[CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Pietras » 2019-03-14, 14:29

Przebudowa przebudową, skład składem, ale postawa we wczorajszym meczu to coś nieprawdopodobnego. Momentami czułem się jakbym oglądał w naszym wykonaniu jakiś przedsezonowy sparing albo inny mecz charytatywny. To niepojęte, że w zasadzie przez 180 minut ani razu porządnie nie przycisnęliśmy Liverpoolu. Wyobrażacie sobie to za Guardioli, na którego to zresztą na tym forum była dosłownie lawina hejtu? Być może byłoby wchodzenie z piłką do bramki, być może byłyby babole, kontry i odpadnięcie, ale nigdy w życiu nie brakłoby parcia na ten awans i przynajmniej dałoby się to oglądać. Nadal do mnie nie dociera to, co wczoraj widziałem. My, wielki Bayern, z wielką twierdzą w Lidze Mistrzów dostajemy bęcki od Liverpoolu, który nawet się wczoraj nie spocił. Oczywiście łatwo można teraz sobie to usprawiedliwiać na zasadzie "spokojnie, przebudowa, wzmocnimy się będzie lepiej", natomiast dalej uważam, że nawet w obecnym składzie można było sporo namieszać. W końcu nie możemy popadać w skrajności, pamiętacie czasy takich prawdziwków jak Breno czy Lell w pierwszym składzie w meczach pucharowych? To były dopiero fajerwerki, jednak nasz obecny trzon to jednak dwie półki wyżej niż wspomniane przeze mnie przykłady. O to mam największy żal po wczoraj. Żadnej walki, żadnego stylu, żadnego momentu, w którym miałem nadzieję, że to się dobrze wszystko skończy.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez grejfrut » 2019-03-14, 14:38

To nawet nie podlega dyskusji, Bayern nie walczył w ogóle. To chyba doskonale wie każdy. Mnie bolała druga połowa. Brakowało nam gola do awansu, a Liverpool nas zamknął jak jakieś Mainz :lol: Po prostu robili co chcieli.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4611
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 11h 33m 23s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez scholli7 » 2019-03-14, 15:26

Jedno o czym dziś myślę po tym meczu to słowa Lewego w komentarzu pomeczowym, gdzie rozmawiał z Borkiem.
Celnie stwierdził, że zagraliśmy zbyt defensywnie przede wszystkim w pierwszym meczu. Ale dziś na spokojnie włączyłem sobie skróty i utkwiła mi taka sytuacja mniej więcej z 60 min gdzie przy stanie 1:1 Gnabry wszedł w pole karne Liverpoolu i dogrywał do Roberta, który na wślizgu minął się z piłką. Wiem, że nie ma co gdybać jednak jakby to strzelił ten mecz mógł się wtedy zupełnie inaczej dla Nas skończyć.
Cóż nie udało się, ale jak niektórzy już tutaj pisali też po tej wczorajszej porażce nie czuję się jak po tych dwóch ostatnich z Realem czy z Atletico, gdzie o awansie do dalszej rundy zadecydowała bramka wyjazdowa.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [CL] Bayern Monachium - Liverpool FC

Postprzez Bayern fun » 2019-03-14, 15:51

scholli7 napisał(a):Ale dziś na spokojnie włączyłem sobie skróty i utkwiła mi taka sytuacja mniej więcej z 60 min gdzie przy stanie 1:1 Gnabry wszedł w pole karne Liverpoolu i dogrywał do Roberta, który na wślizgu minął się z piłką. Wiem, że nie ma co gdybać jednak jakby to strzelił ten mecz mógł się wtedy zupełnie inaczej dla Nas skończyć.


Nie pierwszy juz raz z reszta :)

od 1:34

https://www.youtube.com/watch?v=D3HTnyQAN38&t=94s
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron