[BL] Bayern vs Eintracht

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Bayern vs Eintracht

Postprzez Recit » 2019-05-21, 19:27

Z tymi koszulkami to było tysiące razy mówione i pisane, że na tym zarabia producent koszulek, nie klub. Reklamy to też głównie indywidualny kontrakt zawodnika, kontrakty klubowe są niezależne. To są takie bajki powtarzane tu i tam. Naprawdę macie tych ludzi rządzących Bayernem za debili, którzy nie umieją przekalkulować, co im się opłaca?

Ja nie uważam, że tylko Bayern jest super prowadzony, ale uważam, że Bayern jest bardzo dobrze prowadzony.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 35m 12s

Re: [BL] Bayern vs Eintracht

Postprzez trocky » 2019-05-21, 19:57

Kilkanaście lat zaglądam na to forum i ciągle leci stara śpiewka. Bayern jest fajnie zarządzany, zdrowy finansowo, na tle Europy unikat. Tymczasem Real i Barcelona jadą na długach i stoją już nad grobem. Tuż tuż. Zaraz upadną. Ciągłe kredyty i kredyty. Natomiast szejkowie i "sponsorzy" w Anglii traktują kluby jak zabawki i się nimi znudzą porzucając na pastwę losu. W tym czasie Real wygrał Ligę Mistrzów 4 razy, Barcelona 4 razy i od długów nie mogą upaść. Chelsea wygrała Ligę Mistrzów, Ligę Europy i zaraz wygra drugą Ligę Europy, a ManCity, które demoluje wszystko w Anglii w ciągu 2-3 sezonów także zapewne podbije w końcu Ligę Mistrzów z uporem godnym wcześniej Chelsea. I jakoś ani Abramowicz od 19 lat nie porzucił Chelsea, ani szejk od 10 lat nie porzucił City.

Porzućmy obłudę o zdrowym Bayernie, którą sobie wkręcamy jako cel sam w sobie. Święty graal. Mam to w du*ie. Chętnie bym to wymienił za np. 4 Puchary Europy w ciągu 5-7 najbliższych lat. Jesteśmy klubem piłkarskim. Przede wszystkim. Dopiero potem firmą. U nas proporcja jest chyba odwrotna do reszty Europy 8)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: [BL] Bayern vs Eintracht

Postprzez Matifcb » 2019-05-21, 20:01

+1
gdzie ty trocky byles przez ostatni rok :) to samo wypisywalem to sie bany zaczely.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 10m 1s

Re: [BL] Bayern vs Eintracht

Postprzez Recit » 2019-05-21, 20:06

Załóżcie sobie klub marudera ;)

Każdy ma swoją drogę. Bayern ma taką, jaką ma i jest w tym konsekwentny. Coraz częściej mam wrażenie, że na forum jest płacz w stylu, ożeniłem się z Zośką, bo myślałem, że będzie jak Agnieszka. Nie wiem czy to śmieszne, czy żenujące. Przecież nie musicie być dalej fanami Bayernu, jak tu jest wszystko archaiczne, głupie i złe.

Aha, jakoś nie widzę, żeby te zajebiście zarządzane kluby zdobywały seryjnie CL. Wyjątkiem jest Real, który zrobił coś kosmicznego. Chociaż przecież to Wy twierdzicie, że... zrobił to tylko dzięki pomocy sędziów :lol:

No i nie wiem kto twierdzi, że Barca, Real i inni stoją nad grobem. Nie musisz sobie dorabiać wypowiedzi, żeby uzasadnić własne marudzenie.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 35m 12s

Re: [BL] Bayern vs Eintracht

Postprzez trocky » 2019-05-21, 22:02

O długach klubów hiszpańskich było wielokrotnie. Z satysfakcją pisano tutaj nie raz, że to musi się wreszcie zawalić, a wtedy my objawimy się jako klub bez długów. Jako jedyni.

Nieważne. Transfer Sane podreperowałby słabe nastroje nas kibiców z tego sezonu z nawiązką. 8)
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron