[LM] Manchester City - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-12, 07:48

baymann9 napisał(a):Upamecano po tych błędach wyglądał jakby chciał uciec z boiska. Jak Neuer coś zmaści to ma zawsze minę jakby nic się nie stało. Niestety tego się nie da nauczyć :/


Prawie miał łzy w oczach. I to jest ta różnica. Real dostaje dwójkę od Liverpoolu, bramkarz robi tragiczny błąd, a oni wstają i jadą po rywalu. Tego u nas zawsze brakowało. Zdarzało się, że odwracaliśmy losy meczu, ale to rzadkość, dużo częściej frajersko oddawaliśmy grę.

Obiektywnie City wygrało zasłużenie, wynik 3-0 przesadzony. Konsekwencja indywidualnych wielbłądów i cudownego strzału Rodriego. Śmieszny mecz. Z jednej strony mogło być 4-0 i to by było ok, z drugiej wynik 3-1, 3-2 też byłoby jak najbardziej ok. Szkoda, że tak kończymy LM. To będzie gorzki czas dla zarządu, w sumie bardzo dobrze. W tej chwili skompromitowali klub swoją decyzją o zmianie trenera. Bilans Tuchela 2-0-2, bramki 6:7.... Tyle wygrać.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Olszesky » 2023-04-12, 07:50

ale padaka wczoraj byla. szok.

tuchel - brak zmian jest karygodny. upa, gnabry i coman to powinni wyjazd zrobic po pierwszej polowie.
mane, gnabry, coman, sane (no ten dzisiaj cos tam walczyl) - ja juz nie mam sily na nasze skrzydla. jak sobie przypomne te grafiki po ograniu szalke (drugi sezon flicka) ze gnabry/sane jako nastepcy robbery to smiac mi sie chce. opieramy swoja gra na skrzydlach a nie mamy pol dobrego skrzydlowego.

spoko, nie takie remontady sie zdarzaly ale chyba nikt nie wierzy, ze nagle ich tak ogramy. byli wczoraj dobrzy. jedyna nadzieja, ze pep zacznie eksperymentowac a chlopaki sie poczuja zbyt pewnie i jeb jeb szybkie 2:0 i gramy dalej.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-12, 09:06

Bayern 3 tygodnie temu:

2 w lidze
W 1/4 finału PN
8/8 wygranych w LM, 7 czystych kont, dwie stracone bramki

Brazzo trzy tygodnie temu: "musimy ratować sezon, aby mieć szansę wygrania potrójnej korony. To była trudna decyzja o zwolnieniu JN"

Bayern 3 tygodnie później

1 w lidze
Odpadł w PN
3-0 w plecy z City

Zarząd mem :lol: Zajebiście uratowali sezon :lol: Kto za to odpowie? Naprawdę nikt nie beknie?

Wiadomo, że jeszcze nie odpadliśmy, ale słowa tego człowieka brzmią groteskowo. Co się tam wydarzyło? Kibice chcą wyjaśnień.

Moim zdaniem zwolnienie JN odbiło się też na piłkarzach, co było widać w meczu. Z dobrze poukładanej defensywy, zaczęliśmy grać straszny piach.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-12, 09:14

grejfrut napisał(a):Moim zdaniem zwolnienie JN odbiło się też na piłkarzach, co było widać w meczu. Z dobrze poukładanej defensywy, zaczęliśmy grać straszny piach.


Nie no tutaj to odleciałeś,zapomniałeś już jak roztrwonilismy 9 pkt przewagi nad dortmundem ? Defensywa za Julka nie była monolitem i to był główny problem, kwestia tegoż że nic się w tym aspekcie nie zmieniło, a póki co można nawet powiedzieć że zmieniło się na gorsze.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-04-12, 09:26

Bayern fun napisał(a):
grejfrut napisał(a):Moim zdaniem zwolnienie JN odbiło się też na piłkarzach, co było widać w meczu. Z dobrze poukładanej defensywy, zaczęliśmy grać straszny piach.


Nie no tutaj to odleciałeś,zapomniałeś już jak roztrwonilismy 9 pkt przewagi nad dortmundem ? Defensywa za Julka nie była monolitem i to był główny problem, kwestia tegoż że nic się w tym aspekcie nie zmieniło, a póki co można nawet powiedzieć że zmieniło się na gorsze.


Ja mówię o LM. Może wróćmy jeszcze do Audi Cup :lol: Grubo odleciałeś. W LM byliśmy ścianą. 7 czystych kont, dwie stracone bramki z Pilznem. Barca, Inter (prawie półfinalista LM) i PSG - 0 straconych goli. Coś Ci to mówi?
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4628
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 22h 34m 41s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-04-12, 09:46

No jak chcesz to możesz wracać do audi cup, będzie to miało taki sam poziom merytoryczny jak to co naskrobales wyżej. Najpierw piszesz o wszystkich trzech frontach porównując okres Juliana i Tuchela a później piszesz tylko o defensywie w LM bo tak ci pasuje do narracji. Grą defensywną jest niepewna podczas całej kadencji Nagelsmanna, kiedyś musiało się zemścić w ważnym meczu i tyle. Równie dobrze mogło nas pokarać już PSG po glupiej stracie Sommera na polu karnym, ale wtedy z linii wyczyścił de Ligt. Wczoraj nie mieliśmy już w tym aspekcie tyle szczęścia i indywidualne błędy zakończyły się stratą bramek.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3689
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 17h 38m 50s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-04-12, 09:54

Mielismy właśnie dużo okazji żeby przegrać wyżej. Dużo farta o czym ty piszesz. I że City słabe było? To ja nie wiem jak twoim zdaniem ma zagrać przeciwnik żeby był twoim zdaniem słabszy od nas. W defensywie zagrali profesorsko. Przodu jeden siatki wbijał Leonowi czy phonsiemu, Upa wkręcany jak Boa przez Messiego. W drugiej połowie oni wyższy bieg a my po 0 strzałów w pierwszej coś tam w statystki w drugiej dorzuciliśmy i to statystyki a nie realne zagrożenia. Byliśmy słabsi takie są fakty.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5362
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 47m 16s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2023-04-12, 10:05

Strasznie zawiedziony byłem wczoraj,ale teraz świadomość,że jest jeszcze rewanż to nie mam zamiaru zapominać o upragnionym tytule lm.
Wyobraźcie sobie jaka to byłaby piękna historia.
...
Wiem wczorajszy mecz nie dał żadnych argumentów do takiego myślenia,ale to wszystko jest w głowie piłkarzy.Są w stanie zagrać zupełnie inaczej.Teraz będzie wielka adrenalina.Wykorzystać to i zaskoczyć Manchester City.
Ciężko mi chwalić jakiegokolwiek piłkarza,a najlepsze jest to ,że tak z pierwszej części spotkania to byłby to Upamecano.Nie mam pojęcia co się z nim później stało.
Na błędy Pepa nie ma co liczyć.W tym sezonie w LM raczej ich nie popełni.Defensywa City zagrała na najwyższym poziomie.Bayern zrobił za mało.
Choupo musi wrócić
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2496
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 33m 30s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-04-12, 10:06

Ja bym nie zaklinał tej serii wygranych w CL. Ogólnie było bardzo dobrze, ale nie tak, że wszyscy mogli tylko uklęknąć. Błędy indywidualne były cały czas. Pierwszy mecz z Barca to był giga fart jak może pamiętacie, Lewy i jego rozregulowany celownik sprawiły, że Barca do przerwy nie prowadziła. W Paryżu jak wszedł Mbappe to było gorąco. W Monachium piłka wybita z linii bramkowej przy 0-0. No i w Monachium w końcu drużyna o dwie klasy lepsza od Barcy, Interu czy PSG i już te indywidualne błędy spowodowały problem.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5341
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 42m 40s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-04-12, 13:17

Ja po wczorajszym meczu nie robię sobie złudzeń co do awansu. Byliśmy słabi, a w drugiej połowie bezradni. Obawiałem się pressingu City na naszych obrońcach, ale tak bezradnego Bayernu jeżeli chodzi o wyprowadzanie piłki i wychodzenie spod pressingu dawno nie widziałem. Do tego Gnabry na 9 - co to miało być? Obserwowałem go kilka razy jak atakuje w polu karnym i próbuje dojść do piłki, po prostu piłka podwórkowa. Nie wiem co takiego widział w nim Thomas, że postanowił zaryzykować? Nie grał na tej pozycji od kilku lat, chyba ostatni raz jak Robert miał kontuzję twarzy i nie grał przez 2-3 tygodnie. I nasz as wczoraj czyli Czarna Mamba. Po drugiej bramce nie wiedział gdzie jest.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 5s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-04-12, 14:04

Tylko kogo miał wystawić na 9? Muller tam nie działa. Może liczył na szybkość Gnabry'ego?

Generalnie widzę, że jest dramat, a tak naprawdę to... niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Zawsze jak gramy bez 9 to nam nie idzie, od początku sezonu (ale tak chciał Julian przecież, a potem jak nie było MCM to dramat). Takie farfocle Upamecano były już z Barca, ale Lewy to koncertowo (cenzura). Sommer przecież zrobił głupotę z PSG, ale holendrowi udało się wybić z linii bramkowej za co Szwajcar obiecał mu "ciężarówkę czekolady" (która pojechała do jakiegoś domu dziecka czy coś). Mbappe goninił naszych w pierwszym meczu w 80 minucie jak struś pędziwiatr kojota, ale skuteczność nawalała.

Podsumowując: nic nowego - prostu w końcu trafiliśmy na prawdziwą potęgę, a nie potęgę farbowaną jak Barca lub PSG. Gdybyśmy wylosowali lepiej to może znów by nie było tych mankamentów widać i Tuchel miałby więcej czasu żeby się przygotować na City, ale są tu na forum tacy, którzy zawsze chcą najtrudniejszych rywali, bo przecież "trzeba wygrać z każdym" :P Ano nie trzeba, co widać na przykładzie Interu i innych ekip z Serie A, z których jedna będzie zapewne w finale.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5341
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 42m 40s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-04-12, 14:19

Recit napisał(a): Gdybyśmy wylosowali lepiej to może znów by nie było tych mankamentów widać i Tuchel miałby więcej czasu żeby się przygotować na City, ale są tu na forum tacy, którzy zawsze chcą najtrudniejszych rywali, bo przecież "trzeba wygrać z każdym" :P Ano nie trzeba, co widać na przykładzie Interu i innych ekip z Serie A, z których jedna będzie zapewne w finale.


ja uważam że dobrze się stało, wolę by mankamenty zostały uwidocznione w takim spotkaniu niż udawanie że jest git bo np pokonało się Benficę w 1/4LM.
Teraz po blamażu w 1 meczu z City czekam na rewanż, po nim (w zależności jak się zakończy) oczekuję jakiś decyzji kadrowych od zarządu (w stosunku do piłkarzy jak i samych zarządzających)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-04-12, 14:24

Dokładnie Norbi. Ale tak nie będzie. Ligę wygramy w top 8 się kręcimy ale kolejny raz poza półfinał wypadamy także lekka zadyszka w Europie jest i trzeba ją naprawić a nie tuszować.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5362
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 4h 47m 16s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-04-12, 16:43

Recit napisał(a):Tylko kogo miał wystawić na 9? Muller tam nie działa. Może liczył na szybkość Gnabry'ego?

Dlaczego nie wstawił Mane? Grał na tej pozycji słabo, ale grał. Co mu wskazało Gnabrego jako lepszy pomysł na 9?
Inna rzecz, jak musi być słaby Cancelo, że go nie dał na City od początku? :shock: Byłby słabszy niż Davies, który jest bez formy kolejny sezon?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4905
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 12m 5s

Re: [LM] Manchester City - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-04-12, 17:20

My nie wiemy co się dzieje za kulisami. Bild donosi, że wczoraj Mane strzelił w szatni z liścia Sane :shock: Złośliwi twierdzą, że był to jego najlepszy strzał w sezonie. No ale cóż, ciekawie się tam dzieje...
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5341
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 12h 42m 40s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości