[BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez Luke » 2010-01-15, 22:33

Panie i Panowie od ponad półtora roku Bayern Monachium jest znowu liderem Bundesligi :D ...przynajmniej na jedną noc :P Bayern zrobił swoje teraz trzeba czekać co pokaże Leverkusen i Schalke :wink:

Co do meczu to widać, że mimo iż nasza gra jest już stabilna i drużyna pod wodzami Wiatraka gra dobrze to jeden mankament został nam od kiedy Van Gaal przejął stery: Nie umiemy optymalnie wykorzystać stwarzanych sytuacji. Patrząc na okazje jakie mieliśmy powinniśmy wygrać ten mecz 4-0 z czego dwie bramki powinien strzelić Gomez, nie wiem w czym leży problem bo przecież to napastnik, który umiejętnościami nie ustępuje najlepszym napastnikom Europy, pewnie miał dzisiaj poprostu ogromnego pecha bo po dotychczasowym dorobku bramek widać, że strzelać jednak potrafi :wink: Zamiast tego bramki strzela ktoś kto ostatnio pomagał strzelać bramki...głównie przeciwnikowi i ktoś o kim wogóle zapomniałem, że jeszcze gra w Bayernie...No cóż wygrana się liczy i z dzisiejszego wieczoru można być zadowolonym, reszta nie ma znaczenia :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez pablo » 2010-01-15, 22:34

Cieszy pewna wygrana. Kilka rzeczy bardzo mi sie podobalo. Obrona grala w miare pewnie, gralismy swietnie presingiem i walczalismy na maxa. Szkoda mi Gomeza ladny strzal z glowki - slupek, swietna ostatnia akcja, slupek no i zepsuta akcja sam na sam, powinien jedna bramke z tego strzelic, mial troche pecha ale najwazniejsze, ze duzo pracuje na boisku i ma sytuacje. Skutecznosc przyjdzie w kolejnych meczach. Co do irytujacych rzeczy to jak zwykle van Bommel. Niektorzy napisza, ze sie czepiam, ze to defensywny pomocnik a nie rozgrywajacy ale w takim klubie jak FCB taki slaby zawodnik ma pewne miejsce w pierwszym skladzie i jeszcze jest kapitanem. Dla mnie to kpina. Jak widzialem, ze jest przy pilce to wiedzialem, ze bedzie strata i faktycznie praktycznie kazdy jego kontakt z pilka to albo niedokladne podanie albo strata, nie potrafil zagrac nawet prostego krotkiego podania dokladnie. Ja wiem, ze walczyl w defensywie ale niestety jego obecnosc w pierwszym skladzie najbardziej odczujemy dopiero w LM. Ogolnie jestem dobrej mysli co do kolejnych meczy. Jezeli bedziemy wychodzic na kazdy mecz z takim nastawieniem i taka wola walki to mistrzostwo jest nasze.
Ostatnio edytowano 2010-01-15, 22:36 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 22:34

Na Werder jużponoć ma być Franck.
Tak szczerze powiedziawszy, to po tych jego wahaniach nastrojów sam nie wiem, czy jest tak bardzo potrzebny Bayernowi...
Ostatnio zachowuje się jak demotywator jakiś ;/

A jak widać, bez niego też jesteśmy bardzo dobrzy!
I Mueller by na tym zyskał, gdyby Franck odszedł, więc jeśli chodzi o mnie, to ja bym nie żałował jego odejścia...
A i pieniążki by były, np. na piłkarza bardzo dobrego, który naprawdę chce u nas grać ;]

Jakoś Robben też wielka gwiazda z większym dorobkiem niż Ribery, a takiego gwiazdora nie zgrywa...

Ribery, gdy przychodził miał u nas pełno fanów!
Obecnie ma ich coraz to mniej... Głownie sam sobie na to zasługuje ;]
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez Justyna » 2010-01-15, 22:43

3 punkty są, pewne zwycięstwo. Ogólnie gra mi się podobała, były dynamiczne akcje, zmiany pozycji, nawet obrona ok grała.. Szkoda mi tylko tej setki przez Gomeza zmarnowanej no ale trudno..
Der neue König des Bayerns!
Justyna
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 96
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-09-18, 17:34
Lokalizacja: Schlesien
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez pablo » 2010-01-15, 22:47

OstrY widze, ze jestes tu bardzo krotko a juz zdazyles nawypisywac troche glupot. Klose za Gomeza ? No prosze Cie, przestan :lol: powtorze to co napisal haj, Gomez nawet jezeli nie strzela bramki to jest bardzo widoczny, gra zespolowo, walczy i naprawde daje nam bardzo duzo, zgrywa gorne pilki, w polu karnym zawsze swietnie sie ustawia, szybko urywa sie obroncom, gdyby tylko dzisiaj byl skuteczny to moznaby napisac, ze to absolutna klasa switowa. odposc sobie tez te teksty o Riberym. Jest nam potrzebny. Bedzie niezbedny w meczach na szczycie w Bundeslidze i w LM. Taki klub jak FCB musi miec takie gwiazdy bo niestety z najlepszymi druzynami sama wola walki i zaangazowanie nie wystarczy.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez Cejmi » 2010-01-15, 22:52

Całkiem niezły macza jak na początek rundy wiosennej. Praktycznie każdy zagrał na dobrym poziomie. Świetny Robben, troszeczkę pechowy Gomez i Bommel świetnie czytający grę i wygrywający pojedynki. Każdy z naszych piłkarzy mógł się podobać w grze. Cieszy bramka Miro. Przyda się jako joker. Mamy przynajmniej do jutra lidera. Myślę że jeszcze jutro Bayer jej nie odda ale prędzej czy później usadowimy się na pierwszym miejscu na dobre. Widać ze forma z końca rundy nie wyparowała a kilka najbliższych tyg. może sprawić ze jeszcze wzrośnie tak by być gotowym na starcia w LM, p. Niemiec jak i BL.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1738
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 27m 25s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 22:55

Pablo:
Po 1: Przypominasz może sobie przypadek Amoroso w BVB?
Też było mu super w Dortmundzie itd..
Potem chciał ucieknąć do lepszego klubu i co się zaczęło?
Te jego niby kontuzje itd...
Płacili mu, płacili za jego lekarza, a on jak się okazało nawet jednego zabiegu nie miał, gdzie mówił, że jest po 3 OP!!

To samo dzieje się z Franckiem.
Jeśli go nie oddamy do Realu, czy gdzie indziej, pewnie będzie to saamo.
Zdemoralizowanie innych, wydawanie kasy w jego kontrakt i opiękę lekarską na darmo, a on będzie robił co chciał na boisku, bo to wilece pan Ribery!
I właśnie przez takich, jak Ty on czuje się jak jakiś władca u nas!
Wcale tak nie jest!
Mamy młodych i untalentowanych piłkarzy i on w tym przypadku jest nam po prosrtu zbędny!
Ty chyba żyjesz tym, co on prezentował w 2008 nie?
Ale to już było!




Co do Gomeza...
A skuteczność i instynkt strzelecki to nie najważniejsze cechy napastnika?
A Klose, jak i Olic, który ma niezwykłego ducha walki są stworzeni na tę pozycje!
Gomez to strata pięniędzy!
Ktoś, kto wyklłada piłki powinien grać na pomocy, ale Gomez nie może grać na pomocy, bo techniki u niego ZEERO!
Więc gdzie?
Byle nie w Bayernie ;]
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OSZA » 2010-01-15, 22:55

ARD wykonalo dobra robote- mozna bylo w spokoju obejrzec mecz, bez zbednych komenatrzy jak to robia nasi polscy komentatorzy. Mecz z tych bez historii- nic wielkiego wygrana naszych, tak jak oczekiwano. Dobry mecz Robbena- ten facet to jest klasa. Przebudzenie Demichelisa- dobrze, dobrze. Strzelil bramke. Klose tez ladnie.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 22:57

Co do Riberyego, to dodam jeszcze, że nazwiska nie grają ;]
Pamiętaj o tym!
Gra piłkarz, który naprawdęcoś umię, a nie tylko ma słynne nazwisko, które błyszczało jakiś czas temu ;]

Samo to, że on nazywa się Ribery, czy Gomez i kosztował nas 25, czy 30 mln wcale nie oznacza, że jest super, ekstra itd ;/
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez haj » 2010-01-15, 23:01

A skuteczność i instynkt strzelecki to nie najważniejsze cechy napastnika?


2006/2007 - 25 meczów, 14 bramek
2007/2008 - 25 meczów, 19 bramek
2008/2009 - 32 mecze, 24 bramki

Faktycznie. Skuteczności oraz instynktu strzeleckiego to on nie ma.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 23:03

No tak, w Stuttgarcie był ekstra, ale powtarzam po raz kolejny:

TO JUŻ BYŁO!!

Teraz jest inaczej i nie można go wstawiać w pierwszy skłąd dlatego, że kiedyś był super, gdzie pełen formy i skuteczności Klose siedzi na ŁAWIE!
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez haj » 2010-01-15, 23:04

Jakie kiedyś? Człowieku ogarnij się. Bodajże w ostatnich sześciu meczach strzelił 5 bramek. Rozumiesz, czy nadal idziesz w zaparte? I mówię Ci od razu - nie idź tą drogą, bo skazujesz się na pożarcie 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 23:07

Na pożarcie?
Bo co?
Bo mam do czynienia z "fanami" Gomeza, któzy kibicując mu, nieświadomie przedstwiają się jako zwyczajni kolesie, którzy tak naprawde BAYERNU w ogóle nie znają?!

Wiesz, dosyć sporo razy na meczu i słyszałem różne opinie o piłkarzach...
W tamtym roku również byłem na Suedkurve i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, czego się nasłuchałem od kibiców o Gomezie! ;]


Rejstrując się tu, miałem nadzieję, że wypowiadają się tutaj kibice Bayernu, tymczasem są tu zwykli spamerzy, którzy nie wiedzą, co to znaczy BAYERN!

[ Dodano: 2010-01-15, 23:10 ]
żal mi was, naprawde.


Bez pozdrowień.

I to ma być forum kibiców FCB?

W d**e se je wsadźcie!!
Wcale nie jesteście fanami FCB, tylko dzieciakami z przedszkola, którz tylko widzą, gdy ktoś kopnie piłkę, w dodatku krzywo, chwalą go, bo mamusia w domu też za takie coś chwali.


Wstyd mi za was...


nie jesteście godni, by mówić o sobie FCB- Fans z Suedkurve!!
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez haj » 2010-01-15, 23:10

Nie załapałeś żartu - nie mój problem.

Nie posługujesz się żadnymi argumentami - tu leży Twój problem.

Nie potrafisz dyskutować, opierając się na jakichkolwiek argumentach - skazujesz się na porażkę w jakiejkolwiek dyskusji.

Proste. Nie trzeba wysłuchiwać opinii na temat zawodników, aby o tym wiedzieć. Wystarczy mieć swój rozum 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern München - TSG Hoffenheim 2:0

Postprzez OstrY » 2010-01-15, 23:12

ty go chyba nie masz, albo nie widomym jesteś (współczuję jeśli to prawda) ;/

Zbieranina spod sklepu uważa się za kibiców... phii... ;/
OstrY
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-01-15, 21:30
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości