[CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez Simin » 2010-04-29, 01:09

No wiec ja krotko po latach na temat meczu: ( :P )
Jak ktos dzisiaj powiedzial "Mialem wrazenie, ze Bayern nie ma przeciwnika"...
SZOK! Wydawaloby sie, ze Lyon po odstawieniu Realu i z urazona duma NA WLASNM STADIONIE sie chociaz postawi... Mega dobrze sie stalo, bo 22 maja bedzie z pewnoscia najwazniejszy mecz w moim doroslym zyciu :P
Bez kitu Robben i Oilc stanowia o sile tej druzyny, ale jezeli chcemy na stale zaliczac sie do scislej czolowki europejskiej, to zdecydowanie trzeba wzmocnic obrone! Darze Demichelisa i Van Buytena olbrzymim szacunkiem, ale trzeba obiektywnie przyznac, ze do czolowych defensorow nie malo im brakuje... nie mowiac juz o pozycji skrzydlowego, bo zanim umiejetnosci mlodziezy (Alaby i Contento - swoja droga na prawde zajebiste wystepy w tym sezonie LM) dorownaja umiejetnoscia Lahma nie jeden wazny mecz moze sie zakonczyc nie po naszej mysli...
A... i jeszcze musze sie wypowiedziec 1 zdaniem co do Mullera... no coz nie jest to GERD MULLER :) Nie pojmuje dlaczego Van Gaal go za wszelka cene trzyma w podstawowej jedenastce, i to... od pierwszej do ostatniej minuty!??? SZOK!
Pozdrawiam i czekam na wielki final - OBY BYL DLA NAS SZCZESLIWY!! :564:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez Luke » 2010-04-29, 19:58

Simin napisał(a):No wiec ja krotko po latach na temat meczu: ( :P )
Jak ktos dzisiaj powiedzial "Mialem wrazenie, ze Bayern nie ma przeciwnika"...
SZOK! Wydawaloby sie, ze Lyon po odstawieniu Realu i z urazona duma NA WLASNM STADIONIE sie chociaz postawi... Mega dobrze sie stalo, bo 22 maja bedzie z pewnoscia najwazniejszy mecz w moim doroslym zyciu :P
Bez kitu Robben i Oilc stanowia o sile tej druzyny, ale jezeli chcemy na stale zaliczac sie do scislej czolowki europejskiej, to zdecydowanie trzeba wzmocnic obrone! Darze Demichelisa i Van Buytena olbrzymim szacunkiem, ale trzeba obiektywnie przyznac, ze do czolowych defensorow nie malo im brakuje... nie mowiac juz o pozycji skrzydlowego, bo zanim umiejetnosci mlodziezy (Alaby i Contento - swoja droga na prawde (cenzura) wystepy w tym sezonie LM) dorownaja umiejetnoscia Lahma nie jeden wazny mecz moze sie zakonczyc nie po naszej mysli...
A... i jeszcze musze sie wypowiedziec 1 zdaniem co do Mullera... no coz nie jest to GERD MULLER :) Nie pojmuje dlaczego Van Gaal go za wszelka cene trzyma w podstawowej jedenastce, i to... od pierwszej do ostatniej minuty!??? SZOK!
Pozdrawiam i czekam na wielki final - OBY BYL DLA NAS SZCZESLIWY!! :564:


Stary Ty jeszcze żyjesz wogóle ? :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez Scholli » 2010-04-29, 21:09

no kogo moje oczy widzą? Simin? sezonowiec Simin się pojawił? :P gdzie byłeś jak się tułaliśmy po pucharze UEFA i męczyliśmy się z Klinsim?! a teraz jak finał CL to wielmożny Simin sobie przypomniał o Bayernie i o nas... oj, nie ładnie :P

no ale witaj... oby na dłużej, brakuje Cię na tym forum :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez haj » 2010-04-30, 06:42

i zaczynają do nas ściągać ludzie, patrzący tylko na sukces...

welcome home, herzlich wilkommen! :-)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez Rychugda » 2010-05-03, 01:15

Nie rozumiem dlaczego sie mówi że Olić STANOWI o naszje sile ? Wydaje mi sie że tak samo stanowi jak van Bommel i Schweini... Tak samo nie kumam ludzi którzy nie widzą jaką różnice sprawia na boisku Muller ? Nie podaje piłek prostopadłych jak xavi ale wychodzi do tych piłek prostopadłych jak Messi, które mu zagrywa Robben. Zauważcie nierazz na meczach jakie on zagrożenie tworzy... Brakuje mu troche opanowania i spokoju,ale jest jeszcze młody...
Rychugda
Bawarczyk
 
Posty: 139
Wiek: 31
Dołączył(a): 2009-08-26, 22:11
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 3m 14s

Re: [CL] Olympique Lyonnais - FC Bayern 0:3

Postprzez Simin » 2010-05-03, 17:25

[/quote] Stary Ty jeszcze żyjesz wogóle ? :P[/quote]

No jeszcze jakos zyje ale w natloku obowiazkow juz ledwo ledwo :P
Juz niebawem najwazniejszy egzamin w moim zyciu (na aplikacje adwokacka :P)
a jeszcze przed tym wlasny slub mnie czeka :mrgreen: :569:

no kogo moje oczy widzą? Simin? sezonowiec Simin się pojawił? gdzie byłeś jak się tułaliśmy po pucharze UEFA i męczyliśmy się z Klinsim?! a teraz jak finał CL to wielmożny Simin sobie przypomniał o Bayernie i o nas... oj, nie ładnie


Z Bayernem bylem jak zawsze calym sercem ( :564: ) i nawet napisalem, podobnie jak teraz ok. 1-2 posty ( :P ) podsumowujace tamten sezon, choc musialy wam umknac :P

no ale witaj... oby na dłużej, brakuje Cię na tym forum


Dzieki za mile przyjecie :564: Na prawde zrobilo mi sie bardzo milo ze jeszcze
tyle osob z mojego ukochanego forum jeszcze o mnie pamieta :)
W zwiazku z powyzszym budujacym faktem postaram sie chociaz co jakis czas
do Was zajrzec i podzielic sie swoim i spostrzezeniami klubowymi :D

i zaczynają do nas ściągać ludzie, patrzący tylko na sukces..


Widze ze przez te wszytkie lata Haj sie nie zmienil :shock: :P :D

welcome home, herzlich wilkommen!

:564: rowniez serdecznie witam i obiecuje sie co jakis czas odzywac na forum

Pozdrowienia i w takim razie do uslyszenia :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości