[DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez norbi » 2011-10-26, 22:15

ja jestem jak najbardziej za rotacją, ale... uważam że rotacja w bloku defensywnym jest zbędna, im więcej ze sobą zagrają defensorzy, tym bardziej się zgrają, w ofensywie rotacja jak najbardziej, ale rzucanie Jerome po pozycjach, czy Gustavo na ŚO to moim zdaniem jest śmieszne, ten mecz pokazał że ewidentnie potrzebny nam jeszcze 1 środkowy obrońca, ale to chyba tutaj wszyscy wiemy
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez mancipium » 2011-10-27, 11:04

patbaj napisał(a):
Kubik napisał(a):Petersen mógł juz mieć hat-tricka

ale to taki trochę młodszy Gomez :)
Brak nam jest snajpera który ma 1- 2 akcje w meczu i strzela 1 - 2 gole!!!!
Ale Gomez w formie jest świetny, a Petersenowi brak ogrania u nas, w sumie ten team też taki nie za bardzo zgrany jest


Nie myślałem, że ktoś u nas będzie na to narzekał odkąd jest Gomez. Nie ma obecnie na rynku lepszego zawodnika na szpicę.

[ Dodano: 2011-10-27, 12:07 ]
norbi napisał(a):bardzo ucieszył mnie gol Usamiego, do tego dołożył asystę przy golu Rafinhi, a miał 20 min, jednak w destrukcji chłopak nie istnieje, to taki wręcz prawy napastnik a nie pomocnik, ale ma szybkość i nadaje się do gry kombinacyjnej.


Spoko RIbery kiedyś też tak grał i się nauczył trochę z tyłu pomagać, a czasami nawet bardzo sporo.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Kubik » 2011-10-27, 11:37

http://www.youtube.com/watch?v=8Nbi8T81 ... r_embedded skrót, bo pewno niektórzy nie widzieli.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Scholli » 2011-10-27, 11:54

a wiecie może kto był komentatorem na Orange Sport? bo w porównaniu z tym co można usłyszeć na Eurosport i nsport to komentarz wręcz mistrzowski...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Mariusz10 » 2011-10-27, 14:27

Więcej takich meczy :D
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Ze_Rafaelo » 2011-10-27, 15:39

Scholli napisał(a):a wiecie może kto był komentatorem na Orange Sport? bo w porównaniu z tym co można usłyszeć na Eurosport i nsport to komentarz wręcz mistrzowski...

Zgadza się Scholii dobry komentator, aczkolwiek ton głosu nie najlepszy ale teksty miał dobre, ponadto zna nazewnictwo sztuczek "flipflap itd" :mrgreen:

Wg mnie Alaba był najlepszy, sprawiał najwięcej problemów defensywie, był szybki dobrze panował nad piłką świetnie gra kombinacyjnie na jeden kontakt.
A Usami hm niby dobry drybling przyspieszenie, ale były sytuacje gdy Inglostad był przy piłce nie atakował rywala był bierny. Nie wiem dlaczego tak bardzo lubicie Usamiego jeszcze nic nie dał Bayernowi :shock: , przednim sporo pracy i gry w rezerwach. Powinien temu podołać skoro prezentuje japońską kulturę.
Fc Bayern Simply The Best !!!!
Ze_Rafaelo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1204
Wiek: 38
Dołączył(a): 2008-06-04, 16:30
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez pablo » 2011-10-27, 16:00

Ze_Rafaelo napisał(a):
Scholli napisał(a):a wiecie może kto był komentatorem na Orange Sport? bo w porównaniu z tym co można usłyszeć na Eurosport i nsport to komentarz wręcz mistrzowski...

Zgadza się Scholii dobry komentator, aczkolwiek ton głosu nie najlepszy ale teksty miał dobre, ponadto zna nazewnictwo sztuczek "flipflap itd" :mrgreen:

Wg mnie Alaba był najlepszy, sprawiał najwięcej problemów defensywie, był szybki dobrze panował nad piłką świetnie gra kombinacyjnie na jeden kontakt.
A Usami hm niby dobry drybling przyspieszenie, ale były sytuacje gdy Inglostad był przy piłce nie atakował rywala był bierny. Nie wiem dlaczego tak bardzo lubicie Usamiego jeszcze nic nie dał Bayernowi :shock: , przednim sporo pracy i gry w rezerwach. Powinien temu podołać skoro prezentuje japońską kulturę.


Aleba swietnie sie rozwija, beda z niego ludzie, juz teraz powinien jak najczesciej wchodzic w koncowkach meczy. Usami ma potencjal, to wszyscy wiemy, ma inklinacje do gry kombinacyjnej ale przed nim jeszcze sporo pracy. Jezeli wzmocnimy sklad tak jak chce Juppp to Usami powinien zostac wypozyczony do jakiegos klubu Bundesligi albo nawet 2 Bundesligi gdzie bedzie gral regularnie, jeden sezon w rezerwach wystarczy, powinien jak najwiecej ogrywac sie na wyzszym poziomie rozgrywek.

Ogolnie dobry mecz naszych rezerwowych. Nils ma instynkt strzelecki to pewne ale ciagle uwazam, ze jest za slaby na zmiennika Gomeza, chociaz kto wie jak szybko bedzie robil postepy. Napewno dobrze, ze go kupilismy.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez marcin_fcbm » 2011-10-27, 16:01

A mnie ten komentator nieco drażnił. Za dużo statystyk i innych drobnostek. ;d

Usami niestety wygląda dość przeciętnie - byl szybki ale w sumie niewiele poza tym. :\ Cieszy dobra postawa Alaby - naprawdę będą z niego ludzie!
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez RobbenFAN » 2011-10-27, 17:12

Jak Usami nic nie pokazał to ja nie wiem co on ma robić, żeby udowodnić, że ma duży potencjał. Przecież to nie Messi.
RobbenFAN
Bawarczyk
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2010-12-19, 20:01
Online: 0s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Scholli » 2011-10-27, 18:41

marcin_fcbm napisał(a):A mnie ten komentator nieco drażnił. Za dużo statystyk i innych drobnostek. ;d
no to jest ogólna przypadłość polskich komentatorów którzy uważają, że przez cały mecz należy gadać non-stop... tylko, że skoro już tak musi być to niech chociaż będzie to gadanie z sensem tak jak to było w tym przypadku a nie przekręcanie faktów, opowieści rodem z bulwarówek, autobiografia kaleczącego język polski (i okazjonalnie niemiecki) Hajty czy gadka o zawodnikach i zespołach niezwiązanych z danym meczem (jak oglądam mecz Bayernu to k*rwa nie chcę słuchać o jakimś pierd*lonym Piszczku czy Lewandowskim :twisted: )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez mancipium » 2011-10-27, 19:10

Scholli napisał(a):
marcin_fcbm napisał(a):A mnie ten komentator nieco drażnił. Za dużo statystyk i innych drobnostek. ;d
no to jest ogólna przypadłość polskich komentatorów którzy uważają, że przez cały mecz należy gadać non-stop... tylko, że skoro już tak musi być to niech chociaż będzie to gadanie z sensem tak jak to było w tym przypadku a nie przekręcanie faktów, opowieści rodem z bulwarówek, autobiografia kaleczącego język polski (i okazjonalnie niemiecki) Hajty czy gadka o zawodnikach i zespołach niezwiązanych z danym meczem (jak oglądam mecz Bayernu to k*rwa nie chcę słuchać o jakimś pierd*lonym Piszczku czy Lewandowskim :twisted: )


Dlatego uwielbiam oglądać LM na SAT.1 - nic nie rozumiem ale jest taki komentator bodajze Fuss i on gadajac w najbrzydszym jezyku swiata robi to lepiej niz nasi. troche to zabawne, ale partnerka sadzi podobnie.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez marcin_fcbm » 2011-10-27, 21:51

mancipium napisał(a):Fuss

No Wolf-Fuss jest świetny.

RobbenFAN napisał(a):Jak Usami nic nie pokazał to ja nie wiem co on ma robić, żeby udowodnić, że ma duży potencjał.

Ciężko będzie mu się rozwinąć jak będzie grać na poziomie 4 ligi. No niestety.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Myszak » 2011-10-28, 00:39

Jak już jesteśmy przy komentatorach to może ktoś kojarzy jak nazywa się pan komentujący spotkania na sky sport?
http://www.youtube.com/watch?v=5vlVJXIc ... re=related
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez Zari » 2011-10-28, 07:39

Prawda, Wolf-Fussa bardzo miło się słucha, nawet jak większości się nie rozumie. To młody facet nie ma chyba 40tki. Według mnie nie ma co narzekać na Ryczela, ale powinien sam komentować bo ten gbur co koło niego najczęściej zasiada psuje wszystko.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: [DFB] BAYERN MONACHIUM - FC Inglostadt 6:0

Postprzez marcin_fcbm » 2011-10-28, 12:44

Myszak napisał(a):Jak już jesteśmy przy komentatorach to może ktoś kojarzy jak nazywa się pan komentujący spotkania na sky sport?
http://www.youtube.com/watch?v=5vlVJXIc ... re=related

No akurat ten mecz w tej wersji mam na pytce. A komentator to urodzony w Wałbrzychu (jak podaje wiki) Marcel Reif. :)

Ryczel fajnie wyraża emocje, ma dobry głos ale niestety często źle wypowiada nazwiska piłkarzy i czasem podaje błędne statystyki.
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości