zgranie z Chorwackiej reprezentacji procentuję i ładnie się z Olićem skumali. Bardzo cieszy, chyba asysta Alexandra - oby jak najwięcej grał w podst. 11 o czym postuluję od dorbych kilku tygodni.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez haj » 2009-11-29, 23:31

Pero napisał(a):
haj napisał(a):
Z kolei jestem załamany postawą Bommela i Lahma. O ile brak celności przy prostopadłych podaniach w pole karne rywala jestem w stanie zrozumieć, o tyle podania po ziemi na własnej połowie muszą być celne, tymczasem Mark miał bodajże 3 straty po takich zagraniach.


ale przecież van Bommel od tego nie jest, ma czyścic i czyścił :lol:


Lubisz powtarzać po innych? No nie jest od zagrywania prostopadłych piłek, co nadmieniłem w swoim poście pisząc, że jestem w stanie zrozumieć niecelność przy takich próbach, więc z łaski swojej możesz powiedzieć o co Ci lotto? :mrgreen:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez Max » 2009-11-29, 23:39

Nareszcie dobry mecz. :) Wielkie brawa dla Olicia bo jego powrót odmienił grę Bayernu. Walczył, wrzucał, strzelał oby tak dalej. Cieszy też gol Mario, może znów doczekaliśmy się zabójczego duetu w ataku?
Nareszcie Tymo wylądował na ławce, czekam aż zasiądzie koło niego Schweini, bo tam jego miejsce.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez krzywyfcb » 2009-11-30, 09:51

Mecz w naszym wykonaniu przyzwoity. Martwi mnie troche sporo ilosc ilosc jak na H96 sytuacji pod nasza bramka, trzeba to poprawic przed meczem w Turynie gdyz oni bede umieli to wykorzystac. Cieszy natomiast b. dobra postawa przedniej formacji, Olic jak to Olic, klasa :) Gomez rowniez dobry wystep, sporo walki i powroty nawet pod swoje pole karne celem odzyskania pilki; Schweini tez mial pare ciekawych zagran; Muller troche niewidoczny ale gola strzelil co cieszy; Pranjic troszke slabiej ale coz, bez formy jest chlop co widac golym okiem; szkoda ze Lahm nie wlaczal sie jak w pierwszych 15 minutach ale widac bylo ze skupil sie na obronie po tym jak h96 zrobilo pare wjazdow jego strona :) Mam nadzieje ze jeszcze poprawi sie organizacja z tylu i pojedziemy z Juve :D
krzywyfcb
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2009-09-17, 13:42
Online: 0s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez Cejmi » 2009-11-30, 10:35

Mecz taki sobie, za to wynik jak najbardziej ok. Mnie cieszy powrót do "naszej" taktyki. Mam nadzieje że już nigdy nie obejrzę parodii 1-4-3-3 w naszym wykonaniu. Martwi natomiast to że w tyłach gramy tragicznie, nie mamy żadnego pewnego punktu poza Butt'em. Lahm niestety nie jest tak dobrym prawym obrońcą jak lewym. Widać że ta pozycja mu nie służy, bo niestety ale gra po drugiej stronie to już zupełnie inna para kaloszy. Inne ustawianie sie, inne krycie, inne nawyki.Do ego wszystkiego Lahm na prawej nie ma należytego wsparcia w postaci bocznego pomocnika/skrzydłowego przed nim. Wszyscy wokół widzą że to nie pozycja dla naszego zastępcy kapitana jak zwykle poza LvG. Podobnie jak co do Gomeza, czy swojego 1-4-3-3 będzie tkwił w błędzie jeszcze parę miesięcy i w końcu zrozumie. A niby taki z niego analityk, a nawet nie wie kto gdzie najlepiej się czuje i na jakiej pozycji gra. :D
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1737
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 16m 13s

Re: [BL] Hannover 96 - FC Bayern 0:3

Postprzez wojtas69 » 2009-11-30, 11:00

Wow... Bayern potrafi wygrać 3:0 :mrgreen:
Olic po raz kolejny wygrywa nam spotkanie, dobrze, że tak szybko złapał wysoką formę po kontuzji.
Do tego wyróżniłbym jeszcze Butta i Gomeza.
Obrona zagrała źle, ale na szczęście bramki nie straciliśmy. Do meczu z Juve jeszcze trochę czasu, więc może to poprawią.
Chciałbym, aby w pierwszym składzie w meczu z Gladbach wyszedł Baumjohann. Jeśli już tak uparcie van Gaal chce zostawić w składzie Bastiana to niech go przesunie na lewą stronę w miejsce Pranjica, a Alex niech zagra na środku.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron