[BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez Bayern fun » 2023-01-28, 17:38

Już za godzinę zaczynamy walkę o pierwsze trzy punkty w nowym roku, spodziewałem się kilku zmian w składzie i są. Myślałem, że obaj nasi skrzydłowi dostaną czas na odpoczynek i przemyślenie pewnych spraw, pan Serge Krychowiak odpoczywa ale Sane dostał znowu szanse od początku. Do składu wskakuje też Muller, spodziewałem się że będzie grał ale za niemrawego ostatnio Jamala, tymczasem grają obaj. Musiala prawdopodobnie zastąpi Goretzke w środku pola. Szkoda, chciałem zobaczyć Gravenbercha od początku. Z istotnych zmiany też Stanisić za Pavarda.

Na przekór naszej tegorocznej formie obstawiam 3 punkty i czyste konto, a co :)
Mia San Mia!
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez alien666 » 2023-01-28, 17:44

Bayern: Sommer - Stanisic - Upamecano - De Ligt - Davies - Kimmich - Sane - Muller - Musiala - Coman - Choupo-Moting
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 27m 49s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez kjon » 2023-01-28, 19:14

Na miejscu Gravenbercha powoli myślałbym nad letnim okienkiem :? chłopak może czuć się wyrolowany przez Julka.
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez Bayern fun » 2023-01-28, 19:28

Co w studiu pierd8lą o faulu Sommera i jakiejś czerwonej kartce? Tam było czyściutko, zgarnął piłkę i to było jego celem, jak zawodnik wpada w pole karne i bramkarz złapie piłkę jednocześnie kasując piłkarza to nie ma mowy o karnym, więc dlaczego tu miałaby być kartka? Sommer najpierw zatrzymał piłkę a później trafił w Muaniego, koniec kropka. Nie ma tu pola do dyskusji, dlatego nie było to rozpatrywane na VARze, a szkoda bo na 99% cofnęliby kartkę Sommerowi i anulowali rzut wolny.

Sane odkupił swoje winy za poprzedni mecz, ale zwróćcie uwagę na Comana. Chłop nam daje w ofensywie bardzo dużo, jest aktywny, ściąga na siebie uwagę 2-3 obrońców, to on wypracował nam w dużej mierze tę bramkę.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez grejfrut » 2023-01-28, 20:26

Ale słaby jest Bayern. Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak źle. Żadnego pomysłu na grę, nic. Eintracht w drugiej połowie dominuje w meczu na Allianz Arenie... Ok, to solidny zespół, ale bez żartów. Jeden celny strzał w drugich 45 minutach, 4 niecelne. Jest bardzo słabo. Nie ma dynamiki, pomysłu i zgrania. Mundial na pewno odcisnął piętno, ale bez przesady. Gra Bayernu jest na ten moment wyjątkowo kiepska. Do meczu z PSG już bardzo blisko, mam nadzieję, że uda się w te 2,5 tygodnia ogarnąć kuwetę, aby nie gonić wyniku typu 4-1...
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 5s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez Bayern fun » 2023-01-28, 20:30

Żal cokolwiek pisać.
Zmiany Nagelsmanna to też żart, ściąga choupo czym kastruje nas kompletnie przy wrzutkach,.wprowadza sabitzera (cenzura) wie po co. Kolejny raz mamy prowadzenie i oddajemy je we frajersko sposób. Jeden kolo Muani na 3 naszych obrońców. Swoja drogą szkoda że w finale z argentyncami nie był taki hop do przodu jak miał piłkę na wagę mistrzostwa świata w 120 minucie.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez kjon » 2023-01-28, 20:48

Jakby nie patrzeć to taki jeden Kolo Muani jest obecnie 2x więcej warty na rynku niż Tomek i pewnie na koniec sezonu wyląduje w Anglii czy gdzieś.
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez Bayern fun » 2023-01-28, 20:51

To na pewno, wiek + hype swoje robią.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez lewy203 » 2023-01-28, 23:37

Nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy taka padaczkę. Druga połowa w wykonaniu FCB była tak beznadziejna, że szkoda pisać. Mam wrażenie, ze niektórzy będą grali zawsze nie ważne od poziomu formy. Nie jest dobrze biorąc pod uwagę zbliżający się mecz z Psg. Brakuje mi trochę gościa z jajcami coś jak Van Gaal, który potrafił odstawić kilka gwiazdek. Nagelsmann wygląda jakby nie ogarniał tej drużyny. Mamy na tyle obszerny skład, że trzeba próbować rotacji. Gravenberch po dobrym meczu z Koln, dzisiaj wchodzi z ławki w 70 minucie. . To jest jakaś paranoja. Brakuje nam przede wszystkim stabilizacji w środku pola. Jak by Julian miał jajca to na mecz z Mainz powinniśmy zagrać z Blindem na środku obrony i Gravenberchem w pomocy, ale wiadomo jak będzie. Ciekawy jestem finału sezonu, bo może się okazać że na koniec będziemy we dupie i projekt Julian się szybciutko skończy.
lewy203
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 818
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-12-04, 17:56
Online: 3d 7h 36m 33s

Re: [BL] FC Bayern Munchen vs Eintracht Frankfurt

Postprzez grejfrut » 2023-01-30, 10:54

Warto jednak dodać, że po powrocie rozgrywek krajowych, nie tylko Baja ma zadyszkę. PSG: 1 wygrana, 1 remis i 2 porażki! Real gra totalnie bez polotu, City ma niezłe statystyki, ale i tak więcej wpadek niż do tej pory.

Oczywiście my jesteśmy Bayernem i musimy zająć się sobą. Skład jest, ale brakuje wszystkiego. Gramy jak wóz z węglem. Nie ma żadnego elementu zaskoczenia, środek pola jest marny i powoduje to, że łatwo nas kontrować. Zobaczymy, czasu jest mało, na szczęście PSG też pod formą.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 5s


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości