[BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-10-01, 12:21

Tak, od razu wszyscy. Bawmy się w PSG i wymieniajmy co sezon 3/4 kadry, to jest klucz do sukcesu.

Jak ktoś twierdzi, że nie mamy jakościowych zawodników w kadrze i biedny Tuchel nie ma z czego robić wyników to polecam stuknąć się w łeb. Powtórzę po raz kolejny, z takim samym środkiem pola Flick zdominował europejski futbol, TT dostał atak uzupełniony o najlepszą dostępną dziewiątkę, Sane od początku sezonu jest w kosmicznej formie i
z Harrym sieją popłoch wśród obrońców, pozbyliśmy się tak naprawdę szrotu i przyczepić można się jedynie do PO i bramkarza, ale tu wyjaśni się wszystko jak wróci Neuer.

Nie rozumiem jak można usprawiedliwiać indolencje Tuchela rzekomą słabością kadry. Bez kontuzji,a póki co dużo ich odpukac nie ma, mamy jedną z najlepszych kadr na świecie. Problem zacznie się pojawiać jeśli wypadnie ktoś z środka lub boku obrony, ale na razie TT nie ma na co narzekać.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-10-01, 12:33

bercik napisał(a):Nie wiem co wy Panowie chcecie od Svena? przy bramkach był bez szans,to raczej Kim może zapisać je na swoje konto,chyba że oglądałem inny mecz

Przy drugiej dał dupy po całości. Źle obliczył lot piłki i jej nie złapał / nie wybił. I to podanie do przeciwnika. :twisted:
Co do reszty składu, to nasze granie jest tak przewidywalne, że aż w oczy kole. Goretzka bieda, Laimer to nie boczny obrońca, dawał się ogrywać jak junior, Kim nie ma pojęcia jak grać pod presją, Coman wczoraj bardzo słaby i bez pomysłu. Czy to wina tylko trenera? Nie sądzę, najlepiej pokazało to pojawienie się na boisku Tela i przesunięcie Laimera do środka. Czyli wychodzi brak odpowiednich graczy na odpowiednich pozycjach.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-10-01, 13:11

alien666 napisał(a):Czy to wina tylko trenera? Nie sądzę, najlepiej pokazało to pojawienie się na boisku Tela i przesunięcie Laimera do środka. Czyli wychodzi brak odpowiednich graczy na odpowiednich pozycjach.


czyli jednak można było inaczej ułożyć skład i dałoby to lepszy efekt. Czyja to jest robota jak nie trenera?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-10-01, 14:08

Czyli według Ciebie cała wine leży po stronie TT?
Jeżeli tak to kto go zatrudnił i w jakich okolicznościach?
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-10-01, 17:08

Cała nie bo nigdy wina nie leży w 100% po jednej stronie, ale przytłaczająca większość. Czy serio uważasz że kadra jest "za słaba" żeby wygrać pewnie BL i taki trener jak Tuchel nie ma narzędzi do odpowiedniego ułożenia zespołu? Matko, mam nadzieję na zimowy transfer tej jego wymarzonej szóstki, wtedy już nie będzie żadnych durnych wymówek...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez Recit » 2023-10-01, 18:16

To jest dziwna sytuacja, bo drużyna gra słabo jak na stan kadrowy i oczywistym jest winienie Tuchela... ale też jak popatrzymy sobie czego nam brakuje i jak kaleczy w defensywie Kimmich to widać, że Tuchel miał rację w swojej diagnozie, że potrzeba typowego DP. Także osobiście jestem tak pół na pół z obwinianiem trenera.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 11h 4m 45s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2023-10-02, 09:41

U Flicka duże znaczenie miał Neuer.Dla mnie to fenomen ile czasu czekamy na Manu i przez tak durną sytuację.W pomocy 6 był Thiago i pamiętam też była tragedia.Do obrony się nie nadawał.Sven Ulreich to nadaje się jedynie na Kopenhagę czy rywali w 2 rundzie PN
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 1m 19s

Re: [BL]RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-10-02, 13:30

Swen ewidentnie nie daje rady w meczach o wyższą stawkę i z mocniejszym rywalem.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości