[BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez mancipium » 2009-12-12, 17:34

Bardzo, ale to bardzo mnie martwi Micho... Gra tragicznie. Dzisiaj przez niego mogliśmy stracić co najmniej 2 bramki.

Trzeba koniecznie kupić bocznego obrońcę i na środek władować bastubera, który gra wyśmienicie nawet na lewej obronie. Choć w sumie lepiej jakby kupić stopera, bo moim zdaniem Badstuber na lewej gra nawet lepiej niż grał na środku. Spokojnie może się ogrywać i jego błędy nie są tak bolesne jak na stoperze. Z drugiej strony za Micho może fgrać breno-, ale to jest bardzo nierealna solucja.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Scholli » 2009-12-12, 17:42

mistrzostwem komentatorów był stwierdzenie Hajty, że Bayern utraconą bramką i możliwą startą drugiej zaprzepaścił dobre wrażenie jakie zrobił i utrudnił sobie grę i czerpanie przyjemności z niej :lol:
faktycznie 5:2 na wyjeździe to prawie jak porażka :lol:

a o meczu chyba nic mówić nie trzeba... tylko Micho odstaje... może czas dać szanse Breno? chociaż najlepiej jakby sprowadzić jakiegoś porządnego prawego obrońce i powrót na środek Badstubera

Olszesky napisał(a): pranjic wydaje mi sie, ze jest po prostu mega przecietny.
biorąc pod uwagę, że "przed nim" jest Ribery, Robben i Müller myślę, że przyda się jakiś mega przeciętny który będzie spokojnie siedział na ławce... na pewno w pomocy prezentuje się lepiej niż na pozycji obrońcy, myślę, że nie ma co narzekać :)
Ostatnio edytowano 2009-12-12, 18:04 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Keeper » 2009-12-12, 17:45

Znowu bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu :) Mam nadzieję, że jest jakaś zależność w wynikach :D (4:1, 5:1 to teraz na Herthe powinno być 6 :P) Wątpię, żeby Toni, albo nawet Klose w najbliższym czasie wrócili do pierwszego składu, przy takiej formie Gomeza i Olicia. A właśnie wiecie czemu Mirka dziś nawet na ławce nie było?
Podobała mi się dzisiaj gra naszego Captaina :)
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Giovane » 2009-12-12, 17:46

Oczekiwałem dobrej gry po meczu z Juventusem Turyn, i się nie zawiodłem. Dopóki grali z pełnym zaangażowaniem gra była dobra, a później jak już prowadziliśmy 4:0, czy 5:0, poziom trochę spadł, ale w sumie się temu nie dziwię.
Olic znów zagrał dobry mecz, tak samo jak Lahm, Bastian czy Gomez. Niestety Martin trochę poniżej poziomu drużyny, ale przecież on pamięta jeszcze dobrze jak powinno się grać w piłkę.
Robben chyba wszedł tylko po to, żeby sobie trochę pobiegać po kontuzji, jak to powiedział na Eurosporcie komentator, którego lubię słuchać (Jak on się nazywa?)
Teraz Hertha, i być może lider w połowie sezonu? Zobaczymy :)
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez scholli7 » 2009-12-12, 17:46

Winkel napisał :

Bardzo, ale to bardzo mnie martwi Micho... Gra tragicznie. Dzisiaj przez niego mogliśmy stracić co najmniej 2 bramki.


zgadzam się z Tobą w 100% to co on wyprawia to normalnie masakra jest strasznie niepewny i tą bramką zarówno tutaj w Bochum jak i w meczu z Juve bez dwóch zdań możemy jego obarczyć.Ma jakieś głupie straty przy wyprowadzaniu akcji,gra podania przez środek masakra.
Jednak na słowa uznania dzisiaj zasługuje LAHM naprawdę świetne spotkanie,z dobrej strony oczywiście po raz kolejny pokazał się Olic i powiem jeszcze jedno sam krytykowałem Gomeza,że były to pieniądze wyrzucone w błoto teraz jednak zwracam mu chonor bo widzę że potrzebował czasu i strzela teraz coraz częściej bramki i to ważne bramki dajace nam prowadzenie i ważne pkty .
Mecz ogólnie mnie nie co ździwił,wierzyłem oczywiście w 3 pkty ale maksymalnie myślałem że wygramy może 0-3 .Co siekawe szkoda że z taką skutecznością Bayern wyskakuje dopiero pod koniec tego sezonu ,ale poprawa ich stylu gry naprawdę cieszy !!! Pozdrawiam
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez spyrczak » 2009-12-12, 17:49

a tak btw to Rensing jest jeszcze w klubie? ;p już któryś mecz z rzędu widzę na ławce Krafta ;> też ma kosę z LvG jak Toni czy kontuzja?
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez scholli7 » 2009-12-12, 17:53

Scholli
mistrzostwem komentatorów był stwierdzenie Hajty, że Bayern utraconą bramką i możliwą startą drugiej zaprzepaścił dobre wrażenie jakie zrobił i utrudnił sobie grę i czerpanie przyjemności z niej faktycznie 5:2 na wyjeździe to prawie jak porażka



hahahaha :mrgreen: dokładnie zauważ że Ci komentatorzy robia się tacy monotonni i wręcz nudni cały czas krytykując FCB,nie widząc tego że jednak cos się naprawdę ruszyłow naszej grze ,że coś drgnęło ,że powoli stopniowo pniemy sie do góry w tabeli.Mało tego zwycięstwo 2 z koleji po cięzkim meczu z Juve i to znowu takie wysokie na wyjeżdzie o czymś świadczy prawda ( sami powiedzieli że w 2 meczach do tego wyjazdowych pod rząd strzelić 9 bramek coś znaczy ) naprawdę czasami z tymi komentarzami mogliby dac sobie na wstrzymanie
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Giovane » 2009-12-12, 18:09

scholli7 napisał(a):Scholli
mistrzostwem komentatorów był stwierdzenie Hajty, że Bayern utraconą bramką i możliwą startą drugiej zaprzepaścił dobre wrażenie jakie zrobił i utrudnił sobie grę i czerpanie przyjemności z niej faktycznie 5:2 na wyjeździe to prawie jak porażka



hahahaha :mrgreen: dokładnie zauważ że Ci komentatorzy robia się tacy monotonni i wręcz nudni cały czas krytykując FCB,nie widząc tego że jednak cos się naprawdę ruszyłow naszej grze ,że coś drgnęło ,że powoli stopniowo pniemy sie do góry w tabeli.Mało tego zwycięstwo 2 z koleji po cięzkim meczu z Juve i to znowu takie wysokie na wyjeżdzie o czymś świadczy prawda ( sami powiedzieli że w 2 meczach do tego wyjazdowych pod rząd strzelić 9 bramek coś znaczy ) naprawdę czasami z tymi komentarzami mogliby dac sobie na wstrzymanie


Jak się zatrudnia jako komentatorów przemytników papierosów to jest różnie, ale za to tego drugie pana darze sympatią, bardzo fajnie komentuje.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Mars » 2009-12-12, 18:12

Giovane napisał(a):Jak się zatrudnia jako komentatorów przemytników papierosów to jest różnie, ale za to tego drugie pana darze sympatią, bardzo fajnie komentuje.


Zostaw pojare! ej Hajto zostaw pojare! :lol:

Meczu nie oglądalem niestety, nie mialem jak, ale jak za starych dobrych czasow sledzilem na telegazecie na DSFie u babci :D emocje niesamowite haha. No i Gomez nagle stal sie drugim w klasyfikacji strzelcow, widac duet napastnikow sie uksztaltowal na dobre, bo Olic tez miazdzy troche.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez trocky » 2009-12-12, 18:19

z cyklu rodzynków komentatorów: "najprostszy wzwód świata", "van Gaal ściągnął do Barcelony van Bommela", "Mueller za bardzo podniecony' etc. :D reszty nie byłem w stanie zapamiętać :D

piękny meczyk, Chorwaci nam się rozstrzelali :D wicemistrzostwo jesieni jest nasze Panie i Panowie - jak nie dzisiaj to za tydzień, brawo! a propos widzieliście nowe buty Lahma? wreszcie adidas się postarał i dał mu normalne korki bo wcześniej grał w takich jak u nas w 5 lidze kopią :D w podobnych grał Zidane na WM 2006, białe ze złotymi paskami
Obrazek

van Bommel został zawieszony na jedno spotkanie za zebranie 5 żółtych kartek i z Herthą nie zagra, van Gaal przed meczem mówił, że z Herthą Robben wyjdzie w pierwszym składzie, a jego miejsce na ławce zajmie Ribery :) wszystko wraca pomaleńku do normy,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez centrix » 2009-12-12, 18:26

kolega Trocky dobrze mówi.

Butt tak mi zaimponował akcją z 83-ciej minuty,że nawet mu wybacze tego klopsa przy straconej bramce :)

jak już mówiłem....Bawarska lokomotywa się rozpędza,a zatrzymać ją to łohohoho......

Tak trzymać :)
Bayern
centrix
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 210
Wiek: 35
Dołączył(a): 2009-01-03, 21:59
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Online: 0s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez wojtas69 » 2009-12-12, 18:27

My tu gadu gadu, a Tomek <el pojara> Hajto już się szykuje do komentowania kolejnego meczu, tym razem Werder - Schalke :mrgreen:
Lahm był dzisiaj genialny, jak za najlepszych czasów na lewej stronie. Olic też jest geniuszem. Pokazaliśmy, że bez trzech naszych najgroźniejszych żądeł (Robben, Ribery i Tymo) potrafimy zagrać widowiskowo i skutecznie :564:

Mam nadzieję, że Tmoszczuk zagra pełny mecz w następnej kolejce :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez Roqe » 2009-12-12, 18:29

kurczę, aż szkoda że ta runda już się kończy :D Co do meczu: kto oglądał ten widział ;) wszystkim należą się słowa pochwały i to że nie odpuścili tego meczu i potrafili się zmotywować :) no może poza Demichelisem...
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez PTK » 2009-12-12, 18:32

wojtas69 napisał(a):Pokazaliśmy, że bez trzech naszych najgroźniejszych żądeł (Robben, Ribery i Tymo) potrafimy zagrać widowiskowo i skutecznie :564:

xDDDDDDDDDDDDD

żeby nie było OT - meczu niestety nie miałem szansy oglądać ale wynik cholernie cieszy :-) za tydzień wygrywamy z rewelacją sezonu (:D), Bayer dostaje w plecy i mamy Herbstmeister ! :-)
Obrazek
PTK
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 5h 11m 43s

Re: [BL] VFL Bochum - FC Bayern 1:5

Postprzez trocky » 2009-12-12, 18:33

a racja zapomniałem: Demichelis to taka patologia ostatnio, że szkoda gadać, po jego błędach straciliśmy bramki w Turynie i dziś w Bochum, gdy typ jest przy piłce to cały drżę jak u Rensinga :/ nie wiem co się stało z Micho - przez niego nasza defensywa jest pośmiewiskiem nawet dla Bochum, szczęście, że siłę ognia mamy potężną
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron