[CL] BAYERN MONACHIUM - SSC Napoli 3:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] BAYERN MONACHIUM - SSC Napoli 3:2

Postprzez pablo » 2011-11-06, 00:08

Ze_Rafaelo napisał(a):
pablo napisał(a):schematyczna a nasz srodek pomocy nie istnial

Między innymi dzięki Krosowi heh, co jak co ale Mulera chroni liczba asyst i lczba goli, zdarzają mu się słabsze mecze nawet od Krosa ale jak trzeba znajdzie się w odpowiednim miejscu i strzeli gola.
Ty masz inną wizje i Ja mam inną wizje gry, Ty się czepiasz Mulera Ja Krosa. Zawsze można krytykować jak nie spełnia oczekiwań zawodnik, a obaj niestety obecnie zawodzą.


Zgadzam sie, krytykowac zawsze mozna ale denerwuje mnie czepianie sie Kroosa za byle co bo poprostu ktos nie lubi tego gracza, tak samo ma sie sytuacja z Gomezem. Ja Mullera sie nie czepiam, to swietny zawodnik, cenie jego uniwersalnosc i to jak szybko potrafil odnalezc sie w "doroslej pilce"


Ze_Rafaelo napisał(a):[ Dodano: 2011-11-05, 22:19 ]
pablo napisał(a): Byc moze Goetze czy Oezil to wieksze talenty ale co z tego ?

Jak to co z Tego jak rywal będzie miał bardziej utalentowanych zawodników to z nami wygra. W Bayernie to jest nie do zakceptowania nie możemy mieć gorszych zawodników i tyle, jesteśmy Fc Hollywood a nie Fc drwale hehe. Co do tej stabilizacji to zobaczymy właśnie jak bez Bastiana będzie grać Kros, wtedy sprawdzimy czy macie racje.

Bez przesady. Liczy sie druzyna, to jak funkcjonuje calosc, jak zawodnicy sie uzupelniaja i to jak spelniaja swoje role. W tej chwili w Bayernie wszystko jest swietnie poukladane, mamy odpowiednia ilosc zawodnikow "ktorzy robia roznice" , oczywiscie sklad nalezy jeszcze wzmocnic (szczegolnie lawke) ale nie uwazam, zeby na chwile obecna np Goetze byl nam potrzebny. Oczywiscie bedzie to spory sprawdzian dla Kroosa, nie wiem czy poradzi sobie bez Bastiana ale jezeli nawet nie bedzie mu szlo to nie zmieni faktu, ze razem z Bastianem swietnie sie uzupelniaja i to jest wlasnie to czego Bayern potrzebuje. Mam nadzieje, ze Jupp cofnie Kroosa na pozycje Bastiana a za Gomezem zagra Muller bo to jest w tej chwili najlepsze wyjscie. (oczywiscie zobaczymy tez troche rotacji w skladzie - np Alaba)

Ze_Rafaelo napisał(a):[ Dodano: 2011-11-05, 22:32 ]
pablo napisał(a):Ty natomiast pisales , ze gra srodkiem jest bez sensu, ze najwazniejsze sa skrzydla. Teraz zobacz jak wyglada Bayern w tej chwili, jak potrafimy zdominowac srodek pomocy, jak czesto gramy srodkiem boiska i w tym Bayernie tak dobrze grajacym wazna role odgrywa Kroos czy Ci sie to podoba czy nie.

Tak ale nie pisałem żeby robić dziurę w środku pola heh tylko bronić co jest równoznaczne ze zdominowaniem środka boiska, poza tym nadal w Bayernie skrzydła są najważniejsze to skrzydłowy ma najwięcej asyst. W dodatku gramy tak jak wtedy pisałem, czyli najlepiej dwoma 6-kami bo obrona wtedy była słaba i taka asekuracja dwóch defensywnych pomocników jest najlepszym rozwiązaniem na nieporadność Demichelisa i Van Buytena wtedy. Ty Pablo wtedy mówiłeś że to bezsen powinniśmy grać tylko jednym defensywnym i ofensywnym pomocnikiem. A jednak da się dobrze grać dwoma 6-kami z powodzeniem.

Widzisz tylko jest roznica jezeli jedna z tych 6tek jest Bastian i ma jeszcze z przodu Kroosa a druga jest niezle grajacy pilka Gustavo, wtedy to dziala. Gdybysmy mieli grac dwoma typowymi DM to byloby to bezsensu o czym pisalem kiedys i co jest dla mnie oczywiste rownierz teraz. Bayern ma przede wszystkim atakowac, utrzymywac sie przy pilce i musi miec do tego kreatywnych graczy w srodku pola. To jedna z najwazniejszych zmian jakie wprowadzil Jupp, bo oprocz tego, ze mamy lepsza obrone to nasz atak a szczegolnie atak pozycyjny wyglad zdecydowanie lepiej. Zgadzam sie, ze dalej nasza glowna sila sa skrzydla, i bardzo dobrze ale teraz mamy tez silny srodek co powoduje, ze na skrzydlach jest wiecej miejsca i gra nimi stala sie bardziej skuteczna. Musi byc rownowaga, teraz dzieki Juppowi udalo nam sie ja osiagnac. Nie mozna kazdego zawodnika rozliczac tylko z asyst czy goli, wazne jak prezentuje sie druzyna jako calosc i jak dany gracz spelnia swoja role. Teraz potrafimy szybko zdobywac bramki i kontrolowac gre. Kroos ma swoje atuty a Muller swoje i nie widze problemu zeby wykorzystywac odpowiednio ich obu. Nie rozumiem tylko tak pochopnego skreslania Kroosa i niedoceniania jego wkladu w sukcesy druzyny, mimo tego, ze nie gra jeszcze tak jak powinien to jednak posiada umiejtnosci, ktorych Bayern najbardziej potrzebuje wlasnie na tej pozycji i niema tutaj znaczenia np to, ze Mullera mozna indywidualnie okreslic jako lepszego pilkarza. Wazne jest to ile dany zawodnik daje druzynie, ja uwazam, ze Kroos daje nam wiecej. Trzeba sie cieszyc ,ze mamy 2 tak swietnych, mlodych graczy. Muller jest dla nas bardzo cenny bo moze nie jest w stanie wykonywac zalozen taktycznych Juppa w takim stopniu jak robi to Kroos ale napewno w waznych momentach gdyby jakis mecz nam nie wychodzil to Muller indywidualnie jest w stanie zrobic wiecej niz Kroos.

Zakonczmy te nasze "taktyczne" rozwazania. Obserwujmy co dalej bedzie sie dzialo w druzynie, co osiagniemy w tym sezonie. Na wnioski i szersze podsumowanie gry poszczegolnych graczy przyjdzie czas po sezonie.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości