[DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-08-13, 11:38

wiadomo może dlaczego de Ligt nie wyszedł na 2 połowę a na boisku został Upamecano ? xD Jakiś uraz czy co ? Bo w sparingach Pavard grał więcej na ŚO niż Holender....
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-08-13, 12:09

Dr Ligt miał w ogóle nie grać. Teraz mówi, że nie był gotowy na 100%, ale przecież trener wie lepiej.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-08-13, 12:30

alien666 napisał(a):Uspokoiłeś mnie.

Też mam obawy co do Kane'a, ale to nie są proste sprawy. Zawsze łatwo wyrokować z perspektywy czasu, teraz to jest niewiadoma. Sporo osób chciało w Bayernie Nkunku. Poszedł do Chelsea i kontuzja na kilka miesięcy. Kto może coś takiego przewidzieć? Bellingham ograny w Niemczech byłby fajnym transferem, ale to jednak wciąż temat przyszłości... no i wciąż byśmy nie mieli napastnika. Ja chciałem Vlahovicia, ale czy to pewniak? A może by się zmarnował w Bundeslidze? Muani to też zagadka, dużo większa niż wspomniani, a kasa podobna.

Za parę lat będziemy wiedzieli czy transfer Kane'a był dobrym ruchem, teraz to tylko gdybanie. Przecież cały poprzedni sezon widzieliśmy, że to właśnie 9tki brakuje. Więcej, gdyby Kane'a był na miejscu Tela wczoraj, to całkiem prawdopodobne, że SuperPuchar nie wyjechałby z Monachium.

Jeszcze coś. Ludzie piszą, że kasa nie będzie odzyskana. No tak, bo Bayern to specjaliści od odzyskiwania kasy :P Przecież w Monachium się sprzedaje grajków tylko wtedy, jak bardzo chcą odejść. Obojętnie czy to Lewy w wieku lat 33, czy młodsi.

Teraz ciekawi mnie głównie bramkarz. Po tym jak Kepa wybrał Real, a Rulli doznał kontuzji podobno teraz wyborem jest Bono. I co, w styczniu koleś wyjeżdża do Afryki zamiast? Chociaż... może lepiej do Afryki na turniej niż na narty :roll:
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-08-13, 12:32

Dobrze, że to nie Kępa.
Z drugiej strony kto do nas przyjdzie jeżeli już teraz wie, że jak wróci narciarz to bronić nie będzie?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-08-13, 12:39

Coraz więcej pogłosek o tym, że pozycja Neuera wcale nie jest taka pewna. Przecież on jeszcze się nie wykurował, a gdzie treningi, forma... w tym wieku może mu czasu nie starczyć żeby wrócić do dyspozycji gwarantującej miejsce w bramce. Także ten nowy GK dostanie zapewne sporo czasu. Mnie się podobała właśnie dlatego opcja z Mamardashvilim. Trochę dla równowagi z HK byłby ktoś mega perspektywiczny :P

Pogłoski są o Maignanie, ale no nie żartujmy... gość jest droższy niż każdy z rozważanych. Przy okazji najlepszy, no ale coś za coś.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: [DFL-S] RB Lipsk - Bayern Monachium

Postprzez norbi » 2023-08-13, 21:25

alien666 napisał(a):Dr Ligt miał w ogóle nie grać. Teraz mówi, że nie był gotowy na 100%, ale przecież trener wie lepiej.

dzięki za odpowiedź :)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości