[BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Postprzez Matifcb » 2023-01-22, 21:04

a druga strona medalu? te wszystkie sytuacje na nasza korzysc? brak fauli za ewidentne faule albo kontrowersje na nasza korzysc? tak samo dziala to w jedna jak i druga strone i tyle. Zasluzony remis nikogo to nie skrzywdzilo a ty ciagle sie bijesz z myslami.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-01-22, 23:17

To wymień te wielkie kontrowersje na naszą korzyść i to w ważnych meczach.

Od tego jest forum żeby dyskutować, ja wiem że ty masz problem ze skumaniem gdzie jesteś, ale już ci kiedyś podpowiadałem, na górze masz napisane
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Postprzez kjon » 2023-01-23, 12:25

Bayern fun napisał(a):To wymień te wielkie kontrowersje na naszą korzyść i to w ważnych meczach.

Od tego jest forum żeby dyskutować, ja wiem że ty masz problem ze skumaniem gdzie jesteś, ale już ci kiedyś podpowiadałem, na górze masz napisane


ale co do zmienia? :D to że to forum BM to mamy dyskutować tylko pozytywnie?
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: [BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Postprzez Matifcb » 2023-01-23, 14:49

masz przeciez u gory napisane ! tak wlasnie jest wedlug niego dlatego ja nie odpisuje i nie brne w te jego "dyskusje"
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [BL] RB Leipzig - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-01-23, 17:13

kjon napisał(a):ale co do zmienia? :D to że to forum BM to mamy dyskutować tylko pozytywnie?


A gdzie ja napisałem że mamy dyskutować tylko pozytywnie? Mateuszek się oburzyl dlaczego brne w temat skoro remis był sprawiedliwy i nikogo nie skrzywdził, wiec napisałem że od tego forum jest żeby wymieniać opinie. Nic o pozytywności czy negatywności nie było napisane, nie dopowiadaj sobie. Sugestia co do nazwy miejsca w jakim się znajdujemy odnosiła się do słowa "Forum"

SJP.pwn napisał(a):internetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowej»



Mam nadzieję że teraz wszystko jest już jasne


Matifcb napisał(a):masz przeciez u gory napisane ! tak wlasnie jest wedlug niego dlatego ja nie odpisuje i nie brne w te jego "dyskusje"


Nie brniesz bo wielokrotnie udowodniłes, że nie potrafisz dyskutować. Zawsze albo prowokujesz, albo "baitujesz" (jak twierdzisz), albo nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma inną opinie na jakiś temat.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości