[CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2022-04-08, 12:47

alien666 napisał(a):
grejfrut napisał(a):
mancipium napisał(a):Poza tym sami tworzą kominy dając Sane, potem Comanowi wysokie pensje. Więc co się dziwić, że Gnabry nie chce mniej? Przecież nie jest gorszy i ma rację, a dla klubu też wiele zrobił.

Nie sądzę, żeby Sane, Comman lub Gnabry mieli kłopot by znaleźć w Europie pracodawcę, który z uśmiechem na twarzy spełni ich oczekiwania finansowe. Takie czasy, samym Mia San Mia się nie najesz.


Faktycznie walczą o to aby się najeść :lol: Chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli. Jeżeli Sane i Coman tyle zarabiają, to też bym na miejscu Niemca nie podpisywał nowego kontraktu tylko odszedł. A jak sam zauważyłeś problemu mieć nie będzie, to fakt. Wszyscy są na podobnym poziomie, więc nie dziwi, że powinni podobnie zarabiać. Też bym nie chciał dostać 70% stawki kolegi, który wykonuje swoją pracę na zbliżonym poziomie do mnie. To przecież nielogiczne. Dlatego dziwi mnie ten upór przy jego pensji.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 8s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez mancipium » 2022-04-08, 12:49

Dla mnie też dużym grzechem Bayernu jest marnowanie ogromnych ilości pieniędzy. Popatrzcie Sarr, Omar Richards, Cuisance, Arp itd.


I każdy z tych transferów dla kogoś z boku od początku wydawał się bardzo ryzykowny i było oczywiste, że są chybione raczej....

Co do meczu to jeszcze spójrzcie na to:
https://www.facebook.com/bayernmunchen. ... 6224331434

Lewy grał średnio bardziej z tyłu niż Kimmich, Mueller, Coman, Gnabry, Davies. co to w ogóle ma być...
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2022-04-08, 14:13

O ile sam transfer Arpa można jeszcze wytłumaczyć wiekiem i potencjałem, to transfery Sarra, Cuisance i Omara Richardsa z góry były skazane na przeciętność, a życie pokazało, że jest lub było jeszcze gorzej. Oczywiście pensja Arpa to jakaś paranoja i to też ogromna rozrzutność. Mimo wszystko Omar Richards to był średni+ zawodnik na zapleczu BPL, Cuisance niechciany talent w Gladbach i Sarr taki przeciętniak z Prowansji. Tak to wyglądało, te trzy ostatnie transfery i pensja Arpa są dla mnie nie do obronienia przez Hasana. I tak Bayernowi uciekły ogromne pieniądze, pieniądze które by wystarczyły na takiego Gravenbercha. A może i więcej? Kto to wie ile dostali za podpisy i jakie były realne pensje. Tak czy siak jestem zwolennikiem kupowania młodych i liczenia, że się uda. Przykład Daviesa, nie mam też za złe Breno. Straszny niewypał, ale tak bywa. Mimo wszystko kupowanie przeciętniaków w wieku już dawno nie juniorskim jest dość dziwne i niepodobne do Bayernu.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 8s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez Pietras » 2022-04-08, 15:13

Tak naprawdę największym plusem patrząc po wtorkowym meczu, biorąc pod uwagę jego przebieg jest wynik. Każde zwycięstwo w Monachium daje nam minimum dogrywkę, a to przy skasowanej zasadzie goli na wyjeździe może zrobić różnicę. U siebie jesteśmy innym zespołem i nie wierzę, że jesteśmy w stanie zagrać nawet w połowie taki piach jak we wtorek. Pogromu też się nie spodziewam, ale mimo wszystko w dalszym ciągu jesteśmy faworytem. Tylko więcej chłodnej głowy, lepszej decyzyjności i powinno być dobrze. Zwłaszcza, że obecnie w przeciwieństwie do wielu poprzednich lat mamy praktycznie wszystkich zdrowych.
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2022-04-08, 15:27

Faworytami jesteśmy. Ale przez lata Bayern nauczył mnie wszystkiego. Jestem w stanie uwierzyć w powrót niczym po porażce z Porto 3-1, a potem wygraliśmy 6-1. Jestem w stanie uwierzyć, że ledo, ledwo awansujemy po bólach i także, że będziemy walić głową w mur, oddamy 35 strzałów, rywal 1 i będzie remis. Bayern wydaje mi się być wyjątkowo nieobliczalnym zespołem :wink:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 8s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2022-04-08, 18:44

jak to pieknie sie rozlicza ludzi po fakcie. Jakby jeden z nich wypalil to byscie sie tu spuszczali jak to Baja robi z chlodna glowa transfery i szlifuje diamenty. Teraz nie wypalilo ale wypai innym razem.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 29m

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez acwlodek » 2022-04-08, 18:47

mancipium napisał(a):
Dla mnie też dużym grzechem Bayernu jest marnowanie ogromnych ilości pieniędzy. Popatrzcie Sarr, Omar Richards, Cuisance, Arp itd.


I każdy z tych transferów dla kogoś z boku od początku wydawał się bardzo ryzykowny i było oczywiste, że są chybione raczej....

Co do meczu to jeszcze spójrzcie na to:
https://www.facebook.com/bayernmunchen. ... 6224331434


Lewy grał średnio bardziej z tyłu niż Kimmich, Mueller, Coman, Gnabry, Davies. co to w ogóle ma być...


Jeżeli Lewy gra z tylu i chce rozgrywać to od razu mam przed oczami nasza reprezentacje jest to znak ze nie dostaje podań bo ile ich miał w ostatnim meczu
Oczywiście prasa niemiecka przejechała się po nim a powinna prawie po wszyskich a najwiecej po Manu bo to co on wyprawiał to mogło nas kosztować ze 2bramki
Z ofensywnych zawodników każdy zaczyna grac na swój koszt oprócz Mullera ostatnia ich rzeczą jest podanie do lepiej ustawionego kolegi
Pamiętacie jaki presing był za Flika niszczyliśmy wszystkie próby ataków w zalążku a teraz tak sobie latamy obok przeciwników i te eksperymenty Nagelsmana
z ustawieniami i co się dziwić ze popełniamy tyle błędów w obronie i w środku pola.
acwlodek
Bawarczyk
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2017-09-29, 13:09
Online: 4d 14h 15m 26s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2022-04-08, 19:28

Duszenie ataków w zarodku? XD za Hansiego również traciliśmy od groma bramek, nie zakłamujmy rzeczywistości.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: [CL] Villarreal - FC Bayern Monachium

Postprzez acwlodek » 2022-04-08, 19:38

Gabo Gabi napisał(a):Duszenie ataków w zarodku? XD za Hansiego również traciliśmy od groma bramek, nie zakłamujmy rzeczywistości.

Masz racje traciliśmy ale pakowaliśmy przeciwnikowi dużo więcej i generalnie schemat taktyczny był dla każdego zawodnika zrozumiały
acwlodek
Bawarczyk
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2017-09-29, 13:09
Online: 4d 14h 15m 26s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości