[BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez mancipium » 2010-02-20, 20:30

W anglii tak grają od października do maja i dają radę.
Po prostu trzeba odpowiedni schemat treningowy zastosować.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-02-20, 21:20

ZimnyFCB napisał(a):Wie ktoś dlaczego Robben zszedł??
Tzn. czy z powodu zmęczenia(oszczędzania go na LM) czy z powodu kontuzji?


na oficjalnej stronce nic nie piszą, czyli raczej to była suwerenna decyzja trenera aby Arjena zmienić w przerwie, gdy kontuzji doznał van Buyten w spotkaniu z Fiorentiną, to już w drugiej połowie spotkania z Violą wyskoczyło info na fcbayern.de że doznał kontuzji, Robben zapewne został zmieniony bo tak chciał trener ;)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez SimonFCB » 2010-02-20, 21:28

Robben został zmieniony ponieważ, trener z tego co mówił Janisz oszczędza go na Ligę Mistrzów. Ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale chyba taki był prawdziwy powód.
SimonFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 33
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-02-14, 11:56
Online: 0s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Ostrowczanin » 2010-02-20, 22:42

Pokuszę się o stwierdzenie że trudniej będzie z Hamburgiem niż z Firentiną
Ostrowczanin
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-02-19, 18:07
Online: 0s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez patbaj » 2010-02-20, 22:42

LM jest za 2 tygodnie - spokojnie zdążylby się zregenerować! Być moze chodzi o mecz z HSV - zobaczymy co czas przyniesie -wypowiedzi pomeczowe itp.
patbaj
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1765
Wiek: 40
Dołączył(a): 2008-05-18, 10:23
Lokalizacja: Katy Wrocławskie
Online: 8h 32m 3s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez OSZA » 2010-02-20, 23:27

Każda seria kiedyś się kończy... Nie można non-stop wygrywać. Musimy liczyć na dobrą postawę Werderu i na znacznie gorszą Leverkusen.
No nic, trzeba wziąć się w garść i znowu pokazywać, że Bayern to Bayern! I wygrywać.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez ZimnyFCB » 2010-02-20, 23:43

SimonFCB napisał(a):Robben został zmieniony ponieważ, trener z tego co mówił Janisz oszczędza go na Ligę Mistrzów. Ile jest w tym prawdy to nie wiem, ale chyba taki był prawdziwy powód.


Moim zdaniem Janisz to najgorszy komentator Eurosportu2 - nie zna się wogóle się na bundeslidze tylko pierdoły jakieś brzdękoli
Gada że van Gaal oszczędza Robbena na LM, jak FCB za 2tyg. nastepny mecz gra
Albo, że Olić zmnienił się stronami na skrzydłach z Ribierim w dzisiejszym meczu, chociaż Ribiery oczywiście nie grał dzisiaj tylko Robben...

Śmiech na sali :mrgreen:
ZimnyFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-02-17, 10:43
Lokalizacja: W-ch
Online: 0s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Jarmo » 2010-02-20, 23:54

Janisz jeszcze za czasów Studia S13 uchodził za największego specjalistę od Bundesligi i według mnie nadal tak jest. Inną sprawą jest to, że np. Janisz z Gilewiczem widzą na boisku Riberiego :D

Typowy mecz w którym nie idzie, ale trzeba wygrać. Niestety zabrakło tak naprawdę tylko celności Gomeza w sytuacji w drugiej połowie lub lepszego przyjmowania piłki przez Mullera jak w ostatniej akcji. Jeżeli Robben rzeczywiście nie miał żadnej kontuzji, to dla mnie "oszczędzanie" go już od 45 minuty było bez sensu (a tym bardziej zastąpienie go Altintopem).
Trzeba było po prostu dopisać trzy punkty i jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Jeżeli jutro punkty straci Bayer to najprawdopodobniej wszyscy zapomną o tej wpadce.
Jednym z pozytywów tego meczu jest dobra postawa Breno.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Ostrowczanin » 2010-02-21, 00:40

Jarmo a Robben to według Ciebie zle grał? Bo według mnie to był jedynym punktem Beyernu w tym meczu doceń i jego
Ostrowczanin
Bawarczyk
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010-02-19, 18:07
Online: 0s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez wojtas69 » 2010-02-21, 01:20

Baaardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Po dzisiejszym spotkaniu wypada spojrzeć prawdzie w oczy :arrow: mistrzostwa my w tym roku nie zdobędziemy :P

Jako jedyny plus meczu (oprócz akcji bramkowej) zaliczyłbym akcję Demichelisa, dzięki której przypomniałem sobie, że w przeszłości grał ktoś u nas taki, jak Lucio :mrgreen:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Szybki » 2010-02-21, 06:08

Usprawiedliwiam naszych zawodników zmęczeniem. Ja wiem że wszyscy są bardzo niezadowoleni. Tak dla przykładu zobaczcie sobie wczorajszy wynik Manu ! Porażka 1:3 z Evertonem ! Skoro dla nas remis 1:1 jest porażką to co mają powiedzieć Fani Czerwonych Diabłów. Powiadam wam wszem i wobec że zmęczenie daje swe znaki...
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Ze_Rafaelo » 2010-02-21, 09:52

Szybki napisał(a):Usprawiedliwiam naszych zawodników zmęczeniem. Ja wiem że wszyscy są bardzo niezadowoleni. Tak dla przykładu zobaczcie sobie wczorajszy wynik Manu ! Porażka 1:3 z Evertonem ! Skoro dla nas remis 1:1 jest porażką to co mają powiedzieć Fani Czerwonych Diabłów. Powiadam wam wszem i wobec że zmęczenie daje swe znaki...

Ale Everton jest znacznie mocniejszy od FCN, ja wiedziałem po minach Lahma i Marka przed meczem że bedzie ciężko jak wychodzili na boisko. Naprawde dzine wyrazy twarzy mieli. :shock: :shock: :567: hehhe. Hamburg słabo zagrał i powinien wczoraj przegrać. Kluby które grają w środy i czwartek w europiei powinny grac w niedzielę!! Szkoda że teraz nie gralismny ze zmeczonym HSV, a zamiast tego z wypoczetą Nurenbergą w dodatku na wyjeździe.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Olszesky » 2010-02-21, 11:03

gomez mnie wkur... niemilosiernie. w nastepnym meczu fajnie byloby w 1 skladzie zobaczyc olica i mirka, razem przeciw fiorentinie robili sporo dymu, moze warto sprobowac raz jeszcze?

mecz bardzo nudny i slaby w naszym wykonaniu, w sumie nie wiem co jeszcze napisac.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Jarmo » 2010-02-21, 11:10

Ostrowczanin napisał(a):Jarmo a Robben to według Ciebie zle grał? Bo według mnie to był jedynym punktem Beyernu w tym meczu doceń i jego


Napisałem jednym z pozytywów, a nie jedynym. Robben zagrał bardzo dobrze na tle reszty, która zupełnie nie miała pomysłu na ugryzienie Norymbergi. Swoją drogą patrząc na to jak przeciwnicy polują na nogi Robbena boje się, że jedno z takich wejść może się w końcu tragicznie skończyć.

Olszesky napisał(a):gomez mnie wkur... niemilosiernie. w nastepnym meczu fajnie byloby w 1 skladzie zobaczyc olica i mirka, razem przeciw fiorentinie robili sporo dymu, moze warto sprobowac raz jeszcze?

Zgadzam się. Chyba już wszyscy tracą cierpliwość do niego. Mimo tego, że wczoraj zaliczył asystę, to te dwie sytuacje z drugiej połowy, a dokładniej jego zachowanie w obu powinny załatwić mu ławkę rezerwowych na jakiś czas. Przecież to podanie/strzał na głowę Olica było takie, że ja najpierw złapałem się za głowę, a następnie z każdą powtórką coraz bardziej się śmiałem.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [BL] 1. FC Nürnberg - FC Bayern 1:1

Postprzez Cejmi » 2010-02-21, 11:53

Seria się skończyła. Nie wiem może mi się wydaje ale wygląda na to że powoli uchodzi z nas powietrze. Gramy coraz słabiej, już tydz. z BVB było średnio, z Fiorą również no i z Norymbergą to już w ogóle. Najsłabszy mecz w tej rundzie z bardzo bardzo przecietną drużyną. Graliśmy mega wolno i przewidywalnie. Najgorsze jest to że praktycznie nie mamy żadnego ofensywnego pomocnika który z ławki mógłby jakoś ożywić grę. :/ Jak grają LvG upycha Robbery i Mullera w pierwszym składzie to jedyne pole manewru jeśli chodzi o zmiany dt. napastników. To świadczy o naszych brakach kadrowych i o tym ze jeszcze nie możemy jak równy z równym rywalizować z najlepszymi. No i jeszcze ta gra w obronie...........:/
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1738
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 27m 25s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości