[Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 18:53

ja na temat Karimiego mam zdanie i na razie nie zamierzam go zmienic...

A nie ktorym co sie wyzej wypowiadali to radze z uwaga i przede wszystkim zrozumieniem przeczytac moje posty bo zadawanie pytania czy Roque jest najlpeszy jest na zenujaco niskim poziomie :roll:

Tak jak pisalem wczesniej - ludzie nie sugerujcie sie tym co gosc wyprwaial w Arabii :roll: trzeba patrzec na to co robi teraz - a co robi? Na razie nic...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez DamKam » 2005-07-03, 19:39

Moim zdaniem z ocenianiem Karimiego nalezy zaczekac dobrych kilka miesiecy !! Wiadomo ze Europa to nie Azja i chlopak na bank bedzie potrzebowal czasu zeby sie zaaklimatyzowac !! Na poczatku moze mu nie wychodzic albo po prostu moze nie powalac na kolana ale to moim zdaniem na poczatku bedzie normalne i bedzie trzeba poczekac az sie wtopi w druzyne i wogole styl gry w Europie !!
Ja wierze ze Karimi okaze sie dobrym i przydatnym pilkarzem i ze jeszcze pokaze takim niedowiarkom jak np. haj ze warto bylo go sciagnac !! Moim zdaniem haj troche za szybko spisujesz Karimiego na straty !! Tak na dobra sprawe to nie widziales go w meczu treningowym a juz jestes pewny ze nic nie zagral... ja sie np nie dziwie ze nie strzelil bramki !! Tak jak napisalem: trzeba poczekac z ocenami Karimiego !!
pozdrawiam
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Lmollu » 2005-07-03, 20:07

Luke napisał(a):-widzieliœcie kiedyœ dobrego Irańczyka ? :lol:


To w Iranie rodza sie ludzie, ktorzy sa w czyms gorsi od Niemcow, ktorzy potrzebuje sciagac Asamoaha, Podolskiego, Klose, Kuranyiego czy Bobica? Watpie. To kwestia szkolenia pilkarzy. Wiadomo, ze w takich krajach jak Iran to nie jest rozwiniete, ale to nie oznacza, ze nie moze tam sie urodzic dobry pilkarz. Co wspaniale pokazuje sytuacja Polski- Podolski i Klose urodzili sie tu i zablysli w Niemczech. Gdyby zostali w Polsce to byliby nikim.

Poza tym twoje teorie Luke opierajace sie na Drogbie i Eto'o sa bezsensowne. Wystarczy popatrzec na reprezentacje Holandii, w ktorej polowe sily stanowia zawodnicy rodem z Surinamu. Widziales kiedys dobrego Surinamczyka? Pewnie powiesz nie. Przeciez w Holandii murzyni nie byli od poczatku. Jednak rodza sie talenty w krajach "trzeciego swiata". Wystarczy je tylko oszlifowac. Sa tez sytuacje, ze pilkarz sam potrafi sie rozwinac.

Masz racje Haj- patrzmy co pilkarze pokazuja teraz. Zawsze tak bronisz Santa Cruza, ale prawda jest taka, ze on pokazal co potrafi 4 lata temu i ten okres nie byl wcale taki dlugi... Trzeba byc obiektywnym. Jezeli krytykujesz Karimiego to dlaczego oszczedzac Roque? Ja na pewno nie raz powiem zle slowo na Karimiego, jezeli bedzie zawodził...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-03, 21:32

Moim zdaniem z ocenianiem Karimiego nalezy zaczekac dobrych kilka miesiecy !!

aPELUJE! LUDZIe czytacjie posty uwaznie :roll: nikt go nie ocenia - napisalem ze w tym meczu najwyrazniej niezaprezenotwal nic ciekawego. Czy to jest ocena? :shock:

Ja wierze ze Karimi okaze sie dobrym i przydatnym pilkarzem i ze jeszcze pokaze takim niedowiarkom jak np. haj ze warto bylo go sciagnac !!

napisalbym cos w inny tonie ale sil nie mam po zuzlu :roll: niedowiarkom? Po prostu nie podniecam sie trikami a la Ronalidhno ktore w Europie juz kazdy zna :roll:

Moim zdaniem haj troche za szybko spisujesz Karimiego na straty !!

No i jak do sciany :roll: jak pisalem wczesniej - czytac posty ze zrzoumieniem :roll: ja na razie jestem do niego sceptycznie nastawiony, ale to dlatego ze wole sie mile zakoczyc niz rozczarowac :roll:

Tak jak napisalem: trzeba poczekac z ocenami Karimiego !!

wskaz mi post w ktorym ktos ocenial Karimiego a przyznam Ci racje.

Wystarczy je tylko oszlifowac

Sory ale nie wierze ze pilkarz juz prawie 27-letni nabierze nawykow ktore sie wpaja mlpodym pilkaozm od malego...

Zawsze tak bronisz Santa Cruza

Tak jak w przypadku DamKama - pokaz mi gdzie go bronie a przynam Ci racje. A jak nie to prosze abys nie wpychal w moje usta slow ktoych nie wypowiedzialem.


Ja na pewno nie raz powiem zle slowo na Karimiego, jezeli bedzie zawodził...

jak na razie to ty sie o nim wypowiadasz w samych sueprlatywach, a dlaczego? bo widziales filmiki :roll:

Trzeba byc obiektywnym

Jak komus cos radzisz, to sam najpierw postepuj wedlug zasad ktore glosisz...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Lmollu » 2005-07-04, 07:51

Jestem obiektywny. Jak trzeba kogos skrytykowac to krytykuje. A jak trzeba dac komus czas to daję. I to kazdemu, a nie wybrancom.

26-letni pilkarz tez moze zrobic postepy. Ilu to naszych graczy zaczelo grac na wysokim poziomie w poznych latach? Chocby Lizarazu. W tym roku skonczy 36 lat, a kluczowym elementem reprezentacji stal sie nie tak dawno, bo w 1998 roku. Mial wtedy 29 lat. Wczesniej niby byl w kadrze na Euro 96, ale byl szarym rezerwowym. A to, ze mial okazje grac w Bordeaux, a Karimi w iranskich klubach na pewno przemawia na jego korzysc. Co nie znaczy, ze Karimi nie moze zrobic kariery teraz...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez haj » 2005-07-04, 08:54

Błagam :roll:

nie porownuj Francuzow to Iranczykow :shock: to sa dwa inne swiaty pilki noznej :roll:

Wcale nie mowie ze Karimi nie bedzie swietny, ale jakos nie chce mni sie w to wierzyc.

Tak samo obiektywny jest w strone Santa Cruza jak i Karimiego? Prosze Cie :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [Sparing] SV 1880 Monachium - FCBayern 0:11

Postprzez Max » 2005-07-04, 09:31

nie ma sensu dyskutowac o tym samym w 2 roznych tematach
temat o karimim jest w dziale sklad, zapraszam do dyskusji
ten topic zamykam
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości