[LM] Manchester City - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez kejdzu » 2023-04-11, 21:44

1:0 brałbym w ciemno
2:0 można zagrać super w rewanzu i jakoś przejść
3:0 game over
? : ? Jak się zakończy nie wiadomo
kejdzu
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 125
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-11-08, 09:27
Lokalizacja: Racibórz // Salzburg
Online: 20h 27m 39s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-11, 21:48

Nagelsmann może się śmiać. Grał topowe zawody w LM i jego projekt został zatopiony w tak żenujący sposób.

Porównujemy się czasem do Realu, że niby obok nich najlepszy zespół od 2010 roku. Brakuje nam mentalu i tutaj odstajemy od Realu na tysiące kilometrów. Oni rok temu cierpieli w każdej fazie, ale zawsze coś wkulali. U nas nie widzę chęci, a pełną zbroję. Niektórzy wyglądają jakby się chcieli rozpłakać.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-04-11, 21:59

nie chce się rozpisywać więc wyróżnię piłkarzy którzy mogą byćzadowoleni ze swojej gry

1) Sommer, przy golach nie miał nic do powiedzenia, uratował dupę kilka razy. Topem nigdy nie był i nie będzie, ale i tak całe szczęście że udało się go ściągnąć dzięki narciarzowi
2)Pavard - widać że zależało mu mimo że nie grał na pozycji gdzie czuje się najlepiej
3) de Ligt - ostoja obrony i chyba najlepszy gracz Bayernu ostatnich tygodni
4) Kimmich - świetny występ, kilka dobrych odbiorów i posyłał długie dokładne podania

na minus wszyscy pozostali, Mane ja kwchodził to czułem że piłki nie powącha. Zero walki, nic, jak odstał bajeczny kontrakt tak ma piłkarską emeryture w topowym klubie w Europie :573:

Upamecano wyglądał w drugiej połowie jak sabotażysta, bawienie się z piłką mając na plecach Haalanda, niedokładne podania, elektryczny...
Davies chyba nie ma psychy po tym jak ex dupa na insta (?) opublikowała wiadomość że Davies też zdradzał czy co to tam było. Nie ogarniam tego totalnie, imo po pierwszych 45 min powinien zostać zmieniony.

Wg mnie jest po LM już, staram się być realistą i chciałbym się mylić ale jak zarząd chciał walczyć o 3 koronę a zostanie (prawie) nikogo nie obchodząca BL to fajnie, bawcie się dalej, ja wysiadam.

Za tydzień mecz powinien pokazać kto ma się pakować z klubu - Sane jeszcze coś walczył i oddał kilkla strzałow, ale Gnabry Mane Coman ? Kur.wa 5 lat temu ci wszyscy zawodnicy w takiej dyspozycji byliby rezerwowymi, nic więcej.
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-11, 22:01

Tuchel pomarańczowa kartką za to co dzisiaj odjebal.
Kur.wa mac, jak to jest możliwe że wszyscy widzą że w przerwie Gnabry jest do zmiany a on człapie do 80' minuty nie potrafiąc przyjąć piłki, jak to.jest możliwe że Davies jest objeżdżany na wszystkie możliwe sposoby i gra tak samo do 80 minuty. Jak to jest możliwe że zaczynamy grać tragicznie w defensywie mając problemy z wyprowadzeniem piłki a Upamecano po kilku złych podaniach dalej zostaje na boisku i doprowadza do straty bramki? Na koniec, JAK TO JEST (cenzura) MOZLIWE ZE MAJAC TAKĄ ŁAWKĘ "TRENER" CZEKA ZE ZMIANAMI DO 80 MINUTY WIDZAC ZE GRA SIE W OGOLE NIE KLEI A ZASTOSOWANE SCHEMATY SA Z ŁATWOŚCIĄ ROZCZYTYWANE PRZEZ RYWALI???

Ja tego nie jestem w stanie zrozumiec, Upa w pewnym momencie już błagał wzrokiem o zmianę bo to nie był jego dzień, ale do chuya to jest rola trenera żeby takie rzeczy wyłapywać odpowiednio szybko i wymieniać zawodników którzy akurat nie dojeżdżają. Pal licho gdyby nie miał możliwości, ale mógł przecież dać Cancelo za Upaz przesuszać Pavarda do środka, dałoby radę nawet zdjąć jeszcze Daviesa bo był i Mazrauoi i Stanisić który zagrał zajebiste zawody z PSG. Ale nie, on przyszedł żeby oglądać mecz z pierwszego rzędu i machać łapami przy linii.. żenada ze strony trenera i tyle.

Sommer król, tuchel nam przegrał dwumecz, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym m.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-11, 22:06

Mia San Kompromitacja i tyle w temacie. Julian może mieć radosną michę w chacie. Jego renoma po tej kompromitacji rośnie, bo widać, że problem niekoniecznie był w nim. Wywalili gościa, który układał puzelki w LM, dostosowywał taktykę i wzięli gościa, który cofnął nas w rozwoju :lol: Jasne, to jeden mecz - być może Tuchel jeszcze da nam radość, ale na ten moment decyzja jest karygodna.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-11, 22:13

No nie wiem czy nam da radość i kiedy, znowu trzeba czekać do przyszłego kwietnia i liczyć że trener albo któryś z obrońców nie dostanie wylewu. Poyebany mecz, równie dobrze mogło się skończyć 5:0 dla City ale gdyby nie wylew trenera i obrony to mogło być i 1:1 bo każdy bramka była oddana ZA DARMO. Nie da się wygrać dwumeczu na takim poziomie LM oddając bramki za free.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Arti » 2023-04-11, 22:19

grejfrut napisał(a):Mia San Kompromitacja i tyle w temacie. Julian może mieć radosną michę w chacie. Jego renoma po tej kompromitacji rośnie, bo widać, że problem niekoniecznie był w nim. Wywalili gościa, który układał puzelki w LM, dostosowywał taktykę i wzięli gościa, który cofnął nas w rozwoju :lol: Jasne, to jeden mecz - być może Tuchel jeszcze da nam radość, ale na ten moment decyzja jest karygodna.


Panie kochany, przecież tutaj problemem jest forma zawodników, której szukamy cały sezon, a nie trener. Pojawił się przeciwnik klasę lepszy od PSG, dwie klasy lepszy od Barcy i Interu, no i dostaliśmy w czapę. Swoje dołożył Upamecano i pozamiatane.
Arti
Bawarczyk
 
Posty: 817
Wiek: 34
Dołączył(a): 2012-05-09, 15:20
Lokalizacja: Nowy Sącz/Rzeszów
Online: 18d 14h 11m 19s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-11, 22:21

City wcale nie było tak dobre i to jest najgorsze. Takie mecze najbardziej bolą, gdzie oddajemy mecz praktycznie za darmo mając wszelkie argumenty do dobrej i równej gry.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-04-11, 22:29

grejfrut napisał(a):Mia San Kompromitacja i tyle w temacie. Julian może mieć radosną michę w chacie. Jego renoma po tej kompromitacji rośnie, bo widać, że problem niekoniecznie był w nim. Wywalili gościa, który układał puzelki w LM, dostosowywał taktykę i wzięli gościa, który cofnął nas w rozwoju :lol: Jasne, to jeden mecz - być może Tuchel jeszcze da nam radość, ale na ten moment decyzja jest karygodna.


Julian bez 9-tki myślę, że też nic by dzisiaj nie ugrał. Przypominam, że za kadencji Julka dopiero jak Choupo wskoczył do składu to gra zaczęła wyglądać lepiej. Niemalże zawsze jak w tym sezonie gramy bez napastnika to wyglądamy źle. A to zdaję się Julian nie chciał transferu klasycznej 9, bo będziemy bardziej nieprzewidywalni :lol:

Uważam, że jeśli Choupo wróci na rewanż to mamy jakieś tam szanse,
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2644
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 11m 2s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-04-11, 22:37

A są szanse na Czupa?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-04-11, 22:38

Dokładnie tak. Julian niby się może śmiać, ale to przez tego kolesia nie mamy napastnika i jesteśmy zdani na 34 latka, który miał grać pojedyncze mecze w sezonie.
Macie pretensje, że Tuchel trzymał Gnabry'ego i nie wpuści Mullera, a przecież Muller na 9tce nic nie gra :) To jest spieorzony temat od podstaw. Do tego Sommer dzisiaj na glinianych nogach, no ale przypomnijmy, dlaczego dla Sommer a nie Neuer? :roll:

Ech. Ale najlepsze, że tli się u mnie nadzieja na awans. Gdyby bramki na wyjeździe się liczyły to nie, ale teraz to może ich 5-2 opoerdolimy i dalej niech się dzieje co chce :lol:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5335
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 9m 2s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-11, 22:42

Recit napisał(a):Macie pretensje, że Tuchel trzymał Gnabry'ego i nie wpuści Mullera, a przecież Muller na 9tce nic nie gra :) To jest spieorzony temat od podstaw.


Jest podstawowa różnica; Muller stwarza jakiekolwiek zagrożenie z powietrza, Gnabry kompletnie żadnego. Pierwsza wrzutkę wykonaliśmy w okolicach 87 minuty, wcześniej nie było żadnego sensu bo Gnabry kompletnie nic by z tego nie zrobił..Guardiola dobrze o tym wiedział,.więc ustawił zespół na zamknięcie środka, bo ze skrzydeł i tak nie byliśmy nic w stanie zrobić bez możliwości wrzucenia piłki na killera. W konsekwencji tego pozbawilismy się wariantów w ofensywie, jedyna szansa było pchanie środkiem a tam było gęsto od Obywateli.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3674
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 31m 55s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-04-11, 22:49

Recit napisał(a):Dokładnie tak. Julian niby się może śmiać, ale to przez tego kolesia nie mamy napastnika i jesteśmy zdani na 34 latka, który miał grać pojedyncze mecze w sezonie.

Macie pretensje, że Tuchel trzymał Gnabry'ego i nie wpuści Mullera, a przecież Muller na 9tce nic nie gra :) To jest spieorzony temat od podstaw. Do tego Sommer dzisiaj na glinianych nogach, no ale przypomnijmy, dlaczego dla Sommer a nie Neuer? :roll:

Ech. Ale najlepsze, że tli się u mnie nadzieja na awans. Gdyby bramki na wyjeździe się liczyły to nie, ale teraz to może ich 5-2 opoerdolimy i dalej niech się dzieje co chce :lol:


+100

Też się we mnie tli nadzieją, ten sezon jest strasznie poje.bany w naszym wykonaniu, nie zwidziłby mnie taki wynik :lol:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2644
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 11m 2s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-12, 07:32

Nie takie remontady już były, to jasne. Mimo wszystko uważam, że nie mamy mentalności na odwrócenie wyniku. W sumie nigdy jej nie mieliśmy. Gramy dobrze, jak kontrolujemy mecz czy dwumecz. Tutaj będzie bezjajeczny mecz i pewno wygramy 1-0. Armaty mamy, ale co zrobi Tuchel w tydzień?

Nie wierzę w odwrócenie losów. Wczoraj zamiast jak mężczyźni podejść do błędów, to wyglądaliśmy jak obsrani juniorzy tracący kolejne bramki. Popatrzcie na Real. Rok temu dostawał wiele gongów, ale zawsze gonił, szarpał i walczył. U nas statyści. Sane próbował i zagrał niezły mecz, ale w ofensywie nie pomagał mu nikt! Nie widzę nas z tymi piłkarzami, którzy gryzą trawę i odwracają losy. Daj Boże, niech tak się stanie, będę w niebie, futbol nie takie jajca widział. Mimo wszystko Bayern to nie mental Realu.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4623
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 20h 41m 51s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez baymann9 » 2023-04-12, 07:37

Upamecano po tych błędach wyglądał jakby chciał uciec z boiska. Jak Neuer coś zmaści to ma zawsze minę jakby nic się nie stało. Niestety tego się nie da nauczyć :/
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 33m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości