[CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Kubik » 2019-02-19, 22:58

Mieli nas zeżreć żywcem. Nie pykło. Co prawda mieli swoje szanse, ale liczy sie to co w siatce - pamiętacie finał LM 2012 ile gospodarze obiektu mieli szans? ;-)

Było widać tą słynną Kovaćową strategie - bez taktyki a z serduszkiem :D Javi orał dziś w środku pola jak za dawnych lat. Spodziewałem się więcej po Jamesie. Robertowi przydałby się drugi napastnik, taki niski, mobliny. Robert sie tam przepycha, walczy o piłki, ale jest sam i często skazany na niepowodzenie. Może Coman i Gnabry powinni grać bliżej środka, bliżej Roberta? Tak jak Mane-Firmino-Salah, kompaktowo, często wymieniają pozycje, etc.

Nie mniej jednak nie ma źle IMHO. Nie straciliśmy bramki, a mieliśmy ich dostać conajmniej ze 2-3. Szkoda, że nic nie szczeliliśmy, ale jest jeszcze 90 min w Monachium, a Liverpool na wyjazdach nie jest taki mocny.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Klinsmann » 2019-02-19, 23:05

Nie straciliśmy bramki bo mieliśmy dużo szczęścia - Szczęście to główny pkt. tego programu, bez tego się nie da.
Obawiam się, że w rewanżu będzie im wchodziło min. połowa tego co wypracują.
Ale może być też w drugą stronę :) Nam będzie wszystko siadało.
No nic, czeka nas zawał w dogrywce jeśli szybko nie strzelimy dwóch goli.

0:0 to słaby wynik i teraz trzeba wygrać. Innej opcji nie ma chcąc uniknąć karnych.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez izi91 » 2019-02-19, 23:06

Javi Martinez w formie to jest brakujący element układanki w Bayernie, brakowało takiego DM, dzisiaj z marszu bez ogrania wymiatał. Nie wiem ile on miał odbiorów i przechwytów, ale ilość kosmiczna i z przodu też coś tam podziałał. Ja jestem zadowolony, obawiałem że się posypiemy i Liverpool nas rozbije, a jest 0-0 i realne szanse przed rewanżem, trzeba się ogarnąć z przodu, zagrać uważnie z tyłu i może być dobrze. Liverpool na wyjazdach jest dużo słabszy niż u siebie. Na plus też Neuer, w kryzysowej chwili nie zawiódł, pięknie to wybronił. Szkoda że rewanż bez Kimmicha, ale skoro Crvena Zvezda wygrała z LFC u siebie to my też możemy :wink:
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Pietras » 2019-02-19, 23:06

Wynik jest w sumie dość znośny, ale też nie ma się co nim podniecać. Fajnie, że na zero z tyłu, ale też z przodu niespecjalnie potrafiliśmy zagrozić Liverpoolowi. Mam wrażenie jednak, że plan Kovaca się powiódł i to, że nie musimy na wejściu odrabiać żadnych strat jest niesamowicie ważne. Jedna stracona bramka w rewanżu stawia już nas jednak w trudnej sytuacji, ale pamiętajmy że na AA w Lidze Mistrzów jesteśmy piekielnie mocni. Wygramy :)
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez ironlemon » 2019-02-19, 23:09

Średni mecz, ale kompromitacji nie było. O ile obrona w pierwszej połowie miała więcej szczęścia niż rozumu, to w drugiej widzialem sporo naprawdę rozsądnej defensywy. Hummels w końcu zagrał jak na niego przystało.

Podobali mi się dzisiaj Gnabry i Coman (ten drugi trochę mniej, bo im dalej w las, tym więcej strat, ale całościowo na plus). Z kolei Lewy kompletnie sam, Suele i Martinez ociężali, James słabiutko jak na swój potencjał. Paradoksalnie wyszło odwrotnie niż się spodziewałem - obrona nawet dała radę, za to z przodu nie było za bardzo czym gryźć.

Mam nadzieję, że AA zrobi swoje i przyciśniemy większym pressingiem niż dzisiaj. Ten Liverpool da się pokonać i zaskoczyć.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Klinsmann » 2019-02-19, 23:14

To co mieliśmy to nikt inny jak zawsze ten sam :lol: Wielki przeogromny sztucznie napompowany pseudo-napastnik Lewandowski musiał zjbać :573:
Jak pięknie byłoby zaczynać rewanż przy 1:0 :)
W rewanżu też da popis :wink: I jestem tego prawie pewny.
Z tym czymś się nie da wygrać LM - zrozumcie to wreszcie.
Same straty i potykanie się o własne nogi.

Dlaczego tylko ja komentuję grę drewniaka? Czy tu są sami upośledzeni?
Jak drewniak dołoży nogę to jest zachwyt i jazda po Klinsmannie :lol: A jak pół-napastnik zagra tragicznie to wszyscy nabierają wody w usta. :573:
Czy chociaż ktoś się ze mną zgodzi, że Polak był głównym hamulcowym? A to co miał to jak zwykle sprdl.
Potwierdza się opinia moja i kilku ekspertów, że najlepszy na świecie w najważniejszych meczach nie istnieje.

Mandzu wróć :!:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2019-02-19, 23:25

Ciekawe co na temat Mane kolega sadzi:D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Klinsmann » 2019-02-19, 23:25

rad - co to kur w ogóle za nick?
Ban to by się tobie przydał. Wazelina jeszcze jest czy potrzebujesz nową dostawę?
Mane? no nie popisał się dzisiaj - a to oznacza jedno :lol: Że w rewanżu może być gorzej (dla nas) bo to kawał piłkarza, jak i wielu innych z Salahem na czele.

Nie taki straszny Liverpool jak się wydawało. Mam przeogromne nadzieje, że damy radę.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2019-02-19, 23:31

hahaha :D mi sie wydaje ze mega emocjonalnie Klinsmann pewne rzeczy odbiera :) prawdopodobnie to juz z jakims defektem psychicznym ( bez obrazy powaznie ) pewnego rodzaju fobia. Siedziec cicho i wyskoczyc nagle po meczu z atakiem na jeden cel :) fenomen!!

PS co ma nick uzytkownika do sensu wypowiedzi ?:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2019-02-19, 23:38

Przed meczem kilku tutaj brało 3-0 dla Liverpoolu jako dobry wynik i do odrobienia w rewanżu. Teraz 0-0 Wam się nie podoba? Czego Wy Panowie chcecie? Zespół w przebudowie, bez ławki, bez napastnika, zarząd ma kasę, ale nie chce jej wydać. Rozumiem, że liczy się wynik dwumeczu, ale dzisiaj zagraliśmy z głową i co ważniejsze na 0 z tyłu. Ja jestem optymistą przed rewanżem. Liverpool niczym nie zaskoczył.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2019-02-19, 23:40

dokladnie. Tylko nie zgadza mi sie to :D
alien666 napisał(a):zarząd ma kasę, ale nie chce jej wydać.
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wydatk ... atu/155247


:D:D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 45s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez scholli7 » 2019-02-19, 23:49

Kapitalnie dla mnie zagrał dziś Martinez, Kimmich i Hummels.Zawiodłem się na Jamesie niby tak wielu domagało się Jego gry, krytykując Mullera, a ten nie wniósł nic więcej. Gnabry kilka razy fajnie wchodził w pole karne, aczykolwiek mi utkwiła taka sytuacja z 1 szej połowy gdzie wyprzedził obrońcę i gdyby dograł piłkę do Lewego, który stał zupenie sam w polu karnym :oops: Fajnie raz też uderzył w drugiej połwie. Myślę, że nie jest źle przed rewanżem, mamy prawie miesiąc do rewanżu. Może wróci Robben choćby na ławkę, bo ta mnie normalnie przeraża. No i szkoda że Kimmich nie zagra w rewanżu. Obyśmy nikogo nie stracili do rewanżu

Matifcb napisał(a):dokladnie. Tylko nie zgadza mi sie to :D
alien666 napisał(a):zarząd ma kasę, ale nie chce jej wydać.
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wydatk ... atu/155247


:D:D


Jak oni w studiu zajmują się gotowaniem to ja się nie dziwię dlaczego takie info ile wydaliśmy na transfery :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Klinsmann » 2019-02-20, 00:45

Matifcb napisał(a):PS co ma nick uzytkownika do sensu wypowiedzi ?:)
No jak to co? :lol: Nic. To tak przy okazji, bo zawsze się zastanawiałem - skąd kur taki pomysł. Chyba go diler oszukał.
Matifcb napisał(a): mi się wydaje, że mega emocjonalnie Klinsmann pewne rzeczy odbiera
Odbieram (wszystko) mega emocjonalnie (to moja wada, albo zaleta), ale nie do tego stopnia, żeby prdlć głupoty albo nie wiedzieć o czym mówię, lub co gorsza, nie panować nad sobą. Na drugi dzień niejednokrotnie inaczej bym do tego podszedł i często żałuje swoich słów - emocje opadły i inaczej człowiek myśli/podchodzi do tego. Co nie zmienia faktu, że mam rację (w moim przekonaniu), ale mógłbym tego nie mówić, dla świętego spokoju.

Twoje wrażenie jest spowodowane tym, że ja się ujawniam najbardziej w mega ważnych meczach, ale moje zdanie na temat klasy światowej jest takie same po każdym meczu ( bo ta qrw nic nie gra zawsze ) niezależnie z kim gramy - cała różnica polega na tym, że z Augsburgiem jestem w stanie przemilczeć - z kur. srealem czy Liverpoolem już nie.

scholli7 napisał(a):sytuacja z 1 szej połowy gdzie wyprzedził obrońcę i gdyby dograł piłkę do Lewego, który stał zupenie sam w polu karnym :oops:
No o tym mówiłem właśnie :573: Że Gnabry to nie jest 1/3 Robbena - Wielkiego Robbena :567: Który już niestety się skończył - a następcy brak :( Nie zapominajmy o tym, że dzięki temu, że Gnaby się nie popisał, to Lewy nie zbiera hejtu - bo na 95% by to sprdl.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez ironlemon » 2019-02-20, 00:59

Weź ktoś trzepnij banem dla tego niedorozwoja, bo tolerowanie postów debila dla śmiechu to jedno, ale nazywania piłkarza Bayernu qrwą nie zdzierzę.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: [CL] Liverpool FC - Bayern Monachium

Postprzez Klinsmann » 2019-02-20, 01:05

Dla ciebie jest nr1 napastnikiem na świecie(co świadczy o niedorozwoju). Dla mnie jest totalnym niedołęgą i paralitykiem - mam na to dowody.
Thiago, Alonso, Bernat i inni byli jechani jak ostatnie qry i było dobrze? Nie przeszkadzało ci qrwa? Hipokryzja czy niedorozwój?
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości