[CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Olszesky » 2010-03-07, 10:55

obie druzyny ostatnio nie graja wielkiej pilki, ale emocji na pewno nie zabraknie. nam wystarczy remis, mozemy nawet przegrac jedna bramka jesli strzelimy conajmniej 2 ;)

nie ma co liczyc na jakis super wynik, 1:1 po nieziemskich emocjach mnie zadowoli. musimy zagrac troche inaczej niz z juventusem, ale jednak podobnie. ostro, twardo w obronie i z pressingiem. nie ma co sie nastawiac na bronienie wyniku bo czyste konto w przypadku bayernu w tym sezonie to rzadkosc. dlatego najlepiej byloby jeszcze w pierwszej polowie strzelic bramke i wtedy skupic sie na bronieniu.

obstawiam 1:1, fiorentina na pewno latwo sie nie podda, wiec przede wszystkich trzeba sie skupic i liczyc na zlota akcje ktoregos z naszych skrzydlowych.
Ostatnio edytowano 2010-03-10, 00:39 przez Olszesky, łącznie edytowano 1 raz
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Firo » 2010-03-07, 10:58

Trzeba zagrac uwaznie w obronie bo glupie bledy moga nas kosztowac awans. Nie wiem czy Contento bedzie mogl zagrac ale jesli nie to moze sprobowac tam Bastiana. Juz grywal jako lewy obronca z tego co pamietam. W srodku pola moglby wtedy zagrac Tymo i van Bommel. W ataku slabego Gomeza zmienic na Klose lub Mullera.
Co by nie mowic jesli nie awansujemy to bedzie mocne rozczarowanie.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez mancipium » 2010-03-07, 11:16

Przed dwumeczem myślałem, że będzie łatwo. Mieliśmy wysoką formę, fiorentina wręcz odwrotnie. Do tego brak kontuzji, a wiele u rywala.

Na ten moment jednak jestem bardzo sceptycznie nastawiony do meczu. Tylko matematycznie mamy większe szanse na awans - wszystko będzie zależeć od formy dnia. Mam nadzieję, że ribery i robben będą grali cały mecz i co więcej będzie im się chciało i będzie im wychodziło - bo inaczej ciężko będzie ukłuć fiołki.
A nasza obrona się posypała doszczętnie. nie jestem do końca pewien, ale wychodzi na to że mamy aż 3 obrońców na JAKIMŚ poziomie i czwarty to będzie jakaś zapchajdziura. nie muszę wspominać jak dla czelsi skończyło się wystawienie maludy na lewej obronie.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez radekfcb » 2010-03-07, 12:04

Nie ma co biadolić, trzeba wyjść na murawę z nastawieniem na zwycięstwo, bo gra na remis jest zgubna. Paradoksalnie powinno być łatwiej niż w Monachium z tego względu, że Viola będzie musiała się otworzyć. Trzeba strzelić pierwszą bramkę a potem kontrolować mecz i kontrować rywala. Wszystko w naszych nogach, mimo przeciętnej formy jestem optymistycznej myśli.
radekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 601
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-03-21, 20:46
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez trocky » 2010-03-07, 14:10

musimy wygrać, jak chcemy równać się z największymi w Europie to musimy awansować dalej, aż mnie ciarki po plecach przechodzą jak sobie wyobrażę odpadnięcie Bayernu z Fiorentiną, którą klepią wszyscy z każdej strony :/ wygramy 2:1 i awansujemy do ćwierćfinału, innej możliwości nie ma :/

http://www.fcbayern.t-home.de/de/aktuel ... f8fa2de5a1

dodatkowo straciliśmy Contento, do Florencji lecimy bez żadnego nominalnego lewego obrońcy, van Gaal postawi zapewne na kogoś z dwójki Pranjić - Alaba,
aha no i najważniejsze, Ribery i Robben są cali i zdrowi i we wtorek grają ;)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez lechista_tomek » 2010-03-07, 14:29

Mam tylko nadzieję, że Ribery i Robben na pewno zagrają bo inaczej może być ciężko. Patrząc dodatkowo na to, że już dawno minęły te czasy gdy graliśmy na zero. Pocieszające może być to, że wg statystyk w tym sezonie gramy w LM lepiej na wyjeździe .

A i niestety na głównej stronie pojawiła się informacja, że Contento niestety nie leci do Włoch :/
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Tapir » 2010-03-07, 17:35

Ja sie o wynik nie obawiam, ponieważ zagra Tolik. Myśle, że można tu mówić o 100% wygranej.
Tapir
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1887
Dołączył(a): 2009-06-01, 17:09
Online: 0s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Martin » 2010-03-07, 17:40

Hej

Czy wie ktoś może gdzie będziw transmisja meczu we wtorek we Wrocławiu, w jakim klubie? Albo gdzie zazwyczaj wyświetlane są transmisje FC Bayern we wrocku.

Dzieki
Martin
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-03-07, 17:37
Online: 0s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Krzysiek » 2010-03-07, 17:50

Martin napisał(a):Hej

Czy wie ktoś może gdzie będziw transmisja meczu we wtorek we Wrocławiu, w jakim klubie? Albo gdzie zazwyczaj wyświetlane są transmisje FC Bayern we wrocku.

Dzieki

http://bayern.tdcg.pl/viewtopic.php?p=80464#80464

Co do meczu, trzeba zagrać na zwycięstwo, to, że Fiorentina zbiera baty w lidze nie znaczy, że tanio sprzeda skórę w spotkaniu z nami, o czym mieliśmy okazję się przekonać w pierwszym meczu ;) Ciężko u nas w tej chwili z obrońcami, toteż nie ma specjalnie co liczyć na zero z tyłu, typowałbym 2:1 dla nas, ew. 2:2, myślę, że jesteśmy delikatnymi faworytami, z naciskiem na "delikatnymi" - to tak dla równowagi tego hurraoptymizmu w który popada ostatnio coraz więcej osób na forum :)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez wojtas69 » 2010-03-07, 20:25

Tapir napisał(a):Ja sie o wynik nie obawiam, ponieważ zagra Tolik. Myśle, że można tu mówić o 100% wygranej.


Dla mnie wynik będzie sprawą drugorzędną jak zagra Tolik :P Ale coś mi się wydaje, że van Gaal postawi jednak na kogoś innego :?
Tak w ogóle to dzisiaj na nsporcie w magazynie ligi mistrzów była rozmowa z Tymoszczukiem i jego winiaczami :mrgreen:

Co do meczu to najbardziej boję się pierwszych minut. Jak stracimy bramkę w początkowej fazie spotkania może być ciężko.
W obronie wydaje mi się, że zagramy z Badstuberem i van Buytenem w środku i Lahmem i Pranjicem po bokach. I występu tego ostatniego bym się obawiał, bo na jesień prezentował się tragicznie w defensywie :?
Gomeza posadziłbym na ławce, a w jego miejsce wystawiłbym Klose od pierwszych minut.
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez alien666 » 2010-03-07, 21:44

Nasz trener pewnie nic nowego (myślę o zmianach) nie wymyśli. Jeżeli nasz super duet zagra (o ile zagra) na normalnym poziomie to powinno być ok. Ale to jest właśnie nasza cała słabość - bez duetu Robbery gramy fatalnie. Co najbardziej mnie martwi to brak kreatywności w drugiej linii. Widać, że poszczególni gracze się starają i na tym sie kończy. O ataku nie wspomnę, brak formy widać gołym okiem.
Słabo to widzę.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Luke » 2010-03-07, 23:51

Nie obchodzi mnie czy wygramy, zremisujemy, czy przegramy 3-2, nie obchodzi mnie jakimi sposobami, ma być awans :!: Gramy z 11 drużyną słabej na dzień dzisiejszy ligi włoskiej, odpaść z kimś takim to wstyd na całą piłkarską Europę, więc innego scenariusza niż awans nie przyjmuję. Ten mecz jest nie tylko o awans i prestiż, jeśli odpadniemy to możemy zapomnieć o jakiejkolwiek nadzieji utrzymania Riberyego w Monachium. Mamy przed tym meczem problem z lewą obroną, jestem ciekaw jak Van Gaal to rozwiąże, możliwości jest multum: Pranjic, Alaba, Badstuber na lewej a Tymo na środek obrony lub Schweini na lewą a Tymo jako Def. pomocnik, jest też możliwość, że Lahm przejdzie na lewą a na prawej Lell lub chodzby Altintop :wink: Ja osobiście postawiłbym na Alabę, ale Van Gaal pewnie wybierze bezpieczniejszą opcję i zagra Pranjic :wink: Najważniejsze w tym meczu, żeby grać swoje i atakować, jeśli będziemy się bronić to sprawidzi się stara piłkarska prawda, ze: "Kto bramek nie strzela ten bramki traci"
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez pablo » 2010-03-08, 10:58

"bezpieczniejsza opcje" :? Mam nadzieje, ze nie zobacze ani Alaby ani Praijnica na lewej obronie bo obie opcje sa bardzo niebezpieczne :wink: Mecz musimy wygrac, to najwazniejszy pojedynek w tym sezone i sporo zalezy od niego... awans, kontrakt Riberyego, atmosfera w druzynie, prestiz... Licze na swietny wystep Riberyego i Robbena.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez centrix » 2010-03-08, 13:40

Luke pięknie powiedziane, zgadzam się w 100-stu %, aczkolwiek CL30 bym z tego postu wymazał.....to by była nasza porażka.

Mecz będzie na pewno bardzo trudny i najważniejsze dla nas, strzelić bramkę i jeśli stracić to tylko jedną...... wówczas o niczym nie będzimy mówić jak tylko o kolejnym rywalu, no i szansach na awans :)
Bayern
centrix
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 210
Wiek: 35
Dołączył(a): 2009-01-03, 21:59
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Online: 0s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez zonk » 2010-03-08, 14:52

3-5-2 zagraja heh :)

Nie no zartuje se. Jajedak mysle ze Pranjic alno Altintop zagraja. Altintop juz rozegral pare minut w 2 meczach niedawno wiec LvG na niego postawi albo Chorwata.

Ja licze na 1-2 dla naszych lub 1-1 i AWANS!
27.04.2010r. Lyon - Bayern 0-3 http://www.youtube.com/watch?v=2IZ6r2xzjIU
25.04.2012r. Real - Bayern 2-1( k->1-3) http://www.youtube.com/watch?v=8iH7_MtnSPg
25.05.2013r. Borussia - Bayern 1-2 http://www.youtube.com/watch?v=rv9DOw7r ... e=youtu.be
zonk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1693
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-04, 17:12
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 22h 56m 27s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości