[Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez piotraldinho » 2005-07-27, 06:50

No i Bayern przegrał :( . Nie spodziewalem sie ze przegraja i to u siebie ... i to tracac bramke w ostatniej minucie meczu . Ale mam nadzieje ze Magath jeszcze poprawi to co nie gra dobrze i juz w tak powaznym mecz jak 8 sierpnia z takim wielkim klubem jak Legia Warszawa ( :wink: :lol: ) FCB bedzie grało lepiej .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Liz4 » 2005-07-27, 07:33

mowilem dajcie opa to nie ;p przez to przegraliscie, musialem obserowowac mecz na livetickerze :d ;d ;d
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Master_Marcin » 2005-07-27, 07:58

No cóż, szkoda że się nie udało, ale z drugiej strony nie ma co rozpaczać, conajmniej z kilku powodów. Po pierwsze Liga Pokal to turniej PRZEDSEZONOWY, więc tak naprawdę przygotowawczy do sezonu, prawdziwy start sezonu będzie miał miejsce już od typowych meczy o punkty, czyli meczy w Bundeslidze (5 sierpnia zaczynamy z Borussiš M'gladbach jakby ktoœ nie wiedział jeszcze :P:P:P). Po drugie, tak jak wspomniał Scholli, Bayern przeszedł sobie trochę "obok" meczu... Bo gdyby im BARDZO zależało na wygranej, to Kahn mimo niedawnego urazu napewno stanšłby między słupkami... A tak oszczędzajš go tylko na Japonię, skšd chcš wycišgnšć sporš kasę. Jeżeli bym miał wymienić rzeczy których żałuję, to napewno nie strzelonego karnego Makaaya... To 1 karny którego nie wykorzystał w meczu po przybyciu do Monachium :/. No ale ciagle czekam na w pełni oficjalny i 1 ważny mecz o punkty na Allianz-Arena. Już tylko kilka dni. Myœlę, że Magath do tego czasu sporo zmieni i zobaczymy Bayern do jakiego przywykliœmy :).
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez killy » 2005-07-27, 09:39

Master_Marcin napisał(a): Japonię, skšd chcš wycišgnšć sporš kasę


Bayern na tym wyjezdzie zarobi ok 2mln euro

real zarobil 25mln euro

czy widzicie roznice???
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Scholli » 2005-07-27, 09:49

czy widzicie roznice???
no różnica jest taka, że Bayern nie potrzebuje tyle pieniędzy na opłacanie Beckhama i innych laleczek... podejżewam, że koszty utrzymania/iloœć zarobionej kasy w Japonii u obu zespołów jest doœć proporcjonalna...
a wracajšc do wczorajszego meczu - Magath: "Wir haben jetzt den Vorteil, dass wir nach der Japan-Reise kein Pflichtspiel mehr haben und uns eine Woche auf den Bundesligastart gegen Gladbach vorbereiten kĂśnnen.“ taaa... to trzeba było tak od razu mówić, to ja bym jeszcze więcej kasy postawił! :twisted: ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Lmollu » 2005-07-27, 10:30

Ja nie lubie takiego odpuszczania meczy! Do Japonii jedziemy na sparingi, mozemy tam dostac po 0:5, a kase i tak dostaniemy! A tutaj kasa tez bylaby za awans do finalu, a potem za ewentualne zwyciestwo. Niemiecka prasa pisze, ze Bayern byl zmeczony i flakowaty. To mi przypomina poprzedni sezon, kiedy dlugo nie potrafilismy sie odnalezc. Mam nadzieje, ze to byla jednorazowa wpadka. Bo jak nie wygramy z Legia to tego nie przezyje, ojciec bedzie triumfowal :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez DamKam » 2005-07-27, 10:53

No coz, niestety Bayern niespodziewanie przegral :( Ale ja jestem caly czas spokojny- wiadomo ze gracze sa bardzo zmeczeni i gra nie wyglada teraz najlepiej ale mysle ze to sie poprawi i w trakcie sezonu wszystko bedzie juz ok :wink: Teraz niewatpliwie przydalo by sie naszym pilkarzom troche odpoczynku a oni leca do Japoni :? Troche tego nie rozumiem... chyba tym razem kasa jest wazniejsza od formy zawodnikow :roll: Zobaczymy co z tego wyniknie ale ja sie obawiam ze pierwsze kolejki dla FCB moga byc bardzo trudne... tak jak zreszta bylo w tamtym sezonie :| Ale wierze ze pozniej powinno byc juz z gorki i tak jak przed rokiem Bayern bedzie sie rozkrecal z czasem, a da to najwiekszy efekt pod koniec sezonu :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Jaca_FCB » 2005-07-27, 14:03

Aj no rzeczywiœcie szkoda tego pucharu, no ale przecież to żaden ważny puchar (co nieznaczy że bym nie chciał aby go Bayern zdobył) i niewolno się teraz załamywać bo najważniejsze mecze dopiero przed nami.

Bayern 4ever!!!!!!!!

:)
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez radio » 2005-07-27, 15:06

korde szkoda ze makaay nie wykorzystal karnego. Jak by wykorzystal to by zostal pilkarzem meczu a tak tylko wszyscy maja do niego pretensje
pozdro
radio
 

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez DamKam » 2005-07-27, 19:17

Ogladalem szeroki skrot na DSF i moge sie troche wiecej ustosunkowac co do meczu:
1 polowa to zdecydowana dominacja Bayernu zarowno pod wzgledem posiadania pilki jak i stworzonych sytuacji !! Bayern mial dosc duzo dogodych sytuacji jednak udalo sie wykorzystac tylko jedna- to troche za malo !! Ale widac bylo ze w 1 polowie gracze byli jeszcze w dobrej kondycji co nie mozna powiedziec o 2 polowie...
2 polowa to juz troche inny mecz- Stuttgart atakowal smielej i mial kilka groznych akcji. A po Bayernie bylo juz bardzo widac zmeczenie !! Mimo to Bawarczycy bardz chcieli zdobyc bramke co odbilo sie na tym ze wyszla 1 kontra VFB i niestety nasza obrona dala sie rozmatowac...
Podsumowujac mecz w wykonaniu FCB byl dobry, zabraklo troche szczescia i spojnosci w grze obronnej !! Tak jak podsumowal to Magath: sa plusy tego spotkania !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Scholli » 2005-07-28, 11:23

nie chcę popadać w teorię spiskowš, ale w œwietle ostatnich wypowiedzi ze strony Bayernu n/t jacy to oni sš happy z odpadnięcia, ta niestrzelona jedenastka Roya daje do myœlenia... :shock:
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Max » 2005-07-28, 11:46

Scholli napisał(a):nie chcę popadać w teorię spiskowš, ale w œwietle ostatnich wypowiedzi ze strony Bayernu n/t jacy to oni sš happy z odpadnięcia, ta niestrzelona jedenastka Roya daje do myœlenia... :shock:
ja nie widze powodu zeby rozpaczac z powodu odpadniecia z jakiegos niskiej rangi pucharu :P i dzialaczom sie nie dziwie bo sparingow i tak mamy sporo ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Scholli » 2005-07-28, 14:00

ja nie widze powodu zeby rozpaczac z powodu odpadniecia z jakiegos niskiej rangi pucharu i dzialaczom sie nie dziwie bo sparingow i tak mamy sporo
jeœli to do mnie się onosi to ja nigdy nie rozpaczałem, a wręcz przeciwnie (patrz: poprzednie moje posty w tym temacie)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez marycha_fcb » 2005-07-28, 17:00

no ja jakoœ nie lubie jak Bayern przegrywa... i rozpaczam nad każdš przegranš... :P także szkoda że odpadli :| no ale cóż...
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: [Puchar Ligi] FC Bayern - Vfb Stuttgart 1:2

Postprzez Max » 2005-07-28, 20:24

Scholli napisał(a):
ja nie widze powodu zeby rozpaczac z powodu odpadniecia z jakiegos niskiej rangi pucharu i dzialaczom sie nie dziwie bo sparingow i tak mamy sporo
jeœli to do mnie się onosi to ja nigdy nie rozpaczałem, a wręcz przeciwnie (patrz: poprzednie moje posty w tym temacie)
to odnosilo sie do reakcji dzialaczy ktora opisales :P
a absurdalnego podejrzenia o to ze roy umyslnie nie wykorzystal karnego komentowac nie zamierzam
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości