[CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez centrix » 2009-12-09, 18:47

piękny dzień :)
o 12.00 dostałem wolne bo nie byłem w stanie pracować po wczorajszym świętowaniu.
Jak na bawarczyka przystało piłem wczoraj z 5 litrowego kufla !!!

Przesadziłem.......ale warto było :)


VIVA FCB !!!!!!
Bayern
centrix
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 210
Wiek: 35
Dołączył(a): 2009-01-03, 21:59
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Online: 0s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez haj » 2009-12-09, 18:48

Nie porównujmy Kahna do Butta. Z całym szacunkiem Hans Joerg nawet jakby się wspiął na wyżyny swoich umiejętności z najlepszych czasów swojej kariery to nie dorówna Kahnowi, gdy ten miał 35-36 lat. Ja nie wiem co Wam ludzie odbiło - napiszcie gdziekolwiek, że Butt to klasa podobna do Van der Sara czy innych golkiperów z topu, to Was wyśmieją. A właśnie szukamy bramkarza z najwyższej półki - oczywiście, że trudno takiego kupić, ale jeśli uda się sprowadzić 23 letniego zawodnika z umiejętnościami takimi albo i lepszymi niż 36 latek, to jaki sens jest stawiania dalej na takiego piłkarza?

A Kahn to Kahn. I basta 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez Rychugda » 2009-12-09, 18:51

Wczoraj mecz super... Nie do opisania... ile razy ja już skróty oglądałem.. Chłopaki pokazali na co ich stać.. Również o Luisie trzeba też wspomnieć! Poprostu świetnie!
Rychugda
Bawarczyk
 
Posty: 139
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-08-26, 22:11
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 3m 14s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez Scholli » 2009-12-09, 18:54

haj napisał(a):Nie porównujmy Kahna do Butta.
ale czy ja porównuję? tylko mówię, że Kahn był równie beznadziejny na przedpolu jak Butt - jedynie ich różni to, że Butt jest szybszy a Kahn spadał na przeciwników niczym buldożer - ale obie te techniki często zawodziły :P
też się nie zgadzam z jakimś tam porównaniami do bramkarzy z najwyższej półki, ale jestem z zdania, że nie musimy na przyszły sezon sprowadzać nowego bramkarza za wszelką cenę, bo Butt daje radę (wiadomo, że to nie Kahn czy inny Buffon, ale moim zdaniem starcza i na pewno nie jest ogniwem które jak najszybciej trzeba zmieniać w tej drużynie)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez kamils » 2009-12-09, 19:05

Zgodnie z moim postanowieniem ale z radości i ucieszenia napiszę jeden post
Tak sobie załączyłem YouTube i se szukałem jakiejś nowej komplikacji o Bayernie a tu pisze Bayern-Juventus 4-1 highilitis(czy jakoś tam).Na początku ogarnął mnie smutek że koleś sie pomylił i Juve wygrało 4 do 1 i tak dla pewności weszłem na forum i tu wygrana!!!
Zobaczę skrót i będę oceniał mecz ale po wyniku sądzę że było bardzo dobrze
kamils
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 143
Wiek: 24
Dołączył(a): 2009-08-27, 11:55
Lokalizacja: Międzyrzecze
Online: 0s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez Recit » 2009-12-09, 19:21

Zagraliśmy rewelacyjnie. Panowie pokazali w końcu, co potrafią. Nie chodzi o przecenianie np. Butta, ale zagrał bardzo dobrze, od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo dobrze i jeśli utrzyma formę, to zgadzam się z Schollim - są w Bayernie większe potrzeby niż nowy bramkarz.
LvG zapewnił sobie chyba spokój i pokazał, że jest sens w tym co robi. Toć w składzie było dwóch wychowanków, których raczej przed sezonem mało kto się spodziewał :D Mam nadzieję, że van Gaal dostanie kilka sezonów na zbudowanie w Monachium drużyny wedle swojej wizji. Początki nie muszą być piękne, pamiętajmy o tym.

Myślę, że teraz wszyscy widzą, że nie ma sensu skreślać takich ludzi jak Schweinsteiger, bo gdy przyjdzie potrzeba, to m.in. on będzie za Bayern trawę gryźć, a nie Ribery czy inna sprzedajna lalka.

Właśnie takich graczy jak Schweini czy Olić zabrakło wczoraj w Juve. Na miejscu fanów Starej Damy byłbym bardzo wkurzony, bo te łamagi bez szkoły, które tam teraz piłkę kopią nie zasługują na noszenie biało-czarnego trykotu. Widzieliście głupie uśmiechy Diego? Sorry, ja bym nie chciał żeby w Bayernie jakiś kolo, który sam zagrał beznadziejnie, strzelał głupawe uśmieszki gdy jego zespół traci czwartą bramkę. Stanowcze "nie" dla tego pana w Bayernie. Nie chciałem go wcześniej, a tym bardziej nie chcę i teraz.

Nie ukrywam, że jako sympatyk włoskiej piłki w jakimś sensie sam się zawiodłem na Juventusie. Cieszę się, że nie jestem kibicem Juve. Odpaść ludzka rzecz. Ale styl? Wstyd. I jeszcze głupie teksty Legrottaglie. Facet ma jakieś problemy z sobą chyba. Kompletne dno.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 42s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez alien666 » 2009-12-09, 19:32

Recit napisał(a):a nie Ribery czy inna sprzedajna lalka.


Spokojnie, spokojnie. Nawet nie wiadomo czy to tak naprawdę jego własne słowa. Franck ma prawo decydować gdzie chce grać. Na razie gra u nas i tyle. Jeżeli nie będzie chciał grać dla FCB to nikt go nie zmusi. "Z niewolnika nie ma pracownika." Podobna sytuacja jak z Luc`ą. Dobrze by było chociaż trochę na nich zarobić.
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4907
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 23m 24s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez wojtas69 » 2009-12-09, 19:34

haj napisał(a):
wojtas69 napisał(a):http://m.onet.pl/_m/b62c3718d7010e546fdf34a62e189209,8,1.jpg


Tymo pokazuje, że to było pierwsze dobre jego zagranie od początku przygody z FCB 8)


nie znasz się na ukraińskich symbolach, więc spieszę z tłumaczeniem xD

Tymo wyraźnie pokazuje do van Gaala, że jego miejsce jest w pierwszym składzie :P
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez pablo » 2009-12-09, 19:59

Zwyciestwo jest wielkie ale widze, ze niektorzy popadaja w huraoptymizm, niektorzy pisza, ze wygramy LM i zadna Barca czy ManU nam nie straszne, dla innych Butt jest wielkim bramkarzem i niepotrzeba nowego bramkarza. Nie przesadzajmy, Butt ma charakter, jest niezly, ostatnio jest w bardzo dobrej formie ale ma tez wiele slabych stron. Musimy kupic nowego bramkarza na lata, i nie zmieni tego dobry miesiac Butta. I tak jak nam brakuje teraz bardzo duzo do Barcelony tak Buttowi duzo brakuje do Kahna :wink:
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez haj » 2009-12-09, 20:04

Wojtas cyrylicy może i nie znam, ale znaki odczytuję lepiej niż Ty (chociażby ze względu na położenie geograficzne) 8) Tymo wyraźnie wskazuje na to, że jego miejsce jest na trybunach, gdy prezentują taką formę jak dotychczas :twisted:

Pablo - kto piszę o wygranej Ligi Mistrzów? Bo ja takich wpisów nie zauważyłem. Może coś przeoczyłem...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez pablo » 2009-12-09, 20:17

haj troche sie zagalopowalem. Siedze w pracy i przegladam forum i stronke i na stronie pod newsami jest wiele wpisow o wygranej w LM o tym, ze Barcelona nam nie straszna a Real to juz wogole pykniemy bez problemu :)
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez scholli7 » 2009-12-10, 00:50

Haj
No już nie przesadzaj. Nie był to pierwszy karny w jego karierze. Strzelał już równie ważne karne w karierze w karierze, więc dla niego to nie pierwszyzna
.A co jeśli odwali manianę a la Bordo czy Eintracht?


teraz możemy gdybać ;) Co jesli to co jesli tamto a czy Kahn nie odwalał manian ??? i jemu się to zdarzało :P i wcale nie porównuje go do niego :) bo jak napisałeś nie jest godzień Oliemu zapiąć rzemyka u sandałów ;) Jednak każdemu nawet i najlepszemu bramkarzowi się to zdarza (mam na mysli popełnianie błedów) mi chodziło o to że Butt od kilku meczy prezentuje równą formę i tu już nie chodzi o to,że strzelił tego karnego ( choć i owszem bo nie jeden by się przy tym na jego miejscu spalił i to już nie chodzi nawet o to czy jest doświadczony,czy też nie , bo kiedys juz strzelał jak napisałeś karne i to nawet nie takie ,zachował stoicki spokój do samego końca !!! chodziło mi o to że nawet taki EFFE czy Scholl przestrzeliwali takie karne i to w bardzo ważnych dla klubu momentach czy nawet LOTHAR w finale pucharu niemiec ,a byli również doświadczeni jak on i strzelali wiele karnych wczesniej ;) ) Mało tego sprawdza się tutaj stare porzekadło że Butt podobnie jak niedawno Kahn ,czy Scholl ,czy nawet i ZE Roberto są-byli jak dobre wino im starsze tym lepsze ;) bez dwóch zdań popatrz jakimi interwencjami popisał się w meczu z Monchengladbach sam mówiłeś Weltklase ! Nie jest tak ??? zobaczymy co przyniosą inne mecze :) i Jeszcze jedno podniecali to się co niektórzy kiedyś grą Rensinga a prawda jest taka że się spalił ;) nie wiem czy Wessels nie pokazał się nawet z lepszej strony jak on :) Samo to że przed sezonem Jorg był tylko numerem 2 o czymś świadczy ,Rensing dla mnie był bardzo nie pewny choć Kahn bardzo go chwalił ,że trzeba mu dać szasnę.itd itp I również jestem za tym Haju ,że powinniśmy szukać nowego młodego bramkarza jak Manuel Neuer czy Rene Adler.Jednak zarówno jak Ty nie masz pewności czy Butt nie odwali jakiejś maniany ,tak i ja nie mam 100 % pewności czy nowy bramkarz poradzi sobie między słupkami bramki nie byle jakiego klubu jak Scheise ,czy Leverkusen -- > a właśnie Rekordowego Mistrza Niemiec BAYERNU !!!!! czy się poprostu u Nas odnajdzie :) Bo było nie było będzie spoczywać na nim duzo większa presja jak nie tak dawno na Rensingu czy teraz na Jorgu :) Pozdro
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez trocky » 2009-12-10, 09:12

pokonując Juventus zarobiliśmy 30 mln euro :D szok!!! jesteśmy krezusami - VFB pokonując Uniree zarobiło 20 mln euro szok!!! ; :D toż to ich budżet transferowy podniesie się o 100% :D chociaż widziałem, że VFB ma pół stadionu rozebrane więc kase przeznaczą na szybsze zakończenie przebudowy, ale kasa kosmiczna, a tu tylko 1 mecz rozegrał zarówno Bayern jak i VFB :D
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez pablo » 2009-12-10, 09:24

Nie wiem skad masz takie dziwne wyliczenia ? Z tego co pamietam to w ubieglym roku za LM zarobilismy cos okolo 30 mln euro za wszystkie mecze, wiec teraz za ten awans napewno nie dostaniemy tyle, bedzie to pewnie dodatkowe kilka milionow plus mozliwosc dalszego zarobku :wink:
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] Juventus - FC Bayern 1:4

Postprzez trocky » 2009-12-10, 09:26

http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 53221.html

jak czegoś nie pochrzaniłem to tutaj jest wszystko
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości