[BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez norbi » 2011-02-19, 20:28

ładny wynik, najważniejsze 3 pkt ;)

Kraft, uratował nam prowadzenie w pierwszej połowie, mam nadzieje że zagra przeciwko Interowi, bo Butt przy wrzutkach jest "przyssany" do ziemi, co pokazała bramka którą puścił... Kraft za to świetnie wychodzi do górnych piłek.
Schweini świetny mecz, strzelił gola, wprowadzał spokój i pokazał, jak zagrać długą i dokładną piłkę do przodu
Badstuber średni mecz, raz pokazał że potrafi zachować spokój, ale popełnił kilka błędów które mogły kosztować nas punkty ....
Robben... każdy widział, jest dla nas bezcenny, 2 asysty ;)
Ribery, nie można zapominać o tym jak grał Franck, świetne akcje, widać że po kontuzji wraca mu szybkość i świetnie trzyma się na nogach ;)
Muller, gol i asysta lecz miał już lepsze mecze
no i Gomez.... coś dzisiaj mu nie wychodziło, miał pecha, ale na szczęście wpakował piłkę do siaty ;) jego seria trwa i oby się nie skończyła do końca sezonu, szkoda słupka po genialnym podaniu Arjena
Gustavo, na środku pola pokazuje, że wart był takiej ceny (przynajmniej ja tak uważam), świetnie odbiera piłki, i mimo swojego wyglądu (cieniutkie rączki i nogi) jest silny ! on powinien grać na DM a nie na LO, Pranjicowi dzisiaj się lepiej grało na boku obrony, lepiej to wyglądało niż na środku
Kroos ładnie pokazał się po kontuzji, jak wszyscy będą gotowi na Inter to możemy pokazać jak się gwarantuje się sobie awans już w pierwszym meczu :D
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez adamokce » 2011-02-19, 20:40

dobry mecz, szkoda straconej w końcówce bramki
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Szybki » 2011-02-19, 21:19

Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez bolo » 2011-02-19, 21:34

Bayern dziś zagrał bardzo dobrze, a szczególnie w drugiej połowie. Nie podobało mi się w tym meczu tylko zachowanie Krafta przy rzucie wolnym wykonanym przez Fuchsa. Zamiast odbić piłkę pięściami i w bok to próbował ją złapać i było później bardzo gorąco pod naszą bramką. Również mi się nie podobało jego wyjście do piłki w jednej sytuacji z tym wysokim napastnikiem Mainz, nie wiem dokładnie jak się nazywa, jakiś chorwat. Czekał aż piłka sama mu do rąk przyleci. A tak poza tym nie mam do niego zastrzeżeń. Widać, że Pranjić powinien już ciągle grać na LO a Luiz na DM. No i dobrze obstawiłem dzisiejszy mecz :)

Moje oceny:
Kraft - 3.5
Lahm - 2.5
Tymoschuk - 3
Badstuber - 4
Gustavo - 3
Robben - 2
Pranjić - 2.5
Schweinsteiger - 2
Ribery - 2.5
Muller - 1.5
Gomez - 3

Rezerwa:
Butt - 4
Kroos i Breno bez oceny
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 29
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Mariusz10 » 2011-02-19, 21:53

Bolo z ocenami zgodzę się jak najbardziej. Najgorzej zagrał Barhstuber i to kolejny już.
van Gaal mnie zaskakuje, te jego zmiany i ustawianie piłkarzy ehh bajka, ktoś powinien książkę napisać o tym.

Szkoda straconej bramki, bo było to nie potrzebne.
Oby teraz ograć Inter, który prowadzi po pierwszej połowie.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Kubik » 2011-02-19, 22:05

Najbardziej podobała mi sfrustrowana, zaczesana tuchelowa głowa :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Qwess » 2011-02-19, 22:14

Cieszy mnie najbardziej postawa Francka, dzisiaj było widać wreszcie jak powoli wraca jego szybkośc, jak zaczynał uciekać przeciwnikom, oraz jak znowu zaczynał dryblować!.

Co do naszych przeciwników z Mediolanu... to patrząc na ich gre grają straszny piach, bramka taki fuks... myślę że jak jeszcze nasze skrzydla dojdą do formy to wejdą w Inter jak w masło... gorzej zapowiada się nasza gra defensywna... szczególnie Badstuber który w tamtym sezonie grał bezbłędnie, tak teraz zawodzi... możliwe że to spowodowane wszystko jest tą kontuzją... mimo wszystko na mecz z Interem czekam niecierpliwi i myslę że możemy spodziewać się dobrego wyniku na wyjeździe... tak z 2:1 dla nas.
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Krzysiek » 2011-02-19, 22:17

Wygląda na to, że w końcu na dobre wróciliśmy na właściwe tory, co mnie niezmiernie cieszy, jednak jednocześnie dołujące jest to, że stało się tak dopiero, kiedy Robben i Ribery wrócili do dyspozycji - tak bardzo jesteśmy uzależnieni od dwóch grajków :|

Co do samego spotkania to niestety Badstuber na minus. To, co Holger wyczyniał dzisiaj w pierwszej części zwłaszcza wołało o pomstę do nieba, mam nadzieję, że miał po prostu słabszy dzień :/ . Po raz kolejny mieliśmy pokaz finezji i polotu van Gaala, naprawdę, nie wątpię w jego umiejętności, ale chciałbym zrozumieć jaka jest metoda w tym szaleństwie ;)

Btw, wiadomo co z Kraftem? Dostał po głowie co prawda, ale połówkę dokończył, więc to chyba nie o to chodziło...?
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Rael » 2011-02-19, 22:19

Krzysiek napisał(a):
Btw, wiadomo co z Kraftem? Dostał po głowie co prawda, ale połówkę dokończył, więc to chyba nie o to chodziło...?


Myslę, że VG nie chciał ryzykować trzymania go do konca meczu po uderzeniu w glowe, a zostawil do konca polowy, żeby Butt się rozgrzał.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez wojtas69 » 2011-02-19, 22:50

dzisiejsze zmiany van Gaala mistrzowskie :mrgreen:

trzeba się spytać Tymoszczuka na jakich prochach jest nasz trener, bo jak widziałem, że schodzi Badstuber, a wchodzi Kroos, a potem Gustavo do obrony, to nie wiedziałem, czy to się dzieje naprawdę :lol:

mam nadzieję, że na mecz z Interem Pranjic wskoczy na lewą obronę, a Gustavo do środka (pomocy żeby nie było :P )
Obrazek
wojtas69
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1853
Wiek: 38
Dołączył(a): 2006-03-03, 23:22
Lokalizacja: Żory/Katowice
Online: 12m 48s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Scholli » 2011-02-19, 23:02

przy stanie 2:0 trener zdejmuje jedynego nominalnego obrońcę a wprowadza ofensywnego pomocnika! :D van Gaal ma jaja i nawet nie musi zdejmować gaci by to udowodnić

pozdrowienia dla Gustavo - niecodziennie się zdarza zagrać na 3 różnych pozycjach w ciągu jednego meczu! :lol: (mam wrażenie, że w środku jednak był najlepszy)

a najlepsze jest to, że mimo tych cudów graliśmy dobrze, bez rewelacji, ale tak jak trzeba grać żeby wywieźć 3 punkty
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez trocky » 2011-02-19, 23:04

z Kraftem wszystko już ok
na środę będzie gotowy ;)
van Gaal kolejny raz wyraźnie podkreślił, że Thomas jest jego numerem 1
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Krzysiek » 2011-02-19, 23:15

Rael napisał(a): Myslę, że VG nie chciał ryzykować trzymania go do konca meczu po uderzeniu w glowe, a zostawil do konca polowy, żeby Butt się rozgrzał.

No niby logiczne, ale jakoś poważnie to nie wyglądało :P Chociaż po zastanowieniu z głową to nigdy nie wiadomo... ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-02-19, 23:51

cid napisał(a):Kurde wywaliło mi korki i nie zobaczyłem bramki :(

Robbery tak z.a.j.b.ś.c.i.e gra że cidowi w.y.p.i.e.r.d.a.l.a korki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mocniejsze korki kup albo siłę zamontuj :mrgreen: .
Ribery był świetny w odbiorze w pierwszej połowie miał conajmniej cztery odbiory aż chciałbym zobaczyc statystyki jego za ten mecz. Ale decydujące piłki grał znowu Robben. Rok temu wybrał bym Riberiego jako najważniejszego piłkarza ale w tym sezonie Robben jest najważniejszy dla Bayernu. Ogólnie zespół zagrał dobrze w starciu z dobrym rywalem. Nie ma co marudzić.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] 1. FSV Mainz 05-Bayern Monachium 1:3

Postprzez Jerome_kibic » 2011-02-20, 00:03

Moim zdaniem tak powinna wyglądać lista najważniejszych piłkarzy dla zespołu:
Ofensywa:
1.Arjen Robben.
2.Thomas Muller.
3. Mario Gomez.
4. Franck Ribery.
Dlaczego tak? Otóż- Robben to zawodnik niedozastąpienia, a jak zespół gra bez niego- patrz runda jesienna. Muller poczynił ooooogromne postępy i moim zdaniem śmiało można go określać piłkarzem klasy światowej. Potrafi wszystko- pięknie strzelić, podać, ustawić się- moim zdaniem obecnie najlepszy piłkarz poniżej 23 roku życia. Gomez to napastnik co strzela jak opętany- ile nam razy już życie uratował w tym sezonie? Oj, tutaj trzeba policzyć liczbę goli. Ribery dopiero wraca do formy i tylko razem z Robbenem jest niesamowicie groźny. Sam, nie zawsze potrafi pociągnąć wózek zwany Fc Bayern do przodu.
Defensywa:
1. Philipp Lahm.
2. Bastian Schweinsteiger.
Tutaj totalna posucha. Prócz Lahma, który jest klasą samą w sobie, to żeby poszukać kogoś wartościowego w defensywie musiał trochę nagiąć to pojęcie i za defensywnego zawodnika uznałem Bastiana. Na pozycji DM jest również jednym z najlepszych na świecie. Ale tylko tam pokazuje pełnię swoich umiejętności.
Jerome_kibic
Bawarczyk
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2010-11-04, 01:47
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości