[BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Czy Bayern zdoła wskoczyć na 3 miejsce Bundesligi?

Nie
4
8%
Tak
29
60%
Zdoła na 1
15
31%
 
Liczba głosów : 48

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez PeKs » 2011-04-05, 21:23

Policzek dla mnie?
Nie obchodzi mnie gdzie Manuel grał wcześniej. Gdzie chodził na mecze,jakiej jest orientacji seksualnej, jakiego wyzwania ani jakiej marki ma telewizor w sypialni. Jest znakomitym bramkarzem i to mi wystarczy. A przede wszystkim na pewno przyczynił by się do wielu sukcesów FCB.
PeKs
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 419
Dołączył(a): 2007-02-23, 22:54
Lokalizacja: Kufstein/München
Online: 3m 39s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez alien666 » 2011-04-05, 22:13

PeKs napisał(a):A przede wszystkim na pewno przyczynił by się do wielu sukcesów FCB.

To się dopiero okaże! A może to szpieg Schalke i będzie grał "przeciwko nam"? :twisted:
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4907
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 22m 8s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez marcin_fcbm » 2011-04-05, 22:54

Ja tam trzymam kciuki za to aby Manu zdecydował się przedłużyć kontrakt z Schalke, najlepiej do 2015, 2016...
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez Scholli » 2011-04-06, 01:01

PeKs napisał(a):A przede wszystkim na pewno przyczynił by się do wielu sukcesów FCB.
a co niby takiego Neuer dziś zrobił czego Kraft by nie zrobił (mówimy o tym samym przeciwniku w tych samych rozgrywkach)?

jak dla mnie to zarząd jest śmieszny, bo defensywa od czasu odejścia Linke, Sagnola, R. Kovaca jest słaba i praktycznie z każdym sezonem była coraz słabsza (z wyjątkiem sezonu życia w wykonaniu Micho pod Hitzfeldem) - nic jednak tutaj nie zrobiono - ale teraz już widać jakie mamy braki a chcemy 20mln utopić w bramkarzu gdzie nikt nie może powiedzieć z pewnością, że za 2-3 lata Neuer będzie lepszym bramkarzem niż Kraft, tym bardziej, że już teraz widać, że jest on co najmniej dobrym bramkarzem - więc skoro ze słabą obroną potrafiliśmy czekać co najmniej 3 lata to czemu nie można dać szans Kraftowi? - całą dostępną kasę wpakować w obronę, Kraftowi dać jeszcze jeden rok i być może będzie po problemie - a skoro Neuer chce do Bayernu teraz to czemu nie miałby chcieć za rok, za darmo do nas dołączyć (kiedy by była taka potrzeba)?
naprawdę nie rozumiem o co tu chodzi i jaka logika tutaj kieruje poczynaniami naszego zarządu, ale pozostaje mi jednak wiara w to, że mają rację i Neuer przyczyni się do wzrostu siły Bayernu - ja bym podjął inną decyzję (ale ja jestem nikim w porównaniu z Ulim, Kalle i resztą ferajny, więc to nieistotne)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez adamokce » 2011-04-06, 08:46

jesteś typowym kibolem

na jakiej podstawie tak twierdzisz , że nie chce aby Neuer grał u nas???
ale niektóre swoje wywody zachowaj lepiej dla siebie...

to jest forum i mogę określać swoje zdanie i ty mi nie mów co ma zachowywać dla siebie
zarząd zdecydował się na Manuela to my jako kibice mamy to zaakceptować

czemu mamy to zaakceptować mam iść ślepo jak potulny baranek za zarządem nawet jeśli nie podobają mi się ich decyzje ale co tam to zarząd trzeba się przystosować??
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez szimi » 2011-04-06, 10:01

adamokce napisał(a):
Recit napisał(a):Ciekawy jestem ile sprzeda się gadżetów Nauera z logo Bayernu ;)


liczę że 0 bo do transferu nie dojdzie zarząd się ugnie zobaczycie cena spokoju>>Neuer w bramce Bayernu
PeKs napisał(a):Robicie błędne założenie. To będzie policzek dla schalke, nie bayernu.


dla Ciebie nie będzie policzkiem iż bramce twojego ukochanego klubu stoi człowiek w którym płynie niebieska krew ???

:564: po sezonie pójdzie bez sentymentu gdzieś indziej, a my na kolejny sezon będziemy musieli kołować keepera, a taki Tomek nabierze doświadczenia, już jest dobry, jako wdzięczny za zaufanie wychowanek trzy razy pomyśli zanim odejdzie. Jego serce jest bawarskie. I trzymać go tu będzie coś więcej niż kasa, czy sukcesy, które nie zawsze są. A taki Manuel odejdzie, jeśli nie będzie sukcesów. I to bez skrupułów.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez adamokce » 2011-04-06, 14:19

Nuerowi wystarczy jeden gorszy sezon(co niestety nam się zdarza) by odlecieć z Bayernu bez namysłu
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez norbi » 2011-04-06, 14:25

Scholli

Myślę że w letnim okienku zarząd chce koniecznie Manuela, bo za rok jest finał LM na AA, to ich tak motywuje, i w 1 okienko chcą chyba zrobić drużynę na miarę wygrania LM (z resztą patrząc z jaką obroną dotarliśmy do finału rok temu, to do tej pory się dziwię). No i to że Bayern miał najlepszych niemieckich bramkarzy, to ich chyba też mocno motywuje...

adamokce

skoro popierasz działanie ludzi, którzy przynoszą wstyd klubowi, i to na własnym stadionie, to jest coś nie tak. Oczywiście mogą się z zarządem nie zgadzać, ale żeby prezentować własne poglądy w taki sposób, to nie jest do zaakceptowania.
Nie musisz iść jak potulny baranek, zawsze możesz iść potrzymać transparent z wyzwiskami skierowanymi do człowieka, który tworzy Bayern od kilkudziesięciu lat.........
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez Scholli » 2011-04-06, 14:54

norbi napisał(a):Scholli

Myślę że w letnim okienku zarząd chce koniecznie Manuela, bo za rok jest finał LM na AA, to ich tak motywuje, i w 1 okienko chcą chyba zrobić drużynę na miarę wygrania LM
1. najpierw musimy w tej CL grać ;)
2. w ostatnich 10 latach mieliśmy już 2x "najlepszy skład w historii" i w obu przypadkach to się za dobrze nie skończyło :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez adamokce » 2011-04-06, 15:13

kur** co za wstyd? na stu milionach innych stadionów mają takie karteczki wobec wladz swojego klubu mają wielkie napisy na trybunach a w niektórych ligach Uli musiałby by być pod ochroną wiec człowieku jaki wstyd??
To jak mają według Ciebie prezentować poglądy aby coś dotarło do zarządu bo jak takowych(kulturalnych) nie znam. Oświeć mnie proszę Cię
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez norbi » 2011-04-06, 15:20

mogli napisać list, tak było chyba gdy na początku sezonu 2009/2010 zawitał do nas Robben. Ja uważam że wstydem jest dla takiego klubu jak Bayern że grając u siebie kibice i piłkarze widzą co się dzieje, jak tak dalej pójdzie to wszyscy się będą z nas śmiać, że lepiej by było grać przy pustych trybunach, a co, może powinni twoim zdaniem zacząć rzucać butelkami i krzesełkami, byłoby przecież bardziej dosadnie pokazane zarządowi, że im się nie podoba próba ściągnięcia Neuera (sam nie jestem zwolennikiem Manuela u nas, ale już wolę siedzieć cicho i o tym nie rozmawiać, niż pieprzyć że ma "niebieską krew")
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez adamokce » 2011-04-06, 15:26

jak już gdzieś było pisane list otwarty został wysłany. Honees nie odniósł się do niego a pozytywnie ani negatywnie czyli po prostu wyjebane miał na to bo co kogo odchodzi jakaś Schickeria, kto się będzie śmiać? Czytająć twoje posty cały czas mam wrażenie że ty nie wiesz co się dzieje w innych ligach na innych stadionach tak jakby karteczki byłby szczytem kibolstwa.
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez trocky » 2011-04-06, 15:49

adamokce napisał(a):niektórych ligach Uli musiałby by być pod ochroną


Galliani wiceprezydent Milanu po sprzedaży Kaki chodzi po Mediolanie pod ochroną kilku "goryli"
podobnie były prezydent Barcy Gaspard po sprzedaniu Figo sam nie rusza się po Katalonii
ciekawe czy dożyjemy kiedyś czasów, że prezydent Bayernu wychodzi pod ochroną do miasta np. do warzywniaka :p hehe
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] FC Bayern - Borussia M'gladbach 1:0

Postprzez mario_mk » 2011-04-06, 16:05

trocky napisał(a):[...] wychodzi pod ochroną do miasta np. do warzywniaka :p hehe


tak to tylko w Polsce chodzą politycy :P he he
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości