[BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez Bayern fun » 2010-01-24, 18:41

2:0 nasz Kroos strzela...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez Matifcb » 2010-01-24, 19:02

3:0


choc mecz sie konczy za minute postanowie zaryzykowac i wpomniec ze aptekarze wybili nam pomysl lidera :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez Qwess » 2010-01-24, 21:30

Spokojnie panowie będzie dobrze, Machina Van Gaala pt. FC Bayern Munchen rusza, i kto będzie w stanie ją zatrzymać? :P. Za tydzien trzeba się zrewanżować Mainz... liczę że pokażą im Bayern którego nie poznali dawno ;D.

Wynik 4:1? Myślę że jest w naszym zasięgu, Robbery forma wzrasta to i nasze szanse wzrastają.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez scholli7 » 2010-01-25, 12:22

Mecz naprawdę rewelacja !!! choć oglądałem niestety :cry: retransmisję znając już wynik - co niektórzy muszą niestety pracować ,a do tego na zmiany :evil:
Domyślam się jakie mieliście emocje ogladając go na żywo !!! Mi mecz komentowała żona i nawet nie macie pojęcia ,jak ja to przeżywałem będąc w pracy.
Już na samym poczatku kiedy powiedziała mi że mieliśmy już słupek po strzale Robbena,pomyslałem sobie kurde co ja tu robię :? A pózniej wiadomość że przegrywamy,za chilę że wyrównaliśmy.Największym zaskoczeniem było dla mnie takie info że Jorg zszedł z bramki z powodu problemów żołądkowych ,a zastapił go Rense
Bardzo podobała mi się bramka Robbena normalnie miodzio :shock: :530: ,bardzo przypomina mi ona bramkę Badstubera z 15 kolejki z meczu z Borussią Monchengladbach i tak samo pająka sprzatnął z bramki :mrgreen: przy tym strzale.
Cieszy komplet pktów,cieszy również i to że Schalke je straciło remisując z Bochum.Cieszy również fenomenalna gra Kroosa we wczorajszym meczu Bayeru 04 Leverkusen z TSG Hoffenheim,gdzie Toni strzela swoją kolejna bramkę i asystuje przy 2 kolejnych.Naprawdę chłopak się wyrabia i myślę ,że będziemy mieli z niego pożytek tak jak teraz mamy z Lahma,który również był wypożyczony do Stuttgartu.Myślę,że powinniśmy częściej korzystać z takiej opcji i wypozyczać swoich zawodników rokujących na przyszłą grę w Bayernie.Bo moim zdaniem Bayern ma naprawdę świetną szkółkę,świetny narybek,swietnych wychowanków którym poprostu brakuje doświadczenia.A tym bardziej cieszy mnie fakt,że kolejną bramkę strzelił w tym meczu z Werderem nie kto inny jak Thomas Muller ;)
To tyle z mojej strony pozdro for all ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez Jarmo » 2010-01-26, 13:07

scholli7 napisał(a):Bardzo podobała mi się bramka Robbena normalnie miodzio :shock: :530: ,bardzo przypomina mi ona bramkę Badstubera z 15 kolejki z meczu z Borussią Monchengladbach i tak samo pająka sprzatnął z bramk

Akurat w momencie strzału nie było mnie przy kompie i jak z daleka zobaczyłem bramkę to byłem pewny, że to uderzał Badstuber i drugi raz wyszło mu to samo. Podchodzę, a tutaj miłe zaskoczenie.

Mecz bardzo udany jednak dwie rzeczy mnie bolą nadal. Po pierwsze skuteczność całego zespołu (ilość niewykorzystanych sytuacji była zatrważająca), po drugie i przede wszystkim nieskuteczność Gomez'a. Jego łatwość w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich może być porównywalna tylko z Elberem albo Miroslavem Klose w formie. Tylko ciekawe ile będziemy musieli czekać na takie prawdziwe odblokowanie się Mario Gomez'a (chociaż wielki szacunek dla niego za zachowanie przy bramce Mullera).
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [BL] Werder Brema - FC Bayern 2:3

Postprzez Rafalindo1989 » 2010-01-28, 10:40

Mecz powiem wam szczerze Bayernu mi sie podobał były mecz zawalisty i na poczotku zaczynałem miec wątpliowsci co do Luisa Van Haala ale jak widze warto było mu zaufac i dac troche czasu by poskładał Druzyne nasza Chłopaki graja bardzo dobrze Podoba mi sie osobiscie Olic który transfer w 100% Wypalil Gomez tez sie zaaklimatyzował w druzyne i kazdy w mecz wkłada max swoich sił czekam na mecz z Fiorentina i uwazam ze Spokojnie przejdziemy ich bo Fiora bez Formy jest porazki jej z Bolognia u siebie 1:2 i z Palermo na wyjedzie 0:3 mówia samo za siebie ...powiem tak bondzmy optymistami przed tym meczem bo Mysle ze MAMY SIŁY I WIARE PEŁNA BY WIERZYC ZE CHLOPAKÓW STAC POKONAC KAZDEGO.Pzdr
BAYERN MUNCHEN!
Rafalindo1989
Bawarczyk
 
Posty: 59
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-01-28, 10:34
Lokalizacja: LUBLIN
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości