[BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Bayern fun » 2010-03-06, 17:24

No i po meczu... mieliśmy poprzeczkę i słupek i trochę okazji ale nie wykorzystaliśmy ich...
Może pech, może zmęczenie....
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez marcin_fcbm » 2010-03-06, 17:26

Brawo dla Mullera i Schweiniego - widać, że im zależało.
Jutro Leverkusen zremisuje, spoko :)
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-06, 17:31

Grabar napisał(a):Nie wiem co takiego szczęśliwego jest w N-ce skoro to samo może zrobić posiadacz Polsatu, Cyfry czy platformy Orange.. N korzysta z tego samego transpondera co pozostałe platformy :?


I po co się czepiać, skoro wystarczy pomyśleć, że odnosiłem się do ludzi, którzy są katowni ES2 w kablówkach, a n-kę podałem tylko dlatego, że ją mam :roll:

No cóż, stralciliśmy dwa punkty, a może nawet lidera i do tego pozwoliliśmy się Schalke zbliżyć na bliską odległość. Kompletnie niepotrzebnie, bo na takich rywalach musimy zdobywać pewne punkty...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Luke » 2010-03-06, 17:33

Cóż takie mecze się zadarzają, mieliśmy dzisiaj ogromnego pecha, poprzeczka i słupek, wiele niewykorzystanych okazji, brak Arejna, przynajmniej liga będzie ciekawa :wink: Leverkusen ma jutro też bardzo ciężkie spotkanie i myślę, że Breno postara się aby nie dać im zbyt łatwo bramki strzelić :wink:

Teraz trzeba zapomnieć bardzo szybko o tym meczu i skoncentrować się na arcyważnym meczu z Fiorentiną :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Roqe » 2010-03-06, 17:38

Na gorąco: MEN OF DE MECZ - Mark Van Bommel.... haha. Nie moge się na niego już patrzeć! Już bym wolał Tymoszczuka bez formy, podającego tylko do tyłu bądz co bądz celnie. Uwielbiam jak Van Bommel stoi sobie w srodku pola i rozkłada szeroko ręce, gdy ktoś mu podaje on zrobi 2 kółeczka i śle taką "zawieśinkę" przez całe boisko pod nogo rywali, poprostu Mark jest boski! A o Gomezie to się nawet nie wypowiem..wystarczy że daliśmy za niego o 30mln za dużo.

+ dla Muellera, według mnie zdecydowanie najlepszy u nas.
+ też dla Schweiniego, przynajmniej mu zależało...

Pozatym myślałem że Alaba to jakiś ofensywny pomocnik a nie boczny obrońca -.-
Ostatnio edytowano 2010-03-06, 17:40 przez Roqe, łącznie edytowano 1 raz
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez mancipium » 2010-03-06, 17:40

Butt - Dzisiaj bronił tragicznie. Była jakaś pewna interwencja ? Chyba nie.
Lahm - słabo. nie popełnia błędów, ale oprócz biegania nic nie robi. Zero dryblingu - jedynie na koniec trochę próbował kombinacyjnej gry.
DvB - ciężko się do czegoś przyczepić.
Badstuber - jeszcze trudniej, ale na nowo przestały jego dośrodkowania być groźne.
Contento - zrywy. Raz dobrze ładnie do przodu, potem 15 min. stania na wlasnej polowie.
MvB - kolejny raz okazuje się, że taki zawodnik w takim meczu nie jest potrzebny. Moim zdaniem kolejny raz zagrał dobrze na tle kolegów.
Schweini - też za dużo zrywów. Dzisiaj nie zrobił ani jednego przerzutu, a przyzwyczaił nas do tego.
Altintop - w średniaku były wybijającym się piłkarzem. Słabo, choć myślałem że może być gorzej.
Mueller - biegał coś robił, ma asystę. o ile kolejny raz nie grał wyśmienicie, o tyle należy pamiętać, że przy każdej bramce ostatnimi czasy ma dosyć duży udział.
Gomez - żenua - mamy człowieka, który nie potrafi przyjąć żadnej ŻADNEJ piłki na 16 metrze. Obrońcy bez problemu popychając go powodują, że traci piłke.
Olić - stracił formę.
Klose - powinien grać od początku, złapał formę i choć na pewno nie zagwarantuje nam super cwaniactwa, o tyle widać że mu zależy i gra coraz lepiej i podchodzi pod grę, co ułatwia zadanie pomocnikom.
Alaba - nosz kutfa kim on do cholery jest ? skrzydłowym, środkowym pomocnikiem, cyz bocznym obrońcom ?:)

Ogólnie na ten moment można wieścić tylko, że franek będzie uciekał, bo z taką grą będzie źle. Prawda jest taka, że na nas wystarczy wystawić 11 obrońców i się uszczknie remis. I w pierwszej rundzie i w drugiej mamy bardzo podobny scenariusz :).
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez scholli7 » 2010-03-06, 17:40

Mecz wyglądał dokładnie tak jak napisałem w swoim pierwszym poście zakładając ten temat,był bardzo ciężki choć prawdę mówiąc nie przypuszczałem,że będzie meczem na remis :/ I tak jak napisałem właśnie w tym poście na samym poczatku,czułem,że bramkę strzeli nam nie kto inny jak Poldi.Nie ma co rozpaczać nad sytuacją w Bundeslidze w końcu nadal jestesmy w czołówce tabeli i wolę dzisiejszy remis,a konkretny zadawalający nas wszystkich wynik we wtorek we Florencji.Trzeba się teraz skoncentrować tylko i wyłacznie na tym meczu.Przypuszczam,że nie wystawienie Francka od pierwszych minut w tym meczu przez Louisa,miało jakiś konkretny cel właśnie na meczwtorkowy w Champions League.Oby Robben pozbierał się do tego meczu.
A jutro Leverkusen może również się potknie ;) miejmy taką nadzieję w końcu dla Nürnbergii każdy pkt jest teraz bardzo ważny by utrzymać się w lidze,myślę że powalczą tym bardziej,że grają na własnym boisku
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-06, 17:49

Mam wrażenie, że jestem na forum o golfie, a nie futbolu :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Luke » 2010-03-06, 17:49

Winkel napisał(a):Alaba - nosz kutfa kim on do cholery jest ? skrzydłowym, środkowym pomocnikiem, cyz bocznym obrońcom ?:)



To typ podobny do Ze Roberto: Nominalnie lewy skrzydłowy, ale może też grać jako środkowy pomocnik lub lewy obrońca :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez badyl » 2010-03-06, 17:50

Co do meczu to ewidentnie głupia porażka. Nie będę się rozwodził nad decyzją van Gaala o nie wystawieniu Riberego i Robbena od 1 minuty. Jednakże w takich meczach powinny być pewne 3 punkty. Bayern często po meczach reprezentacyjnych grał dosyć słabo.
Dzisiaj tak jak poprzednikom podobał mi się jedynie Muller i Schweini. Chociaż ten drugi przebudził się dopiero w 2 połowie :wink:

Patrząc na mecz z Fiorentiną zastanawiam się kto wystąpi na lewej obronie za Contento :roll:
Tymoszczuk? jak informował Bild, to na pewno lepsze rozwiązanie niż Alaba...
Ostatnio edytowano 2010-03-06, 17:53 przez badyl, łącznie edytowano 1 raz
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez mancipium » 2010-03-06, 17:51

Luke napisał(a):
Winkel napisał(a):Alaba - nosz kutfa kim on do cholery jest ? skrzydłowym, środkowym pomocnikiem, cyz bocznym obrońcom ?:)



To typ podobny do Ze Roberto: Nominalnie lewy skrzydłowy, ale może też grać jako środkowy pomocnik lub lewy obrońca :wink:


W sumie masz rację, ale myślałem że on jest zawodnikiem typowo ofensywnym. Prawdą jest, że w obronie i tak nie grał ;-).

BTW bocznym obrońcom ? Bo mam jakieś dziwne wątpliwości w tej chwili czy dobrze napisałem. Za dużo internetu i wtórny analfabetyzm się załącza.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Scholli » 2010-03-06, 18:08

tak jakoś w tym meczu mieliśmy może dwa 15-20 minutowe okresy kiedy graliśmy dobrze - reszta meczu słabo... może to brak sił po rozjazdach reprezentacyjnych? :? na pewno tragicznie słabo zagrali Olić i Gomez, Ribery i Lahm też poniżej swoich umiejętności, o Butt'cie lepiej nie wspominać bo ten to chyba miał u buka obstawione zwycięstwo Köln :roll:
słaby mecz, zmotywowany przeciwnik, brak fuksa = 1 pkt oby poniżej tego równania nie zejść w spotkaniu w CL :evil:

haj napisał(a):i do tego pozwoliliśmy się Schalke zbliżyć na bliską odległość.
no lepiej by było pozwolić im zbliżyć się na daleką odległość :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez carry » 2010-03-06, 18:29

slabo zagralismy, kazdy widzial. brakowalo Robbena napewno i jakiejs kreatywnosci wzmozonej przy defensywnie ustawionym Koln.

Gomez coraz bardziej mnie do siebie zniecheca.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez pablo » 2010-03-06, 19:24

Wiadomo bylo, ze koel tak zagra a my nie zrobilismy nic zeby taka gra zlamac, tak jakbysmy byli zaskoczeni. Koeln gralo swoje a my sie odstosowalismy do ich planu. Widac jak jestesmy slabi w grze kominacyjnej nie potrafimy szybko grac pilka bo i niema kto tak grac. Jedyni zawodnicy, ktorzy maja predyspozycje do gry kombinacyjnej; Ribery i Lahm graja daleko od siebie, bez sensu. Gdyby ustawic ich obu na lewej stronie i dac pograc odpoczatku to mysle, ze zrobili wiecej w ofensywie niz cala druzyna przaz caly macz. Niestety Lahm na prawej jest tylko srednim zawodnikiem. Butt strasznie niepewny, zawalil bramke, wniosek prosty: on stara sie grac solidnie i mial swietne mecze ale potrzebny nam nowy bramkarz i to najlepiej w lecie. Napastnikow ciezko rozliczac bo jak zwykle nie mial im kto podawac a nasze dosrodkowania jak zwykle byly tragiczne. Ja juz nie pamietam kiedy ostatnio napastnik dostal jakas dobra pilke z dosrodkowania... Cala nasza gra opiera sie na dryblingach, jezeli uda sie minac obronce to cos z tego bedzie, jezeli nie to lipa, podania do najblizszego nic nie wnoszace do gry jest to niepokojace myslac o meczu z Fiorentina. Pozostaje miec nadzieje, ze Ribery i Robben pociagnal gre, bo to na nich bedzie spoczywala odpowiedzialnosc bo niestety obawiam sie, ze z tylu na 0 nie zagramy.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Krasus » 2010-03-06, 21:42

Roqe napisał(a):A o Gomezie to się nawet nie wypowiem..wystarczy że daliśmy za niego o 30mln za dużo.

No tak, to przecież wina Gomeza, że daliśmy za niego 30 mln.
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości