[CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Bayern fun » 2019-03-13, 23:24

no ja sobie nie wyobrazam ze nie zrobimy teraz kilku transferow z wysokiej polki
tak samo trener, nie sprawdzil sie i juz
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3648
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 11h 50m 39s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Kubik » 2019-03-13, 23:25

scholli7 napisał(a):Lewy w wywiadzie teraz umiejętnie wybrnął na pytanie czy Bayern potrzebuje przebudowy :oops:


Co powiedział?

Sic napisał(a):Zakładając, że zawodnicy dają z siebie 110% na boisku, może ta idea by się obroniła. Dzisiaj nie dawali, więc nie widzę sensu brnąć w teorie Kovaca.


Ktoś ich musi do tego nakręcić i pobudzić.

Szkoda. Łudziłem się jak tan nosacz
Obrazek
Liczyłem, że zapowiedzi iż traktują ten mecz jak finał pokażą na boisku. No i dupa zbita. Rafinha z Neuerem poszli na grzyby, Hummels dał się przeskoczyć 2 razy. Gnabry szarpnął ze 2-3 razy. Wszystko za mało. Van Dijk schował Robert do kieszeni. No i James ... rozczarował w Liverpoolu, rozczarował i dziś. Szkoda, że Tomek nie mógł zagrać - ten by biegał tam i z powrotem przynajmniej.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Matifcb » 2019-03-13, 23:29

trzeba przyznac ze to nie byl nasz poziom. Odpadlismy jak inne schalke borusie itd ktorzy w mizernym poziomie odlapaja a te topy zostaja. 6 sezonow musi minac zebysmy sie pogodzili na forum :) wszyscy zgodni ze to nie czasy Franka i Arjena, zastanawiamy sie nad tym czy Commany i Gnabrie dadza zapewnia nam poziom wyzej niz teraz. Oboje sa jezdzcami bez glowy z plusem dla Gnabrego bo asystuje w akcjach chyba czesciej.. No to czekam na komentarz wladz.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez bartek959 » 2019-03-13, 23:30

Recit napisał(a):Co do Niko, trochę mu współczuję. Koleś jest świetny. Gdyby trafił na grupę ambitnych, młodych zawodników to mógłby trenerskim objawieniem tak jak niejaki Ole Gunnar, czy tam "święty Łolegunar". Trafił na ludzi wypalonych, bliskich końca kariery, nasyconych trofeami i jest jak jest.


Amen.
Wynik dwumeczu w sumie mnie nie dziwi, choć nie ukrywam że oczekiwałem dziś bardziej agresywnej i odważniejszej gry z przodu. To my byliśmy stroną która musi, Liverpool był stroną która może - i tak też zrobił, przyjechał sobie na luzie po bramkowy remis i na koniec wygrał pewnie spotkanie, a my tak naprawdę nie stworzyliśmy żadnej stuprocentowej sytuacji...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez alien666 » 2019-03-13, 23:44

Ktoś powie, że wygrał lepszy i będzie miał rację. Ja się pytam jaka była nasza taktyka na ten mecz. Przez 90 min bez akcji, takiej od początku do końca przemyślanej i wypracowanej?
Klopp i jego ludzie nawet nie muszą analizować naszych meczów, wystarczy, że wejdą na nasze forum - wszystko co tu piszą o Lewym, Hummelsie, Thiago, Rafinii, Manu sprawdziło się w 100%.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Matifcb » 2019-03-13, 23:49

czyli Niko poprostu
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Matifcb » 2019-03-14, 00:03

Kovac Fussball ist wie essen aus der Dose, schrecklich...


na forum bayernu pisza ze cala ta pilka kovaca jest jak jedzenie z puszki, wstretne
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Bayern fun » 2019-03-14, 00:08

rad napisał(a):Ciężko się dojebac dziś tylko do alaby który zatrzymał salaha i do roberta


xDDDDDDDDDDDD
no, ty to zawsze potrafisz poprawić humor po kiepskim meczu ;)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3648
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 11h 50m 39s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez lewy203 » 2019-03-14, 00:16

I Panu Chorwatowi trzeba po prostu podziękować.. im szybciej tym dla nas lepiej. Graliśmy bez żadnego ładu i składu, totalny chaos. Generalnie tak wygląda cały sezon. Fatalna obrona, ślamazarna ofensywa i skrzydła których nie ma. Liverpool zmiażdżył Bayern w dwumeczu. Mecz w Liverpoolu zakłamal rzeczywistość, bo mieliśmy dużo szczęścia.. tak naprawdę to Anglicy byli o klasę lepsi i wygrali zasłużenie. Dzisiejszy mecz przypomniał mi bezradność Bayernu w meczu z Realem przegranym 0:4. W przyszłym sezonie musimy totalnie przebudować drużynę. Na dzień dzisiejszy warto się zastanowić czy Sule to jest gracz który ma być szefem obrony? Czy Neuer może grać jak za dawnych lat? Takich pytań jest mnóstwo. Na dzień dzisiejszy większość z nas wymieniłby 3/4 drużyny. Czas pokaże co nas czeka. Szczerze to chciałbym aby przyszedł ktoś kto nie bałby się stawiać na młodych.
lewy203
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-12-04, 17:56
Online: 3d 7h 14m 44s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Matifcb » 2019-03-14, 00:21

lewy203 napisał(a):Szczerze to chciałbym aby przyszedł ktoś kto nie bałby się stawiać na młodych.


wszystko ok ale czy mlodzialakmi nie oszukujmy sie niemieckimi glownie mielibysmy szanse powojowac w LM ? dobrzy grajkowie typu gnabry pokazuje ze sa nadzieje niech gra i sie rozwija ale teraz jest za slaby na ten poziom. Comman tez Tolisso wypada systematycznie,
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez olibayern » 2019-03-14, 00:28

Witam wszystkich kibiców naszego ukochanego klubu,

Dołożę kilka słów od siebie. Niestety, ale zakończyła się pewna epoka - w obecnym zestawieniu personalnym zdobycie Mistrzostwa kraju będzie największym możliwym osiągnięciem. Potrzebujemy pilnie zmian kadrowych, dzisiejszy mecz, czy generalnie dwumecz z Liverpoolem pokazał dobitnie, że jesteśmy daaaaaaaaaaaaleko za najlepszymi w Europie i bez solidnych wzmocnień nie mamy o czym marzyć, że wrócimy do elity. Całe szczęście, że jest to ostatni sezon Francka, Rafy i Arjena, być może też dla kogoś z dwójki Hummels/Boateng. Jedyne na co w tym momencie liczę to gorące lato transferowe i przebudowa kadry. Jeżeli nie dojdzie do diametralnej zmiany, to będzie nam dane oglądać Bayern, który nic nie będzie znaczył na mapie Europy. Przypominają się czasy chociażby Klinsmanna, (cenzura) i gra, na którą nie można było patrzeć :573:

Zastanawiam się dlaczego nasi nie poszli dzisiaj zdecydowanie do ataku w drugiej połowie? Bądźmy szczerzy, Liverpool był zdecydowanie lepszy, ale uważam że był do pyknięcia. Natomiast niech ktoś wytłumaczy fakt, że cofamy się przy niekorzystnym wyniku i nie próbujemy ze wszystkich sił stwarzać sytuacji pod ich bramką?! Już nie pamiętam kiedy tak mocno zdarłem gardło podczas meczu z negatywnych emocji! Inaczej jest kiedy zespół przegrywa po walce, mimo że przeciwnik był lepszy. A dzisiaj? To była żenada w wykonaniu Bayernu, zero pomysłu na akcje z przodu. Zero zaangażowania i rycia gleby o dobry wynik! Potrzebujemy wzmocnień nie tylko w obronie ale też w ataku i pomocy, jeżeli nie dojdzie co najmniej dwóch/trzech klasowych graczy to kolejny sezon może wyglądać podobnie.

Dla mnie, jak i dla wielu innych (też zagorzałych wieloletnich fanów) sezon się zakończył, bo grając taką padakę przez większą część sezonu, ciężko będzie się cieszyć nawet z samego Mistrzostwa, a chyba nikt z nas takiego Bayernu jak dzisiaj nie chce oglądać. Także jeszcze raz powiem - teraz liczę już tylko na gorące lato transferowe, oby te zapowiedzi ze strony zarządu nie spełzły na niczym. Wierzę, że w przyszłym sezonie wróci Bayern, którego każdy znowu będzie się bał i taki Bayern, który znowu z przyjemnością będziemy oklaskiwać.
Ich Liebe Bayern Munchen!
olibayern
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2011-09-05, 21:07
Lokalizacja: Chełm
Online: 7h 21m 30s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez acwlodek » 2019-03-14, 00:29

I tak winny będzie Lewy . Takie będą jutro pisać gazety niemieckie. Bo trzeba zwalić kleske na kogoś tylko ni na Niemca
acwlodek
Bawarczyk
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2017-09-29, 13:09
Online: 4d 14h 15m 26s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez acwlodek » 2019-03-14, 00:34

Ale zobaczcie gdzie jest Bundesliga w głebokiej d...ie wszyscy odpadli to powinno dać do myślenia , chyba coś nie tak w LM niema nikogo a Angole mają 4 drużyny tak jak kiedyś Hiszpanie.
acwlodek
Bawarczyk
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2017-09-29, 13:09
Online: 4d 14h 15m 26s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez acwlodek » 2019-03-14, 00:41

Już widziałem na forum , znowu drewniak się ni popisał . Tylko od kiedy mamy zawodnika polskiego w tak prestiżowych rozgrywkach , patrząc na miertone naszej piłki
acwlodek
Bawarczyk
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2017-09-29, 13:09
Online: 4d 14h 15m 26s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez scholli7 » 2019-03-14, 00:48

@acwłodek Winny niewinny cała drużyna zagrała kiepsko łącznie z Lewym. Sorry bardzo ale ja nie widzę tego geniuszu u Lewego, który porównywany jest non stop do Messiego i Ronaldo przez Nasze, z kolei polskie media.I paradoksalnie jak wychwalany jest w Polsce, tak krytykowany znowu w Niemczech.
Ta porażka nie jest winą Lewego, a całej drużyny. Ale umówmy się ani razu od kiedy Ten chłopak gra w Bayernie nie pokazał tego geniuszu jaki pokazał chociażby wczoraj Ronaldo(dając Juve awans) , czy kiedyś Ribery, czy też Robben, którzy przepychali nas do kolejnych rund w LM i decydowali o awansie. Lewy nie dał Nam tego choćby w takich meczach jak ten z Liverpoolem, czy wcześniejszych meczach z Realem, Barcą. Tego mi brakuje u Niego i takie są fakty.W zeszłym sezonie swoją niemoc pokazał już w meczach z Sevillą.Zgasł i tyle, umiejętnie został wykluczony
Gość jest dobry ale te achy i ochy pana Borka, czy Hajty czy nawet Szpakowskiego wcale nie przekładają się na Jego ważne bramki na wagę awansu do kolejnej rundy. Nie winię Go tak ja to odbieram. Cieszę się, że gra w Bayernie mój rodak o czym kiedyś mógłbym pomarzyć patrząc choćby na Wojciechowskiego
Ale tak momentami to oglądając mecz Bayernu w polskiej tv to mam znowu wrażenie i zawiewa mi czymś takim, że Bayern to tylko Lewy :573: To mnie bardzo irytuje i denerwuje
Jedyny i największy pozytyw tego to fakt, że obejrzysz każdy mecz Bayernu ;) jaki tylko chcesz. Tak jak chyba największym pozytywem meczu Bayernu z Liverpoolem było chyba to, że zajrzało tu podczas Tego wczorajszego już meczu dużo forumowiczów od bardzo dawna :-P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron