[DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Scholli » 2010-03-25, 01:25

OSZA napisał(a):Mam nadzieje,ze Schweini wyzdrowieje
w wywiadzie powiedział, że to tylko skurcz, a dokładniej dwa skurcze w jednej nodze :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Max » 2010-03-25, 02:07

Znacznie lepszy mecz niż we Frankfurcie i to cieszy. Schalke postawiło trudne warunki, z drużynami Felixa zawsze gra nam się nie układa... Szkoda, że nie udało się strzelić bramki w meczu, bo przed tym napiętym okresem dodatkowe 30 minut na pewno nie pomoże. W dalszym ciągu widać problemy z kreowaniem akcji, Arjen po raz kolejny ratuje wygraną przebojowym rajdem, ale poza idywidualnymi akcjami skrzydłowych (najczęściej Robbena przeciwko kilku obrońcom) nie widać pomysłów na tworzenie akcji, gra jest przewidywalna. :/
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez spyrczak » 2010-03-25, 08:20

Awans cieszy oczywiście, Robben mistrz! ale Ribery... tak jakby stwierdził, po co mam się starać? jest Robben po drugiej stronie w końcu coś strzeli a jeszcze Uli da mi tyle co Real i ociepli klimat i co będzie? :| to co miał praktycznie sam na sam w końcówce dogrywki jeszcze rok temu strzelił by z zamkniętymi oczami a nie zrobił Janikowskiego. Robben aż do zmiany cały czas w ruchu, pokazywał się do gry co zaowocowało bramką ale i potwornym zmęczeniem a Ribery wszedł w 62, kilka razy się przebiegł stracił i jak mu się zachciało to się wrócił parę metrów. To już nawet nie jego słowa ale samo zachowanie na boisku świadczy że, nie podpisze nowego kontraktu.
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Michał M » 2010-03-25, 08:26

W ciągu 2 rundy staliśmy się zdecydowanie "FC Robben" :) Serce aż skacze z radości, jak widzi takie akcyjki jaką wczoraj nam zaserwował nasz Latający Holender - normalnie aż można mu wybaczyć tą stuprocentówkę którą zmarnowal na początku spotkania :wink:

Generalnie kto widział wczorajszy mecz, chyba nie powinien mieć wątpliwości, że mamy najlepszą ekipę w BL. Schalke jedzie na tej swojej defensywnej taktyce, faulach (jak świetnie zauważył Nerlinger :twisted: ) i standardach. Piłkarsko nie mieli nic do powiedzienia nawet z miotającą się momentami i nie zawsze odpowiednio koncepcyjnie rozgrywającą mecz drużyną Bayernu.

BTW, ktoś zwrócił uwagę, jak przyjaźnie nasi gracze podchodzili do Neuera (prócz Klose, bo ten zawsze coś odwali) -Mueller stuknął się piąstką, Robben nawet go przytulił :lol: Czyżby dbałość o dobre stosunki z przyszłym kolegą z drużyny :P
Michał M
Bawarczyk
 
Posty: 53
Wiek: 44
Dołączył(a): 2010-01-19, 12:03
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez mancipium » 2010-03-25, 09:05

Mi trochę szkoda, że sędzia na zbyt dużo pozwalał. Fakt to piłka nie balet, ale nie lubię gdy ktoś grę opiera na faulu. To ma być zabawa, a nie zapasy - a to co robił schweini, rakiti, kuranyi przechodziło ludzkie pojęcie.

Poruszę wazny problem - lewa obrona. Dzisiaj contento 90' grał źle. Popełniał błędy i był spięty. Ale jak zatrzymywał akcje w 90-120' to wyglądało jakbyśmy tam mieli najlepszego obrońcę świata. Każda akcja wpadała w jego nogi lub wybijał w aut czy to przewrotką, czy z jeszcze większą fantazją.

Co do riberego - kto widział i pamięta główkę z 120 minuty? Kto nie przykrył Howedesa, któy mógł spokojnie strzelić w tej sytuacji bramkę z główki? Ribery, który się od niego odwrócił, o ile mnie pamięć nie myli. Liczę z całego serca, że Robben nie zacznie czegoś takiego odpieprzać jak Ribery teraz, bo to nie wynika z kontuzji, a zwykłego braku woli walki. Z taką postawą do Realu się nadaje.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Akarin » 2010-03-25, 10:30

Pietras napisał(a):Jakoś przez cały mecz byłem dziwnie spokojny o wynik. Arjen i wszystko jasne :)

Natomiast ciekawiła mnie jedna rzecz....czy Baumjohann miał prawo wystąpić w tym meczu skoro zagrał już w tym sezonie w Pucharze Niemiec w naszych barwach? :twisted:


A odkąd to gracz który zagra w innej drużynie w krajowym pucharze, nie moze zagrać dla innego klubu w tym sezonie.
To nie rozgrywki europejskie :wink:
Akarin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 493
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-05-17, 14:59
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 10d 15h 31m 56s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Chis » 2010-03-25, 10:45

całe 90 minut graliśmy bardzo słabo, ale w dogrywce pokazaliśmy na co nas naprawde stać.Franck miał dwie okazje sam na sam czemu on tego nie wykorzystał czyżby to zrobił specjalnie? Arjen Robben potęga gol świetny ale się darłem z moim ojcem hehe, chyba każdemu znana przyśpiewka Scheibe Scheibe SO4 Lalalalala :) Scheibe Scheibe SO4 :)
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez bolo » 2010-03-25, 11:09

Myślę, że zarząd zrobi coś żeby ściągnąć Neuera. Ten koleś jest niesamowity.
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez pablo » 2010-03-25, 11:31

Robben jak zwykle genialna akcja, ale on potrafi strzelac spektakularne bramki :) Ale zeby mu tak nie slodzic to musi czesciej grac kombinacyjnie, nauczyc sie, ze jezeli odda na chwile pilke np Lahmowi to nie bedzie znaczylo, ze juz nie bedzie mogl strzelic albo akcja bedzie zmarnowana. Lahm odda mu pilke z klepy i obrona bedzie rozklepana bez potrzeby dryblowania, z szybkoscia jaka dysponuje Robben takie akcje z klepy bylyby zabojcze, na tak wysokim poziomi na jakim sa ci zawodnicy powinno byc kilka takich akcji na mecz. Jest ich zero. Ribery zagral raczej slabo, widac bylo przeblyski geniuszu w kilku akcjach ale w przeciwienstwie do wiekszosci uwazam, ze poprostu jest bez formy, niema czucia pilki, to bardzo zle dla nas przed najwazniejszymi meczami w sezonie. Byc moze na jego slaba forme ma tez jakis wplyw sprawa kontraktu, czy ewentualnej sprzedazy, ale nie powiedzial bym, ze mu sie niechce. Ogolnie zagralismy niezle, Schalke bylo trudnym przeciwnikiem a my walczylismy z nimi przez caly mecz, nie odposzczalismy. Mam nadzieje, ze te 120 minut nie wplynie negatywnie na zespol w najblizszych meczach.
PS. Neuer gral swietnie. Oby jak najszybciej trafil do Bayernu.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Matifcb » 2010-03-25, 12:07

ja mysle ze tak kolorowo nie jest.. nic nie gramy oprocz tego ze roben cos klei.. przeceiz przeciwnicy to widza i wystarczy podwojne krycie nieraz potrojne i jestesmy odcieci.. schalke jest za slabe w porach zeby takie cos wykorzystac bo kryli robena i riberego dobrze i tylko oni mogli zagrozic bramce inni zero pomyslu.. i gdyby jakas akcja schalke sie skonczyla golem Bayern juz by nie gral w pucharach.. mielismy wielkie szczescie ktorego z druzynami z wyzszej pulki niz schalke nie bedziemy miec.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez upek » 2010-03-25, 12:20

mario_mk napisał(a):
carry napisał(a):gra Klose to cienizna...


to ja już w ogóle nie wiem jak ocenić grę Mullera :/ facet kompletnie niewidoczny od 2-3 spotkań :/ o 110% wolałbym widzieć w tym momencie na boisku Olicia bo przynajmniej walczy na długości i szerokości, a nie się opierdziela i gra na alibi. Nic nie zepsuję ale też nic do przodu nie zrobię :evil:

ogladalem mecz o 67 minuty, moze wczesniej go nie bylo widac, ale jak ogladalem to calkiem niezle sie prezentowal, walczyl, wybiegal do pilek ... na pewno robil wiecej niz Mirek, ktorego widzialem tylko raz, gdy wychodzil do pilki od Philippa chyba, kiedy to prawie wepchnal pilke do bramki ... takze albo ogladalismy inny mecz, albo ogladales do 66 minuty ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez haj » 2010-03-25, 13:07

Zachowanie Ribery'ego po bramce Arjena => [']. Powoli zaczyna grać na nerwach nawet jego zagorzałym sympatykom...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez Michał M » 2010-03-25, 13:14

haj napisał(a):Zachowanie Ribery'ego po bramce Arjena => [']. Powoli zaczyna grać na nerwach nawet jego zagorzałym sympatykom...

Mnie prawdę mówiąc bardziej zagrało na nerwach zmarnowanie przez niego okazji na 2:0 ze 117 min...

Mała przygrywka dla Magatha z youtube :P

http://www.youtube.com/watch?v=6mPsNJYBWZo
Deutscher Meister nur der FCB!
Michał M
Bawarczyk
 
Posty: 53
Wiek: 44
Dołączył(a): 2010-01-19, 12:03
Lokalizacja: Toruń
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez spyrczak » 2010-03-25, 13:21

a tu bramka w kilku ujęciach i feta po meczu i łzy Schalke ;]

http://www.youtube.com/watch?v=TPc1CYFUNrc
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: [DFB-Pokal] Schalke 04 - FC Bayern 0:1 n. V.

Postprzez upek » 2010-03-25, 14:05

haj napisał(a):Zachowanie Ribery'ego po bramce Arjena => [']. Powoli zaczyna grać na nerwach nawet jego zagorzałym sympatykom...

tzn? jakie zachowanie ?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości