[BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2023-05-27, 16:33

Oj żółte żółte jednak frajerzy :mrgreen:
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 19s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-05-27, 16:35

I co baja wygrał ligę czy BVB przegrała:⁠-⁠D ale (cenzura) liga ogórkowa trwa dalej:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 23m 11s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-05-27, 16:42

Matifcb napisał(a):I co baja wygrał ligę czy BVB przegrała:⁠-⁠D ale (cenzura) liga ogórkowa trwa dalej:⁠-⁠D:⁠-⁠D


Say that without crying :lol:

Pięknie pięknie pięknie, dvd borussia doofmund zapisuje się jako jedni z największych frajerów w historii niemieckiej piłki, to będzie pamiętane do końca świata, mieć mistrza do wygrania u siebie z dramatycznym Mainz i wypuszczenie tego, jeszcze ten Musiala w 89'.
Normalnie miałbym gdzieś tego majstra ale wygranie go w takich okolicznościach z żółtymi jest warte 3 tytułów jak nie 5.

Muller w tym momencie wyprzedza klubik z dortmundu o 4 Mistrzostwa Niemiec :lol:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-05-27, 16:43

Matifcb napisał(a):Borussia u siebie przypieczętuje ze swoimi fanami majstra. U nas fani po 3 bramkach w Dortmundzie znowu wyjda w środku meczu ze stadionu? Jak tam viaplay? Jest Multiliga i skakanie między dortmundem a kolonia?


Bardzo chętny byłeś ostatnio do wspominania co tu się na forum pisało i wyśmiewania tego także ja serdecznie zapraszam do smiania się z mateuszka, co tam szczekales o "forumowych ekspertach"? :twisted: :lol: :lol:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-05-27, 17:03

Śmiechowy Majster :lol: Oczywiście cieszy, ale Borussia to jest dramat. Nie wytrzymali presji.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 19h 16m 41s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-05-27, 17:14

I dlatego to mistrzostwo smakuje 10000 razy lepiej
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-05-27, 17:15

Smiechowy dla wszystkich oprócz brandzlujacego się wielkim sukcesem prymitywa disco polowca
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 23m 11s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-05-27, 17:15

Matifcb napisał(a):Smiechowy dla wszystkich oprócz brandzlujacego się wielkim sukcesem prymitywa disco polowca


Powtórzę to co napisałem wyżej, say that without crying :twisted:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-05-27, 17:17

AHAHHAHAA

Śmiechowy, nie Śmiechowy, Majster to Majster. BvB miała wiele okazji na przestrzeni sezonu, aby nam odjechać, ale do bycia mistrzem trzeba też mentalności, której BvB nie posiada. Bayern też frajerzył ostro w tym sezonie, ale ostatecznie pokazali charakter i walkę do końca.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2644
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 11m 2s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-05-27, 17:17

Matifcb napisał(a):Smiechowy dla wszystkich oprócz brandzlujacego się wielkim sukcesem prymitywa disco polowca


Jesteś najbardziej żałosnym gościem na tym forum XDDDDD
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2644
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 11m 2s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-05-27, 17:37

Graliśmy padło w tym roku, a po przyjściu TT to nawet wielki g. Jednak kto to będzie pamiętał za kilka lat? Ja będę pamiętał jak żółci się obesrali i tyle. Mistrz jest Nasz i tyle w temacie.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4903
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 4h 52m 20s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Matifcb » 2023-05-27, 18:03

No raczej że trzeba się cieszyć kasa jakąś wpadnie. Chłopaki dostali na otarcie łez majstra. Sezon można zamknąć, jest to przegrany sezon bo mistrza umówmy się w tej OGÓRKOWEJ lidze mamy już w sierpniu. może coś o stylu gry się ktoś wypowie? Podobało wam się, bo moim zdaniem grali piach. Na szczęście bambi to wkulal w 89 minucie.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 23m 11s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez haj » 2023-05-27, 20:49

Mati czasami Cie nie kumam. Nikt raczej ani nie jest dumny z tego meczu czy sezonu, a dodatkowo sam klub daje temu oznakę wywalając główne osoby z roboty, a Ty zadajesz idiotyczne pytanie czy komuś się podobała gra. Nie wiem na co to jest ukierunkowane ale na pewno nie na debatę nad przyszłością zespołu.

Szkoda, że najbardziej emocjonujący sezon ostatnich lat był wynikiem tragicznej formy naszego zespołu i beznadziejnych (jak się okazalo) decyzji włodarzy. W tym wszystkim pocieszające jest tylko to, że Musiala wytrącił argument polskim dziennikarzom, którzy by teraz dostawali spazmy, iż beż Roberta FCB nie jest w stanie wygrać mistrzostwa i podtrzymać passy. Ale na monachijskim polu teraz trzeba zakasac rękawy i mocno pracować, abyśmy się nie stali Realem Madryt za wczesnej ery CR7.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Gabo Gabi » 2023-05-27, 23:11

+ 100

Mimo wszystko patrzę z optymizmem w przyszłość. Tuchel to doświadczony fachowiec, wierzę, że z odpowiednimi transferami zbuduje na nowo bawarską machinę.


Kurde, nawet jak mamy (cenzura) sezon, to i tak wpada jakieś trofeum. Stać nas na o wiele, wiele więcej. Nikt tego nie kwestionuje. Ale mimo wszystko Wciąż pozostajemy w Europejskiej czołówce. Nie mamy problemów finansowych, kadra Wciąż jest w większości młoda, z ogromnym potencjałem. Porządny napastnik i defensywny pomocnik to brakujące ogniwa. Będzie dobrze, zobaczycie.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2644
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 2h 11m 2s

Re: [BL] 1. FC Köln - FC Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-05-27, 23:26

Ależ to się potoczyło :o Jestem ciekawy jaki wpływ na postawę bvb miał szybki gol dla Bayernu, a pod koniec meczu 1-1 w Kolonii. Może gol Comana im spętał nogi, a w końcówce może im się zaświeciło, że Bawarczycy teraz już nie wygrają jak to bywało w tym sezonie? Ech, nieważne to wszystko, ale historia niesamowita. Jeszcze na koniec Sule o sobie przypomniał :D Kurde, gdyby żółci wygrali to nie tylko teksty o Lewym by leciały w polskich mediach, ale i Sule miałby ekstazę.
Musiala - co za koleś!

Ja też patrzę optymistycznie w przyszłość. I to nie dlatego, że gorzej nie będzie, a dlatego, że wierzę, że Bayern w kolejnym sezonie będzie solidnie wzmocniony (napastnik!) i poukładany. Tuchel to fachowiec, dostanie sezon przygotowawczy to będzie inaczej.

Cóż, dziwny to tytuł, ale sam napisałem w tym temacie, że mistrzostwo to nie dysputa etyczna, liczą się inne rzeczy. Bayern wygrał. Żółci nie dali rady dzisiaj, ale to nie jest takie proste. Mogli dać radę z Schalke. Mogli nie dostać łomotu w Monachium. Mogli... itd.itp.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 52m 34s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron