[DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Matifcb » 2018-05-21, 09:20

kolezanka za duzo na Wykopie przesiaduje ?:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2018-05-21, 10:08

dmagio napisał(a):Zaraz ignore leci :lol:


Czemu? Fajnie sie posmiac z ludzi ktorzy lubią jak im sie w twarz pluje.
Moze jeszcze zacznie łapać tę slinę zębami jak piesek :)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Recit » 2018-05-21, 10:56

Bayern zagrał tak, że wstyd wspominać, a dyskusje o mocno wątpliwym karnym to tylko dowód słabości. Ja patrzę na to jednak optymistycznie przez pryzmat pracy Kovaca. Lepszego wejścia mieć nie może :D
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez baymann9 » 2018-05-21, 10:59

Przynajmniej nie ściągamy trenera bez żadnego tytułu :)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Recit » 2018-05-21, 11:06

W momencie przyjścia do Bayernu gościu ma więcej tytułów w trenerce niż Zidane, Simeone, Gattuso, Inzaghi, Enrique i Pep (?) razem wzięci mieli obejmując swoje pierwsze kluby w roli pierwszego trenera :D

Obrazek
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Mars » 2018-05-21, 11:06

aniolbezskrzydel napisał(a):Jako zawodnik Lazio? Czy pomyliłam sytuacje?


W Bundeslidze jak grał w Werderze
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2018-05-21, 11:10

aniolbezskrzydel napisał(a):@Bayern fun
Piłkę traktuję jako rozrywkę i dawno wyrosłam z quasidresiarskiego "bólpupienia" typu "znuw te matryckie/katalunskie morwy wygrywajo, bo sendzie oszukujo, okradajo"


och, wielka pani dorosła tak przywykła do dostawania od zycia po dupie ze juz nie zwraca uwagi na to ze klub z którym sympatyzuje (?) jest okradany przez sędziów, no pozazdrościć :)

aniolbezskrzydel napisał(a):(i swoją drogą to dość groteskowo wygląda jak potem tacy osobnicy wykrzykują "Mia san Mia")


dlaczego niby groteskowo? Nie mozna kibicowac Bayernowi i nie zgadzac sie ze skandalicznymi decyzjami sędziów?

aniolbezskrzydel napisał(a):FCBM przegrał finał PN, bo wykazał zero waleczności, a nie dlatego, że sędzia karnego nie odgwizdał w doliczonym czasie.


:lol: :lol: :lol:
Cóż za proste myslenie. Rzeczywistosc jest troch bardziej złożona, nie można nie zauważyc słabej gry/skutecznosci Bayernu ale twierdzenie ze dwie skandaliczne decyzje sedziego nie mialy wplywu na wynik to kpina. Jak ktos slabo gra to mozna podejmowac decyzja na niekorzysc tej druzyny?

Bayern zagrał tak, że wstyd wspominać, a dyskusje o mocno wątpliwym karnym to tylko dowód słabości.


A może dowód frustracji bo po raz kolejny w ważnych meczach tego sezonu zostaliśmy skrzywdzeni przez sędziego? :roll:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Mars » 2018-05-21, 11:15

Nasza gra pozostawiala wiele do życzenia ale nie można obok takich błędów sędziowskich przechodzić obojętnie. Zauważamy naszą słabą grę i jakies mankamenty ale to nie znaczy ze nie będziemy krytykować sędziów bo ich decyzje miały wpływ na wynik meczu a to najistotniejsze
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Recit » 2018-05-21, 11:28

Tylko to biadolenie na sędziego jest jałowa rozmowa wynikająca, jak słusznie piszesz, z frustracji. Takich emocji nie warto pielęgnować.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 32m 25s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Mars » 2018-05-21, 11:43

aniolbezskrzydel napisał(a):@Mars
Racja. Zauważ tylko, ze gdyby FCBM wygrał, to nie byłoby tej dyskusji. Mi chodzi o to, żeby nie zwlać wszystkiego na arbitra i jojczyć jak kto FCBM nie jest okradany, podczas gdy zawodnicy myślami są już dawno na MŚ/wakacjach.


No jakbyśmy wygrali to wiadomo ze nie bylo by tematu. Nikt nie zwala całej winy na arbitra chyba. Ale swój udział miał, momentami spory.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2018-05-21, 11:45

Tylko to biadolenie na sędziego jest jałowa rozmowa wynikająca, jak słusznie piszesz, z frustracji. Takich emocji nie warto pielęgnować.


Ale nie mozna też zauwazac tylko jednej przyczyny porażki ( słaba skuteczność), a ignorować inną bo to negatywne emocje i ogolnie beka z januszy psioczących na sędziów.

Sędzia wydał niezrozumiałą, kontrowersyjną decyzję i tyle.


Po raz kolejny i kolejny w ciagu ostatniego miesiąca i zawsze na naszą niekorzyść. Faktycznie, chill, wyjątek nie warty wspominania :)

Teraz powinien zostać z tego rozliczony przez komitet sędziowski i ponadto działacze klubowi powinni odpowiednio zareagować (niekoniecznie w świetle fleszów)


:lol:
To co, powtórzą nasze mecze w których nas okradli tak jakkarnego Błaszczykowskiego z EURO 2016? :)


Mia san Mia to m. in. wzajmny szacunek, a tego ewidentnie brakuje w Twoich wypowiedzziach kierowanych do mnie.


Sama nie masz go do tych kibiców Bayernu, którzy reagują bardziej emocjonalnie i tych, którzy nie chcą przymykać oka na ewidentnie krzywdzace nas decyzje.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2018-05-21, 12:13

aniolbezskrzydel napisał(a):@Bayern fun
Liczysz, że takim psioczeniem coś zmienisz? Sędziowie sędziują jak sędziują, VAR jak widać niewiele daje, i co im zrobisz? Zacznieszy słać listy z pogróżkami? Podpalisz auto? Nie lepiej zabrać żonę/dziecko/dziewczynę na spacer? Świat nie kończy się na piłce i FCBM ;) NIGDY nie drwię z ludzi, tylko dyrdymał, które wypisują. Nie mogę nie szanować ludzi, których nie znam, a na "internetach" bytuję po to, by wymieniać sie wiedzą i opiniami, a nie wylewać żale.


To dochodzimy do wniosku ze jakiekolwiek dyskusje na forum sa zbyteczne. Bo po co np dyskutowac o polityce transferowej Bayernu? Napiszesz list do Uliego, podpalisz mu auto? :)
Od tego jest forum.


Czy jakby Eintracht w trakcie dogrywki wklepał zwycieskiego gola i sędzia nie podjął kontrowersyjnych decyzji, Twoją frustracja byłaby mniejsza?


Eeeeeee, oczywiscie?
Sprawiedliwa porazka zawsze mniej boli.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez baymann9 » 2018-05-21, 12:48

Mars napisał(a):
aniolbezskrzydel napisał(a):Jako zawodnik Lazio? Czy pomyliłam sytuacje?


W Bundeslidze jak grał w Werderze

https://www.youtube.com/watch?v=TJBRg1jA7AQ
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 18h 54m 36s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez Mars » 2018-05-21, 13:00

zwracam honor w Werderze to kto inny sie przyznał
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: [DFB] Eintracht Frankfurt vs Fc Bayern Munchen

Postprzez seba » 2018-05-21, 14:42

Mars napisał(a):zwracam honor w Werderze to kto inny sie przyznał


chyba Hunt
MIA SAN MIA
seba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 355
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:33
Online: 2d 14h 19m 55s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości