[Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 13:03

dlatego tez niech nie ktorzy nie robia z niego gwiazdy ktora bedzie nas prowadzila od zwyciestwa do zwyciestwa :roll: ja po prostu chce zwrocic uwage tym, ktorzy sie zachwycili jego trikami, ze na razi nie ma co na niego liczyc, bo bardziej prawdopodobne jest to, ze bedzie to pilakrz pokroju Ali Daeiego niz np Ze Roberto czy Mario Baslera...

PS. Baymann ale strzelil Ortiz, Jeremies a grajacy razem z nim w ataku Santa Cruz pieć 8)

Lmollu robil z niego gwiazde - dlatego oczkuje ze bedzie pokzaywal swoj talent od pierwszych dni jak to czynil Roy Makaay :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Kociol » 2005-07-03, 13:05

haj napisał(a):
Lmollu napisał(a):Ja bym wolal, zeby Roque strzelal choc 1 bramke w meczach normalnych, a nie 5 goli w sparingach z kelnerami.... Moze się obudzi. To, ze stawil sie na treningu dzien wczesniej moze swiadczyc o tym, ze Roque chce w koncu grac w glownym skladzie. Ciezko bedzie mu wygrac rywalizacje z Pizarro, jezeli Peruwianczyk bedzie w takiej formie jak w ostatnim sezonie.


no widzisz, a Ci pilakrze wcale nie sa duzo gorsi od tych, z ktorymi gral Ali Karimi gdzies tam na polach minowych w Iranie czy Arabii 8)

ale jak sie chce na sile kazdemu odowodnic ze Karimi jest cudowny, to bedzie sie umniejszalo bramkom Santa Cruza. No coz jezeli Karimi nie potrafi nawet 1 bramki z kelnerami walnac to ja nie wiem co on bedzie robil na boisku grajac przeciwko chocby Mainz :roll:


Co ty chcesz od Karimiego? Chłopcze, czy Karimi stoi pod bramkš w meczu i czeka na włożenie piłki do siatki? Czy sparing czy nie, może akurat nie miał okazji pokonać bramkarza. Karimi mogł grać i rozgrywać dobrze piłki i na tym się skupiał, a nie na strzeleniu gola. Rozumie jakbys widzial ten mecz w TV, ale nikt go nie widzial, to dlaczego tak mozesz oceniac grę Karimiego? :571:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 13:10

Kociolku, jak kazdy kibic mam prawo ocniac gre kazdego pilkarza tak jak mi sie to podoba.

Hmm nie po to sie ustawia pilkarza w ataku zeby rozgrywal pilke. Jakbys widzial sklad, to doszedl bys do wniosku ze za rozgrywanie odpowiedizlani byli Scholl, Jeremies czy Hargreaves, a Karimi zapewne polowy przeciwnika nie opuszczal.

Poza tym jakby jego gra byla warta zauwazxenia to w relacji na oficjalnej stronie bylaby o nim wzmianka, a tak to pusto.

Ja sie go wcale nie czepiam - po prostu nie podniecam sie jak szczyl 10 letni tym ze gosc potrafi jakies triki, bo takie cos to wiekszosc dobrze wyszkolonych technicnie piklarzy potrafi. Tylko problem jest ze oprocz tego nic nie potrafia zrobic, a w lidze niemieckiej taki van Buyten wjedzie mu w nogi to bedzie plakal przez pol meczu ze tak sie w Iranie nie gra :roll:

Jak na razie jestem do niego sceptycznie nastawiony i nic tego nie zmieni - a takie mecze mnie tylko utwierdzaja w przekonaniu, ze wielkiej kariery on nie zrobi w Bayernie. Moze bedzie inaczej? Mam taka nadzieje, bo jak na razie to wiekszosc sie smieje z Bayernu ze sciagaja takich "kelnerow".

No coz, wole byc milo zaskoczony, niz rozczarowany...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez baymann9 » 2005-07-03, 13:25

Znów przesadzasz. Nie potrafisz być po prostu neutralnie nastawiony do tego piłkarza? Zaznaczasz, że każdy ma prawo oceniac piłkarza jak chce, więc niech i te 10letnie szczyle oceniajš Karimiego swoimi kategoriami.
Tylko problem jest ze oprocz tego nic nie potrafia zrobic, a w lidze niemieckiej taki van Buyten wjedzie mu w nogi to bedzie plakal przez pol meczu ze tak sie w Iranie nie gra

100 razy powtarzałeœ, żeby nie oceniać go tylko po trickach, a sam robisz to samo. Tyle, że oni sie nimi zachwycajš, a ty z góry uważasz, że on nic poza tym nie potrafi
No coz, wole byc milo zaskoczony, niz rozczarowany...

A jesteœ w stanie się zawieœć? :wink:

Kto sie haj œmieje z naszego nowego nabytku???

Transfer Irańczyka to swego rodzaju loteria. Może się sprawdzi, może nie. Dobrze, że nasi działaczy sprawdzajš też takich piłkarzy. Kto, wie moze Iranus zrobi kariere jak Salichmidzić 8) albo skończy jak Hashemian.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 13:36

Znów przesadzasz. Nie potrafisz być po prostu neutralnie nastawiony do tego piłkarza? Zaznaczasz, że każdy ma prawo oceniac piłkarza jak chce, więc niech i te 10letnie szczyle oceniajš Karimiego swoimi kategoriami.


znow? A kiedy byl ten "pierwsz raz"? :shock:

Neutralnie - mi on jest na dzien dzisiejszym obojetny takze ja sie jego trikami podniecac nie bedzie, bo w pilce najwazniejsza jest efektywnosc a nie efektownosc...

100 razy powtarzałeœ, żeby nie oceniać go tylko po trickach, a sam robisz to samo. Tyle, że oni sie nimi zachwycajš, a ty z góry uważasz, że on nic poza tym nie potrafi


czy ja gdzie napisalem ze on nic nie potrafi? Wiele razy mowilem, zeby przed osadzaniem jakim on to bedzie wielkim wzmonieniem poczekac do meczy w Bundeslidze i co on poczeka. Ale wiekszosc po zobaczeniu filmiku z nim wie ze to jest Guru...

Kto sie haj œmieje z naszego nowego nabytku???


Zdzwilbys sie jak wielu...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez baymann9 » 2005-07-03, 13:42

Jesteœ nastawiony obojętnie, a juz wiesz, że będzie płakał :lol: Nie pytałem ile sie œmieje, lecz kto się œmieje?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 13:44

Jezu, baymann Ty nie rozumiesz najprostszej ironii? :roll:

Oczyiwscie mowie o kibicach - tj. Cheslea, Borussia D., Schalke, Arsenal, Man Utd...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez baymann9 » 2005-07-03, 13:56

Najłatwiej wszystko ukryc pod rzekoma ironiš... Co do tych kibiców od lat œmiejš się z Kahna i jakoœ sobie z tym dajemy radę 8) , więc jakiœ tam Irańczyk nie jest w stanie nic zmieniĆ 8)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 13:59

Najłatwiej wszystko ukryc pod rzekoma ironiš

rzekoma? moze dla nie ktorych jest to trunde do odczytania, ale np van buten to tylko przypadek ze uzylem jego nazwiska, bo chcialem zwrocic uwage na to aby nie robic z niego mega gwiazdyh bo notabene nikt nie ma takich podstaw aby go wynosic na wyzyny...

Ja tam ta dyskuje koncze, bo jak juz powornujwmy Karimiego do Kahna to ja wole swych nerwow nie tracic 8)

Pozdrawiam
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez baymann9 » 2005-07-03, 14:07

Uzyłeœ kpiny, a nie ironi i nie wiem dlaczego nie chcesz sie przyznać do czegoœ, co sam napisałeœ.

GDZIE JA PORÓWNUJĘ KAHNA DO KARIMIEGO???????? Zwróciłem jedynie uwagę, że nasz bramkarz także jest obiektem przeœmiewek coponiektórych tłumoków. Coœ się nie zgadza?
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 14:17

ale rownasz go do Karimiego. Co jak co, ale Kahn wszystlkcih wysmial swoja wielka klasa, a Karimi na razie nie ma sie czym bronic.

dla Ceibe to kpina - dla mnie ironia. Co czlowiek to inny poglad na wszystkie sprawy.

Teraz naprawde koncze, poza tym ide na zuzel takze mnie i tak nie biedze :P

Pozdro
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez baymann9 » 2005-07-03, 14:38

Ironia musi opierać sie na faktach, a mi nie wiadomo, jakoby Karimi płakał po faulach na nim, jak na razie nie narzekał także, że 'w Iranie tak sie nie gra' :roll:
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Lmollu » 2005-07-03, 15:55

Haj jak twierdzisz, ze Karimi placze po faulach to wlacz sobie filmik jak przechodzi Irlandczykow, ktorzy ciagle go kosza, a on wstaje i robi ich w nastepnych akcjach.

Chcialbym wyjasnic, ze to ze robie z Karimiego gwiazde to na razie moj zart. Fakt, ze wierze w tego pilkarza, ale to nie znaczy, ze uwazam go za gwiazde.

Ali przyszedl z Iranu, nie gral w Europie, trzeba mu dac czas. Sam przyznal, ze byl zestresowany przed pierwszym treningiem.

Nie mam zamiaru posikac sie ze szczescia tylko dlatego, ze Roque napakowal 5 goli jakiemus SV Monachium. Zobaczymy ile "napakuje" w tym sezonie. Moze pobije swoj wspanialy rekord 5 goli, ktory Roy jest w stanie pobic dwoma meczami. Ale przeciez Roque to napastnik klasy swiatowej nie?

Poza tym ocenianie gry zawodnikow tylko po wyniku i to wyniku w meczu z kelnerami jest co najmniej smieszne i niepowazne.

Apeluje, zebysmy poczekali z ocenami Karimiego. Dajmy mu jakies 10 meczy w Bundeslidze. Zobaczymy co zaprezentuje. Mam nadzieje, ze okarze sie dla nas cennym graczem. Magath przeciez nie sciagalby sobie pilkarza dla zartow. On go nie sciagnal po to, zeby plakal. Magath sciagnal Karimiego po to, zeby wzmocnil zespol. I mam nadzieje, ze tak sie stanie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Grzechoo » 2005-07-03, 16:35

Lmollu ma rację. Nikt nie widział jak Karimi grał i już go krytykujecie! Pogra, oswoi się z niemieckim stylem życia i wtedy będzie można komentować jego grę. Może się zdarzyć, że się nei zaaklimatyzuje - wtedy to inna sprawa.
Skoro został œcišgnięty do Bayernu to nie tylko po to, żeby klub wzmocnił swojš pozycję na wschodnim rynku (chociaż być może i takie założenie wišzało się z zatrudnieniem Karimiego) tylko po to, żeby pomógł w zdobyciu kilku tytułów.

Reasumujšc nawołuję do wyrozumiałoœci w stosunku do Karimiego, jak i również Ismaela (chociaż ten zapewne lepiej poradzi sobie w Bayernie - grał już w Niemczech i zna realia Bundesligi)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Luke » 2005-07-03, 17:18

W tym wypadku (Nie zdarza się to często :lol: ) akurat podzielam zdanie Haja, fakt nie można Irańczyka oceniać po jednym sparingu, ale trzeba zuwarzyć, że inne kluby Europejskie które reprezentujš jako takš klasę sobie na takie transfery nie pozwalajš i nie kierujmy się tu już czystym skšpstwem czyli faktem, że przyszedł on za darmo, bo Barcelona sobie też piłkarza za darmo sprowadziła z tym, że takiego Van Bommela, czyli jednak można zmienjszyć koszty o 100% i zakupić klasowego piłkarza, także argument Baymana, że takie transfery to loteria, raczej mało trafny.

Jest jeszcze druga kwestia, ja nie dyskryminuję go, że jest Irańczykiem, ponieważ mamy kilku piłkarzy z krajów 3 œwiata który robiš furorę, ale zostali oni w 99% nabyci z już jako tako klaswoych klubów, w których nie raz dowiedli swojej wartoœci, przykłady:

Eto- Real---> Barcelona

Drogba-Marsylia---> Chelsea

Ja już raz pisałem, Karimi nie jest już znowu taki najmłodszy gosciu ma 26 lat jak się nie mylę, a w tym wieku piłkarz ma naukę i styl gry już narzucony przez wszystkie poprzednie sezony i nauczyć się już może bardzo niewiele, aby piłkarz mógł sprostac wymagajšcym zadaniom, musi mieć wymagajšcych przeciwników, i odpowiednie warunki aby się rozwinšć, a skoro jak to okreœlił Haj, gostek grał całe życie na "polach minowych" :lol:
to jak on ma się nauczyć twardej, niemieckiej gry ?

Do tego jeszcze dochodzš dwa fakty:

-W tym sparingu to rzeczywiœcie nic nie pokazał

-widzieliœcie kiedyœ dobrego Irańczyka ? :lol:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grejfrut i 28 gości