[DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Jarmo » 2011-03-03, 22:10

Scholli napisał(a):może za młody jesteś by pamiętać jak traktowany był Kahn na innych stadionach i jak wtedy nasz zarząd dopominał się aby kibice zachowywali choć odrobinę szacunku chociażby przez fakt, że jest bramkarzem reprezentacji kraju... teraz kiedy podobna sytuacja spotkała Neuera nic dziwnego, że próbują załagodzić sytuację...

No ja akurat nie widze analogii między sytuacją Kahna, a sytuacją Neuer'a. To nie bylo gwizdanie, czy wyzywanie. To była czytelna informacja o tym co kibice myślę o chociaż kiełkowaniu pomysłu o zatrudnieniu Neuer'a. Działaczy pewnie zaskoczyło, że między piciem piwa i zagryzaniem giętej kibice jeszcze potrafią pokazać pazur.
Scholli napisał(a):Bayern to szanujący się klub a nie jakiś burdel rodem z Polskiej "ekstra"klasy

Burdel pozdrawia i już nie może się doczekać weekendowej kolejki ;)
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Recit » 2011-03-03, 22:26

adamokce napisał(a):wole takich kibiców którzy prowadzą doping może czasem mocny ale cóż, lepsze to niż pikniki które coraz częściej są w Monachium

To co wolisz nie jest ważne. Pikniki mają kasę, którą zostawiają w klubowym sklepie. A Twoi kibice mają tylko dresy i dużo agresji.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 30s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez szimi » 2011-03-03, 23:02

Olszesky napisał(a):jesli neuer ma silna psychike to sobie poradzi. pilkarze by go na pewno zaakceptowali, z polowa grywa w reprezentacji.

a przyklad kahna dobry. koles byl kochany w monachium a cala europa go nienawidzila.

a czemu?

bo byl geniuszem.

Którym Neuer nie jest :564:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez upek » 2011-03-03, 23:09

Recit napisał(a):
adamokce napisał(a):wole takich kibiców którzy prowadzą doping może czasem mocny ale cóż, lepsze to niż pikniki które coraz częściej są w Monachium

To co wolisz nie jest ważne. Pikniki mają kasę, którą zostawiają w klubowym sklepie. A Twoi kibice mają tylko dresy i dużo agresji.

'Twoi kibice' to Schickeria i cale sudkurve? bo nie wiem czy tak uwazasz czy po prostu myslales ze adamokce mowi o polskich kibicach?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Scholli » 2011-03-03, 23:52

Jarmo napisał(a):No ja akurat nie widze analogii między sytuacją Kahna, a sytuacją Neuer'a.

To nie bylo gwizdanie, czy wyzywanie.
http://www.youtube.com/watch?v=vu_jikEVT10 głuchy? (gwizdów też nie słyszałeś w czasie meczu? :lol: )
"Für die spielen, die dich verhöhnen und verachten? Hast du keinen Stolz, Schalke-Schwein?"
ślepy?

a teraz przypomnij sobie wściekłą do czerwoności twarz Uliego po tym jak ten debil we Freiburgu rzucił piłką golfową w Kahna i co wtedy nasz zarząd mówił - myślisz, że oni tego nie pamiętają? pamiętają doskonale i wczoraj zapewne widzieli, że nie daleko już do tego żeby coś podobnego się stało z ręki kibiców Bayernu - to raczej nie są zachowania nad którymi zarząd szanującego się klubu może przejść bez komentarza

Jarmo napisał(a):To była czytelna informacja o tym co kibice myślę o chociaż kiełkowaniu pomysłu o zatrudnieniu Neuer'a.
jeśli uważasz, że wyzywanie i okazywanie swojej agresji wobec kogoś jest dobrym sposobem na przedstawienie jakichkolwiek argumentów to współczuję... naprawdę trzeba być ubogim na umyśle by nie wymyślić czegoś lepszego niż takie prymitywne zachowanie :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez zonk » 2011-03-04, 08:38

co wy z tym Neuerem tak sie pienicie .
Moze i na poczatku niepolubili by go ale dam sobie glowe obciac ze jakby w finale LM bylo 0-0 i obronil by decydujacego karnego ktory dalby nam puchar mistrzow to by go na rekach nosili.... kibice sa jak choragiewki jak zawieje tak poleci....
27.04.2010r. Lyon - Bayern 0-3 http://www.youtube.com/watch?v=2IZ6r2xzjIU
25.04.2012r. Real - Bayern 2-1( k->1-3) http://www.youtube.com/watch?v=8iH7_MtnSPg
25.05.2013r. Borussia - Bayern 1-2 http://www.youtube.com/watch?v=rv9DOw7r ... e=youtu.be
zonk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1693
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-04, 17:12
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 22h 56m 27s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Jarmo » 2011-03-04, 09:04

Scholli napisał(a):Jarmo napisał/a:
No ja akurat nie widze analogii między sytuacją Kahna, a sytuacją Neuer'a.

To nie bylo gwizdanie, czy wyzywanie.
http://www.youtube.com/watch?v=vu_jikEVT10 głuchy? (gwizdów też nie słyszałeś w czasie meczu? :lol: )

Zgubiłem słówko tylko :P
Scholli napisał(a):Jarmo napisał/a:
To była czytelna informacja o tym co kibice myślę o chociaż kiełkowaniu pomysłu o zatrudnieniu Neuer'a.
jeśli uważasz, że wyzywanie i okazywanie swojej agresji wobec kogoś jest dobrym sposobem na przedstawienie jakichkolwiek argumentów to współczuję... naprawdę trzeba być ubogim na umyśle by nie wymyślić czegoś lepszego niż takie prymitywne zachowanie :roll:

Padłem. To są kibice! Co oni mieli? Zebrać podpisy pod ankietą i wysłać to do Zarządu wraz z pięknie ubranym w garnitur rzecznikiem prasowym Schickerii...
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Mars » 2011-03-04, 10:04

zonk napisał(a):co wy z tym Neuerem tak sie pienicie .
Moze i na poczatku niepolubili by go ale dam sobie glowe obciac ze jakby w finale LM bylo 0-0 i obronil by decydujacego karnego ktory dalby nam puchar mistrzow to by go na rekach nosili.... kibice sa jak choragiewki jak zawieje tak poleci....


No tak, ale ty piszesz o kibicach takich jak połowa, jesli nie wiecej tutaj na forum. O takich choragiewkach piszesz.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Scholli » 2011-03-04, 14:09

Jarmo napisał(a):Padłem. To są kibice! Co oni mieli? Zebrać podpisy pod ankietą i wysłać to do Zarządu wraz z pięknie ubranym w garnitur rzecznikiem prasowym Schickerii...
czy ja gdzieś krytykuję kibiców i ich zachowanie? przecież mi się to podobało, bo chcę żeby to Kraft był naszym bramkarzem i jeśli można to osiągnąć tylko przez tak drastyczne środki to trudno, ważne żeby na końcu Karft stał w bramce ;)
to co mówiłem, to jakbyś nie doczytał, było tłumaczeniem reakcji zarządu, bo niektórzy tu się oburzyli że po co bronią Neuera... przecież Kalle nie atakował kibiców, nie groził zakazem stadionowym czy coś, tylko przeprosił w imieniu klubu i powiedział, że zachowanie kibiców nie odzwierciedla stosunku Bayernu do Neuera, któremu jak każdemu innemu przeciwnikowi, należy się szacunek
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez adamokce » 2011-03-04, 15:13

Recit napisał(a):To co wolisz nie jest ważne. Pikniki mają kasę, którą zostawiają w klubowym sklepie. A Twoi kibice mają tylko dresy i dużo agresji.


bo liczy się kasa i zero tożsamości z klubem. Kibicowanie to darcie mordy do utraty tchu i dopingowanie swoich piłkarze żeby czuli że bezwzględu co się stanie kibice są zawsze po ich stronie, a nie graja jest cisza, bramka dla FCB oklaski bramka dla przeciwnika gwizdy i tyle dopingu.
Schickeria to świetna ekipa ale za mała na Bayern ale jestem pełen nadzieji że z roku na rok się będzie powiększać
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez norbi » 2011-03-04, 17:40

Scholli napisał(a):Neuera, któremu jak każdemu innemu przeciwnikowi, należy się szacunek


oczywiście że tak, ja nie jestem zwolennikiem wyzywania, ale te kartki "Koan Neuer" mi się podobały, kibice w dość jasny sposób pokazali że są przeciwni temu transferowi. Aha, tak mnie zastanawia skąd ta złość na Neuera ? Pewnie to że to wychowanek Schalke, wroga. Chłopak utożsamia się z tym klubem itd, lecz jest też zachowanie Neuera chyba w 2009, gdy po ostatnim gwizdku naśladował Kahna, to on wtedy okazał szacunek ? zapewne wielu ludzi było na tamtym meczu, i tego tak łatwo nie zapomną. Gdyby Neuer sobie nie nagrabił to bym mu współczuł lecz jest sobie winien.

PS: Jest jeszcze 1 mecz na AA przed nami z Schalke. Jestem baaardzo ciekawy reakcji kibiców, czy będzie coś w stylu "przepraszamy", czy powtórzy się sytuacja, lub będzie na jeszcze większą skalę. Jestem bardzo ciekawy, może zarząd jakiś apel przed meczem wystosuje, aby nie gwizdać ? :roll:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-03-04, 17:51

adamokce napisał(a):
Recit napisał(a):To co wolisz nie jest ważne. Pikniki mają kasę, którą zostawiają w klubowym sklepie. A Twoi kibice mają tylko dresy i dużo agresji.


bo liczy się kasa i zero tożsamości z klubem. Kibicowanie to darcie mordy do utraty tchu i dopingowanie swoich piłkarze żeby czuli że bezwzględu co się stanie kibice są zawsze po ich stronie, a nie graja jest cisza, bramka dla FCB oklaski bramka dla przeciwnika gwizdy i tyle dopingu.
Schickeria to świetna ekipa ale za mała na Bayern ale jestem pełen nadzieji że z roku na rok się będzie powiększać

Wątpię kibice Bayernu na meczach to specyficzna grupa fanów, to ludzie sukcesu którzy są porozrzucani po różnych regionach, a mieszkańcy Monachium w wiekszości są kibicami Tsv 1860. To jest jeden z powodów dlaczego istnieje piknikowa atmosfera na AA i to sie nie zmieni raczej.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Recit » 2011-03-04, 19:10

upek napisał(a):
Recit napisał(a):
adamokce napisał(a):wole takich kibiców którzy prowadzą doping może czasem mocny ale cóż, lepsze to niż pikniki które coraz częściej są w Monachium

To co wolisz nie jest ważne. Pikniki mają kasę, którą zostawiają w klubowym sklepie. A Twoi kibice mają tylko dresy i dużo agresji.

'Twoi kibice' to Schickeria i cale sudkurve? bo nie wiem czy tak uwazasz czy po prostu myslales ze adamokce mowi o polskich kibicach?

Mówiłem o debilach nazywających się kibicami. Nie wydaje mi się, żeby to było dobre rozróżnienie: "polscy" i "nie-polscy".

adamokce napisał(a):bo liczy się kasa i zero tożsamości z klubem.

Skąd wniosek, że ludzie nie drący się przez cały czas nie utożsamiają się z klubem? To, co nazywasz barwnie "darcie mordy" to tylko jedna z form ekspresji. Dość prymitywna, ale zawsze. To jest coś bardzo fajnego, ale nie gadaj bzdur, że to jedyna droga by pokazać przywiązanie do klubu!

adamokce napisał(a): Kibicowanie to darcie mordy do utraty tchu i dopingowanie swoich piłkarze żeby czuli że bezwzględu co się stanie kibice są zawsze po ich stronie, a nie graja jest cisza, bramka dla FCB oklaski bramka dla przeciwnika gwizdy i tyle dopingu.

Nie trafia do mnie takie widzenie świata. "Bez względu na wszystko", "zawsze" itd. Takich słów używają tylko dzieci lub zdziecinniali dorośli. Jeśli ktoś coś robi świetnie to można na jego część śpiewać, ale jeśli daje ciała to trzeba go opie***ć (dla jego dobra). Piłkarze Bayernu zasługują po ostaniach meczach właśnie na to drugie. Z ciągłego głaskania nic pozytywnego nie wynika.

Jarmo napisał(a):Padłem. To są kibice! Co oni mieli? Zebrać podpisy pod ankietą i wysłać to do Zarządu wraz z pięknie ubranym w garnitur rzecznikiem prasowym Schickerii...

Może tego nie ogarniasz, ale w cywilizowany sposób więcej można wskórać niż obrażając ludzi. Ja też nie jestem raczej zwolennikiem transferu Manuela, ale po tym wybryku... chcę tego transferu! Niech przewspaniali kibice zobaczą, że ich małpie zachowanie nic nie daje.

Tak sobie myślę, że Zarządowi Bayernu musi być strasznie przykro, że muszą przepraszać za takie zachowanie. Czytałem, że Mario Basler też jest zdegustowany. Oni powinni się zajmować innymi rzeczami, a nie odcinać się od takiej chamówy.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 30s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez Jarmo » 2011-03-04, 19:38

Recit napisał(a):Jarmo napisał/a:

Padłem. To są kibice! Co oni mieli? Zebrać podpisy pod ankietą i wysłać to do Zarządu wraz z pięknie ubranym w garnitur rzecznikiem prasowym Schickerii...

Może tego nie ogarniasz, ale w cywilizowany sposób więcej można wskórać niż obrażając ludzi. Ja też nie jestem raczej zwolennikiem transferu Manuela, ale po tym wybryku... chcę tego transferu! Niech przewspaniali kibice zobaczą, że ich małpie zachowanie nic nie daje.

Ja naprawdę coraz bardziej się zastanawiam, czy przypadkiem ktoś nie wstawił Ci obrazka do podpisu. Bo bardzo często to co wypisujesz nie idzie w ogóle w duchu "Against modern football".
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [DFB Pokal] Bayern-Schalke 04 0:1

Postprzez adamokce » 2011-03-04, 19:39

Recit napisał(a): "Bez względu na wszystko", "zawsze" itd. Takich słów używają tylko dzieci lub zdziecinniali dorośli


Takich słów używają KIBICE bezgranicznie przywiązani do drużyny, widze dalej tego nie rozumiesz

Recit napisał(a):Z ciągłego głaskania nic pozytywnego nie wynika.


czy ja gdzieś pisałem że piłkarzy trzeba ciągle głaskać?

Recit napisał(a): że to jedyna droga by pokazać przywiązanie do klubu!


takie sa inne metody pokazania przywiązania do klubu??? Picie piwa i dłubanie słonecznika ??
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości