[DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Elninho » 2010-02-11, 00:20

Odnośnie kilka słow dotyczacych spotkania.De facto zapomnijmy o tym meczu jak najszybciej mecz bez historii polotu i solidnej defensywy,wygrywamy okazale.. ale nad jakim przeciwnikiem ? Nie ma co sie oszukiwac ale kilku zawodnikow juz chyba sobie pogrzebali jakiekolwiek szanse u LVG,dokladnie w tym meczu mieli pokazac nad typowo słabym rywalem ze moga wcisnac sie do pierwszej 11,terazniejszosc okazala sie dla nich brutalna mowa o Tymo Lell Rennsing i Micho choc ten ostatni nie jest w formie ale zapewne zobaczymy go w spotkaniu z Dortmundem ze wzgledu na brak nam konkretnej alternatywy na lewej obronie.Mam nadzieje ze juz ich nie zobacze na murawie krotko o nich;
Tymo-defensywny pomocnik juz nie moze sie charakteryzowac jedynie podaniami do tyłu i odbiorem,wymagana jest od niego rowniez kreatywnosc mu jej zdecydowanie brakuje
Rennsing-dobrze ze przynajmniej w takim meczu wpuszcza te szmaty strach by pomyslec jak by to było w LM ....
Lell-no comment
Micho-tutaj sprawa ma sie inaczej jest w slabej dyspozycji to nie ulega watpliwosci ale panowie nie mamy dobrego zmiennika na lewa obrone jezeli zejdzie Badstuber zejdzie do srodka to kto zagra na lewej na pewno nie lell ...
Co do generalnej dyspozycji bayernu to jest ona bardzo okazała,lecz ja jestem ostrożny nie wygralismy narazie zadnych arcy waznych spotkan,teraz przyjda mecze z Fiora w niedalekiej przyszlosci Schalke i Leverkusen w tym momencie wygrywamy bo musimy i tyle,nie mozemy weryfikowac naszej formy nad takim Wolsburgiem czy Werderem zespołami ktore nie oszukujmy sie graja ponizej oczekiwan i mieli serie 8 spotkan bez zwyciestwa no prosze was ... wygralismy super mamy 3 pkt i jedziemy dalej w tym sezonie.Wiec panowie generalne sprawdziany jeszcze przed nami i wtedy jestem ciekaw jak sie zaprezentujemy oby w dobrym i zwycięskim stylu.
Elninho
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-10-04, 01:06
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Michał M » 2010-02-11, 09:19

Meczu niestety dobrze nie obejrzałem (problemy z netem), ale z opisu na Kickerze i komentarzy na tym i innych forach, sądzę, ze mocno dopiekł nam brak kluczowych, jak to teraz ewidentnie wychodzi, graczy tj.:
- w bramce Butta - Rensing rzeczywiście jest już skończony, po takim popisie to chyba nikt w Niemczech go nie bedzie chciał nawet na ławę - spójrzmy np. jakim świetnym gościem na ławce dysponuje Wolfsburg (Andre Lenz)
- w obronie van Buytena - ewidentnie brakowało wczoraj szefa obrony, Micho może Belgowi rzeczywiscie pod tym względem buty czyścić; trzeba bezwględnie kupić nowego lewego obrońcę, a Badstubera przywrócić do środka zamiast Argentyńczyka
- w pomocy Schweinsteigera - cholera, nigdy nie przypuszczałem, że napiszę, iż Bastiana mocno brakowało w środku :| Tymoszczuk w ogóle nie daje rady w systemie van Gaala, gdzie DM ma oprócz wślizgów również rozgrywać piłkę, jego zmiana na 17-latka (!) Alabę i komentarz pomeczowy van Gaala ("zmiany również były ważne") świadczy o tym, że Ukrainiec spada powoli w hierarchii FCB do poziomu Lella. Latem raczej się z nim pożegnamy, na rezerwę wystarczy dużo tańszy Ottl i rzeczony Alaba.

Cieszy natomiast skuteczność i zimna krew Ribery'ego, Muellera czy Robbena. To niewątpliwie nasz największy atut w tym momencie. Jednak, jeśli chcemy coś osiągnać w tym sezonie, musimy mocno poprawić się w grze defensywnej.
Michał M
Bawarczyk
 
Posty: 53
Wiek: 44
Dołączył(a): 2010-01-19, 12:03
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Jarmo » 2010-02-11, 09:42

No to w drugiej połowie chłopaki się rozkręcili. Widocznie LvG zrobił każdemu słynną suszarkę a'la Alex Ferguson.
Mam nadzieję, że nasze dwie gwiazdy, czyli Rensing i Lell nie będą musiały już sobie zawracać głowy takimi rzeczami jak pierwszy skład. Lepiej stawiać na młodych, takich jak Contento który dał bardzo dobrą zmianę. Tak jak już ktoś wcześniej napisał bardzo zaskakujący jest fakt nieskuteczności Gomeza i z takim przeciwnikiem przynajmniej jedna, dwie bramki z jego strony powinny być zagwarantowane.
Dziwi mnie brak Pranjica. Osobiście mnie to martwi, a o żadnej kontuzji nic nie wiem. Czy ktoś coś wie ?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Michał M » 2010-02-11, 10:11

Jarmo napisał(a):Dziwi mnie brak Pranjica. Osobiście mnie to martwi, a o żadnej kontuzji nic nie wiem. Czy ktoś coś wie ?

Złapał jakiegoś wirusa podobnie jak van Buyten i Olic, i w ostatniej chwili wypadł z kadry meczowej:
http://www.fcbayern.t-home.de/de/aktuel ... /22297.php
Michał M
Bawarczyk
 
Posty: 53
Wiek: 44
Dołączył(a): 2010-01-19, 12:03
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Qwess » 2010-02-11, 11:04

Ehh jak to nie mamy alternatywy na lewą obronę... a Contento to co źle zagrał na lewej stronie wczoraj?? Był bardzo szybki, idealny na lewą obronę. Napewno lepszy niż Micho na środku -,-. Mam nadzieję że LvG szybko przejrzy na oczy że Micho nie nadaje się do pierwszego składu
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Bayern fun » 2010-02-11, 11:06

Macie jakiś skrót z tego meczyku?Szukam, szukam i nie umiem nic znaleźć :(
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Qwess » 2010-02-11, 11:22

Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Elninho » 2010-02-11, 11:52

Qwess napisał(a):Ehh jak to nie mamy alternatywy na lewą obronę... a Contento to co źle zagrał na lewej stronie wczoraj?? Był bardzo szybki, idealny na lewą obronę. Napewno lepszy niż Micho na środku -,-. Mam nadzieję że LvG szybko przejrzy na oczy że Micho nie nadaje się do pierwszego składu

Jeszcze mało doswiadczony ... czy na LM starczy ? wątpie ...
Nam jest potrzebny solidny i sprawdzony grajek
dosyc mam zakupow typu breno czy jakies brainfeardy,za duzo na nich kasy poszło i za duzo nerwow kosztowali.
Elninho
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-10-04, 01:06
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Roqe » 2010-02-11, 12:13

Breno? nie wiem jak można oceniać zawodnika który zagrał łącznie pare minut i w tym czasie nie popełnił jako tako błędu
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Qwess » 2010-02-11, 12:18

Micho pewnie i tak będzie popełniał błędy i tak... a Badstuber na środku przecież byłby idealny to jest jego pozycja na której grał od zawsze, a na lewej stronie nie idzie mu bo nie jest ofensywny, a Contento znowu jest bardzo szybki co przydatne jest w grze na boku w ofensywie :).

Breno czuję że wróci ograny, i za rok dwa zajmie miejsce Van Buytena :)
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Elninho » 2010-02-11, 12:20

Roqe napisał(a):Breno? nie wiem jak można oceniać zawodnika który zagrał łącznie pare minut i w tym czasie nie popełnił jako tako błędu

tak samo mozna oceniac Contento wszedł z ławki zagrał z mizernym i dobitym juz przeciwnikim,a wy widzicie juz dla niego pierwszy skład ... Alternatywę owszem tak,ale do pierwszej 11 jeszcze mu sporo brakuje
P.S a i jeszcze powiedz mi ile dokladnie gra sezonow Breno w Bayernie ? 2-3 ? i jeszcze nie zdołał przez ten czas udowodnic ze zasluguje na pierwsza 11.Litosci .... panie litosci ...
Elninho
Bawarczyk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-10-04, 01:06
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Roqe » 2010-02-11, 12:35

Nikt nie mówi że Contento powinien zagrać w pierwszym składzie już w sobote. Jednak nie trudno wywnioskować, że jeżeli proponuje się profesionalny kontrakt 19 latkowi to widzi się w nim przyszłość, tak samo widzę sprawe z Breno, jak sam wspomniałeś jest w Bayernie od 2-3 lat czyli gdy do nas przechodził miał 17-18 lat. Czy wymagasz od zawodników w tym wieku aby odrazu byli gwiazdorami? Czyli co, jak Barca czy inny Real kupuje 12 latka za gruby hajs to on odrazu musi grać w pierwszym składzie tak? Według mnie są to inwestycje na przyszłość. Breno jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy w Norymberdze. Pozatym gdyby nie widziano w Breno przyszłości to już po roku sprzedano by go do jakiegoś słabszego klubu w Europie albo wróciłby do Sao Paulo.

PS Contento wszedł zaraz po bramce Robbena z karnego więc przy stanie 2:2 ;)

Edit:
noty Kicker'a:

Rensing (5) - Lell (5), Demichelis (5), Badstuber (5), Lahm (3) - van Bommel (4,5), Tymoshchuk (5) - Robben (2,5) , T. Müller (2) , Ribery (2,5) - Gomez (4,5)
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez alien666 » 2010-02-11, 15:51

Roqe napisał(a):Rensing (5) - Lell (5), Demichelis (5), Badstuber (5), Lahm (3) - van Bommel (4,5), Tymoshchuk (5) - Robben (2,5) , T. Müller (2) , Ribery (2,5) - Gomez (4,5)


Noty rewelacja...
Właśnie skończyłem oglądać pierwszą połowę. W obronie tragedia. Druga bramka - no comments! :evil:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez wojtas69 » 2010-02-11, 16:42

alien666 napisał(a):
Roqe napisał(a):Rensing (5) - Lell (5), Demichelis (5), Badstuber (5), Lahm (3) - van Bommel (4,5), Tymoshchuk (5) - Robben (2,5) , T. Müller (2) , Ribery (2,5) - Gomez (4,5)


Noty rewelacja...
Właśnie skończyłem oglądać pierwszą połowę. W obronie tragedia. Druga bramka - no comments! :evil:


Oglądasz gdzieś retransmisję w tv, czy ściągnąłeś meczyk z neta :?: :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [DFB-Pokal] FC Bayern - SpVgg Greuther Fürth 6:2

Postprzez Bayern fun » 2010-02-11, 16:43

tak samo mozna oceniac Contento wszedł z ławki zagrał z mizernym i dobitym ......


Z mizernym może tak ale Contento wszedł jeszcze przy stanie 2:1 :) wprawdzie parę minut przed karnym ale dobity to rywal na pewno jeszcze nie był :)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości