[BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Roqe » 2010-03-07, 03:03

Krasus napisał(a):
Roqe napisał(a):A o Gomezie to się nawet nie wypowiem..wystarczy że daliśmy za niego o 30mln za dużo.

No tak, to przecież wina Gomeza, że daliśmy za niego 30 mln.


nie no... gdzie tam, to moja wina :)

co jak co ale 30mln zobowiązujue... Robben, o ile się nie myle kosztował mniej, chyba że się myle...wtedy mnie poprawcie.

Rozumiem, jeden mecz kopać się w czoło, drugi mecz kopać się w czoło... ale któryś z koleiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? dluuuuugiej koleiii? szanujmy się.
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Qwess » 2010-03-07, 10:13

Alaba to typowy skrzydłowy, a że Van Gaal nie miał żadnego obrońcy to kogoś musiał wybrać, więc widać konsekwencje tego. No ale miejmy nadzieję że nic się poważnego nie stało Contento i wróci do nas już na Fiorentinę.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-07, 12:38

Roqe napisał(a):
Krasus napisał(a):
Roqe napisał(a):A o Gomezie to się nawet nie wypowiem..wystarczy że daliśmy za niego o 30mln za dużo.

No tak, to przecież wina Gomeza, że daliśmy za niego 30 mln.


nie no... gdzie tam, to moja wina :)

co jak co ale 30mln zobowiązujue... Robben, o ile się nie myle kosztował mniej, chyba że się myle...wtedy mnie poprawcie.

Rozumiem, jeden mecz kopać się w czoło, drugi mecz kopać się w czoło... ale któryś z koleiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? dluuuuugiej koleiii? szanujmy się.


Gdybyś miał 90 lat rozumiał bym Twój zanik pamięci. Ale w tym wieku? Już nie pamięta się, kiedy Gomez w sześciu kolejnych spotkaniach BL trafiał do siatki rywala? Forma wyraźnie u niego spadła i możliwe, że Van Gaal powinien go posadzić na ławce, ale pie przenie non stop o kwocie, jaką BAYERN za niego zapłacił jest już irytujące. Nie pamiętam żadnego słowa Gomeza, który mówił, że jest tyle wart, ani żeby chodził z głową uniesioną ponad chmury. Zatem taki Olić, który przechodził do nas za darmo - idąc tym tokiem myślenia - mógłby położyć się na boisku i przez 90 minut odpoczywać z kwiatkiem w gębie, myśląc o tym ile mu kasy wpada na konto. Bo przecież przyszedł za 0 euro, więc niczego się od niego nie oczekuje :mrgreen: Litości, myślałem że takie aparaty to tylko w komentarzach na forum, a widzę że także tutaj się to przenosi, razem z określeniami "drewno" i temu podobne, które świadczy wyłącznie o ludziach posługujących się takimi słowami, a nie o piłkarzach.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez Scholli » 2010-03-07, 12:41

Roqe napisał(a):co jak co ale 30mln zobowiązujue...
nie wiem czy wiesz, ale te pieniądze zapłaciliśmy Stuttgartowi nie Gomezowi, więc nie wiem do czego go niby ma zobowiązywać umowa między klubami... :roll:

Rozumiem, jeden mecz kopać się w czoło, drugi mecz kopać się w czoło... ale któryś z koleiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? dluuuuugiej koleiii? szanujmy się.
jakby napastnicy otrzymywali jakieś sensowne podania to może by zaczęli kopać piłkę zamiast swoje czoła - bo obecnie o piłkę do kopnięcia zdecydowanie trudniej niż o własne czoło :P zauważ, że nie tylko Gomez nie strzela bramek ale i żaden inny zawodnik który pojawia się w trakcie meczu na pozycji środkowego napastnika
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-03-07, 13:59

pięknie nie ma co, Podolski od pół roku gola nie zdobył i się przełamał soczystym strzałem na Bayernie :/ ja pier.dole tylko dla orłów, dwa co robi Gomez na boisku to nie kapuję, to już był 5-6 mecz z kolei, w którym Bayern gra bez nominalnej 9, nie ma komu postawić kropki nad "i" był słupek poprzeczka, Mario jak na lisa pola karnego przystało powinien na piłkę tam czatować aby ją dobić, od van Gaala wymagam aby posadził na 4-5 spotkań na ławę Gomeza, który jest całkowicie bez formy, Klose już jest bardziej przydatny ostatnio, na Fiorentinę atak Klose - Mueller i jedziemy, wczoraj w durny sposób straciliśmy 2 pkt :/ ehhhh
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez lechista_tomek » 2010-03-07, 14:26

Gadanie ciągle o tych 30 mln jest bez sensu, ale uważam też, że Gomez powinien usiąść na dwa mecze na ławce, na zebranie myśli na powrót do formy itp. bo widać, że ostatnio to mu niewiele wychodzi.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-07, 14:42

Trocky już nie przesadzaj :roll: Akurat przy poprzeczce był na linii, ale piłka tak szybko się odbiła, że nikt nie zdążył zareagować, podobnie jak przy strzale Francka :roll: Jak broniłem Toniego, to teraz będę bronił Gomeza. Zarówno Luca jak i Mario nie zrobią sami akcji bez pomocy kolegów z boiska, bo to są po prostu tacy napastnicy. Przecież żaden z naszych napastników nie miał praktycznie żadnej dobrej okazji w ostatnich meczach. Krytykowanie Mario za naszą impotencję ofensywną, w której Mario jest ostatnim elementem układanki jest co najmniej śmieszne i nie najlepiej świadczy o kibicach, wydających takie osądy.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-03-07, 15:01

mów co chcesz ale ostatnie kilka spotkań gramy bez ataku jako formacji, Gomez śmiesznie zbiega do linii bocznych, przy kontrach stoi nie tam gdzie trzeba i nie ma instynktu strzeleckiego, przecież pole karne to ma być jego królestwo, Toni nie strzelał wszystkich goli po pięknych asystach od pomocników, czasem był rykoszet po strzale partnera innym razem dobił piłkę po słupku, poprzeczce lub gdy bramkarz rywala źle interweniował, a jeszcze innym razem wykańczał akcje partnerów, a Gomez?? wiem, że to niby nasz napastnik numer 1 ale ława na 4-5 spotkań świetnie mu zrobi, poprzednim razem gdy siedział na ławce kilka tygodni to potem złapał powera, myślę, że teraz mogłoby być to samo ;) na dzień dzisiejszy Klose i Olić więcej dają drużynie, ale wiadomo, że Mueller musi grać, więc proponuję atak Klose - Mueller do czasu jak Mario się obudzi z zimowego letargu,
napastnika rozlicza się z bramek nie ważne czy strzelonych głową, ręką, chu.jem, tyłkiem czy paznokciem, nie ważne w jakim stylu gol to gol, i nie mówcie, że Luca miał łatwiej, bo drużyna grała po mistrzowsku,
mamy 53 pkt po 25 kolejkach, w mistrzowskim sezonie 2007/2008 po 25 kolejkach mieliśmy... 53 pkt! czyli potencjał drużyn jest ten sam, Gomez ma dodatkowo za plecami jeszcze Robbena, po pierwszych 25 kolejkach w Bayernie Mario zdobył 10 goli w lidze, w analogicznym okresie Toni miał goli 16, sorry za litanie ale od kilku spotkań gra Gomeza mnie irytuje okropnie, nie wyrażałem tego publicznie ale teraz już nie mogłem wytrzymać, gośc gra piach i jest ewidentnie na ławkę, odpocznie i miejmy nadzieję, ze wróci w wielkim stylu,
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-07, 15:12

Ależ ja już po poprzednim meczu pisałem, że Klose wygląda na bardziej świeżego i to on powinien dostać szansę gry w pierwszej składzie, ale daleki jestem od jechania Gomeza za wszystko, co się dzieje, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że 70% jego gry zależy od partnerów, a mam oczy i widzę, że nasi ostatnio dają ciała prawie na całej linii, dlatego też do Mario mam najmniej pretensji. Bo wybacz, ale kiedy piłka stoi to trzeba ją wrzucić w pole karne, a nie wywalić poza linię końcową.

Co z tego, że mamy Robbena i Ribery'ego, skoro im znacznie lepiej wychodzi strzelanie niż wrzucanie piłki w pole karne ? :mrgreen: Trzeba być choć trochę obiektywnym i widzieć, jak nasi posyłają crossy - w ręce golkiperów, albo poza pole karne. Aby Gomez mógł skorzystać z jakiejś dobitki jak ta w Turynie muszą najpierw być ku temu okazje. U nas tego nie ma.

I porównywać nasz najlepszy sezon od lat do rozgrywek, w których zanotowlaiśmy najgorszy start jest boskie. Coś a la pisowskie narzekanie na minimalny wzrost gospodarczy w czasie kryzysu :lol: Do tego gadać o tym, że ma się Robbena, który rozegrał zaledwie 16 spotkań w BL, a zapominając o tym, że Toni miał u boku genialnego wówczas Francka to jakaś w ogóle paranoja i brak jakiejkolwiek trzeźwej oceny sytuacji.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-03-07, 15:21

haj napisał(a):I porównywać nasz najlepszy sezon od lat do rozgrywek, w których zanotowlaiśmy najgorszy start jest boskie.


mamy w identycznym przedziale czasowym, identyczny dorobek pkt, a punkty jak wiadomo to najbardziej obiektywna ocena siły każdej drużyny w Bundeslidze,

haj napisał(a):bo doskonale zdaję sobie sprawę, że 70% jego gry zależy od partnerów


o to mi właśnie chodzi, niech Gomez zacznie wykorzystywać wreszcie te pozostałe 30% - czyli rykoszety, słupki, poprzeczki, błędy rywali, spalone itp. i będzie git, ;)

aha
Ribery w całym sezonie Bundesligi 2007/2008 miał 8 asyst -> ile było do Toniego?
Ribery po 25 kolejkach sezonu 2009/2010 ma 4 asysty -> ile było do Gomeza?
Robben po 25 kolejkach sezonu 2009/20010 ma 5 asyst -> ile było do Gomeza?

Toni miał tylko Francka, Gomez ma i Francka i Robbena (choć na pół gwizdka), skoro Ribery i Robben wolą sami zdobywać gole to może znaczy, że nie maja komu do przodu podać?? to pokazuje siłę ataku Bayernu?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-07, 15:29

mamy w identycznym przedziale czasowym, identyczny dorobek pkt, a punkty jak wiadomo to najbardziej obiektywna ocena siły każdej drużyny w Bundeslidze,


Proszę Cię, przecież doskonale wiemy, że praktycznie do połowy listopada równie dobrze moglibyśmy wyciąć tę część sezonu i tak nikt by się nie zorientował. Sęk w tym, że tak jak w sezonie tym najlepszym graliśmy przez około 28 kolejek w tym takich meczów zanotowaliśmy może z 10. I powinieneś sobie doskonale z tego zdawać sprawę.

o to mi właśnie chodzi, niech Gomez zacznie wykorzystywać wreszcie te pozostałe 30% - czyli rykoszety, słupki, poprzeczki, błędy rywali, spalone itp. i będzie git,


Oczywiście, że będzie git, bo jak nam szło, to Gomez nie miał problemów z wykorzystywaniem okazji, no może poza Hoffe i Norymbergą. Ale ostatnie 2-3 mecze to jest jedna wielka posucha dla naszych snajperów, a i tak się im za to najwięcej obrywa, a 80% krytyki spada na Gomeza. Wiadomo, że gdzieś trzeba swoją frustrację wyładować, ale robicie to na osobie, która jest temu najmniej winna. Czemu nikt nie zarzuci Mullerowi czy Riberyemu tego, że nie potrafią wrzucić choć jednej piłki w całym meczu jaką Contento posłał do Muller, kiedy ten minimalnie minął się z futbolówką? Szczerze - po raz pierwszy w tej rundzie widziałem tak dobre dośrodkowanie z gry. Nie przypominam sobie innej takiej perfekcyjnej gały, a na boisku mieliśmy już Robbena i Ribery'ego. Sęk w tym, że 90% ich piłek jest albo za lekkich, albo za silnych i nawet wzrost oraz długie nogi Gomeza nie są w stanie dostać piłki. Amen.

EDIT:

Nie wiem za bardzo jaki to ma związek, bo tu nie asysty się liczą, a to, że Ribery w pierwszym sezonie robił taką robotę, że przód miał znacznie więcej miejsca niż teraz...

Ribery w całym sezonie Bundesligi 2007/2008 miał 8 asyst -> ile było do Toniego?
Ribery po 25 kolejkach sezonu 2009/2010 ma 4 asysty -> ile było do Gomeza?
Robben po 25 kolejkach sezonu 2009/20010 ma 5 asyst -> ile było do Gomeza?


1. 1 asysta
2. 1 asysta
3. 0 asyst

Tak. Sprawdziłem.

Toni miał tylko Francka, Gomez ma i Francka i Robbena (choć na pół gwizdka), skoro Ribery i Robben wolą sami zdobywać gole to może znaczy, że nie maja komu do przodu podać?? to pokazuje siłę ataku Bayernu?


A Ze Roberto to była zwykła popierdółka, która nie miała żadnego wpływu na ofensywę? :mrgreen: I oczywiście fakt, że Schweini w tych dwóch sezonach co Toni zaliczył tyle bramek zanotował 18 asyst, a teraz ma ich na koncie całe 3 także jest bez znaczenia? Jeżeli już wyciągnąłeś taki błyskotliwy wniosek to zarzut do wszystkich naszych napastników, tylko dlaczego krytykowany jest wyłącznie Gomez? A no prawda, zapomniałem. BAYERN przecież zapłacił za niego pieniądze :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-03-07, 17:30

haj napisał(a):BAYERN przecież zapłacił za niego pieniądze


to, że zapłacił to jest normalne, chcesz zawodnika to płać, najgorsze jest jednak to, że Bayern mocno przepłacił ;)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez haj » 2010-03-07, 17:42

Tyle, że to jest zarzut w stronę działaczy, a nie piłkarza.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez scholli7 » 2010-03-07, 17:44

Ha panowie Leverkusen stracił punkty w Nürnbergii przegrali 3:2 ,także jest pieknie nadal mamy lidera i jedynym negatywem tego wczorejszego wyniku Bayernu jest to że nie odskoczylismy od rywali na wiekszą i bezpiecznisjszą ilość pktów i to że Schalke zblizyło się do nas.Ale nie jest źle ;)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] 1.FC Köln - F.C. Bayern 1:1

Postprzez trocky » 2010-03-07, 17:45

haj napisał(a):Tyle, że to jest zarzut w stronę działaczy, a nie piłkarza


sęk w tym, że Hoeness przewidział, że będę miał do niego oto pretensje dlatego szybciutko uciekł ze stołka managera na prezydenta mówiąc: "masz problem trocki z przepłaceniem za Gomeza to dzwoń do Nerlingera on tu za transfery odpowiada" :lol: :P
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości