[BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Zari » 2011-08-14, 22:56

zyla_89 napisał(a):Mecz z HSV znowu trzeba ogladac w necie bo E2 transmituje Bvb - Nurnberg...


Przydałoby się zrobić podobną akcję jak w poprzednim sezonie z tymi mailami

Taką odpowiedź dostałem od oficjalnego konta eurosportu.pl na facebooku na temat mojej wypowiedzi o tym zmienianiu transmisji :

,,wszystkie mecze na żywo z Bundesligi masz w usłudze Eurosport Player. Nie będziemy po raz setny powtarzać, dlaczego pokazujemy mecze BVB. I nie kompromituj się kolejnymi wpisami na ten temat"
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Scholli » 2011-08-15, 00:47

no bo po co pokazywać mecz dwóch mistrzów ostatnich 3 lat i po co pokazywać derby północ-południe z udziałem najlepszego niemieckiego klubu w historii, wizytówki BL na świecie, jak można pokazywać mecze klubu któremu udała się jedna połowa sezonu ze średniakami ligowymi? :lol:

ale spokojnie, liczę na to że BVB sama przekona wszystkich, że nie warto pokazywać ich meczy, tylko, że jeszcze Bayern by musiał zacząć grać porządnie :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez haj » 2011-08-15, 07:42

Panowie spokojnie. Jak my byliśmy mistrzami i transmitowali nasze 33 mecze na 34 kolejki to nikomu nie przeszkadzało. Pokazują mistrzów Niemiec, a do tego drużynę z Polakami, więc nie ma co się bardziej dziwić, kiedy zarówno Bayern jak i HSV zawodzą.

Z tym pisaniem też dalibyście sobie spokój...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez marcin_fcbm » 2011-08-15, 09:49

haj napisał(a):Panowie spokojnie. Jak my byliśmy mistrzami i transmitowali nasze 33 mecze na 34 kolejki to nikomu nie przeszkadzało. Pokazują mistrzów Niemiec, a do tego drużynę z Polakami, więc nie ma co się bardziej dziwić, kiedy zarówno Bayern jak i HSV zawodzą.

Zawodzą? Bayern w tym momencie nie ma stylu. Bedę powtarzać to w nieskończoność. Dla kibica Bayernu - ok. No ale dla reszty oglądanie takiego "widowiska" nie jest żadną przyjemnością a wręcz katorgą.

Jak ktoś chce oglądać Bayern to niech ustawi sobie satelitę na Turksata 2A.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Scholli » 2011-08-15, 10:26

haj napisał(a):Panowie spokojnie. Jak my byliśmy mistrzami i transmitowali nasze 33 mecze na 34 kolejki to nikomu nie przeszkadzało.
nie prawda, od czasu Sportklubu i E2 dawali nasze mecze obojętnie jak graliśmy i czy byliśmy mistrzami czy nie - więc po co odchodzić od tej tradycji? :D
ogólnie to najbardziej zrównoważony pod względem transmisji był Polsat Sport, który naprawdę pokazywał Bundesligię, potem mieliśmy klub kibica Bayernu a teraz BVB - pierwsze dwie sytuacje można było znieść - tej obecnej w żadnym razie! :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez mancipium » 2011-08-15, 10:40

IMHO póki pieprzone BVB będzie grać ładną ofensywną piłkę z Polakami w składzie i będzie chociaż w czubie tabeli to będą ją pokazywać zamiast meczów 1:0 z udziałem najlepszego klubu w Niemczech :). To jest kpina by nie pokazywać meczu Bayern - HSV. Chyba zacznę protestować i nie będę w ogóle oglądał ES - zachowują się coś jak w tym filmiku działacz PZPN: http://www.youtube.com/watch?v=V1EOVjg4 ... ture=feedu
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Zari » 2011-08-15, 11:02

Ja bym to zrozumiał jakbyśmy grali z Augsburgiem czy Freiburgiem ale mecz z HSV to pewnego rodzaju klasyk w Niemczech dlatego bardzo dziwne zachowanie ES2. Pamiętajcie, że oni nadają nie tylko na Polskę..ktoś już dawał listę państw które oglądają to samo co PL :roll: dlatego argument, że gra tam trzej Polacy jest dziwny, niedługo pewnie żaden nie będzie grał, Kuba już rezerwa, wróci Barrios i zawieszą jeszcze Piszczka :lol: :lol:
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Jarmo » 2011-08-15, 11:17

Zari napisał(a):niedługo pewnie żaden nie będzie grał, Kuba już rezerwa, wróci Barrios i zawieszą jeszcze Piszczka :lol: :lol:

Chciałem coś napisać, ale jeszcze nie pozbierałem się z podłogi ze śmiechu :roll:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem

http://poznanznanyinieznany.tumblr.com/
Jarmo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-26, 12:33
Lokalizacja: Poznań
Online: 4h 16m 40s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-08-15, 13:34

To wina dfb że ustala tak terminarz bundesligi że BvB i Bayern grają w tym samym czasie.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Scholli » 2011-08-15, 16:38

Jarmo napisał(a):
Zari napisał(a):niedługo pewnie żaden nie będzie grał, Kuba już rezerwa, wróci Barrios i zawieszą jeszcze Piszczka :lol: :lol:

Chciałem coś napisać, ale jeszcze nie pozbierałem się z podłogi ze śmiechu :roll:
a co w tym śmiesznego? prawda jest taka, że ani Lewandowski ani Błaszczykowski nie nadają się do pierwszego składu kiedy wszyscy są zdrowi
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez szimi » 2011-08-15, 16:52

Dokładnie. Ale Polacy się nad nimi spuszczają i koniunktura na ten (cenzura)...owy klub w Polsce jest. Sezonowcy.

[ Dodano: 2011-08-15, 17:54 ]
Ze_Rafaelo napisał(a):To wina dfb że ustala tak terminarz bundesligi że BvB i Bayern grają w tym samym czasie.

Ale to wina tv, że wolą badziewie od Bayernu :evil: sezonowych frajerów od mistrzów tej ligi.
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez audia4 » 2011-08-15, 17:03

Zawsze dla stacji najważniejszy jest zysk. Więc który mecz będzie miał większą oglądalność:

BVB: grający atrakcyjny futbol, mistrz kraju, polacy w składzie.
FCB: kiepska gra, mało bramek.

Jak bym był odpowiedzialny za ramówkę to dla mnie wybór był by prosty. A że mecz to Derby Północ-Południe czy coś w tym stylu to interesuje tylko prawdziwych kibiców, zwykły zjadacz chleba nie zwróci na to uwagi ;)
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez Krzysiek » 2011-08-15, 17:12

szimi napisał(a): Ale to wina tv, że wolą badziewie od Bayernu :evil: sezonowych frajerów od mistrzów tej ligi.

:lol: faktycznie, przecież BVB nie jest mistrzem tej ligii :lol: :lol:

Poza tym tak jak napisał Audia, myślę, że ES przede wszystkim woli zarabiać pieniądze ;) Chociaż tym razem nie ukrywam, że jestem rozczarowany. Co by nie mówić Bayern i Borussia to pod względem marketingowym chyba podobny kaliber, a jednak wybierając pomiędzy derbami Północ - Południe z udziałem pierwszych, a zwykłym spotkaniem ligowym tych drugich, decydenci Eurosportu stawiają na BVB :roll: A jeszcze bardziej dziwi mnie wypuszczanie przez telewizję .pdf-ów z planem transmisji (ktoś w temacie "na czym oglądasz mecz" podawał chyba link) a potem robienie czego innego, bo to jest już jawne robienie widzów w chu.ja :/
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez mancipium » 2011-08-15, 17:18

Krzysiek napisał(a):
szimi napisał(a): Ale to wina tv, że wolą badziewie od Bayernu :evil: sezonowych frajerów od mistrzów tej ligi.

:lol: faktycznie, przecież BVB nie jest mistrzem tej ligii :lol: :lol:

Poza tym tak jak napisał Audia, myślę, że ES przede wszystkim woli zarabiać pieniądze ;) Chociaż tym razem nie ukrywam, że jestem rozczarowany. Co by nie mówić Bayern i Borussia to pod względem marketingowym chyba podobny kaliber, a jednak wybierając pomiędzy derbami Północ - Południe z udziałem pierwszych, a zwykłym spotkaniem ligowym tych drugich, decydenci Eurosportu stawiają na BVB :roll: A jeszcze bardziej dziwi mnie wypuszczanie przez telewizję .pdf-ów z planem transmisji (ktoś w temacie "na czym oglądasz mecz" podawał chyba link) a potem robienie czego innego, bo to jest już jawne robienie widzów w chu.ja :/


chyba, hahahahahahaha :D dobre żarty.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [BL] VfL Wolfsburg - FC Bayern 0:1

Postprzez ironlemon » 2011-08-15, 17:28

mancipium napisał(a):
Krzysiek napisał(a):
szimi napisał(a): Ale to wina tv, że wolą badziewie od Bayernu :evil: sezonowych frajerów od mistrzów tej ligi.

:lol: faktycznie, przecież BVB nie jest mistrzem tej ligii :lol: :lol:

Poza tym tak jak napisał Audia, myślę, że ES przede wszystkim woli zarabiać pieniądze ;) Chociaż tym razem nie ukrywam, że jestem rozczarowany. Co by nie mówić Bayern i Borussia to pod względem marketingowym chyba podobny kaliber, a jednak wybierając pomiędzy derbami Północ - Południe z udziałem pierwszych, a zwykłym spotkaniem ligowym tych drugich, decydenci Eurosportu stawiają na BVB :roll: A jeszcze bardziej dziwi mnie wypuszczanie przez telewizję .pdf-ów z planem transmisji (ktoś w temacie "na czym oglądasz mecz" podawał chyba link) a potem robienie czego innego, bo to jest już jawne robienie widzów w chu.ja :/


chyba, hahahahahahaha :D dobre żarty.

W Polsce jak najbardziej podobny kaliber. I nie rozumiem, dlaczego większości ludzi tutaj tak ciężko to zaakceptować.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości