[BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez marcin_fcbm » 2011-12-03, 17:41

Wynik nie odzwierciedla dość przeciętnej gry - Gomez, Mueller, Badstuber, Buyten.

Gdyby Brema zamiast Marina miała Messiego skończyłoby się blamażem.

Obawiam się mocno o mecz przeciwko City. :/
sezonowcy.pl napisał(a):Chelsea Londyn wygrywając LM przedłużyła o rok kontrakty ze swoimi wszystkimi kibicami.
marcin_fcbm
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4038
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-09-04, 22:12
Lokalizacja: LBN
Online: 3h 55m 17s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Krzysiek » 2011-12-03, 17:53

zobaczymy jak długo pogra, oczywiście nie czekam na jego kontuzje ale pisanie'
"SPSZEDAJMY ROBENA CIONGLE KONTUZJE PO CO NAM ON!!!!!!!!!"

boli w oczy, zwłaszcza ciongle ... ja pier....

Obadaj hasło "ironia" w słowniku :roll:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Rael » 2011-12-03, 17:56

marcin_fcbm napisał(a):Wynik nie odzwierciedla dość przeciętnej gry - Gomez, Mueller, Badstuber, Buyten.

Gdyby Brema zamiast Marina miała Messiego skończyłoby się blamażem.

Obawiam się mocno o mecz przeciwko City. :/



a ty zaś z ta barcą :D w drugiej połowie gra wygladala nieźle.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Borussen » 2011-12-03, 17:58

patbaj napisał(a):
Borussen napisał(a):coś wam tam urwą


Ja licze ze Tobie ktoś urwie jaja - jeśli je masz!
Co ty w razie gdy bvb bezie znów drużyną z drugiej połowy tabeli chcesz byc wtedy kibicem BAYERNU i szukasz znajomych?
Spadaj koleś na swoje forum, chyba że tam masz bana za wypisywanie głupot o bvb i nie masz się gdzie podziać!


... Co ja zrobiłem? :roll: Jakbym jeszcze jechał po Bayernie i wychwalał BVB to bym zrozumiał, ale tak to twój post kwalifikuje się pod pierdoły...
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez audia4 » 2011-12-03, 18:23

I ja to lubię :D
Dzięki Firo za relację !!

Wracamy na tron!!! Teraz muszę jakiś skrót oblookać ;d
Obrazek
audia4
Administrator
Avatar użytkownika
 
Posty: 4129
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-02-25, 12:56
Lokalizacja: Kolbuszowa
Online: 30d 2h 32m 41s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Bayern fun » 2011-12-03, 18:26

patbaj napisał(a):
Borussen napisał(a):coś wam tam urwą


Ja licze ze Tobie ktoś urwie jaja - jeśli je masz!
Co ty w razie gdy bvb bezie znów drużyną z drugiej połowy tabeli chcesz byc wtedy kibicem BAYERNU i szukasz znajomych?
Spadaj koleś na swoje forum, chyba że tam masz bana za wypisywanie głupot o bvb i nie masz się gdzie podziać!



Robisz wioche człowieku.Jak masz piszać takie brednie to skończ :/
Zachowujesz się jak jakiś frustrat, a powodów do frustracji kibice Bayernu nie mają...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez patbaj » 2011-12-03, 18:43

no moze troche przesadziłem, ale mam dosc czytania postów tego kibica bvb w wielu tematach... kilka osób też już dawało znac, aby ten user przeniósł się na forum bvb...

A propo meczu to niestety potrzeba nam środkowego obrońcy i żaluję że nie trafił do nas Alex, bo z Boatengeim w środku byliby ciekawym duetem
patbaj
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1765
Wiek: 40
Dołączył(a): 2008-05-18, 10:23
Lokalizacja: Katy Wrocławskie
Online: 8h 32m 3s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Bayern fun » 2011-12-03, 18:51

No ale co Ci on przeszkadza?Nie pisze niczego złego, a to ,że ma nadzieje na nasze potknięcie, jest sprawą oczywistą, nie powinno Cię dziwić, że wspomni o tym w swoim poście.Troche więcej dystansu, On pisze z kulturą, Ty tez się postarać.Lubić go nie musisz, ale przynajmniej szanuj, jako kibica bądź co bądź rywala do Mistrzostwa.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3691
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 50m 42s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Borussen » 2011-12-03, 18:52

patbaj napisał(a):no moze troche przesadziłem, ale mam dosc czytania postów tego kibica bvb


Mój avatar jest dość widoczny, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałbyś przeskoczyć mojego posta i przejść do kolejnych. Wypowiadam się obiektywnie i jak spotykam się z taką reakcją nie sprowokowaną NICZYM to śmieję się sam do siebie. Gdybym miał ci tutaj napisać co myślę o poziomie twojej wypowiedzi to prawdopodobnie zostałbym zbanowany, więc po prostu zostawię temat.

Jestem ciekaw jak Bayern zaprezentuje się z City, mam nadzieję, że powalczycie jednak o dobry wynik, bo wolałbym zobaczyć Napoli w fazie grupowej.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez dejvid320 » 2011-12-03, 18:59

Ja tam nie mam nic przeciwko kibicom BVB piszącym tutaj. Oczywiście jeśli starają się prowadzić normalną dyskusję, tak jak kolega wyżej, a nie wchodzą się tylko ponapinać.

Co do meczu, wielki Frąk, fajny Kroos, dramatyczna obrona i jeszcze gorszy Muller. Co się z tym chłopakiem stało to ja nie mam pojęcia. Oby Juup nie działał na niego jak na Frąka Van Gaal bo ciężko się patrzy jak ten chłopak się męczy.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Recit » 2011-12-03, 19:31

Akurat Borussen jest fanem BVB, z którym można fajnie pogadać, więc nie rozumiem irytacji. Natomiast był tu niedawno jakiś żałosny napinacz, ale chyba już mu się znudziło i uciekł.

Mecz był dziwny, nie spodziewałem się po pierwszej połowie, że skończy się aż tak wysokim wynikiem (chyba jednak dużo lepszym niż sama gra...). Oby to była zapowiedź końca tego małego kryzysu.

BTW Hunt to idiota. Powinni mu wlepić kilka gier zawieszenia. Dobrze, że nic się Toniemu nie stało.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5342
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 13h 12m 15s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez jakub105 » 2011-12-03, 21:13

Mecz niezły w naszym wykonaniu, w szczególności podobał się wysoki pressing. Najważniejsze, że są 3 pkt. i lider. Teraz City (mecz tak na prawdę tylko o to aby się nie ośmieszyć przed większością sceptycznie nastawionych kibiców do Bayernu w Polsce, bo przecież pokazywać będzie nasz mecz polsat :P), później wyjazd do Stuttgartu - trudny teren ale w poprzednim sezonie dwie wygrane (jedna w BL 5:3, druga w PN 6:3, z tego co pamiętam to te mecze odbyły się w jednym tygodniu). Oba najlepiej było by wygrać, ale zdecydowanie ważniejszy pojedynek z Vfb.
FC Bayern - gwiazda Południa!
jakub105
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Wiek: 29
Dołączył(a): 2009-01-01, 19:00
Online: 0s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Senth » 2011-12-03, 22:56

Dobrze jest ;] 3 punkty wleciały, jesteśmy znów liderem ;) Teraz jechać do City i cisnąć na pełnych obrotach :D BAYERN 4ever!!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Senth
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2011-11-27, 19:31
Online: 0s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez FBHL » 2011-12-03, 23:26

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Obrazek
Bayern Monachium - Werder Brema (skrót meczu)
FBHL
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2011-10-23, 19:15
Online: 0s

Re: [BL] Bayern Monachium - Werder Brema 4:1

Postprzez Scholli » 2011-12-04, 05:00

patbaj napisał(a):no moze troche przesadziłem, ale mam dosc czytania postów tego kibica bvb w wielu tematach...
"trochę"? zachowujesz się jakiś oszołom - to Ty powinieneś się przenieść na forum BVB, bo tam Tobie podobni właśnie siedzą, co prawda oni kibicują Dortmundowi a Ty Bayernowi, ale myślę, że z taką mentalnością byście jednak tą drobną przeszkodę pokonali :roll: a jak nie potrafisz przeżyć faktu, że kibic BVB tu jest to masz magiczną opcję "ignoruj" i już nigdy więcej posta jego nie ujrzysz...

Borussen napisał(a):Jestem ciekaw jak Bayern zaprezentuje się z City, mam nadzieję, że powalczycie jednak o dobry wynik, bo wolałbym zobaczyć Napoli w fazie grupowej.
myślę, że potraktowanie tego meczu inaczej niż mecz towarzyski byłoby mało profesjonalne ze strony Bayernu - ten mecz jest o nic, po co ryzykować kontuzje czy chociażby zmęczenie
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości