[BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez adamokce » 2011-04-17, 18:55

ziomeczki, dajcie linka do bramek tego meczu bo nie miałem możliwości obejrzenia meczu :567: :567:
Obrazek
Obrazek
adamokce
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 351
Dołączył(a): 2011-02-12, 13:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez audia4 » 2011-04-17, 19:04

Najlepszy dzisiaj był jeszcze Hajto mówiąc: Bayern Leverkusen :D
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Szybki » 2011-04-17, 19:19

Kutwa czułem że przed meczem nowy bodziec w postaci nowego trenera, pchnie nas do przodu. Spodziewałem się wygranej, ale nie aż tak wysokiej. Szkoda że to dopiero teraz a nie wczesniej ;/
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez alien666 » 2011-04-17, 19:25

Spojrzałem na tabelę... cały czas jest realna szansa na 2 miejsce. Zawsze to 2 nerwowe mecze mniej.
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4907
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 22m 8s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Pietras » 2011-04-17, 19:56

alien666 napisał(a):Spojrzałem na tabelę... cały czas jest realna szansa na 2 miejsce. Zawsze to 2 nerwowe mecze mniej.


Jest też "szansa" na miejsce czwarte, także ja bym brał w ciemno 3 lokatę, bo z naszą niestabilnością w tym sezonie całkiem realne jest jedno potknięcie, które spowoduje, że w LM nie zagramy. Absolutnie nie można być jeszcze spokojnym i pewnym niczego.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Leylaa » 2011-04-17, 20:23

audia4 napisał(a):Najlepszy dzisiaj był jeszcze Hajto mówiąc: Bayern Leverkusen :D

o tak, BayerN też mnie irytował.

A mecz wspaniały, kamień spadł mi z serca jak wygraliśmy, a raczej zdeklasowaliśmy Bayer. Gomez, no no, tylko pogratulować. Gustavo też pokazał się z dobrej strony, coraz bardziej mnie przekonuje chłopak.
Leylaa
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-08-31, 15:13
Lokalizacja: Szczecin
Online: 0s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez audia4 » 2011-04-17, 20:32

57 - Tyle kontaktów z piłką miał w dzisiejszym spotkaniu Philip Lahm i był to rekord w zespole Bayernu Monachium, dla porównania w drużynie Aptekarzy 107 kontaktów z piłką miał Stefan Reinartz.

widać że zmieniła się koncepcja gry, wcześniej Bastian miał po 100 kontaktów. Teraz każdy ma podobną ilość ;)
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Recit » 2011-04-17, 20:36

Mówiłem, że będzie dobrze, pesymiści ;) Tymo - klasa światowa. Każdy z nas w sumie wiedział od lat, że on potrafi na tej pozycji grać genialnie, tylko czemu nie był tam ustawiany? "Pan 30 mln" chyba już się spłacił, co Grejfrucie? Gra reszty to pewnie "efekt świeżej miotły", ale wszyscy na to liczyliśmy. Wszystko jeszcze możliwe, zarówno czwarte, trzecie jak i drugie miejsce. Ważne jest grać, a nie zajmować medialną wrzawą, transparentami i tym podobnymi głupotami i może będzie dobrze.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 30s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez upek » 2011-04-18, 00:39

liczylem na jakies fajniejsze akcje ze strony kibicow, no ale wazne ze pikniki tez cos tam potrafia wykonac. szkoda tylko ze potrzeba im do tego bodzca w postaci 'ataku' na uliego ...
Tymo swietny mecz, twardo ale z glowa :) wystarczylo troche okazanego zaufania i zagral tak jak potrafi.

Za gaalem chyba nikt nie bedzie w monachium tesknic, biorac pod uwage jak zagrali Bawarczycy ;) jednak ciekawy jestem, jak ustawi zespol Andries gdy do gry wroci Arjen ... Muller zamiast Klose? pewnie tak
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez grejfrut » 2011-04-18, 06:26

Recit napisał(a):Mówiłem, że będzie dobrze, pesymiści ;) Tymo - klasa światowa. Każdy z nas w sumie wiedział od lat, że on potrafi na tej pozycji grać genialnie, tylko czemu nie był tam ustawiany? "Pan 30 mln" chyba już się spłacił, co Grejfrucie? Gra reszty to pewnie "efekt świeżej miotły", ale wszyscy na to liczyliśmy. Wszystko jeszcze możliwe, zarówno czwarte, trzecie jak i drugie miejsce. Ważne jest grać, a nie zajmować medialną wrzawą, transparentami i tym podobnymi głupotami i może będzie dobrze.


Do mnie mówisz z tym Gomezem? Poważnie? :lol: Mówiłem, że to dobry napastnik, zaimponował mi już na Audi Cup - a ty tutaj jakbym był jednym ze szczekających narzekaczy, pięknie ci się coś pomyliło. Odsyłam do słów Piłsudskiego "Kraj piękny...."

Najpierw przeczytaj, zrozum - a potem coś mów, bo ja w Gomeza wierzyłem - więc nie wiem do kogo to mówisz.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4633
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 12d 2h 30m 31s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez harnas08 » 2011-04-18, 07:07

Dopiero dziś mam dostęp do kompa bo przez niedziele byłem na wsi, patrze na wynik i mało co z krzesła nie spadłem. 5-1??? Z bayerem którego działacze i zawodnicy wypowiadali się jak to nas rozgromią i jeszcze te pierwsze bramki takie gówniane :P fajnie. Czyli liga dla Borussi! :)
harnas08
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-01-05, 18:17
Lokalizacja: Lublin
Online: 0s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Recit » 2011-04-18, 08:44

grejfrut napisał(a):
Recit napisał(a):Mówiłem, że będzie dobrze, pesymiści ;) Tymo - klasa światowa. Każdy z nas w sumie wiedział od lat, że on potrafi na tej pozycji grać genialnie, tylko czemu nie był tam ustawiany? "Pan 30 mln" chyba już się spłacił, co Grejfrucie? Gra reszty to pewnie "efekt świeżej miotły", ale wszyscy na to liczyliśmy. Wszystko jeszcze możliwe, zarówno czwarte, trzecie jak i drugie miejsce. Ważne jest grać, a nie zajmować medialną wrzawą, transparentami i tym podobnymi głupotami i może będzie dobrze.


Do mnie mówisz z tym Gomezem? Poważnie? :lol: Mówiłem, że to dobry napastnik, zaimponował mi już na Audi Cup - a ty tutaj jakbym był jednym ze szczekających narzekaczy, pięknie ci się coś pomyliło. Odsyłam do słów Piłsudskiego "Kraj piękny...."

Najpierw przeczytaj, zrozum - a potem coś mów, bo ja w Gomeza wierzyłem - więc nie wiem do kogo to mówisz.
Sorry, widocznie pomyliłem maruderów ;) Proszę uniżenie o wybaczenie i idę poczytać i zrozumieć :lol:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 30s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez upek » 2011-04-18, 09:43

Recit napisał(a):
grejfrut napisał(a):
Recit napisał(a):Mówiłem, że będzie dobrze, pesymiści ;) Tymo - klasa światowa. Każdy z nas w sumie wiedział od lat, że on potrafi na tej pozycji grać genialnie, tylko czemu nie był tam ustawiany? "Pan 30 mln" chyba już się spłacił, co Grejfrucie? Gra reszty to pewnie "efekt świeżej miotły", ale wszyscy na to liczyliśmy. Wszystko jeszcze możliwe, zarówno czwarte, trzecie jak i drugie miejsce. Ważne jest grać, a nie zajmować medialną wrzawą, transparentami i tym podobnymi głupotami i może będzie dobrze.


Do mnie mówisz z tym Gomezem? Poważnie? :lol: Mówiłem, że to dobry napastnik, zaimponował mi już na Audi Cup - a ty tutaj jakbym był jednym ze szczekających narzekaczy, pięknie ci się coś pomyliło. Odsyłam do słów Piłsudskiego "Kraj piękny...."

Najpierw przeczytaj, zrozum - a potem coś mów, bo ja w Gomeza wierzyłem - więc nie wiem do kogo to mówisz.
Sorry, widocznie pomyliłem maruderów ;) Proszę uniżenie o wybaczenie i idę poczytać i zrozumieć :lol:
koniecznie Pilsudskiego! albo Witkacego ... :roll: jeszcze kukucza i jestes PRAWIE tak mondry jak gejfrut ;) ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Jarmo » 2011-04-18, 10:01

Nie czepiajcie się na wyrost. Jemu chodziło o to, żeby Recit dokładnie czytał wypowiedzi innych, a nie żeby poczytał :P Chociaż z cytatem z Mrocznego Józefa poleciał :lol:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [BL] BAYERN MONACHIUM - Bayer Leverkusen 5:1

Postprzez Cejmi » 2011-04-18, 14:40

W końcu mecz na jaki czekałem. W końcu zobaczyłem Bayern walczący i zdeterminowany. Miałem wrażenia, że każde kolejne starcie naszych piłkarzy jeszcze bardziej ich nakręca. Taki Bayern chce oglądać. Jednak trzeba też znowu wrócić na ziemie. Mamy ledwie 1 pkt. przewagi nad H96 i ciężki mecze przed sobą. Pewnie jeszcze nie raz będziemy drżeć o te kwalifikacje do LM.....
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1738
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 27m 25s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości