[CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez upek » 2010-03-10, 23:43

Toni nie jest kreatywny ? o_O

[ Dodano: 2010-03-10, 23:44 ]
ajc, juz rozumiem przekaz :P nie bylo mojego pytania xD
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez alien666 » 2010-03-11, 00:28

Winkel napisał(a):Zaraz się okaże, że LvG nie będzie chciał franka :D. W sumie mamy na jego miejsce kroosa, tylko ja bym wolał mieć w środku kogoś kreatywnego, bo nasza gra skrzydłami jest wyjątkowo łatwa do zblokowania co pokazało już wiele meczów w tym sezonie.


Kółko się zamyka - wszyscy dawno rozszyfrowali jak gramy: skrzydła, indywidualne akcje Robbery i... tyle. Nie ma żadnej ofensywnej alternatywy w środku pola. Jeszcze się zastanawiam jak Mark znalazł się na 16-tym metrze przed strzeleniem bramki? W tym sezonie to ewenement w jego wykonaniu. Przecież całe mecze "przechadza" się w kole! Czy Kroos będzie miał na tyle umiejetności, żeby pokierować grą do przodu w środku? Nie wiem. Raczej tego, czego będzie się od niego wymagać w Bayern`ie, nie można porównać do tego co gra teraz w Leverkusen. To zupełnie inna piłka. Presja i wymagania też jakby inne.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez mancipium » 2010-03-11, 09:01

Trochę racji alien masz, tylko zauważ, że on na środku powinien mieć bardzo dużo miejsca :). Robben i Ribery kryci podwójnie, więc przed Kroosem zostają tylko stoperzy i 1x dm. Dma zwiedzie i huk na bramkę ;-).

Ogólnie wszystko się wyjasni i nasze dywagacje na to nie wpłyną. Tylko ten środek z MvB + bastian to trochę taka dwójka nie do ruszenia. I Co by nie mówić zaczynam powoli się przekonywać do MvB.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Chis » 2010-03-11, 14:52

jak ten mecz oglądałem i ACF prowadziło to musiałem z trzy razy koszulki zmieniać to nic nowego :) i sobie tak myślę ee damy rade, a tu zaraz akcja i gol MvB świetna bramka, no i było 2:1 byłem szczesliwy na moment błąd w obronie i 3:1 no i wejscie smoka Robben świetna bramka w jego stylu miło oglądac takie bramki aż sąsiadów obudziłem chyba :) cytat z forum ACF ,,ta bramka wpadła bo był silny wiatr'' :) oj, nie, nie wygraliśmy moze mielismy szczeście ale zawsze wygrywa lepsza drużyna!! FCB na zawsze !!!!
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Ze_Rafaelo » 2010-03-11, 18:36

Winkel napisał(a):Zaraz się okaże, że LvG nie będzie chciał franka :D. W sumie mamy na jego miejsce kroosa, tylko ja bym wolał mieć w środku kogoś kreatywnego, bo nasza gra skrzydłami jest wyjątkowo łatwa do zblokowania co pokazało już wiele meczów w tym sezonie.

Gdy bedziemy grac w środku ofensywnym pomocnikiem to Robben i Ribery musieli by wracać do defensywy prawie zawsze, jak zauważył Haj w tym meczu Ribery nie wraca sie do defensywy nawet nie raczył spróbować i watpie żeby to sie zmieniło. Chyba że grać jednym napastnikiem ale to sie nie sprawdzało w Bayernie. Ribery-emu to się nie spodoba pozatym MVb i Szweini sa nietykalni.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Szybki » 2010-03-12, 09:02

Ze_Rafaelo napisał(a):Ribery-emu to się nie spodoba pozatym MVb i Szweini sa nietykalni.

Tak tylko że grając dla Bayernu nie wystarczy tylko biegać lub troszkę się starać, z tym herbem na sercu trzeba (cenzura).
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez haj » 2010-03-12, 11:22

A dodatkowo Ribery nie jest jeszcze w dobrej formie, więc dużo biegania tylko może mu wyjść na zdrowie 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości