[CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez haj » 2010-03-10, 16:17

Prandelli pozamiatał:

Zawsze mówiłem i powtarzam, iż kiedy mamy kompletną kadrę to możemy grać naprawdę wspaniale. Mieliśmy kłopoty w sytuacji gdy w zespole było wielu kontuzjowanych. Zawodnicy zagrali ofiarnie jak np. Vargas, który pomimo kontuzji zagrał kapitalne zawody. Odpadamy z wysoko podniesioną głową, wygraliśmy 6 spotkań na 8 w Champions League grając z lepszymi drużynami od nas. O naszym odpadnięciu zadecydował gol Klose. Dzisiaj arbiter nie wpłynął na wynik.


Oni są po prostu boscy :mrgreen: dzięki nim z coraz większym uśmiechem spoglądam na Półwysep Apeniński :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Recit » 2010-03-10, 16:27

Jak na zespół z czołówki Europy mamy po prostu żenującą defensywę :( Ważne, że jest awans, ale mam nadzieję, że podjęte zostaną w końcu jakieś kroki, żeby to zmienić.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez upek » 2010-03-10, 16:28

grejfrut napisał(a):Śmiesznie wczoraj wyglądała druga bramka Joveticia, Belg - wielki chłop dał się przepchnąć... błagam

podstawy biomechaniki - u czlowieka tak wysokiego jak Daniel ciezej jest zachowac rownowage w warunkach dynamicznych, poniewaz ogolny srodek ciezkosci jest duzo wyzej osadzony, natomiast duzo lepiej wyglada w warunkach statycznych, tutaj jest niczym skala :P . Takze zanim zaczniesz cos takiego pisac to sie zastanow, bo w sumie glupoty piszesz.
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez grejfrut » 2010-03-10, 16:43

upek napisał(a):
grejfrut napisał(a):Śmiesznie wczoraj wyglądała druga bramka Joveticia, Belg - wielki chłop dał się przepchnąć... błagam

podstawy biomechaniki - u czlowieka tak wysokiego jak Daniel ciezej jest zachowac rownowage w warunkach dynamicznych, poniewaz ogolny srodek ciezkosci jest duzo wyzej osadzony, natomiast duzo lepiej wyglada w warunkach statycznych, tutaj jest niczym skala :P . Takze zanim zaczniesz cos takiego pisac to sie zastanow, bo w sumie glupoty piszesz.


Z środkiem ciężkości jest to oczywiste, jako wspinacz coś o tym wiem, jednakże de facto, nawet w warunkach dynamicznych znacznie większy Belg nie powinien dać się przepchnąć znacznie mniejszemu i słabszemu zawodnikowi. Nie mówię, że miał stać jak skała - ale taki pojedynek powinien wygrać, jest to jego obowiązkiem.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 14h 58m 9s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez upek » 2010-03-10, 16:52

grejfrut napisał(a):
upek napisał(a):
grejfrut napisał(a):Śmiesznie wczoraj wyglądała druga bramka Joveticia, Belg - wielki chłop dał się przepchnąć... błagam

podstawy biomechaniki - u czlowieka tak wysokiego jak Daniel ciezej jest zachowac rownowage w warunkach dynamicznych, poniewaz ogolny srodek ciezkosci jest duzo wyzej osadzony, natomiast duzo lepiej wyglada w warunkach statycznych, tutaj jest niczym skala :P . Takze zanim zaczniesz cos takiego pisac to sie zastanow, bo w sumie glupoty piszesz.


Z środkiem ciężkości jest to oczywiste, jako wspinacz coś o tym wiem, jednakże de facto, nawet w warunkach dynamicznych znacznie większy Belg nie powinien dać się przepchnąć znacznie mniejszemu i słabszemu zawodnikowi. Nie mówię, że miał stać jak skała - ale taki pojedynek powinien wygrać, jest to jego obowiązkiem.

13 centymetrow nie robi az takiej roznicy zeby mowic o znacznie slabszym zawodniku, natomiast robi duza roznice jesli chodzi o rownowage ;)

btw, wspinasz sie ... to by wyjasnialo Twoj narcyzm ;]
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez trocky » 2010-03-10, 16:53

jak dla mnie mogą nawet po zaciętym pojedynku odpaść w ćwierćfinale z jakąkolwiek drużyną, aby tylko trzeci rok z kolei nie dostać w dupę 0:4, z kimkolwiek przyjdzie nam się zmierzyć nasza defensywa musi zagrać 2 mecze sezonu, nawet w Turynie straciliśmy frajerską bramkę :/ aby tylko wstydu nie narobili w Europie ;)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez lechista_tomek » 2010-03-10, 17:47

Osiągnęliśmy cel minimalny czyli ćwierćfinał . Mecz w naszym wykonaniu był średni. Obrona a szczególnie DvB się nie popisała. Alaba zagrał na prawdę nieźle jak na ten wiek, nie miał wielu głupich strat, parę razy przeciął groźne dośrodkowania. Cieszy też to, że pokazaliśmy charakter.

Ciekawe na kogo trafimy w ćwierćfinale. Martwi mnie tylko, że skoro taka Fiorentina potrafiła strzelić nam 3 bramki w jednym meczu to co może zrobić drużyna z jeszcze większą siłą rażenia. Szczerze to nie wiem kto może być dla nas odpowiednim przeciwnikiem, ale co by nie było to jeśli obrona tak zawsze będzie grała to przyszłości nam nie wróżę .
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez alien666 » 2010-03-10, 18:03

No jeżeli chodzi o naszą obronę to... gorzej już być (grać) nie może! Może w tym należy szukać pocieszenia. Najważniejszy jest awans i teraz tylko to się liczy. Ten mecz może być początkiem kolejnej dobrej (zwycięskiej) serii, tak jak mecz z Juve. Taki awans, gdy niezbyt wiele wychodzi, buduje morale w zespole. :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Roqe » 2010-03-10, 18:43

ma ktoś filmik jak się nasi cieszą po meczu? taniec Robbena i te sprawy :D ?

PS. sędzia wczoraj OKRADŁ BAYERN ze zwycięstwa bądz przynajmniej remisu!!!
Obrazek
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez wojtas69 » 2010-03-10, 21:56

Tak jak ktoś napisał awans do 1/4 był celem minimum. Wg mnie Bayern jest w najlepszej ósemce klubów europejskich przez co uważam, że znalezienie się w gronie ćwierćfinalistów jest naszym obowiązkiem.
O awans do półfinału będzie cholernie ciężko. Trudno być optymistą przy takiej dyspozycji naszej formacji defensywnej. Trafimy na Barcę, Real (wydaje mi się, że jednak awansuje :P ), czy Arsenal i może być pozamiatane.

A jeśli chodzi o wczorajszy mecz to bramka Robbena miodzo :mrgreen: Widziałem tylko skróty, ale w wolnej chwili obejrzę cały mecz :wink:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Cejmi » 2010-03-10, 22:33

Chyba już wszystko zostało napisane. Osiągnęliśmy cel minimum w LM. Jednak nasza gra nie wróży nic dobrego. Potrzebujemy klasowego stopera bo i Daniel i Holger nie dają spokoju w tyłach. Ten drugi jest usprawiedliwiony z racji tego ze to jego pierwszy poważny sezon, ale błędy Belga są katastrofalne i po sezonie koniecznie przydałby się ktoś za niego. Wracając do wczorajszego meczu brawo dla Robbena, praktycznie to on robi różnice w tym sezonie na naszą korzyść. Franckowi jeszcze brakuje tego błysku geniuszu i chyba pewności siebie w pojedynkach 1 na 1. Ale to przyjdzie z czasem, kto wie może już na 1/4.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez koval__ » 2010-03-10, 22:43

wojtas69 napisał(a):O awans do półfinału będzie cholernie ciężko. Trudno być optymistą przy takiej dyspozycji naszej formacji defensywnej. Trafimy na Barcę, Real (wydaje mi się, że jednak awansuje :P ), czy Arsenal i może być pozamiatane.


No to została tylko Barca i Arsenal ;) choć bardziej chyba bałbym się MU, niby niejaki ten skład mają a Milanowi 4 pakują.
koval__
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 577
Wiek: 41
Dołączył(a): 2009-06-11, 18:38
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 1h 11m 55s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez hermano » 2010-03-10, 23:16

Ja bym sie cieszyl jak bysmy trafili na Barcelone i bysmy ich wyeliminowali :p
Pamietam te upokorzenie mnie jako kibica Bayernu z zeszlego roku kiedy to siedzialem na meczu w Pubie "Żart" i ok. 30-stu kibicow barcelony smialo sie z ukochanego Bayernu :(

ale na kogo trafimy na tego bęc :)
Obrazek
hermano
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1586
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-12-21, 22:23
Lokalizacja: Katowice
Online: 17h 59m 49s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez Luke » 2010-03-10, 23:20

Przed chwilą na Sat 1 pokazali dokładnie wszystkie bramki jak padały i musze przyznać rację Hajowi. Przy drugiej bramce Ribery w środku meczu się poprostu schylił i zaczął majstrować przy swoich butach, Bóg wie czego tam szukał, sprawdzał czy grzybica nie powróciła czy co ? Albo może jakieś Euro tam leżało ? :roll: Z tego była akcja zainicjowana, a sam winowajca zamiast pomknąć za akcją stał jak kołek i gapił się z wyrazem "WTF" na twarzy :roll:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] ACF Fiorentina - FC Bayern 3:2

Postprzez mancipium » 2010-03-10, 23:40

Zaraz się okaże, że LvG nie będzie chciał franka :D. W sumie mamy na jego miejsce kroosa, tylko ja bym wolał mieć w środku kogoś kreatywnego, bo nasza gra skrzydłami jest wyjątkowo łatwa do zblokowania co pokazało już wiele meczów w tym sezonie.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości