[BL] Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

Postprzez bartek959 » 2019-02-03, 12:17

dmagio napisał(a):Nie oczekujmy zbyt wiele od tego sezonu a będzie łatwiej


To chyba najlepsze podsumowanie sytuacji... A kiedy wypadniemy z walki o trofea to najbardziej chciałbym, żeby jak najwięcej grali młodzi zamiast dziadków lub tych, którzy mają odejść. Trzeba ich wreszcie ogrywać skoro jesteśmy w momencie bolesnej wymiany pokoleniowej i przespaliśmy 2 ostatnie okienka transferowe.

Jeśli mówimy o transferach, to zamiast po cichu sporo robić i mało mówić (jak to zazwyczaj jest z transferami w Bayernie), to codziennie byliśmy bombardowani wypowiedziami Hasana który wszystkich zachwalał i zapowiadał sporą aktywność, a sprzedaliśmy tylko rezerwowego napastnika i zaklepaliśmy Pavarda. Całe szczęście, że nie naruszyliśmy dobrych stosunków z Atletico :lol: choć podejrzewam, że poszło o kasę, bo podobno transfer w zimie mógłby kosztować nawet 95-100 mln. Śmiesznie będzie, jak Atletico w lato umyje ręce i będzie chciało tyle samo co w zimę :mrgreen:

Już od pewnego czasu strasznie denerwuje mnie to planowanie wszystkiego na przyszłość - zamiast wzmacniać skład tu i teraz, to wszystkie ruchy transferowe są na zasadzie "żeby on przyszedł to najpierw ktoś musi odejść, a tamten przyjdzie za rok, ten za 2 lata jak mu się skończy kontrakt, a w 2023 jeszcze któremuś się uaktywni klauzula". Owszem, pod względem logistycznym i ekonomicznym to super podejście, ale walcząc o najwyższe cele potrzebujemy silnego, wyrównanego składu na już, a nie na kiedyś tam.

Co do samego meczu - tak jak już mówiłem w trakcie, kompletnie niezrozumiała decyzja o wystawieniu Kimmicha na ŚP (tym bardziej, że Martinez i Sanches na ławie) co powoduje, że rezerwowy dziadek Rafinha wychodzi na przeciw Baileya i Brandta. James taki biedny i niedoceniany, chce wracać do ukochanego Realu, wchodzi tylko z ławki... a kupę wczoraj grał przez praktycznie cały swój występ. Nasza prawa strona to była autostrada, bok boiska Rafinha-Muller to chyba najsłabsze zestawienie jakie ktokolwiek jest w stanie ułożyć w tej chwili w Bayernie :lol:
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2019-02-04, 14:18

Matifcb napisał(a):kocham ludzi ktorym pluje sie w twarz a oni mowia ze deszcz pada :lol: :lol:



jedyną strona która "pluje" jesteś ty, od x czasu jedyne co wnosisz swoja wątpliwą aktywnościa na tym forum to litry jadu, którym opluwasz klub, zarzad i zawodnikow.
Przykro sie to czyta ale rodzice uczyli mnie, że do chorych ludzi trzeba miec duzo cierpliwosci
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2019-02-04, 18:23

:) pozdrawiam Cie cieplo :)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 10m 1s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron