[CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez bolo » 2010-02-15, 12:56

Wiecie może gdzie będzie transmitowany mecz?? Stawiam 3-1 dla Bayernu
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 29
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez Roqe » 2010-02-15, 13:02

napewno leci na żywo na niemieckim SAT.1 :) polsat ciecie pokazują Porto - Arsenal...
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez Chis » 2010-02-15, 13:12

wygrywamy ale , z drugiej strony mieliśmy dwa słabe mecze u siebie i mnie to martwi :( Przekonamy się dopiero jak losy potoczą się na boisku, obstawiam 2:1 dla FCB!
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez lahm_90 » 2010-02-15, 13:22

na stacji Nsport pewnie lecie :) polecam zaglądac do tematów spotkań kibiców w poszczególnych miastach w dziale kibice :) bo mecz zapewne będziemy oglądac w większym gronie w pubie (na śląsku na 100%, a w innych regionach pewnie też) :)
Obrazek
lahm_90
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2009-12-18, 18:20
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez Max » 2010-02-15, 16:19

Jedynej szansy goście mogą dopatrywać się w powieleniu taktyki Juve z meczu na Allianz - skopać Robbena, a później w 5 kryć Ribery'ego (albo odwrotnie) i liczyć, że strzelą jakąś typowo włosk... głupią bramkę.
Trzeba już w pierwszym meczu uzyskać odpowiednią przewagę. Jeśil Demichelis nie będzie próbował przedryblować wszystkich i strzelić gola (tak jak z Juve, prawie się udało), a van Buyten będzie grał na swoim normalnym poziomie to powinno być dobrze.
Liczę, że duet R&R pomimo zmasowanej obrony rywala zdoła wypracować kilka okazji bramkowych i że nie zawiedzie skuteczność.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez bolo » 2010-02-15, 16:52

Właśnie zajrzałem na stronkę "Violi" i zauważyłem, że tam są sami pewni siebie kibice. W temacie o tym, że kilku ważnych piłkarzy miało grypę żołądkową pisali, że przed strachem z Fiorentiną dostali sraczke :D rozśmieszyło mnie to. No cóż zobaczymy czy będą również tacy pewni siebie po meczu ;p
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 29
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez Qwess » 2010-02-15, 17:30

A Jacy pewni siebie byli kibice Juve? ;). Też pamiętacie to pewnie, w środę nadejdzie ta wielkopomna chwila kiedy to po przeleceniu parę miesięcy Starej Damy nadejdzie czas na zgwałcenie Violi :D. Liczę na dobre widowisko... mam nadzieję żę Van Buyten i Micho podejdą do tego meczu na serio, i po tym jak odpoczywali na meczu z Dortmundem dają z siebie wszystko w środę. Nie wyobrażam sobie aby na boisku nie grał Olić ;)
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez maciekk » 2010-02-15, 17:49

Patrząc na formy obu drużyn faworyt wydaje się pewny. Bayern ostatnio jest nie do pokonania. Naszą ofensywę nie jest w stanie powstrzymać żaden zespół Bundesligi, tylko gorzej z obroną. Takie błędu, jakie popełniali w ostatnich dniach Martin i Daniel nie mogą się nam przytrafić w meczu z Fiorentiną, bo Fiołki dysponują fantastycznymi graczami do gry z kontry: Vargas, Jovetic i Gilardino. Patrząc na statystyki Fiory w tej edycji CL wydaje się, że dobre upilnowanie Joveticia może być kluczem do gry na 0 z tyłu. Dobrze, że w tym meczu nie wystąpi Mutu i ich podstawowy obrońca Gamberini (przynajmniej tak wnioskuję po tym newsie http://www.fiorentina.it/notizia.asp?IDNotizia=81380).
Wiem, że nie można lekceważyć przeciwnika, ale mimo wszystko liczę na zagwarantowanie sobie miejsca w 1/4 LM już w środę.
maciekk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-28, 23:24
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez trocky » 2010-02-15, 18:27

spokojnie spokojnie Panowie bez hurraoptymizmu, co z tego, że kibice Fiorentiny się napalają jak kibice Juventusu, wygraliśmy z Juve to fakt ale w zeszłym roku kibice Barcelony też się napalali i Barca rzeczywiście buchnęła nas bez mrugnięcia okiem, z tym napalaniem różnie bywa ;) najważniejsze, że wszyscy u nas zdrowi, dziś do drużyny dołączył ostatni kontuzjowany - Klose, w tym momencie trener spokojnie może wybrać z 22 ludzi najsilniejszą 11 Bayernu Monachium i to cieszy, jeszcze raz podkreślam z tyłu na zero nie mamy szans, Fiorentina bankowo coś strzeli, pytanie tylko ile my strzelimy w przodzie, tym bardziej, że szef obrony Violi - Gamberini nie zagra bo kontuzjowany, musimy podejść do spotkania maxymalnie skoncentrowani, a Joveticia trzeba pilnować cały czas bo dziad jest dobry ;) musimy wygrać jak najwyżej,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez patryk1331 » 2010-02-15, 21:38

Panowie, wiem, że przeciwnika nie można lekceważyc, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to nie wiem czy jestem na forum FC Bayernu czy np. jakiegos Fenerbahce.
Zauważyłem, że niektórzy obawiają się o wynik najbliższego dwumeczu. Przecież nawet Viola w normalnej formie w pełnym składzie nie jest w stanie nam nawet zagrozic.
Panowie, to jest FC Bayern, tu można myślec o poważnej bitwie z MU, Realem czy Chelsea, a nie będącą w dołku Violą.
I nie mówcie, że Fiołki wygrały grupę CL, bo prawda jest taka, że Liverpool jest w najgłebszym kryzysie od bodaj 6-8 lat, a Lyon też w tym sezonie nie zachwyca formą.
Rozumiem respekt dla rywa;a, ale trochę pewności siebie.
Viva FCB!
patryk1331
Bawarczyk
 
Posty: 19
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-10-04, 20:37
Lokalizacja: Piekary Śl.
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez marcin_fcbm » 2010-02-15, 22:05

Viola w ostatnich sześciu meczach na wyjeździe strzeliła siedem goli. Dalej uważam, że mecz w Monachium zakończy się wynikiem 4:0, 5:0... Zobaczycie, to będzie piękny wieczór kiedy wszystko będzie nam wychodzić tak, jak w spotkaniu ze Sportingiem w ubiegłym sezonie lub jak z Juve w tej edycji LM... Wątpię żeby Viola strzeliła chociażby bramkę honorową.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez Olszesky » 2010-02-15, 23:08

troche sie obawiam tego meczu ;p jesli szybko (tak w pierwszych 20-30 minutach) strzelimy gola to powinno byc ok, ale cos mi smierdzi, ze beda problemy. oby nie! najlepiej by bylo gdybysmy zapewnili sobie awans juz w srode, ale nie badzmy zachlanni. 2:0 starczy :D
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez cid » 2010-02-16, 00:40

Żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć! Fiorentina może i nie ma najlepszego okresu za sobą, ale to jest przecież LM i będą walczyli na 115%. Wiem, że Van Gaal nastawi tak nasz zespół, że chłopaki wyjdą na pełnej, na 150% i ich dojadą. Wszyscy martwimy się o środek obrony i prawie pewne jest, że coś stracimy :/ Każda seria kiedyś będzie miała swój koniec bądź początek i mam nadzieję, że jutro rozpocznie się nasza seria meczy bez straconej bramki. Marzy mi się 4:0 :] Z przodu chłopaki podołają, obrona to niewiadoma.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!!!

Obrazek
cid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1750
Wiek: 35
Dołączył(a): 2008-05-01, 10:40
Lokalizacja: Oława
Online: 4d 14h 35m 40s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez pablo » 2010-02-16, 09:30

Najwazniejsze, ze wynik spotkania zalezy tylko od nas, niewazne jak zagra Fiorentina, my mozemy zagrac lepiej i skuteczniej. Van Gaal napewno swietnie przygotuje druzyne, zawodnicy sa pewni swego, wiedza co maja grac i to graja. Fiorentina nie jest przyzwyczajna do gry z tak nastawionym przeciwnikiem, bo napewno bedziemy ostro cisnac a u nich w lidze nawet Inter czy Milan graja bardziej zachowawczo. Musimy ich zdominowac, strzelic dwie, trzy bramki i liczyc na to, ze nasza obrona nie popelni za wiele glupich bledow. Najwazniejsze jest zwyciestwo ale fajnie byloby rozgromic Fiorentine, to moze byc dla nas piekny wieczor.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] FC Bayern - AC Fiorentina 2:1

Postprzez nonda » 2010-02-16, 11:28

Viola lepszy okres gry miała na jesień, teraz dostali nieco zadyszki, co nas nie martwi. Licze na spokojne zwycięstwo, 2-0 i będe zadowolony :)
nonda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3
Wiek: 37
Dołączył(a): 2010-02-09, 12:44
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości