[BL] FC Bayern - RB Leipzig

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez Matifcb » 2018-12-19, 23:45

teraz za ciosem z Eintrachtem i czekac na przegrana bvb
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 27m 57s

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez grejfrut » 2018-12-20, 08:07

Ciężki mecz, typowe szachy - dobrze, że ostatecznie wygraliśmy. Na jedno trzeba zwrócić uwagę - popełniamy masę błędów w rozegraniu, głupie straty to u nas norma. Nie możemy tak zagrać z Liverpoolem, bo wtedy na pewno polegniemy. Ja tam jednak wierzę, że się poprawiamy. Od soboty miesiąc wolnego mają chłopaki, więc sporo czasu na treningi. No i trzeba poprawić skuteczność. Co z tego, że Lewy nastrzela jakimś ogórkom, podbije staty, jak nie strzeli jednej, jedynej akcji w meczu z dobrym zespołem? Jakoś nie kręcą mnie statystyki. Wolę takich piłkarzy jak Mandzukic. Ciężko pracuje dla całej drużyny, wiele nie strzela, ale w kluczowych momentach jest bezbłędny. Co z tego, że Robert strzeli kilka goli w meczu wygrany 5, czy 6 do zera, jeżeli z takim Liverpoolem możemy mieć jedną, jedyną akcję na Anfield, a ten jej nie trafi już tradycyjnie? Uważam, że to dobry gracz, ale już wielokrotnie zawodził w Bayernie w kluczowych momentach.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4611
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 11h 33m 23s

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez norbi » 2018-12-20, 11:52

grejfrut napisał(a):Co z tego, że Lewy nastrzela jakimś ogórkom, podbije staty, jak nie strzeli jednej, jedynej akcji w meczu z dobrym zespołem? Jakoś nie kręcą mnie statystyki. Wolę takich piłkarzy jak Mandzukic. Ciężko pracuje dla całej drużyny, wiele nie strzela, ale w kluczowych momentach jest bezbłędny. Co z tego, że Robert strzeli kilka goli w meczu wygrany 5, czy 6 do zera, jeżeli z takim Liverpoolem możemy mieć jedną, jedyną akcję na Anfield, a ten jej nie trafi już tradycyjnie? Uważam, że to dobry gracz, ale już wielokrotnie zawodził w Bayernie w kluczowych momentach.


oho, zaraz pewnie obrońcy "najlepszej 9tki świata" ciebie grejfrut pocisną ale masz 100% racje wg mnie. Strzela bardzo dużo ale marnuje tyle dogodnych sytuacji że gdyby miał skuteczność takiego Makaaya czy Mandzukica to biłby się o złotego buta co rok :roll:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez Kubik » 2018-12-20, 11:57

Ja tu też stanę po stronie grejfrutowej opinii - takie miałem wczoraj samo wrażenie jak Robert zdupił te sam na sam, a potem mu Coman dogrywał i nie trafił w piłkę. Co prawda ładnie sie zachował zgrywając głową do Kimmicha, ale tak czy siak potrzebuje dużo sytuacji żeby trafić. I jeszcze co mi sie rzuca w oczy - Mandżu bardziej haratał w obronie. Robert tam człapie sobie po środkowym kole boiska.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez Matifcb » 2018-12-20, 14:13

dopiero Ameryke odkryliscie ? poczytajcie temat Roberta od dawna jest to mowione. Nawet uzytkownik pewien dostaje bana za zle mowienie o Roberciku.. Fajnie ze el Polako itp ale fakt 10 okazji na mecz to i sredniach wykorzysta co 3 strzal..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5353
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 1h 27m 57s

Re: [BL] FC Bayern - RB Leipzig

Postprzez rufio » 2018-12-22, 12:21

Wy to przesadzacie w obie strony. Jak Lewy strzelał Borussi 2 bramki to strzelał ogorkom? Mogliśmy wygrać ten mecz gdyby nie obrona i wtedy byście mówili ze strzelił decydujące bramki. Jestem kibicem Bayernu od 1999 roku. Uważam ze Mandzu choc lepszy w defensywie to nie dawał tyle ofensywie co Lewy bo Robert jest bardziej kompletnym napadziorem
rufio
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2016-04-30, 09:06
Online: 2d 4h 20m 49s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron