[BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-03-19, 10:59

Już dziś o 17:30 gramy bardzo ważny mecz, ostatni przed przerwą reprezentacyjną i przed starciem z BvB. Z punktu widzenia tego pojedynku kluczowym jest dziś wygrać i przystąpić do meczu z żółtymi z pozycji lidera. Po losowaniu ćwierćfinałów i drabinki półfinałowej LM jasnym stało się, że nie będziemy mieć czasu na odpoczynek. Czekają nas arcytrudne pojedynki, jako że celujemy w zwycięstwo na wszystkich frontach musimy w dwóch nadchodzących meczach powiększyć przewagę nad drugą Borussią do 5 punktów. Jak wszyscy wiemy niestety oni będą mieli bardzo dużo czasu na regenerację przez odpadnięcie z LM, podejrzewam że mecz z Lispkiem będzie także ich ostatnim w PN. Wszystkie siły rzuca na BL i dlatego nie możemy dać im szansę zbliżyć się do Nas. Jestem przekonany, że Bayern jest tego świadomy i dziś pewnie pokonamy Aptekarzy. Jedynym minusem po naszej stronie jest absencja Choupo-Goatinga, ale liczę na pozostałych ofensywnych graczy. Może Mane w końcu trafi po kontuzji? Jamal też dawno nie zdobył bramki :wink:
Co do obrony to po prostu liczę że chłopaki potraktują ten mecz jak CL, stawka jest podobna. Wtedy o nic się nie martwię.

Auf gehts Ihr Roten!
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez alien666 » 2023-03-19, 14:00

Leverkusen 4 wygrane z rzędu i grają dalej w pucharach. Jak dzisiaj przegramy to Der Klassiker postawi nas pod ścianą.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 29m 57s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Arti » 2023-03-19, 19:06

Ależ my jesteśmy w tym sezonie beznadziejni w Bundeslidze. Powtórzę to, co już kiedyś pisałem: kiedyś musimy stracić majstra i sądzę, że to jest właśnie ten sezon.
Ostatnio edytowano 2023-03-19, 19:29 przez Arti, łącznie edytowano 1 raz
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 816
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 13h 53m 42s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Recit » 2023-03-19, 19:22

Roztrwonienie przewagi z przerwy po MŚ jest teraz problemem, bo nie możemy na luzie grać w CL tylko każdy mecz jest o wszystko. I jeszcze BVB może przyjechać do Monachium z nastawieniem na kontry, no i oczywiście odpadli z CL więc mogą się skoncentrować na rozgrywkach krajowych.

Jedyny sukces z dzisiaj to brak kartki dla kogoś zagrożonego wykluczeniem, bo aż 3 takich ziomków było, Sane, de Ligt i Goretzka.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 13s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez norbi » 2023-03-19, 19:34

Sane, Mane, Gnabry - cała trójka ława i wpuszczać na ostatnie 10 min. Tragedia, Gnabry od czasu mowego kontraktu gra padline, Sane zawsze był chimeryczny ale w ostatnim czasie ma tylko kiepskie mecze i to jego machanie rękoma niewiadomo do kogo, a Mane sie może okazać wtopą transferową (nie mówie że to zły piłkarz ale on nijak pasuje do Bayernu do tego ustawienia, może go ściągnęli dla sprzedaży koszulek w afryce ? ch.j wie)

Dziś Pavard pokazał że mu się styki przegrzewają (reakcja na ściągnięcie po tym jak głupio sfaulował w swojej 11stce Aptekarza), do tego Upamecano babol z kolejną 11stką, dobrze że w BL a nie w CL.

Ogólnie bardzo kiepski mecz, zmian w przerwie nagelsanna nie zrozumiem (o ile ściąga Mane który człapał na 9tce, to czemu Tela nie wpuszcza tylko Gnabrego ? Tel wchodzi na kwadrans przy wyniku 2:1 w plecy, nie rozumiem tego totalnie. Zdjęcie Mullera ? czemu to miało służyć ? Szczerze już wolę Thomasa oglądać na 9tce niż Mane ... W tym meczu najlepszą 9thą był o zgrozo de Ligt w ostatnich minutach meczu xD|


Gratulacje dla Bayeru, zasłużyli na 3pkt, potrafili wykorzystać błędy Bayernu i jego "eksperymentalne" ustawienie w 2 połowie :)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-03-19, 19:44

Ja (cenzura), co to dzisiaj było.
Brak słów. Nawet nie chce mi się nic pisać.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Recit » 2023-03-19, 20:35

Prawda jest taka, że jak gramy z silną 9tką typu MCM to jakoś idzie, bez niego jest słabo. Mane będzie wtopą transferową jeżeli ze skrzydłowego nasz taktyk będzie wciąż robił środkowego napastnika. Jak już innego nie mamy to faktycznie szkoda, że nie gra Tel, bo Mane na szpicy to nieporozumienie, żadna wartość dodana ponad młodym Francuzem.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 13s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez lewy203 » 2023-03-19, 20:41

Słabizna. Może nasze gwiazdy w końcu będą się spinać na Bundesligę. Nie ma co ciągle liczyć na potknięcia innych bo można się zdziwić. BVB jest w tym roku na tyle stabilne, że stać ich na wykorzystanie potknięć FCB. To co wcześniej napisał Arti, to może być ten sezon gdzie stracimy mistrza. Z drugiej strony wygrana LM nieporównywalnie ważniejsza niż Bundesliga.
lewy203
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 818
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-12-04, 17:56
Online: 3d 7h 36m 33s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Matifcb » 2023-03-19, 21:49

Bayern fun napisał(a):Ja (cenzura), co to dzisiaj było.
Brak słów. Nawet nie chce mi się nic pisać.


A właśnie ciebie akurat chciałem poczytać.
lewy203 napisał(a):Może nasze gwiazdy w końcu będą się spinać na Bundesligę.
a niby dlaczego ma się coś zmienić? Jedna porażka i nagle rewolucja?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-03-19, 23:01

Widzisz, ja za to nigdy nie mam ochoty ciebie czytać, to wiele mówi :wink:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez grejfrut » 2023-03-20, 09:23

Słaby mecz do zapomnienia i tyle. Czas odpocząć i po przerwie na kadrę wrócić na pełnej, bowiem rozpoczyna się decydująca faza sezonu na trzech frontach. Leverkusen wygrało zasłużenie, gratulacje. Nie da się wygrać 20 mistrzostw jedno po drugim, więc kiedyś je stracimy. Dla mnie to nie problem jak wygramy LM 8) Ona jest dużo, dużo ważniejsza niż BL.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 5s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Bayern fun » 2023-03-20, 10:03

Tak samo myślę, jak dla mnie możemy iść śladami Realu i zdobywać LM kosztem krajowej ligi. Tylko żeby chłopaki nie zapomnieli, że najważniejszym punktem tego planu jest zdobycie LM :D
Jak przerżniemy BL i nie wygramy ligi mistrzów to będzie katastrofa.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez grejfrut » 2023-03-20, 10:14

Jeżeli zaprezentujemy się dobrze, to dlaczego katastrofa? W tym sezonie poprawa gry jest znacząca, włodarze wykonali dobrą robotę z transferami co widać. Jak dojdzie jakiś konkretny napastnik i sprzedamy Sane, to będzie jeszcze lepiej. Chłop jest chyba już bez przyszłości, gra tragicznie. Wczoraj tak samo podanie do piłkarza Leverkusen, dobrze że sam był zaskoczony, że nagle dostał podanie od Sane na sam na sam :lol: Nie mam nadziei już dla niego. Ale ogólnie Khan, Brazzo i Julian w te dwa lata dokonali wielu świetnych zmian w kadrze. Dojdzie Laimer, do rozwoju jest Gravenberch w środku pola. Wygląda to dobrze. Skrzydła też wyglądają ok. Brakuje napastnika. Nie ma Czupo nie ma zabawy, co było widać wczoraj. Granie Mane na 9, to marnowanie jego potencjału. Gość nie wie co ma robić na tej pozycji i przykro się na niego patrzy, a szkoda, bo to wielki piłkarz.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 5s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez Matifcb » 2023-03-20, 12:59

Dokaldnie LM najpierw trzeba zdobyć:⁠-⁠) kiedyś graliśmy inna kadra w lidze i LM. Nie pamiętam chyba za Pepa. Że niby piłkarze mieli odpoczywać. Przydałoby się trzon zostawiać a wprowadzać tych co mało grają którzy są nowi i nie zdobyli majstra.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 51s

Re: [BL] Bayer Leverkusen - FC Bayern Munchen

Postprzez kejdzu » 2023-03-20, 18:52

Byłem na meczu z Augsburgiem i tak sobie pomyślałem że jeśli tak zagrają w obronie z Leverkusen to będzie wtopa. Niestety się nie myliłem.Oby przerwa reprezentacyjna ich otrząsnęła bo BVB nie będzie co roku mieć słabej końcówki.
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości