[BL] Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Postprzez ironlemon » 2019-04-06, 20:03

Cejmi napisał(a):Po takim meczu mam wrażenie, że jedynym problemem jest sfera mentalna. Jeśli piłkarzom się chce to w DE nie ma na nich mocnych, jeśli myślą, że wygrają bo są Bayern to mamy remis w Fryburgu i głupio stracone punkt. Klucz to ich zmotywować i nakręcać do zwycięstw w każdym kolejnym meczu, zmiana pokoleniowo-kadrowa też tu pomoże bo pewnie przyjdą piłkarze głodni trofeów.

Jestem o tym przekonany od 2013. Po wygranej w LM średnia umiejętności zespołu jeszcze przez jakiś czas nie spadała (jeśli w ogóle), ale już nigdy nie byliśmy tak mocni i stabilni mentalnie.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: [BL] Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Postprzez scholli7 » 2019-04-06, 20:30

Piękny mecz w wykonaniu Bawarczyków. Świetnie się to oglądało i taki Bayern chcę widzieć do końca sezonu.Idealnie pokazaliśmy miejsce w szeregu Dortmundowi , na przekór niektórym komentarzom ;)
Jeśli My według niektórych nie zasługujemy na tytuł, to Dortmund tymbardziej!
Cieszy bramka Hummelsa, a Lewego 200 w Bundeslidze idealna na taką liczbę, lepszej nie mógł sobie wymarzyć :)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: [BL] Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Postprzez Kecebegar » 2019-04-06, 21:02

Typowałem 2:1 dla Bayernu, ale takiego wyniku to ja żem się nie spodziewał. Na prawdę miły dla oka mecz w postaci Bawarczyków, oby już tak do końca sezonu!
Kecebegar
Bawarczyk
 
Posty: 2
Wiek: 28
Dołączył(a): 2019-04-03, 16:49
Lokalizacja: Danzig
Online: 22m 39s

Re: [BL] Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Postprzez bartek959 » 2019-04-07, 11:55

ironlemon napisał(a):
Cejmi napisał(a):Po takim meczu mam wrażenie, że jedynym problemem jest sfera mentalna. Jeśli piłkarzom się chce to w DE nie ma na nich mocnych, jeśli myślą, że wygrają bo są Bayern to mamy remis w Fryburgu i głupio stracone punkt. Klucz to ich zmotywować i nakręcać do zwycięstw w każdym kolejnym meczu, zmiana pokoleniowo-kadrowa też tu pomoże bo pewnie przyjdą piłkarze głodni trofeów.

Jestem o tym przekonany od 2013. Po wygranej w LM średnia umiejętności zespołu jeszcze przez jakiś czas nie spadała (jeśli w ogóle), ale już nigdy nie byliśmy tak mocni i stabilni mentalnie.


Coś w tym jest. Wystarczy spojrzeć na Hummelsa, który w środę grał w obronie jak amator, a wczoraj jak profesor i mógł strzelić nawet 2-3 bramki.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron