[BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez centrix » 2010-03-20, 17:28

szkoda gadać..................

w pizdu z takim składem.
Ile można byc cierpliwym? no bez przesady
Od czasu powrotu Franciszka i zdjęcia Olica na ławke nasza drużyna nie istnieje.Grali pieknie, całym boiskiem, a teraz jeden wielki piach

boje sie o LM

za mecz brawa dla Butta,Bastiana i Robbena że sie nabiegał.
Bayern
centrix
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 210
Wiek: 35
Dołączył(a): 2009-01-03, 21:59
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Online: 0s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez alien666 » 2010-03-20, 17:28

Keeper napisał(a):Alaba nam mecz przegrał. To się LvG doigrał wystawiając go tam. Następny mecz musi zagrać Contento. Jak taki Frankfurt go ogrywa to nie wiem co z nim zrobi MU.


A kogo miał wystawić? Contento daje jakąś różnicę? Zaufał mu i się pomylił. I tyle. Graliśmy cały mecz na utrzymanie 1-0. Wstyd mi za nich. Minimalizm jak ch**! Może ten wynik ich obudzi? Dla mnie grają DNO! I to nie tylko dzisiaj!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez Keeper » 2010-03-20, 17:29

Na pewno nie gorszy. Alaba może i potrafi grać, ale na pewno nie na obronie.
Obrazek
Keeper
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 741
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-11-07, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola/Rzeszów
Online: 2h 4m 23s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez wojtas69 » 2010-03-20, 17:29

grejfrut napisał(a):Jakoś mnie to nie rusza i nie rozumiem waszego zdenerwowania, nie pokazaliśmy nic - z przebiegu meczu powinno się skończyć z 5/6-1 dla Eintrachtu. Wygrał dziś lepszy, więc wszystko jest w porządku, a że nie okazaliśmy się nim my to już inna sprawa. Co do meczu z Manchesterem to jak wcześniej 1-1 u siebie i z 4-0 na wyjeździe, takie wyniki stawiałem.


w sensie, że te 4:0 dla Bayernu :?: :P

kurde 30 marca Tolik ma urodziny, także on już tam sprawi, żeby nasi poczuli się pewnie :mrgreen:
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez Olszesky » 2010-03-20, 17:29

alien666 napisał(a):
haj napisał(a):Co tam. Manchester rozwalimy 5:0 u siebie i pa.


Naprawdę, jestem pełen podziwu w Twoją wiarę...

przeciez to ironia, komentarz do postow coniektorych osobnikow.


zenada, wstyd, klapa.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez marcin_fcbm » 2010-03-20, 17:30

Obie bramki obciążają konto Alaby, bezdyskusyjnie. Mam nadzieje, że Danielowi nic groźnego się nie stało bo bylibyśmy ugotowani w starciu z ManU...
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez mario_mk » 2010-03-20, 17:30

tylko weźcie na jedną sprawę zwróćcie uwagę. Drużyna prowadzi od 7min 1:0 i nie robi kompletnie nic żeby strzelić kolejne gole. Tak zachowawczo i na utrzymanie wyniku grającego Bayernu to ja nie widziałem odkąd pamiętam :/ Eintracht cisnął cisnął i w końcu wcisnął :( a czemu tego biednego zmęczonego chłopaka nie zmienił i nie wpuścił np. Contento to nie zrozumiem chyba w ogóle. Po prostu jedna wielka tragedia. Tak się chłopak zagotował, że szkoda gadać, zamiast pierdzielnąć tą piłkę na rzut rożny to on w polu karnym przy takim zamieszaniu daje ją do bramkarza i to na 7-8 metr :( ale czemu cała drużyna grała na alibi to nie kumam. Za szybko strzelili tą bramkę i pomyśleli, że im się Eintracht połoźy i poprosi o najniższy wymiar kary ?? chcieli odpoczywać przed DFB z Schalke no to mają jak Cię patrzę odpoczynek kurka. Muszę skończyć pisać bo będę pikał zaraz co drugie słowo, albo pełno ostrzeżeń dostanę taki jestem wściekły.
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez grejfrut » 2010-03-20, 17:31

wojtas69 napisał(a):
grejfrut napisał(a):Jakoś mnie to nie rusza i nie rozumiem waszego zdenerwowania, nie pokazaliśmy nic - z przebiegu meczu powinno się skończyć z 5/6-1 dla Eintrachtu. Wygrał dziś lepszy, więc wszystko jest w porządku, a że nie okazaliśmy się nim my to już inna sprawa. Co do meczu z Manchesterem to jak wcześniej 1-1 u siebie i z 4-0 na wyjeździe, takie wyniki stawiałem.


w sensie, że te 4:0 dla Bayernu :?: :P

kurde 30 marca Tolik ma urodziny, także on już tam sprawi, żeby nasi poczuli się pewnie :mrgreen:


Przewidujesz rozrobiony ukraiński spirytus?
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4630
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 12d 1h 23m 16s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez alien666 » 2010-03-20, 17:31

wojtas69 napisał(a):
grejfrut napisał(a):Jakoś mnie to nie rusza i nie rozumiem waszego zdenerwowania, nie pokazaliśmy nic - z przebiegu meczu powinno się skończyć z 5/6-1 dla Eintrachtu. Wygrał dziś lepszy, więc wszystko jest w porządku, a że nie okazaliśmy się nim my to już inna sprawa. Co do meczu z Manchesterem to jak wcześniej 1-1 u siebie i z 4-0 na wyjeździe, takie wyniki stawiałem.


w sensie, że te 4:0 dla Bayernu :?: :P

kurde 30 marca Tolik ma urodziny, także on już tam sprawi, żeby nasi poczuli się pewnie :mrgreen:


Tolik miał piłkę meczową jak na tacy. Prezentuje się jak Pranjic - obaj się nadają...
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez Scholli » 2010-03-20, 17:31

weźcie już zejdźcie z tego Alaby... po pierwsze to nie jego wina, że trener wystawia niedoświadczonego ofensywnego pomocnika jako bocznego obrońcę a po drugie to, że młody zawodnik popełnia błędy to nic nadzwyczajnego - to że cała drużyna Bayernu grała tragicznie słabo jest powodem, że dziś przegraliśmy (zasłużenie!) a nie błąd jakiegoś nastolatka... już prędzej bym proponował kozła ofiarnego zrobić z Tymoszczuka za zmarnowanie okazji na 2:0 albo Robbena który podaje dopiero jak nie ma już gdzie dalej biec z piłką...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez alien666 » 2010-03-20, 17:32

Olszesky napisał(a):
alien666 napisał(a):
haj napisał(a):Co tam. Manchester rozwalimy 5:0 u siebie i pa.


Naprawdę, jestem pełen podziwu w Twoją wiarę...

przeciez to ironia, komentarz do postow coniektorych osobnikow.


zenada, wstyd, klapa.


Sorry, ale nie wyczuwam ironii. Jakoś nie jest mi do śmiechu... :evil:
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4906
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 19m 13s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez Neutm » 2010-03-20, 17:33

Zagrali w drugiej połowie tak jak na nią wyszli. Powoli, z głowami opuszczonymi ku ziemi. Tytuł newsa na głównej jako kompromitacja idealny. Alaba chyba udowodnił wszystkim (oby także trenerowi), że obrońcą to on nie jest. Młody gra całkiem ok w ataku i tam powinien by ustawiany w związku z nieobecnością Ribery'ego.
Neutm
Bawarczyk
 
Posty: 160
Dołączył(a): 2008-03-22, 23:04
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 34m 34s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez mario_mk » 2010-03-20, 17:35

Scholli napisał(a):weźcie już zejdźcie z tego Alaby... po pierwsze to nie jego wina, że trener wystawia niedoświadczonego ofensywnego pomocnika jako bocznego obrońcę a po drugie to, że młody zawodnik popełnia błędy to nic nadzwyczajnego


tak jak napisałem całej drużynie należą się brawa za minimalizm jak diabli, ale nawet taki młodziak nie może w ten sposób podawać piłki do bramkarza bo tego to już w Polsce w juniorach młodszych uczą, że tak się nie robi, a co dopiero w Bayernie :( po prostu jedna wielka tragedia i tyle......
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez trocky » 2010-03-20, 17:35

qrwa!!!! przegraliśmy mecz po dwóch błędach Alaby, na miłość boską to nie jest obrońca, to jest skrzydłowy ----> postawcie Robbena albo Ribery'ego na bok obrony i efekt będzie ten sam, Alaba nie może grać na lewej obronie, po co eksperymentujemy ze skrzydłowym na obronie jak jest nominalny lewy obrońca???? qrwa zwycięstwo nam uciekło z rąk!! qrwa qrwa qrwa! przegraliśmy jak frajerzy wygrany mecz
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] Eintracht Frankfurt - FC Bayern 2:1

Postprzez killy » 2010-03-20, 17:36

beznadziejne spotkanie Bayernu, chcieli po cwaniacku dowiezc 0-1 ale po frajersku zostaja z niczym ;// Alaba zaje.bal obydwie bramki, mlody jest... mozna go zrozumiec... najgorsze jest to ze w obliczu kontuzji i beznadziejnej formy zespolu moze sie okazac ze na przestrzeni niecalego miesiaca pozostaniemy bez zadnego trofeum z w tym sezonie. :573:


Schalke (wyjazd) (DFB P)
Stuttgart (Dom)
ManU (Dom)
Schalke (wyjazd)
ManU (wyjazd)
Leverkusen (wyjazd)


generalnie to mecz z VFB musi byc 3 punktowy... bo osobiscie mam nadzieje ze mimo szansy S04 i Bayeru, Dortmund i HSV pozwola nam utrzymac sie na szczycie tabeli .
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości